Jump to content
IGNORED

Prośba o pomoc w zakupie DAC-a

outcold

Recommended Posts

Witam, wiem ze to temat rzeka ale nie jestem zorientowany akurat w tym temacie, dlatego prosze o pomoc. Od kilku dni wertuje strony jednak im dłuzej tym wiekszy mam metlik w głowie. Potrzebuje DAC-a, źródłem bedzie komputer (zintegrowana karta juz mi nie wystarcza). Przegladajac fora wytypowałem n/w modele:

- Music Fidelity V-DAC

- Audio Alchemy Dac in the box

- DAC Pro-Ject USB DAC Box

lub nowe:

- SMSL Sanskrit 24BIT/192Khz Coaxial&Optical Input USB DAC

- MUSE USB DAC PCM2704 Optical Coaxial HI-FI Decoder USB to S/PDIF Converter Amp

- MUSE Mini DAC TDA1543x4 DIR9001 Parallel Converter HiFi Sound Card+ Adaptor

- MUSE HIFI Fever DAC DIR9001+4*TDA1543 parallel connection Black+ Power Adapter

- MUSE HIFI MINI PCM1793 DAC +Headphone amplifier (PCM1793+DIR9001+OPA2134)

Zorientowanych w temacie prosze o informację czy w/w uzywki czy lepiej cos z nowych modeli, najlepiej posegregowane 1-, 2- itd., zakres cenowy do 500zł. Czy może cos zupełnie innego, warunek aby było osobne zasilanie nie po USB. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to plus jakiś konwerter asynchroniczny

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Miałem dwa pierwsze. Starocie o słabym dźwięku. Drugi bez obsługi USB

Nie potwierdzam, ze MF V-DAC to staroc o slabym dzwieku. Wrecz przeciwnie, dostajemy dobry dzwiek ( w miare neutralny ) za kilkaset zlotych. Mam nadzieje, ze branza nie dziala w mysl - sprzedane wiec juz staroc o slabym dzwieku, teraz kup ten nowy, jest ekstra

To jest Dac o słabym dzwieku. Bardzo bezpiecznym ale brak ostrości góry pasma jest okupiony bardzo małą ilością szczegółów i informacji o przestrzeni. Bas ma dobrą kontrole ale jest bez masy, zejscia w dół i ataku. Średnica to faktycznie najmocniejszy zakres ale też tylko ze względu na bardzo watły bas i soprany można moim zdaniem tak orzec. Miłem ten dac dwa razy. Drugi raz na rynku wtórnym kupiłem go wstępnie na zapotrzebowania kolegi mojego na dac z usb za 350zl ale zwrocilem go gdyż za tą kwotę mialem juz znacznie lepiej grające chinskie dac z asynchronicznym usb. Tu mamy usb z epoki kamienia łupanego 16/48. Po spdif ten vdac gra nieco lepiej. Ogolnie szkoda czasu wg mnie. Nawet do przeróbki zasilania bardzo słaba baza

V dac to jest najstarsza generacja pierwszych dacow z usb jakie powstały. Wiele się od tamtej pory zmienilo i szkoda po prostu do nich wracać

W tej klasie polecam zdecydowanie

Hidden Content

+

Hidden Content

będziesz zadowolony.Pozdrawiam

Witam, na giełdzie udało mi sie kupić Pro-Ject USB DAC Box, za 250zł. Z braku czasu nie podpinałem go jeszcze ale myślę że było warto, gdyż propozycje sięgają już 1 tys a to już trochę ponad plany. Dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.