Skocz do zawartości
IGNORED

Kabelki glosnikowe wymiana


kamzak88

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieraj punkty, wygrywaj nagrody :-))

 

Wg mojego doświadczenia, przewód glosnikowy powinien mieć odp długość, przekrój, jakość w sensie dobrej, lecz niekoniecznie kosmicznej izolacji, porzadnnej miedzi i końcówek (preferuję widełki). Zadnego "audiovoodoo", tylko to, co niezbędne. Cena też nie przesadnie wysoka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co napisałeś ?

I wszystko w temacie kabli.

Cytując kolegę ...

 

mowa oczywiście o qed ruby który tak zacięcie ciągle reklamujesz

A dlaczego to robię ?

Bo miałem choćby taki kabel jak Albedo Air1 za prawie 2000zł i ten Ruby za 300zł z konfekcją jest według mnie lepszy . Jak i lepszy od kilku innych drogich kabli , sam go używam i dlatego polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Spierajcie się w temacie, nie personalnie. Wszelkie osobiste wjazdy będę karał punktami.

 

Co zatem sądzisz o takim wpisie:

 

 

Rydz

Facet z tego co pisze ma już sporo lat za sobą . Z biegiem lat czy chcemy czy nie robimy się głusi .

Ma kolumny Chario które nie należą do przeźroczystych , analitycznych czy neutralnych .

Mało tego , oficjalnie pisze że

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ma sprzęt który mocno uśrednia wszystkie płyty tak żeby te gorzej nagrane dało się słuchać z przyjemnością . Na sprzęcie który mocno uśrednia i na którym wiele płyt gra " dobrze " zmiany wprowadzane przez kable mogą być pomijalne .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywicie tekst:

 

 

"Facet z tego co pisze ma już sporo lat za sobą . Z biegiem lat czy chcemy czy nie robimy się głusi ."

 

jest świadectwem wybitnej wrażliwości, uprzejmości i dobrego wychowania autora.

 

Teksty skierowane do mnie przez tego autora przemilczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "muda44" nie walcz z wiatrakami. Ja już przestałem bo po co?. Niech dalej kable nie mają znaczenia i niech dalej większość żyje w nie wiedzy... Szkoda klawiatury...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Kolego "muda44" nie walcz z wiatrakami. Ja już przestałem bo po co?. Niech dalej kable nie mają znaczenia i niech dalej większość żyje w nie wiedzy... Szkoda klawiatury...

W pełni popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych co szukają informacji , wiedzy , pomocy a scenariusz jest zawsze ten sam ( i prawie zawsze te same osoby robią co robią ) .

 

Wracając jeszcze do

Kolega Porlick ma :

Obecny sprzęt: amplituner KD + dvd Panasonic, bluray LG

Kolumny przednie Radmor LS10

I z całym szacunkiem dla kolegi na takim sprzęcie kabli nie będzie słychać .

Sam mam przyzwoity amplituner KD Yamaha 663 i kolumny Yamaha NS-8900 a w międzyczasie różne źródła do tego dopinałem a kable mam jakieś Procaby po 6zł bo inne " lepsze " nic nie dawały .

Był też amplituner za 10 czy 12000zł - sytuacja ta sama .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie zaznaczał że nie jest nastolatkiem ani w kwiecie wieku a ubytki słuchu z biegiem lat są czymś normalnym dla każdego człowieka i nie są czymś obraźliwym a mającym znaczny wpływ na wrażliwość słuchu i zdolność wyłapywania zmian na poziomie kabli .

Wpis nie miał być obraźliwy i dotyczy tematu .

 

Wszystko zależy od formy. Ta, której użyłeś, łagodnie mówiąc do najbardziej uprzejmych nie należy.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znikło kilka wpisów zanim zdążyłem się do nich odnieść.

Vlado - dziękuję za zrobienie porządku .

 

Podsumowując z mojej strony i tak Panowie bez złośliwości .

 

Uchatek

Masz wzmacniacz i odtwarzacz CD firmy NAD które doskonale znam . Jest to sprzęt który mocno uśrednia jakość brzmienia więc z tym zestawem nie ma co liczyć na to że zmiany wprowadzane przez kabel będą na wyraźnym poziomie . Pominę już akustykę , jakość płyt które słuchacz czy wrażliwość słuchu .

Jesteś tu od niedawna i piszesz o doświadczonych kolegach jako " oni " .

Oni nie raz pomagali ci w twoich pytaniach . Oni mieli wiele systemów i lata doświadczeń za sobą . Niejeden miał kilka , kilkanaście różnych systemów czy wiele przeróżnych wzmacniaczy , odtwarzaczy itd . ale ty jako początkujący już wiesz od " nich " lepiej .

To że twierdzisz że " naciąganie " kogoś na te 300zł to jest coś złego oznacza że jeszcze nic nie wiesz o świecie o którym się chcesz wypowiadać .

To jest drogie hobby na któym nie raz traci się grube tysiące . Jak dla kogoś trzy stówy to dużo to niech szuka innego hobby bo w tym daleko nie zajda.

 

Ja kabli nie szukam, bo wiem, ze zmian nie wprowadzaja.

Kazdy ma sprzet taki, na jaki go stac i nie powinienes mowic, ze jezeli ktos nie ma do wywalenia sporej kasy na sprzet to nie powinien sie w to bawic lub interesowac. Bo niby dlaczego.

Ja uwazam, ze kabel powinien byc dobrze wykonany z dobrej jakosci materialow.

Wtyk powinien byc solidny, przewodnik o odpowiednim przekroju i solidna izolacja, ale nawet to nie wniesie zmian do brzmienia w porownaniu do najtanszego chinsiego kabla jaki tylko mozna zobaczyc na rynku. On bedzie trwalszy, ladniejszy a co za tym idzie bedzie lepiej wygladal podlaczony do naszego systemu niz jakis cienki drucik w czarnej gumowej izolacji. Prawda jest taka, ze ludzie kupuja oczami, dlatego w marketingu tak wazna jest jakosc zdjec i ich opisow, ale rowniez recenzji i opinii innych uzytkownikow, bo to sa zeczy, ktore potencjalny klijent widzi w pierwszej kolejnosci. Dopiero na koncu taki kabel trafia do rak klijeta, ktory ma juz odpowiednio i wystarczajaco nabita glowe informacjami.

W tej sytuacji juz jest wszystko pozamiatane.

 

Gdyby kable mialy wplyw na brzmienie, to na odsluchach kolumn mozna by bylo zajechac sprzedawcow. Pomysl, wpadasz do salonu i chcesz przesluchac piec par kolumn, ale podlaczonych za kazdym razem czterema innymi kablami.

Jak w takiej sytuacji dokonac wyboru kolumn jezeli po podlaczeniu drugiej pary trzecim zestawem kabli nie pamietal bys jak brzmialy pierwsze z czwartymi kablami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kabli nie szukam, bo wiem, ze zmian nie wprowadzaja.

OK , a skąd ta opinia ?

O praktyce piszę .

 

Kazdy ma sprzet taki, na jaki go stac

Oczywiście że tak ale nic na to nie poradzę że na takim sprzęcie niewiele słychać , w tym kabli .

i nie powinienes mowic, ze jezeli ktos nie ma do wywalenia sporej kasy na sprzet

Pisałeś o naciąganiu na kable a ja się do tego odniosłem.

300zł w tym hobby to nie jest wydatek , zwłaszcza że piszesz w zakładce Hi Fi a to zakładka dla średnio zaawansowanych ;)

 

Ja uwazam, ze kabel powinien byc dobrze wykonany z dobrej jakosci materialow.

Ale nie chodzi o to co ty uważasz ale jakie są fakty

 

Prawda jest taka, ze ludzie kupuja oczami

To też jest twoje zdanie . Wątpię w to że jest dużo osób dających ileś tam tysięcy za kabel bo jest ładny .

Nie znam takich .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, ze zadnych kabli nie da sie zatrzymac na stale, bo po zmianie kolumn moze sie okazac, ze z nowymi kolumnami juz nie brzmia tak fajnie.

Dlaczego nikt w takim razie nie sprzedaje kolumn z kablami. Mowie tutaj o sprzedawcach kolumn uzywanych jak i nowych.

Producent kolumn powinien wiedziec najlepiej jakimi kablami powinne byc podlaczone jego kolumny, tak samo jak najlepiej wie jakich materialow uzyc do budowy swoich kolumn. Jednak nie ma ze strony producentow zadnych porad dotyczacych kabla. Zarowno producentow kolumn jak i wzmacniaczy, cd playerow i innych zabawek.

Producent zaprojektowal sprzet tak, zeby gral tak jak producent chcial a gdyby chcial zebysmy wnikali w brzmienie to by nam zamontowal pokretla na kolumnach a nie utrudnial zycie i zmuszal do wymiany kabli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kable mialy wplyw na brzmienie, to na odsluchach kolumn mozna by bylo zajechac sprzedawcow. Pomysl, wpadasz do salonu i chcesz przesluchac piec par kolumn, ale podlaczonych za kazdym razem czterema innymi kablami.

Czysta teoria i próby wmawiania sobie " oszczędności " ;)

 

Nie mam nad czym myśleć .

Takie teorie snułem do 1997r kiedy te swoje kable robione z przeróżnych sznurków ( z rynku PRO też były ) porównałem do Kimbera PBJ z wtykami WBT a kable głośnikowe " ofc " do Kimbera 4VS .

Od tamtego czasu kable traktuję jako coś co być musi i musi być " dobrane " do reszty

 

bo po zmianie kolumn moze sie okazac, ze z nowymi kolumnami juz nie brzmia tak fajnie.

I tak jest .

Dlaczego nikt w takim razie nie sprzedaje kolumn z kablami. Mowie tutaj o sprzedawcach kolumn uzywanych jak i nowych.

Kupiłem dwukrotnie kolumny używane z kablami .

Sprzedając kolumny i osobno kable można więcej za to dostać niż w " komplecie " .

A nowe ?

Po co producentowi kolumn robić reklamę firmy kablarskiej ?

Chociaż jak pooglądasz reklamy w gazetach to już dystrybutorzy " zalecają " okablowanie które mają do kolumn które mają w ofercie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , a skąd ta opinia ?

O praktyce piszę .

 

 

Oczywiście że tak ale nic na to nie poradzę że na takim sprzęcie niewiele słychać , w tym kabli .

 

Pisałeś o naciąganiu na kable a ja się do tego odniosłem.

300zł w tym hobby to nie jest wydatek , zwłaszcza że piszesz w zakładce Hi Fi a to zakładka dla średnio zaawansowanych ;)

 

 

Ale nie chodzi o to co ty uważasz ale jakie są fakty

 

 

To też jest twoje zdanie . Wątpię w to że jest dużo osób dających ileś tam tysięcy za kabel bo jest ładny .

Nie znam takich .

 

Tak ja moderator napisal, nie piszemy w tym temacie o moim sprzecie i o tym co na nim slychac, tylko o kablach.

Ja sie wypowiedzialem na temat kabli i moim zdaniu na ich temat a o czym Ty piszesz to wszyscy widza.

Wydaje mi sie, ze szukasz zaczepki z kazdym sceptykiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent kolumn powinien wiedziec najlepiej jakimi kablami powinne byc podlaczone jego kolumny, tak samo jak najlepiej wie jakich materialow uzyc do budowy swoich kolumn. Jednak nie ma ze strony producentow zadnych porad dotyczacych kabla. Zarowno producentow kolumn jak i wzmacniaczy, cd playerow i innych zabawek.

Producent zaprojektowal sprzet tak, zeby gral tak jak producent chcial a gdyby chcial zebysmy wnikali w brzmienie to by nam zamontowal pokretla na kolumnach a nie utrudnial zycie i zmuszal do wymiany kabli.

Teoria goni teorię .

 

A co do pokręteł w kolumnach to przejrzyj ofertę kolumn aktywnych .

Masz swoje pokrętła .

Jest też wiele kolumn pasywnych tych starej i nowej produkcji gdzie masz pokrętła , przełączniki czy osobne wejścia do korekcji .

Choćby Heco Statement

 

Wydaje mi sie, ze szukasz zaczepki z kazdym sceptykiem.

Jakiej zaczepki ?

Dobitnie piszesz że kable nie mają wpływu na brzmienie więc pytam skąd takie PRAKTYCZNE doświadczenia bo zapewne nie tylko mnie to interesuje w wątku w któym padło pytanie czy kable zmieniać w ogóle ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musza robic reklamy firmie kablarskiej. Moga zaczac sami je produkowac i zarabiac. Jezeli to taki dochodowy biznes to dlaczego tego nie robia?

Zauwazylem, ze zawsze porownujesz zwykle kable do czegos, czego nazwe wymieniasz wielkimi literami.

Czy ten kabel Kimber o ktorym piszesz nie jest wykonany z OFC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiedzialem na temat kabli i moim zdaniu na ich temat

OK , ale skąd te zdanie ?

Piszemy o poradach praktycznych i o takie opinie tu chodzi .

a o czym Ty piszesz to wszyscy widza

Tak , o 28 latach praktyki dzięki której mogę udzielać porad z doświadczenia a nie teorii .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pisze, ze wplywu nie maja to chyba w oparciu o wlasne doswiadczenia a nie czyjes.

Napisales, ze na moim sprzecie roznic po zmianie kabli nie uzyskam, to dlaczego do podobnych systemow jak moj polecasz komus wymiane kabli?

Moge poszukac taki temat w ktorym polecales wymiane kabli w NADzie, nawet interkonekta chyba.

Przyznaj sie od razu, bo nie chce mi sie szukac:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musza robic reklamy firmie kablarskiej. Moga zaczac sami je produkowac i zarabiac

Są takie . Choćby Vincent , Xindak , Pro Ject i wiele innych .

Czy ten kabel Kimber o ktorym piszesz nie jest wykonany z OFC?

A OFC to parametr decydujący o tym jak kabel wpływa na brzmienie ?

 

OK , odbijasz od tematu.

Jak z tą praktyką w porównywaniu kabli ?

Jak nie masz co napisać to nie pisz ale i nie wypowiadaj się dosadnie o swoich rozważaniach teoretycznych gdzie ktoś prosi o porady praktyczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales, ze na moim sprzecie roznic po zmianie kabli nie uzyskam, to dlaczego do podobnych systemow jak moj polecasz komus wymiane kabli?

Tu wiele zależy od wrażliwości słuchu .

Dla jednego podbicie +3dB na basie będzie nie do rozróżnienia a inny wyłapie każde niuanse a to trzeba sprawdzić u siebie i dla siebie .

A skoro u " mnie " nie słychać to nie znaczy ze gdzie indziej też nie .

 

Starczy teorii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty odbiegasz od tematu nie udzielajac mi odpowiedzi na pytanie dlaczego polecales kable do NADa a teraz w tym temacie piszesz, ze kable na NADzie nie zagraja.

Nie rozumiem tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty odbiegasz od tematu nie udzielajac mi odpowiedzi

Najlepszą odpowiedzią jest atak ?

:)

Napisałem

Tu wiele zależy od wrażliwości słuchu .

Dla jednego podbicie +3dB na basie będzie nie do rozróżnienia a inny wyłapie każde niuanse a to trzeba sprawdzić u siebie i dla siebie .

A skoro u " mnie " nie słychać to nie znaczy ze gdzie indziej też nie .

 

Jak masz do napisania coś z praktyki to możemy wymieniać się doświadczeniem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Widac, ze sie gubisz w swoich wypowiedziach, to nie bede Cie juz meczyl.

Teraz pewnie powiesz, ze sluch mam skopany.

Ok, wracamy do kabli.

Jakimi parametrami rozni sie ten Kimber od kabla OFC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Widac, ze sie gubisz w swoich wypowiedziach, to nie bede Cie juz meczyl.

W czym się gubię ?

Masz odpowiedź na każde pytanie a ja nie uzyskałem na jedno najważniejsze - twoje doświadczenia praktyczne .

 

Jakimi parametrami rozni sie ten Kimber od kabla OFC?

To jest wątek o poradach praktycznych a nie parametrach .

Znowu teorie ...

 

Dalszą wymianę zdań z tobą uważam za bezcelową .

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kable mialy wplyw na brzmienie, to na odsluchach kolumn mozna by bylo zajechac sprzedawcow. Pomysl, wpadasz do salonu i chcesz przesluchac piec par kolumn, ale podlaczonych za kazdym razem czterema innymi kablami.

Jak w takiej sytuacji dokonac wyboru kolumn jezeli po podlaczeniu drugiej pary trzecim zestawem kabli nie pamietal bys jak brzmialy pierwsze z czwartymi kablami.

Kupowałeś kiedyś coś w salonie po odsłuchach?

Jak nie to spróbuj. Posłuchaj średniej jakości zestawu CD+wzmacniacz i powiedz, że w zasadzie to jest fajnie, ale...... i tutaj dowolnie, trochę za ostro, przydałoby się trochę więcej ostrości itp i zobacz co zrobi sprzedawca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku jak widac najlepsza obrona jest ucieczka;-)

 

Pozdrawiam

 

Kupowałeś kiedyś coś w salonie po odsłuchach?

Jak nie to spróbuj. Posłuchaj średniej jakości zestawu CD+wzmacniacz i powiedz, że w zasadzie to jest fajnie, ale...... i tutaj dowolnie, trochę za ostro, przydałoby się trochę więcej ostrości itp i zobacz co zrobi sprzedawca.

 

 

 

Kupowalem moj zestaw NADa, ktory zostal podlaczony po tym jak stwierdzilem, ze Rotel jest za jasny. To bylo w Anglii, ale domyslam sie, ze w Polsce zmienia sie kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to spróbuj. Posłuchaj średniej jakości zestawu CD+wzmacniacz i powiedz, że w zasadzie to jest fajnie, ale...... i tutaj dowolnie, trochę za ostro, przydałoby się trochę więcej ostrości itp i zobacz co zrobi sprzedawca.

 

Miałem kiedyś unikalną okazję porównać dwa identycznie skompletowane systemy w pokojach (o różnej wielkości i nieco innym umeblowaniu)) tuż obok siebie, i dźwięk był wyraźnie inny, wtedy doszedłem do wniosku że jeżeli tak duży wpływ niesie akustyka pomieszczenia to nie ma żadnego sensu brać sprzętu w zależności od tego jak zagrał w danym pomieszczeniu bo w innym pomieszczeniu różnica potrafi być znaczna. A nie mówiąc już o tym że w tym samym pomieszczeniu dźwięk różnie wypada w zależności od ustawienia kolumn.

 

EDIT:

 

W pewnym sklepie gość mi kiedyś polecał super przestrzenne kolumny (prof zaadaptowany pokój) zagrały pod tym względem super ! , nagle gość musiał wyjść a w pomieszczeniu był akurat tv CRT stereo, podkusiło mnie aby go załączyć jak zagra w tym samym pomieszczeniu, i tu wielkie zaskoczenie również tv również zagrał z ogromną przestrzenią a wiem jak ten tv grał w normalnych pomieszczeniach. Wniosek, ta duża przestrzeń wynikała z zaadaptowanego pomieszczenia, a potem ktoś coś kupi i będzie myślał że u niego też będzie tak samo przestrzenie ;) Tak więc w zależności od pomieszczenia są duże różnice na takim samym sprzęcie, i teraz pomyślcie co warte jest (i jakie ma to odniesienie do tego co otrzymamy u siebie w domu) dostrajanie sprzętu kablami w pomieszczeniu odsłuchowym sklepu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.