Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz sieciowy Yamaha ?


davero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić odtwarzacz sieciowy znalazłem coś takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ma ktoś może to urządzenie i może podzielić się uwagami ?

 

W zasadzie nie wiem na co polować, nie mam zielonego pojęcia o sieciówkach, chcę złożyć go z yamaszką a 1020 dlatego zależy mi na tym aby to była yamaha.

 

Zależy mi na tym abym mógł puszczać muzykę po sieci po dlna, fajnie by też było z usb, nie wiem jak wygląda sprawa jakości dźwięku jak puszczę np przez telefon po blutufie. Jakiś dużych wymagań nie mam, zależy mi na tym aby muzyka była zbliżona do jakośći z płytki CD.

 

dzięki za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na kieszeni CD, to ta Yamaha jest jak najbardziej trafnym wyborem - mamy ją na salonie i znam ją dobrze.

Natomiast jeśli większą uwagę przywiązujesz do jakości samego źródła to polecam przyjrzeć się strumieniówce Polk Audio Omni P1. W przyszłości możesz zbudować na rozwiązaniach Polka multiroom.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym kupić odtwarzacz sieciowy znalazłem coś takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ma ktoś może to urządzenie i może podzielić się uwagami ?

 

W zasadzie nie wiem na co polować, nie mam zielonego pojęcia o sieciówkach, chcę złożyć go z yamaszką a 1020 dlatego zależy mi na tym aby to była yamaha.

 

Zależy mi na tym abym mógł puszczać muzykę po sieci po dlna, fajnie by też było z usb, nie wiem jak wygląda sprawa jakości dźwięku jak puszczę np przez telefon po blutufie. Jakiś dużych wymagań nie mam, zależy mi na tym aby muzyka była zbliżona do jakośći z płytki CD.

 

dzięki za pomoc

 

Miałem ten odtwarzacz o uwazam ze w swojej cenie jest swietny

Do tego aplikacja sterujaca na smattfony to mistrzostwo swiata az dziw bierze ze inni producenci maja z tym klopot

Prosta obsluga wejscia pozwalajace podlaczyc zewnetrzny Dac

Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przed zakupem upewnic sie czy odtwarzacz ma tz gapless

 

Możesz napisać co to znaczy gapless ? Ze smartfona strim, ale jak to działa ? (chodzi mi o jakość ? ) Czyli w tym cd nie dam rady pocpiąć np przez usb muzyki ?.

 

Mam Yamahe 673 tam radia interentowe są wbudowane oraz opcje użycia serwera po dlna. Trudno mi powiedzieć jak muzka z flac bęzdzie działałą na starym dobrym wzmaku, bo na yamaszcze nowej to raczej nic specjalnego, ale to kino, więc można wybaczyć.

 

ps. Moja yamaha ma opcje puszczania muzyki z pendrajwa

 

Jeszcze robiłem taki manewr z 673, że pod wyjścia audio out podpinałem wzmak i np z yamahy szedł flac czy radio interentowe, a wzmacniacz pod aux to puszczał. Sczerze powiem starsznie marnie to brzmiało w porównaniu do cd to przepaść. Zero dynamiki jakiś dźwięk przekłamany. W zasadzie nie wiem po co są te wyjśćia audio out.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polk Audio Omni P1wydaje się ciekawą pozycją, ciekawe czy nie będzie rwało cięższych plików przy odtwarzaniu, mogli jednak dać dodatkowo wejście lan. Ale cena w Polsce to jakaś masakra 1600 zł, a w USA 200 usd. Osobiście zaryzykowałbym w tym przypadku i kupiłbym za granicą. Zresztą z droższych rzeczy brałem już dwa obiektywy i raz w urzędzie celnym mieli jakieś uwagi ale powiedziałem, że to prezent i puścili bez cła.

 

Hej kezysieko wspomniałeś, że miałaś tą yamahę, podłączałeś pod nią jakiś dac a jeśli tak to jak to brzmiało. W sumie warto chyba kupić taki odtwarzacz, do którego nie ma potrzeby dokupowania dodatkowego daca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polk Audio Omni P1wydaje się ciekawą pozycją, ciekawe czy nie będzie rwało cięższych plików przy odtwarzaniu, mogli jednak dać dodatkowo wejście lan. Ale cena w Polsce to jakaś masakra 1600 zł, a w USA 200 usd. Osobiście zaryzykowałbym w tym przypadku i kupiłbym za granicą. Zresztą z droższych rzeczy brałem już dwa obiektywy i raz w urzędzie celnym mieli jakieś uwagi ale powiedziałem, że to prezent i puścili bez cła.

 

Hej kezysieko wspomniałeś, że miałaś tą yamahę, podłączałeś pod nią jakiś dac a jeśli tak to jak to brzmiało. W sumie warto chyba kupić taki odtwarzacz, do którego nie ma potrzeby dokupowania dodatkowego daca.

 

ja nie miałem podpiętego zewnętrznego daca, napisałem że jest ew. taka dodatkowa możliwość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapless to funkcja niby banalna i prosta, a czesto w wielu odtwarzaczach nieosiagalna. Chodzi oodtwarzanie utworow bez przerw. Jak jeszcze w przypadku plyt studyjnych gdzie mamy podzial utworow nie ma wiekszego znaczenia to juz w przypadku plyt koncertowych sluchanie przerwy w oklaskach jest dosc irytujace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie wiem co robić tzn czego szukać. Ta jamaszka flac mp3 odtwarza tylko po dlna ? i po strimingu ze smartfona ? Wolałbym nie podpinać daca do lapa i z niegi słuchać (obawiam się, że nie będzie mi się chciało przepinać wzmacniacze, nosić laptopa itd) Wolałbym, zeby było to coś stacjonarnego. zależy mi na yamaha bo kompletuje akurat trzy marki, a tylko ona została na rynku (technicsa nie liczę bo nowy kosztuje "kupę kasy") Jaki zewnętrzny dać do niej polecacie ? i jaki jest koszt ?

 

Ulubioną Muzę słucham na CD lubię tez filmową, a ją głównie mam we flac i mp3. Czasem coś z dyskografii jakiegoś zespołu tez słucham czego nie mam na audio cd. Lubię tez muzykę z kaset i szpul :-)

 

 

ps. Na gapless mi nie zależy. Wszystko co mam jest dzielone

 

Strumieniowiec Yamaha CD-N500 posiada na 100% funkcje gapless.

 

a mozna z niej słcuchać z pendrajwa ? czy tylko serwer / smartfon i zapytam inaczej czy jakoś strimingu z gadzeta czyli smartfona będzie jak z cd ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.