Jump to content
IGNORED

DAC (z usb) do 3000zł

Zenobiusz

Recommended Posts

Dzień dobry.

Jest wiele wątków dotyczących daców w różnych cenach i o różnych parametrach - w sumie nadszedł czas aby czegoś posłuchać a wybór potężny.

Mam Harpie Experience Collage i Xindaka PA-M. Obecnie w planie pc-audio bądź streamer. Poszukuję daca w cenie do około 3000, który byłby dosyć neutralny, z szybkim precyzyjnym basem, dobrą śrenicą i niezbyt ostrą górą ( czyli coś idealnie nie istniejącego ;).

Repertuar słuchany przeze mnie jest dość szeroki choć bardziej skupiam się na jazzie, gitarowych brzmieniach i soczystych wokalach, lecz dobra stopa perkusji też daje radość.

Wstępnie pomyślałem o schiit bifrost, czymś z audio-gd na sabre ( nie wiem czy nie będzie zbyt analityczny). Brałem nawet pod uwagę cały streamer z dac CA CXN jeśli to miałoby brzmieć dobrze w moim systemie.

W głowie mętlik a bez sprawdzenia się nie obejdzie i muszę zawęzić poszukiwania, bo całego sklepu nie wypożyczę.

Pomożecie?! ;)

ZEN.

Witaj,

Proponuję Audio-Gd na Sabre oraz Rega DAC-R oraz tańszy, ale wyjątkowo dobrze grający Myryad Z.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, u nas masz moźliwość wypożyczenia przetworników do testu we własnym systemie, zapraszam serdecznie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Twój ideał istnieje i kosztuje 3800zł - koniecznie wypożycz i posłuchaj

http://sklep.rms.pl/musical-fidelity-mx-dac-zbalansowany-przetwornik-dac-cyfrowo-analogowy-dsd-32bit-192khz

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.