Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na projektorze sony hw55es nie da się tak wyregulować żeby nie było tej poświaty?

Czy problem występuje jeśli za ekranem byłaby ciemniejsza (nie czarna) ściana?

 

Witam, mi sie wydaje ze jakby sciana byla tak "ciemna jak ekran" (a moja jest duzo jasniejsza) to efekt nie bylby widoczny.

Po pocztaniu roznych opinii zdecydowalem ze ramka ktora buduje nie bedzie od srodka czarna tylko ciemniejsza od ekranu o jakies 30% - to powinno wystarczyc.

 

 

Ciekawy jestem jak ten ekran się sprawdzi z projektorem JVC. Bo Sim to raczej w ramach ciekawostki :D

 

Z tego co wiem, do JVC polecane sa jasniejsze ekrany.

Ten tandem (JVC+MS) sie nie sprawdza bo to sa dwie rzeczy ktore trzeba ze soba dopasowac.

Ciemny projektor - jasny ekran

Jasny projektor - ciemny ekran

a MS zalicza sie raczej do tych ciemniejszych, wiec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie. Jaki największy ekran w proporcjach 2,40:1 jest dostępny

 

Największy ekran w każdym formacie do max 150cm wysokości.

Ekran Future jest przeznaczony do jasnych pomieszczeń jak i do specjalnie przystosowanych. W przystosowanych pomieszczeniach uzyskujemy jeszcze lepsze czernie oraz wyższy kontrast.

 

Co do jasności projektor/ekran. Montowaliśmy ekran Future 120" w salce kinowej pod Sony HW30 wyświecone ok 1000godzin, o jasności max 1300ansi. Projektor używany jest w trybie LOW czyli ok 800ansi. Obraz jest idealnie jasny. Więc porównując jasność JVC 500 do Sony HW30, która jest identyczna, raczej żadnego problemu z JVC nie będzie nawet przy dużych ekranach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc porównując jasność JVC 500 do Sony HW30, która jest identyczna, raczej żadnego problemu z JVC nie będzie nawet przy dużych ekranach.

 

zgadza sie. Bardziej krytyczna dla jasnosci obrazu na ekranie jest odleglosc rzutu i oczywiscie warnuki projekcji. Chociaz ogladalem wielokrotnie jvc 35 i 55 z rzutem z odleglosci ok. 4,5 -5,0 w porownaniu z innymi np. Sony 55 i nie widzialem problemu...Nawet Optoma 91, ktora nie jest hiper jasna dawala b. fajny obraz- fakt byla ok. 1,5-2 m blizej...

U mnie w KD, obraz rzucany jest z odleglosci 5,50 m i jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zgadza sie. Bardziej krytyczna dla jasnosci obrazu na ekranie jest odleglosc rzutu i oczywiscie warnuki projekcji. Chociaz ogladalem wielokrotnie jvc 35 i 55 z rzutem z odleglosci ok. 4,5 -5,0 w porownaniu z innymi np. Sony 55 i nie widzialem problemu...Nawet Optoma 91, ktora nie jest hiper jasna dawala b. fajny obraz- fakt byla ok. 1,5-2 m blizej...

U mnie w KD, obraz rzucany jest z odleglosci 5,50 m i jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie projektorów to lada dzień będziemy testowań ekran Future pod JVC 500 oraz SIM. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani zamieścimy zdjęcia oraz opiszemy jak to połączenie wypada.

 

Kiedy można się spodziewać publikacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Odnośnie projektorów to lada dzień będziemy testowań ekran Future pod JVC 500 oraz SIM. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani zamieścimy zdjęcia oraz opiszemy jak to połączenie wypada.

 

minął już ponad miesiąc ... kiedy można się spodziewać obiecanych informacji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął już ponad miesiąc ... kiedy można się spodziewać obiecanych informacji ?

Najprawdopodobniej opóźnienie spowodowane jest tym iż mają taki nawał pracy w firmie że nie mają czasu na takie rzeczy, zbyt taki i co zrobisz.Po prostu mają taki zapi....z że nie mają czasu załadować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej opóźnienie spowodowane jest tym iż mają taki nawał pracy w firmie że nie mają czasu na takie rzeczy, zbyt taki i co zrobisz.Po prostu mają taki zapi....z że nie mają czasu załadować.

Albo testy wyszły niekorzystnie ;)

/chociaż testy producenta chyba nie mogą być niekorzystne dla ... jego produktu ;)) /

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testy testami, a obraz jaki jest każdy widzi ;) .... no może nie każdy :) ... w każdym bądź razie ja widzę codziennie i Hp także :) ;) ... swoją drogą szkoda, że nie Macie okazji zobaczyć jak to wygląda na żywo bo skończyły by się Wasze spekulacje hehe ... jestem przekonany , że Wasze odczucia były by b.pozytywne...biorąc pod uwagę jakość obrazu i jego rozmiar , czyli ogólne wrażenie i efekt "wow"... bo gdy zaczniemy rozpatrywać poszczególne składowe to zawsze będziemy mieli się do czego doczepić. Nie ma przecież technologi doskonałej ja o tym wiem i Wy także...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testy testami, a obraz jaki jest każdy widzi ;) .... no może nie każdy :) ... w każdym bądź razie ja widzę codziennie i Hp także :) ;) ... swoją drogą szkoda, że nie Macie okazji zobaczyć jak to wygląda na żywo bo skończyły by się Wasze spekulacje hehe ... jestem przekonany , że Wasze odczucia były by b.pozytywne...biorąc pod uwagę jakość obrazu i jego rozmiar , czyli ogólne wrażenie i efekt "wow"... bo gdy zaczniemy rozpatrywać poszczególne składowe to zawsze będziemy mieli się do czego doczepić. Nie ma przecież technologi doskonałej ja o tym wiem i Wy także...

ale ja tylko pytałem kiedy producent przedstawi obiecane swoje wrażenia z użycia (swojego) ekranu przy użyciu projektora JVC ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kinomanów.

Zajmuję się prywatnie kinem od 10 lat. Przebudowywałem moje kino wiele razy (22m2 pokój dedykowany) i zawsze myślałem że projektor to podstawa!

Mam od ponad roku HW30 SONY(wcześniej HW20) i zawsze miałem ekran ramowy materiałowy wysokiej klasy.

Pod wpływem waszego forum postanowiłem zaprosić ludzi z Magic Screen do siebie aby zaproponowali mi nowe rozwiązanie z ekranem "sztywnym".

Po prezentacji pierwszej miałem mieszane uczucia - ok. 50 cali próbka - była różnica duża ale nie za tą kasę.

Zaryzykowałem i zamówiłem MEGIC STCREEN FUTURA 120' i przebudowałem ekran ramowy z wnęką (ekranem) sztywną -pomogli profesjonalnie.

 

I... nie spodziewałem się takiego efektu :

 

1. Obraz bez efektu "szarej brudnej folii" na obrazie

2. Kolory bez przebarwień

3. Kontrast o 500% większy

4. Czerń - jaką chciałem uzyskać - mocna nawet w ciemnych cenach

5. Głębia obrazu - niesamowita

 

 

 

Oglądam wszystkie filmy jeszcze raz od nowa na blu-ray.

Polecam.

Krzysiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miałem PANAVISION ponoć niemiecki z certyfikatem jalkości HD (to było dziesięć lat temu) - ale do dziś uważam go za bardzo dobry ekran - ma go kolega i jest prawie ok. dopóki nie przyjdzie do mnie na Magic Screen.

Drugi wewnątrz ramy to był KAUBER lub KRAFTMANN - zresztą miałem oba. Poza tym testowałem z 5 płócien - teraz nie pamiętam które : na pewno były wśród nich te dwa i PANAVISION. - to była taka gratyfikacja od dystrybutora za "skopany" ekran chyba KRAFTMANNA. Załącze zdjęcia jak mi się uda z mojego kina.

 

Tak nawiasem oglądałem na internecie ten Screen Innovation - na pewno super i drogi - ale dla mnie w budżecie ekran za 5kzł aby mieć to co chcę to ok.

 

Ten MS to bardzo dobra propozycja tym bardziej że serwis znakomity.

 

Dodam jeszce - kto przychodzi jest oczarowany - jak plasma KURO Pioneera tylko jakoś lepiej, plastyczny obraz, głębszy.

Nie wchodzę w szczegóły Gainy i inne pierdoły - najważniejszy jest obraz - czy naturalny - dla mnie tak (może nie dla niektórych). Dla mnie zaje...isty.

Nawet moja żona zauważyła bardzo dużą poprawę - chociaż dla niej CRT a LED TV to to samo tylko ładnijsze kolory.

 

Polecam bo warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ekranach Kraftmanna krąży dużo negatywnych opinii, czy prawdziwych to nie wiem... ja osobiście gdy planowałem powiesić projektor zdecydowany byłem na Adeo Reference Grey , ale na moje szczęście i moich warunków projekcji pojawił się MS Future.

...i sytuacja wygląda tak że osoby ,które mnie odwiedzają twierdzą że mam b.wielki tv...a że projek jest cichutki i wisi pod sufitem i do tego MS kompletnie nie przypomina ekranu (bliżej mu do wyglądu tv) to trudniej jest im się połapać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka : na audio show we Warszawie Sony pokazywało projektory 4K na zwykłych szmatach (bo jak inaczej nazwać ekrany, które widziałem) - obraz żenada, projektor za 85.000 a obraz za 100 zł - jak tak ma wyglądać 4K to ja pozostanę z moim Full HD i MS bo ja mam ekran z projektorem za 15.000 i conajmniej za tyle samo mam obraz :-)

 

Masz racje Yodas na moim MS Future też jak TV i szach mat.

 

Kraftmanna nie polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Ciekawostka : na audio show we Warszawie Sony pokazywało projektory 4K na zwykłych szmatach (bo jak inaczej nazwać ekrany, które widziałem) -<br />

 

rowniez bylem na AS-ie i widzialem te projekcje; jednak ekranow uzytch wtedy nie nazwalbym szmatami....Czy nie jest to skrajana przesada w opisie kolegi??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez will66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez bylem na AS-ie i widzialem te projekcje; jednak ekranow uzytch wtedy nie nazwalbym szmatami....Czy nie jest to skrajana przesada w opisie kolegi??

 

Popieram wil66, również byłem na AS i oglądałem te pokazy a ekrany na pewno niebyły typu Kraftopodobne i innego typu szajs... Obstawiam coś z Adeo. Odnośnie obrazu na ekranie MS, to wszystko fajnie ale do 120" a co potem jeśli potrzebujemy powyżej tej wielkości..... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety 120"w16:9 przy ekranie MS to maks...ale z tego co pamiętam to w 2,40:1 może być większy do wysokości ekranu 150cm... to ile to będzie cali w tym kinowym formacie...?

Tylko znowu w formacie 2,40:1 przestaniemy tolerować technicznie filmy Nolana ;) :) bo on lubi poskakać z proporcjami w swoich produkcjach i dosyć często kręci kamerą IMAX...wiecie o co mi chodzi.

...i dochodzi kwestia napisów w 2,40:1 , ale to już mniejszy problem bo niektóre odtwarzacze Blu-ray mają funkcję przenoszenia napisów...

...albo bawimy się zoomem i na ekranie 2,40:1 filmy 1,78:1 oglądamy z czarnymi pasami bo bokach...w końcu tych produkcji w formacie 1,78:1 jest b.mało i głównie bajki... ;) :)

 

...dla mnie format 16:9 jest idealny natomiast 2,40:1 nie do przyjęcia . ... ponieważ gram i korzystam z platformy cyfrowej... natomiast czarne pasy ( góra dół ) są tak czarne że nie potrzebne są czarne bordery dla poprawienia odczucia większego kontrastu... :)A salon mam mocno antyprojekcyjny hehe..

 

@Bipo

...u Ciebie jak nie przygotujesz salonu do projekcji to przypuszczam , że w jasnych scenach te czarne pasy są mocno szare lub "prawie białe" i troszkę Ci przeszkadzały. .. ale sytuacja diametralnie się zmienia jak użyjesz Swojego patentu ;) . Czyż nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyki się nie oszuka, obraz w jasnym salonie oraz meblami w białym lakierze jest tragiczny. Kolory wyblakłe a o smolistej czerni można zapomnieć. Jeśli miałbym oglądać w takich warunkach obraz z projektora to nie wydałbym prawie 20tyś na ekran z projektorem a 2tyś. Kupiłbym najtańszy projektor full hd i najprostszy ekran zwijany a różnicy i tak bym nie zauważył. Dziwię się że co nie którzy ładują super maszyny do całkiem nie przystosowanego pomieszczenia pod projektor. Co innego jak zastosujemy ekran typu MS a nie zwykły. Jeśli nam zależy na naprawdę dobrym obrazie i walczymy o każdy detal, nasycenie kolorów i głębie czerni to osiągniemy to w przypadku zwijanych ekranów tylko w tzw. jaskini... Kilka fotek jak to wygląda w trakcie seansu, ja z obrazu w moich warunkach jestem bardzo zadowlony..;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSC05411.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSC06318.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przypomniałem sobie jak wygląda obraz w białym salonie na białym rozwijanym ekranie z jakiegoś panasa (odwiedziłem znajomych )... szczerze mówiąc wolałbym nie mieć projka niż oglądać tą mega mdłą operę mydlaną... niestety ten mój znajomy nie ma gdzie powiesić MS-a bo już dawno by zmienił ten swój zwijany... nie zapomne jego miny jak pierwszy raz mnie odwiedził , a ten kolega zabawę z projektorami zaczął dužo wcześniej. ... więc jego zdziwienie MS-em w moim pomarańczowym salonie było nie do opisania...stwierdził że gdyby tego nie zobaczył to by nie uwierzył że tak może działać ekran w takim otoczeniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo

 

Jak dla mnie obraz świetny z b. dobrym tłem :) congrats!

 

Tak jak napisałeś, projektor i ekran wymagają odpowiedniego przygotowania. Nawet odległość powierzchni, mogących potencjalnie odbijać swiatlo, od ekranu ma znaczenie i wpływ na jakosc obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez will66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo AS - ludki ze Sony nie potrafili powiedzieć co to za ekrany a ja po takich projektorach spodziewałem się petardy - może przesadziłem z tymi "szmatami" ale porównując Kauber + HW30 do ich HW-ES1100 + ekran (?) - nie było różnic - a u nich 4K ! Po zmianie na MS Future - to u nich nie było co oglądać. Może również ze względu na słabo przygotowane pomieszcżenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro słabo przygotowali pomieszczenie to nie są zbyt poważni bo zrobili sobie idealną antyreklamę za którą jeszcze zapłacili bo pokój na AS swoje kosztuje... dziwię się takim praktykom...myśleli że jak wystawią wypasionego proja to to wystarczy... widać od razu jacy laicy w Sony Polska pracują...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo rzeczywiście jest nieźle oczywiście patrząc na zdjęcia. Nie widziałem nigdy takiego Kaubera - czy to duża kasa i czy potrzeba zaciemnienia max?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest tani ja za swojego prawie 7tyś. dałem. Seans wymaga całkowitego odcięcia w pokoju promieni słonecznych tj. 100% oraz zaciemnienia pomieszczenia tj. zrobienia w salonie jaskini, jak najciemniejszych ścian...;-) Ja mam u siebie salon zasłonięty czarnymi kotarami łącznie z sufitem..;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety 120"w16:9 przy ekranie MS to maks...ale z tego co pamiętam to w 2,40:1 może być większy do wysokości ekranu 150cm... to ile to będzie cali w tym kinowym formacie...?

Tylko znowu w formacie 2,40:1 przestaniemy tolerować technicznie filmy Nolana ;) :) bo on lubi poskakać z proporcjami w swoich produkcjach i dosyć często kręci kamerą IMAX...wiecie o co mi chodzi.

...i dochodzi kwestia napisów w 2,40:1 , ale to już mniejszy problem bo niektóre odtwarzacze Blu-ray mają funkcję przenoszenia napisów...

...albo bawimy się zoomem i na ekranie 2,40:1 filmy 1,78:1 oglądamy z czarnymi pasami bo bokach...w końcu tych produkcji w formacie 1,78:1 jest b.mało i głównie bajki... ;) :)

 

 

 

 

Odnośnie filmów w formacie bez pasów to nie jest ich tak bardzo mało...;-) :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ponadto mała lista:

13 DUCHÓW

AMITYVILLE

Avatar

Avengers

Appleseed: Ex Machina

Are We Done Yet ? - Jak długo jeszcze ?

Asterix na Olimpiadzie

Bank Job

Burn after reading

City of God

Closer

Cloverfield

Crank

Crank: High Voltage

District 9

EQULIBRIUM

Fight Club

First Knight - Rycerz króla Artura

Final Fantasy Spirits Within

Full Metal Jacket

Get Smart

Ghost Town

Głębia oceanu

The Godfather

The Godfather II

The Godfather III

Goodfellas

Good Luck Chuck - Facet pełen uroku.

H&K escape from the Guantanamo bay

HANNIBAL : PO DRUGIEJ STRONIE

Harold & Kumar go to the white castle

Hellboy

HellBoy 2

Historia Przemocy

Home Alone - Kevin sam w domu

Hulk

Hunger games – igrzyska śmierci

John Rambo

Journey 2: The Mysterious Island

MADAGASKAR 2,3

Men In Black

Moja wielka, grecka wycieczka

Mordercze starcie

Next

Night Watch

NIEZNISZCZALNI

Open Season 1 i 2

OPOWIEŚCI Z NARNII 3 : PODRÓŻ WĘDROWCA DO SWITU

Out of Sight

Parental Guidance

Park Jurajski 1,2,3

PIŁA 5

Powrót do przeszłości 1,2,3

POSŁAŃCY

Rekiny

Rise of the guardians

Robin Hood

Sherlock Holmes

Silent Hill

Sin City

Slumdog Millionaire

Sofia

Spiderman

Stolen

Superbad

Ted

The Bucket List

The Hurt Locker

The Shawshank Redemption - Skazani na Shawshank

Bond: The Man With The Golden Gun - Chop ze złotym pistolcem

Taken

TOY STORY 3

UNDERWORLD: EVOLUTION

Vexille

Walkiria

Wieloryby i delfiny

Vicky Cristina Barcelona

You Dont mess with Zohan

Życie PI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tytułów jest wiele.....ale odpowiedzmy sobie szczerze, ile z tych pozycji jest warte postawienia na półce... oczywiście to kwestia gustu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.