Skocz do zawartości
IGNORED

Jak uniezależnić się od pc? kupić strumieniowca, czy transport?


insaimz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tidal czy spotify czy deezer działa na tym linnie?

Tak działa nawet YouTube czy muzyka na twoim tablecie czy telefonie

Do tego weszła nowa funkcja która kontroluje granie głośników , wpisujesz dane odległości od rożnych części pokóju i z jakiej odległości słuchasz i wtedy linn dostosowuje je tak aby zagrały najlepiej

Nie sprawdzałem jeszcze je ale sprawdzę , duzo mierzenia

 

 

He,he poczytaj co o tym Nadzie piszą na forach Linna:) Linn jest śmieszny ze swoją funkcjonalnością. Jeżeli powstaje jakiś nowy serwis muzyczny to za chwilę jest aktualizacja na M50, bajka sprzęt. Bardzo dobry jako transport cd, zgrywa cd na podłączony do niego dysk twardy, współpraca bezpośrednia z HDtracks, Murfie, kapitalne radio internetowe i działa to wszystko bez zająknięcia.

Czy możesz mi przytoczyć coś z forum bo nie mogłem znaleść ? Widzę każdy swoje zachwala , ty nada mudda magica 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak działa nawet YouTube czy muzyka na twoim tablecie czy telefonie

Do tego weszła nowa funkcja która kontroluje granie głośników , wpisujesz dane odległości od rożnych części pokóju i z jakiej odległości słuchasz i wtedy linn dostosowuje je tak aby zagrały najlepiej

Nie sprawdzałem jeszcze je ale sprawdzę , duzo mierzenia

 

 

Czy możesz mi przytoczyć coś z forum bo nie mogłem znaleść ? Widzę każdy swoje zachwala , ty nada mudda magica 6

 

No to dobrze mamy w takim razie juz parę streamerow które można nazwać "odtwarzaczem sieciowym" bo rzeczywiście potrafi grać z sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"The Nad has by far the best control point software of any streamer I have used and owned. I used to have a Linn Akurate DS1, Marantz NA 7004, and a denon to which the model number evades me."

jak znajdę to wrzucę jeszcze z forum Linna

 

tu z AVS forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"If you are in the market for a DAC, the M51 is also well worth looking at. As you know I pitched it against the Linn Klimax Renew, which in essence is the Klimax DS/1 - which originally sold for north of £10k - the M50/M51 won hands down, there was no contest! The only DAC that has bested it for me (though I have not done a direct A-B test), has been those in the RS20i.

 

Finally, one thing I also like about the NAD M50, is NAD's obvious commitment to continuing to develop it. I've had mine for less than a year, and there have been at least around 8-10 updates to either the iPad control software or the player firmware, adding extra functionality or performance improvements."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie Wasz optymizm:) Z blu ray też miał być wysyp. poprawa jakości itp, a jak przychodzi do kupna to zostaje Oppo, o czym dokładnie wie producent bo cena systematycznie rośnie. Technologia jest, tu nie ma co poprawiać, komputery trochę już są na rynku:), taki M50 to przecież komputer, wyspecjalizowany, ale jednak komputer. Pytanie czemu producenci mają problem z komputerowym audio, a może są to celowe działania. Taki Linn ze dwa lata implementował WIMP/Tidal i zrobił to raczej pod wpływem bardzo wk.... użytkowników, a taki podobno jest hop do przodu i nieprzebijalny pod względem funkcjonalności:)

 

Wiesz nowoczesne technologie jak odtwarzacz sieciowy wymaga już pewnego doświadczenia oraz zaplecza technicznego żeby stworzyć coś co dobrze zagra i będzie funkcjonalne. Dlatego takie problemy. Kabel jest łatwo zrobić czy kolumny strumieniowca dobrego już NIE. Oczywiście sa firmy które świetnie by sobie poradzily tylko ze one działają w najpopularniejszych czytaj najbardziej dochodowych branżach.

 

Dlatego takie problemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się upieram, że chodzi o kasę. Linn kiedyś postawił na odtwarzacze plików demonstracyjnie rezygnując z produkcji cd i osiągnął pozycję lidera w tym segmencie. Linn nadal jedzie na renomie, ale chyba chciał przez jakiś czas zaoszczędzić, pojechać na opinii, chyba za bardzo chcą eksploatować markę, ceny zaczynają być z kosmosu, nowy Sneaky DSM kosztuje blisko 10 koła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze do roku streamery wyleja sie w obfitosci jak niegdys odtwarzacze cd i bedzie konkurencja wieksza a co za tym idzie jakosc polepszy sie momentalnie. Chyba jeszcze nie czas inwestowac w dobre i funkcjonalne urzadzenie.

 

Licze na taki wysyp.

 

 

Szczególnie na produkt typu Aries Auralica z USB

 

Panowie,

w opcjach Daphile w pluginach wybrałem Spotify i dalej w opcjach Spotify wpisałem swój login i hasło. Po wybraniu play live w aplikacji spotyfy nic nie gra. Co może być nie tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"The Nad has by far the best control point software of any streamer I have used and owned. I used to have a Linn Akurate DS1, Marantz NA 7004, and a denon to which the model number evades me."

jak znajdę to wrzucę jeszcze z forum Linna

 

tu z AVS forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"If you are in the market for a DAC, the M51 is also well worth looking at. As you know I pitched it against the Linn Klimax Renew, which in essence is the Klimax DS/1 - which originally sold for north of £10k - the M50/M51 won hands down, there was no contest! The only DAC that has bested it for me (though I have not done a direct A-B test), has been those in the RS20i.

 

Finally, one thing I also like about the NAD M50, is NAD's obvious commitment to continuing to develop it. I've had mine for less than a year, and there have been at least around 8-10 updates to either the iPad control software or the player firmware, adding extra functionality or performance improvements."

Nie to ze sie czepiam ale dla scislosci dodac trzeba ze zacytowane przez Ciebie tematy to raptem 2 - 3 strony w ktorych bierze udzial kilka osob. Czy to obiektywna ocena? Chyba kazdy potencjalny nabywca sam musi posluchac i zdecydowac czy warto wydawac sporo kasy bo ustrojstwo tanie nie jest...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"The Nad has by far the best control point software of any streamer I have used and owned. I used to have a Linn Akurate DS1, Marantz NA 7004, and a denon to which the model number evades me."

jak znajdę to wrzucę jeszcze z forum Linna

 

tu z AVS forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"If you are in the market for a DAC, the M51 is also well worth looking at. As you know I pitched it against the Linn Klimax Renew, which in essence is the Klimax DS/1 - which originally sold for north of £10k - the M50/M51 won hands down, there was no contest! The only DAC that has bested it for me (though I have not done a direct A-B test), has been those in the RS20i.

 

Finally, one thing I also like about the NAD M50, is NAD's obvious commitment to continuing to develop it. I've had mine for less than a year, and there have been at least around 8-10 updates to either the iPad control software or the player firmware, adding extra functionality or performance improvements."

Kilka jaskółek nie czyni wiosny

Tez mogę przytoczyć duzo cytatów gdzie ludzie wybierają linna ze względu na dźwięk i funkcjonalność , to sa opnie ludzi a nie ogółu - każdy lubi i preferuje coś innego

Jedno sie mogę zgodzić ze ceny linna sa bardzo wygórowane .

Wiem jedno ze w linn Majki ma słaby dac na pokładzie ,ale do funkcjonalności nie moge niz zarzucić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na taki wysyp.

 

 

Szczególnie na produkt typu Aries Auralica z USB

 

Panowie,

w opcjach Daphile w pluginach wybrałem Spotify i dalej w opcjach Spotify wpisałem swój login i hasło. Po wybraniu play live w aplikacji spotyfy nic nie gra. Co może być nie tak?

NIe wiem jak to jest ze Spotify ale ja ustawilem TIdala i wszystko dzialalo ok - ale projekt Daphile porzucilem dla Malinki z DACiem bo jakosciowo odskoczyla PCtowi. BYc moze przez zasilanie, byc moze przez DACa ale Malinka zdecydowanie wygrywa jednak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka jaskółek nie czyni wiosny

Tez mogę przytoczyć duzo cytatów gdzie ludzie wybierają linna ze względu na dźwięk i funkcjonalność , to sa opnie ludzi a nie ogółu - każdy lubi i preferuje coś innego

Jedno sie mogę zgodzić ze ceny linna sa bardzo wygórowane .

Wiem jedno ze w linn Majki ma słaby dac na pokładzie ,ale do funkcjonalności nie moge niz zarzucić

Jakbyś mógł przytoczyć te cytaty gdzie ludzie mieli, albo słuchali m50 i wybrali linna. Ja przytoczyłem takie gdzie mieli Linna i zmienili na Nada, a nie jakieś dowolne. Co do ceny to moim zdaniem m50 jest tani jak na to co sobą reprezentuje i jak jest zbudowany, a nad c 390dd to już całkowita taniocha:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIe wiem jak to jest ze Spotify ale ja ustawilem TIdala i wszystko dzialalo ok - ale projekt Daphile porzucilem dla Malinki z DACiem bo jakosciowo odskoczyla PCtowi. BYc moze przez zasilanie, byc moze przez DACa ale Malinka zdecydowanie wygrywa jednak...

 

A jaki system masz w malince? Jakie zasilanie?

 

Obudowe jakas do tego kupiles?

 

Jaki dac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jaki system masz w malince? Jakie zasilanie?

 

Obudowe jakas do tego kupiles?

 

Jaki dac?

System Max2play (dawniej squeezeplug), zasilanie z baterii Anker 20000mAh - przymierzam sie do zasilacza liniowego ale nie wiem czy warto.

Obudowe Pimoroni taka modulowa - Malinka i tak siedzi sobie za wzmacniaczem wiec jej nie widac.

DAC mam iqaudio pi dac na burrbrownie ale teraz czytalem o DACu Audiophonics w oparciu o Sabre 9023 - skubaniec ma wbudowany oscylator i podobno jest swietny. Kosztuje 2 razy wiecej ale to wciaz smieszne pieniadze. Do tego QED Audio 40 RCA kabelki.

Swoja droga jestem bardzo ciekawy czy ktos sobie takie porownanie zrobil malinki z DACiem z jakims konwencjonalnym zestawem: streamer z dac :)

Sprawdz ten link! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Raspberry chciałem robić z modułem Hifi berry na burrbrownie, ale też czytałem rok temu że gra to średnio...i szkoda mi było kilku stów na tę zabawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Raspberry chciałem robić z modułem Hifi berry na burrbrownie, ale też czytałem rok temu że gra to średnio...i szkoda mi było kilku stów na tę zabawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zerknij na ten link ktory podalem w poprzednim poscie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez smartfona - jest wiele aplikacji do sterowania squuzeplayerem albo przez przegladarke. To dotykowe LCD nie bedzie chyba bardzo praktyczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, chyba najlepiej na smartfona obecnie to robić.

Ile Cię sumarycznie ta zabawa kosztowała ?

Jako nośnik danych co podpinasz, dysk po USB ?

Malinka 2 + DAC + WIFi usb + obudowa + licencja do Max2play (do pluginu ktory pozwala uzyc DACa) - niecale £90

Mam NAS iOmega taki zwykly prosty 1TB dysk na sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malinka 2 + DAC + WIFi usb + obudowa + licencja do Max2play (do pluginu ktory pozwala uzyc DACa) - niecale £90

Mam NAS iOmega taki zwykly prosty 1TB dysk na sieci.

 

Volumio też działa bardzo fajnie i nie trzeba placić za licencję jak w max2play.

Do tego trzeba doliczyć zasilanie. Albo zwykły zasilacz, bateria lub liniowy choćby od tomanka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volumio też działa bardzo fajnie i nie trzeba placić za licencję jak w max2play.

Do tego trzeba doliczyć zasilanie. Albo zwykły zasilacz, bateria lub liniowy choćby od tomanka

Zapomnialem dodac: ) bateria Anker 20000mAh za £50 - najdrozszy element :)

Volumio nie obsluguje TIDALA na razie a to byl dla mnie priorytet :)

Sama licencja to 50 zl bodajze.

 

Ja mam tylko po USB, nie chciałem NAS'a, pytanie czy uciągnię napięciowo 2,5" dysk, no i jak go zobaczy, bo NAS'a pewnie po DLNa ?

Do dysku USB musisz dokupic jakis maly HUB USB z zasilaniem wlasnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile obsłuży mimo wszystko huba z własnym zasilaniem, bo np. streamer Pioneera A50/70 nie obsługuje, tylko dysk USB 2,5" lub NAS...

A dla mnie to ważne, bo streamowanie z sieci mnie nie interesuje, tylko własna kolekcja płyt z HDD...

Volumio fajnie działa, widziałem filmiki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile obsłuży mimo wszystko huba z własnym zasilaniem, bo np. streamer Pioneera A50/70 nie obsługuje, tylko dysk USB 2,5" lub NAS...

A dla mnie to ważne, bo streamowanie z sieci mnie nie interesuje, tylko własna kolekcja płyt z HDD...

Volumio fajnie działa, widziałem filmiki.

Malina obsluzy huba z podpietym dyskiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś porównanie jakościowe tego DAC'a iqaudio pi dac do innych gotówców, np. pioneera, Marantza, CA lub innych ?

Mam taki streamer z DACiem Raumfeld Connector 2 (to niemiecki Teufel), oprocz tego mam budzetowego DACa Bushmastera MK2 (ma calkiem dobre opinie) no i mialem wczesniej DACA w Marantzie PM6005.

DAC Streamera jest najslabszy - gra plasko z jakims cienkim wokalem - szczegolnie kobiecy wyraznie slabo slychac.

Pozniej DAC z Marantza PM6005 - tu juz jest lepiej.

DAC Bushmaster gra jeszcze lepiej - czysciutka gora - jakby lekko zaokraglona i dosc spory i dobrze kontrolowany bas. Scena dobrze poukladana.

DAC malinki caly czas odkrywam - ma wieksza glebie sceny i lepsza detalicznosc - ale to moze byc takze dlatego ze w tym wypadku Malina jest takze transportem. Na pewno wyraznie lepiej niz Streamer za £140.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, widzę że te DACi na Sabre 9023 zaczynają się od 42E wzwyż, pytanie czym się bardziej od siebie różnią...

Myślę że jakościowo będę niezłe w stosunku do tego co sam przetestowałeś ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, widzę że te DACi na Sabre 9023 zaczynają się od 42E wzwyż, pytanie czym się bardziej od siebie różnią...

Myślę że jakościowo będę niezłe w stosunku do tego co sam przetestowałeś ...

Musisz wybrac opcje z oscylatorem - ta za €60 - w przeciwnym razie nic nie zyskasz. Ten zegar w DACu pozwala uzyskac wieksza dokladnosc taktowania - eliminuje jitter lepiej w zwiazku z tym brzmi lepiej - to tak w teorii ale zcytalem gdzies na forach ze DAC z oscylatorem brzmi lepiej niz iqaudio DAC ktory do tej pory byl uwazany za debesciaka jesli chodzi o Malinke.

Ale to tez moze byc kwestia preferencji brzmienia itd.

Kusi mnie ten DAC i nie wiem czy go nie zamowic ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwertera USB - spdif nie stosujesz ?

Czyli malinkę 2 podpinasz złączem wielopinowym do DAC'a, po USB podpinamy HDD...

Jakie zasilanie potrzebuje malinka ?

No i system np. z Volumio startuje z karty SD czy jak ?

Rok temu wszystko pamiętałem, dziś muszę sobie przypominać...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwertera USB - spdif nie stosujesz ?

Czyli malinkę 2 podpinasz złączem wielopinowym do DAC'a, po USB podpinamy HDD...

Jakie zasilanie potrzebuje malinka ?

No i system np. z Volumio startuje z karty SD czy jak ?

Rok temu wszystko pamiętałem, dziś muszę sobie przypominać...;-)

Konwerter potrzebny jesli nie masz DACa - DAC podlacza sie do malinki przez zlacze wielopinowe - wchodzi jak w maslo :)

do USB podpinasz HUB z podlaczonym dyskiem.

Malinka potrzebuje zasilanie 5V z minimum 1A obciazalnoscia - to gwarantuje stabilnosc. Bateria ktorej uzywam ma zdaje sie obciazenie do 4A przy 5 V wiec starcza z zapasem.

Mozesz na poczatek zastosowac zwykla ladowarke telefoniczna (od iphona albo samsunga) zwroc tylko uwage na wydajnosc pradowa.

System sie instaluje na karcie uprzednio sformatowanej - mozna znales mase prostych instruktazy na necie. System startuje pozniej z karty - trzeba tylko pare rzeczy skonfigurowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś muszę kończyć, myślę że wrócimy do tematu. Dzięki za rozmowę ;-)

Malinkę chciałbym w drugim systemie audio, póki co ciśnienia nie mam, ale że lubię elektronikę i dłubanie to nie daje mi to spokoju ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.