Skocz do zawartości
IGNORED

Imigranci, a Polska polityka zagraniczna - można było gorzej ?


Shrek777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

Jaro_747

 

Dorośnij proszę :) Państwa nie mają przyjaciół - mają interesy.

Polityk ma nie być ładny, ma być skuteczny....

 

Z Białorusią było podobnie - tusk zrobił z nas sumienie europy i skłócił z Białorusią, a Niemcy i Francuzi robili i robią tam miliardowe interesy...

 

Chcesz nieść miłość zostań misjonarzem, będziesz niósł miłość itp.

 

Polityk ma być jak wąż, kiedy nam po drodze z Putinem idziemy razem, ale pieniądze zostawiamy w domu (czyli dla lemingów: robimy jeden wspólny interes, a nie wskakujemy mu do łóżka)...Jednocześnie np. prowadzimy negocjacje z amerykanami... To polityka, nie małżeństwo, nie ma wiecznych, czy bezwarunkowych sojuszy. Można mieć wspólne interesy i z Rosjanami, amerykanami i chińczykami....

 

Niestety nasi politycy są prości w obsłudze - nie potrafią robić naraz kilku rzeczy - a polityka to działanie na wielu frontach naraz - często sprzecznych. Obecny prezydent też w/g mnie jest jedno czynnościowy - co niestety źle nam wróży...

 

P.S. A to że Ameryka znowu się zaprzyjaźni z Rosją jest oczywiste. Amerykańscy prezydenci boją się jednego: amerykańskich chłopców wracających do domu w trumnach...

Dlatego jeśli Rosjanie wezmą na siebie to i owo, Obama chętnie zrobi z nim misia. A plan spacyfikowania Rosji ekonomicznie nie pójdzie do lamusa, po prostu poczeka na lepszy moment....Putin też o tym wie... Te dwa duże psy się nie pogryzą, a my nawet już nie jesteśmy kością warta warknięcia...

 

Putin to najwyższe piętro polityki - Polska - to niestety piwnice......

 

 

 

 

 

Bardzo mądry wpis. podpisuję się pod tym w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rodzaju gadki słyszę codziennie z ust PiSowskich polityków. Po czym po sprawdzeniu okazuje się, że pieprzą propagandowe głupoty.Więc albo pisz konkrety, albo siedź cicho.

 

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu konstytucji? To juz nie moja wina. Reszte pomine milczeniem.

pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Użytkownik antymalkontent dnia 25.09.2015 - 19:29 napisałPutinek tylko sie przygląda i ma nadzieję że będzie coraz gorzej w Europie. Chętnie by wkroczył i rozkradl. A nas wybił trochę przy okazji.>

 

Pierwsze zdanie - jasność oczywista.

Zdanie drugie i trzecie: durnota do sześcianu.

Nie ma nic do ukradzenia- to raz.

Do "wybijania" ma mnóstwo innych, w bliższej okolicy.

 

A po trzecie - ty się martw o coś zupełnie innego i jakby z innej strony.

 

Jeszcze po czwarte, bo już dawno chciałem zapytać, czytając Twoje, malkontentanty, posty :

-Ty jesteś niewidomy?

 

Poważnie pytam.

 

No niestety malkontent nie wiadomo dlaczego tytułuje się "anty". Pierdzieli podobne koszopały od pewnego czasu.

Tym się różnią fobie od stanu uzasadnionej obawy, że fobie nie mają najmniejszego sensu.

 

 

Eurokratyczne - czyli proniemieckie - lizusy z PO wbijają sobie kolejny gwóźdź do trumny wyborczej. Są, to tchórzliwe ameby moralne, które nawet nie rozważają przyjmowania wobec UE pozycji innych niż wasalne. Ale chyba sobie już z tego zdali sprawę bo przestali przedstawiać kolejne "negocjacje" kwot przyjmowanych uchodźców jako sukcesy na arenie międzynarodowej. Teraz ich negocjacje polegają tylko na miauczeniu i lamentowaniu.

 

Wcześniej byliśmy w ustach PO-władzy "zieloną wyspą" na oceanie kryzysu gospodarczego. Teraz okazało się że nie stać nas na przyjęcie kilkunastu tysięcy uchodźców, że nasze służby nie dadzą rady ich skontrolować, że polskie PKB się załamie pod ciężarem finansowym utrzymania emigrantów. Ale Polska nie jest w ruinie, a wręcz przeciwnie – kwitnie... No to jak to która wersja oficjalna jest prawdziwa ? :-)

 

PO-kopacz straciła chyba zupełnie poczucie przyzwoitości wobec wyborców. Jeśli Polski nie stać na przyjmowanie uchodźców, to mówi się że nie stać i nie przyjmuje uchodźców.

A jeśli przekonuje się wyborców, że Polska nie jest w ruinie i rozwija się świetnie, to powinna przyjąć wszystkich uchodźców, którzy do tego polskiego raju z wielkimi perspektywami na dynamiczny rozwój gospodarczy i społeczny powinni przyjeżdżać... nawet via Niemcy :-)

 

Chyba lizirowy z PO-władzy liczą na to, że wszyscy wyborcy cierpią na te ich schizofrenię. I z jednej strony będą piać propagandą sukcesu, a zaraz potem płakać że nie stać ich na przyjęcie uchodźców bo taka bieda.

Ta choroba dwubiegunowa władzy PO wymaga lekarza ale o innej specjalizacji niż ma premier Kopacz.

 

Na razie ta swoją niezbornością propagandową wywołują jedynie coraz większą irytacją wyborców.

Zwłaszcza dementowanie informacji o tym ze uchodźca nie dostanie kilku tysięcy zasiłku a "jedynie" miejsce do zamieszkania i 1200 zeta na łeb. To na pewno wzbudza entuzjazm wśród Polaków z których 3.5mln nie ma pracy, w tym ponad 1mln w ogóle nie jest nigdzie rejestrowanych, a zasiłki po 10 latach pracy wynoszą ok. 500zł. są przyznawane na pół roku i otrzymuje je 1/10 pozostających bez pracy.

W kraju, w którym stawka godzinowa nie występuje, a 4mln ludzi pracuje dorywczo na śmieciówkach poniżej płacy minimalnej i bez żadnej ochrony prawnej.

 

Polski rząd, a nie rząd sprzedawczyków - wyszedłby po prostu przed mikrofon tak jak to zrobił Orban i powiedział zgodnie z rzeczywistością, że emigranci to jest problem Niemiec. Wiec jeśli Niemcy chcą nas uszczęśliwiać swoim problemem emigracyjnym, to możemy przez Polskę przepuścić wszystkich, którzy zechcą napłynąć do Niemiec.

 

No ale nie po to Merkel zrobiła transfer Tuska żeby polski PO-rząd śmiał jej tak odpowiadać. On ma się łasić i skamleć o krótszego kija, a marchewką są synekury w EU-strukturach rozdzielane z poparciem Niemców.

 

I to jest odpowiedź na pytanie czy mozna było gorzej. Bo PO-władza już się zastanawia czy mozna było robić tę polityke lepiej - dla siebie i kolegów z partii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Arku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu konstytucji? To juz nie moja wina. Reszte pomine milczeniem.

pozdrawiam,

 

To chyba ty masz z tym problem. Resztę pominę milczeniam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Ambasador Iranu właśnie przypomniał ze w czasach 2 wojny światowej Iran przyjął do siebie 120 tysięcy polskich uchodźców ...

Pewnie dotarło do niego to, co piszą i mówią na ten temat polskojęzyczne media głównego nurtu. Ambasador sam tego by tego nie wymyślił. W kolejce są jeszcze Indie, Irak, Egipt i Palestyna oraz Meksyk i Nowa Zelandia - bo tam rozmieszczano Polaków z ZSRR. A tak naprawdę do Iranu wyszło ok. 115 tys. Polaków i to w większości żołnierzy - w tym było ok.30 tys.cywilów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambasador Iranu właśnie przypomniał ze w czasach 2 wojny światowej Iran przyjął do siebie 120 tysięcy polskich uchodźców ...

II Wojny ŚWIATOWEJ !!, a tam mamy bardziej lokalne porachunki.

Jak patrzę na tych "uchodzców" to ni ch*j...nie widzę tam typowych syryjczyków,no chyba że ze strachu tak pociemnieli;)

A jeszcze prą do najbogatszych....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xymox drugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się jak norka, w piatek leci na HBO Comedy o 20:10, jakby ktoś miał problem z językiem, bo jednak nie jest to łatwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się z brytolskim lewakiem Piers'em Morgan'em to próbują nowego. Poza tym - kto by chciał dłużej słuchać tego akcentu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajesz się żałosny misiomor. Jesteś przykładem, że inteligencja to mało, bo ideologiczne nastawienie pokona wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Komedia ...co kanal przelacze w polonijnej telewizji to kabareton, ale dam sobie spokoj ,. Audiostereo.pl bije wszystko na glowe.

Podzielam opinie, ze uchodzcow trzeba bylo przyjac , potraktowac godnie i zapewnic takie same mozliwosci startu jakie posiada przecietny Polak bez szczegolnego traktowania. Krotka decyzja i komunikat rzadu z uzasadnieniem , ze moze i mamy wiele wad ale nie jest nimi goscinnosc i chec niesienia pomocy w potrzebie. To czy imigranci zdecyduja sie zostac czy szukac lepszego bytu zalezaloby wylacznie od nich. Nie sadze by wielu chcialo zostac jesli wziac pod uwage opinie jakie czytam. Szlachectwo zobowiazuje a i tak wizerunek mamy nie najlepszy . Byla okazja pokazac sie z dobrej strony i zgarnac dotacje za zamkietymi drzwiami.

 

PS . Zgadzam sie rowniez z Misiomorem ,ze John Olivier byl po prostu tendencynie zalosny w tym odcinku i malo smieszny. Zenada i raczej tylko pod gust niewybrednej , zupelnie zdezorientowanej amerykanskiej publiki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie, ze uchodzcow trzeba bylo przyjac , potraktowac godnie i zapewnic takie same mozliwosci startu jakie posiada przecietny Polak bez szczegolnego traktowania.

To jest nierealne, bo na możliwości startu składa się również wychowanie od urodzenia. To dlatego zasiedzieli (na zachodzie) nawet od pokoleń imigranci z niektórych regionów świata nie potrafią nic poza braniem socjalu i przesiadywaniem w kawiarniach. Taką mentalność widać też w filmikach z niemieckich obozów dla imigrantów z obecnej fali, gdzie zachowują się jak rozczarowani turyści - jedzenie złe, warunki okropne, oni chcą apartamentów i pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to doskonale rozumiem , mieszkalem wsrod nich a takze innych zamknietych grup narodowosciowego getta mimowolnie stajac sie pasywnym rasista mimo szczerych checi jednak sa to ludzie potrzebujacy pomocy, ktorych chyba nie ma gdzie odeslac. Jest tez dysonans miedzy medialnym obrazem Polski ktora chce odgrywac znaczaca role w polityce Europejskiej a czarna wizja potopu i zaglady spowodowanej kilku/kilkudziesiecioma tysiacami emigrantow wsrod nich kobiety i dzieci.Niech siedza po kawiarniach albo zakladaja swoje sklepiki i drobne biznesy i zyja ze skromnych zasilkow . W przeciwienstwie do naszych emigrantow sprzed lat ,jest znikome prawdopodobienstwo ze beda kradli czekolady po supermarketach- taka kultura

 

Widzial pan te powitalne oklaski egzaltowanych niemieckich panienek w durnym spocie Oliviera przeciwstawione wyjetym z kontekstu stwierdzeniem Korvina M ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak muzułmańskich gett to chyba jedyna rzecz w której mamy przewagę nad Zachodem, więc postarajmy się to utrzymać.

 

Ja już swoje słyszałem od ludzi z Zachodu, niektórzy z nich zastanawiają się nad przeprowadzką do Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje słyszałem od ludzi z Zachodu, niektórzy z nich zastanawiają się nad przeprowadzką do Polski.

 

Jeżeli mówisz im to samo, co piszesz tu na forum to pewnie sądzą, że zostaną tu jakąś nową rasą panów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni podchodzą do tego dużo bardziej pragmatycznie - przykładowo nie podobają im się rabunki z bronią w ręku w wykonaniu imigranckich gangów, a jak czyjaś praca i tak oznacza częste podróże, to Warszawa nie jest wiele gorsza niż nie-stołeczne miasto na zachodzie.

 

W każdym razie zazdroszczą nam bardzo właśnie braku problemów z imigrantami z ciepłych krajów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt ze lepiej jest sie przeniesc niz walczyc z machina politycznej poprawnosci jesli ma sie mozliwosc. Jesli chodzi o Stany to istnieje horrendalne zaklamanie i uzasadniony strach przed napietnowaniem mianem rasisty.. Jednak stajac sie czescia UE Polska nie bedzie w stanie prowadzic niezaleznej polityki wiec lepiej umiejetnie rozgrywac w sferze tzw "real politik"

Dobrze znam dwa rodzaje muzulmanskich gett. Pierwsze to bogate getta starej emigracji Arabskiej zamieszkale przez lekarzy , adwokatow wlascicieli biznesow i stacji benzynowych . Najwieksze skupisko arabskie w USA i aczkolwiek niezbyt zasimilowane kulturowo to doskonale prosperujace . Drugie to bardzo biedne skupisko relatywnie swiezych emigrantow z Bagladeszu , Pakistanu i Yemenu . Wiekszosc z nich na socjalu. Mimo, ze mlode pokolenie jest rownie irytujace jak i inne srodowiska emigrackie w swoich wysikach by kompensowac niski status spoleczny za pomoca wyklepanych w garazu lexusow i mercedesow czy tez kupionych na kredyt ciezarowych SUV's to jest to spolecznosc absolutnie niegrozna , nieagresywna i pochlonieta wlasnymi sprawami. Robia wszystko zeby edukowac swoje liczne potomstwo dzieki ktoremu maja nadzieje uzyskac wplywy i sile- jest to jak najbardziej zdrowe podejscie . Boja sie i nienawidza afro amerykanow ....Nie znam emigracji Arabskiej z terenow konfliktow .

troche mnie zastanawia reakcja Niemcow . Maja przeciez 4.5 miliona Turkow z ktorych wbrew popularnej propagandzie wekszosc sie nie asymiluje . Czytalem wypowiedz (szybko usunieta) prominentnego niemieckiego polityka czy urzednika, ktory powiedzial ,ze w koncowym rozrachunku emigranci wiecej wyciagneli z gospodarki niz przyniesli korzysci (nie liczac niemierzalnej wartosci kuturowej),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Czytalem wypowiedz (szybko usunieta) prominentnego niemieckiego polityka czy urzednika, ktory powiedzial ,ze w koncowym rozrachunku emigranci wiecej wyciagneli z gospodarki niz przyniesli korzysci (nie liczac niemierzalnej wartosci kuturowej),

 

To nie wydaje się być obiektywne - jeśli chodzi o Niemcy przynajmniej - tam znacząca większość pracuje i płaci podatki - tak więc raczej nie pasożytuje na państwie. Akurat IMO niemiecki pragmatyzm nie dopuściłby do pasożytniczego dojenia państwa. Z Francuzami to oczywiście inna sprawa - ale też mają inny "gatunek" imigrantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA to zupełnie inne uwarunkowania.

 

W Zachodniej Europie wygląda to tak, że rząd daje ileś mieszkań w danej dzielnicy imigrantom, ich obecność sprawia że autochtonom odechciewa się mieszkać w tej dzielnicy, sprzedają swoje mieszkania czy domy za bezcen, a rząd je wykupuje na lokale socjalne dla kolejnych imigrantów ew. kupują je bardziej przedsiębioprczy imigranci - właściciele kebabów czy kawiarni. W ten sposób ileś dzielnic miast francuskich czy angielskich zmieniło się w imigranckie getta.

 

Ja nie rozumiem jak można chcieć tego w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje słyszałem od ludzi z Zachodu,niektórzy z nich zastanawiają się nad przeprowadzką do Polski.

 

Proszę Cię..

 

 

Mamy więcej gett-blokowisk (gdzie młodzież "ubrana na sportowo" wieczorami przejmuje władzę) niż jakikolwiek kraj gett-dzielnic emigrantów.

Poziom bezpieczeństwa po godz. 22.00 oceniam w stosunku 1:10.000...na niekorzyść niestety polskich blokowisk.

Jakiś czas mieszkałem w dzielnicy Holmlia w Oslo,to dość specyficzne miejsce,na tle tego gdzie miałem okazję żyć,w jakim środowisku pracuję-spora część wpisów tutaj jest zabawna,bardzo zabawna lub pozbawiona jakichkolwiek realnych przesłanek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez octavarium

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy blokersi rzeczywiście są trochę podobni mentalnie do imigrantów z gett na zachodzie. Różnią się jednak tym, że nie przeszkadza im piwo, golonka czy normalnie ubrana kobieta i nie próbują zaprowadzać szariatu siłą. No i nie mają tendencji do posiadania 8+ dzieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nikt nie rodzi na potęgę. I dlatego lepiej nie importować muzułmanów, bo źle się to dla nas skończy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy moimi sasiadami byli muzulmanie z Bangladeszu , ludzie wyksztalceni /zagubieni i biedni i rzeczywiscie posiadajacy 6 dzieci zdobywajacych stanowe nagrody za osiagniecia w szkole (bardziej zamozni czy tez prosci z sasiedztwa mieli po 8-10) to po ich usilnych zaproszeniach na kilka naprawde znakomitych domowych obiadow (moim zdaniem jest to najlepsza kuchnia na swiecie) jakos niesporo mi bylo ostentacyjnie grilowac kielbase wieprzowa w ogrodzie kiedy byli na zewnatrz. Po prostu stosuje sie chrzescijanska zasade "nie rob drugiemu co tobie niemile " i po sprawie. Ludzie czesto odczuwaja irracjonalna niechec do obcych bez szczegolnego powodu . ja tez nie jestem zadnym wyjatkiem. Nawet jak zamontowali wkur...cy glosnik na wiezy i co rano Iman nawolywal wiernych do modlitwy to po 2 tygodniach po prostu przestaje sie na to zwracac uwage,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nikt nie rodzi na potęgę. I dlatego lepiej nie importować muzułmanów, bo źle się to dla nas skończy.

 

Dobrze wiesz o co pytałem i wiesz,że wielodzietność najczęściej występuje w pewnych dosyć specyficznych warunkach społecznych.

To ilu mamy ich...zaimportować?7,10,15tys?Biorąc pod uwagę liczebność naszego kraju i powierzchnię istnieje spore prawdopodobieństwo,że do końca życia z żadnym z nich nigdy nie minąłbyś się na ulicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez octavarium

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni i tak sprzedadzą nasze wartości, bo ich z domu nie nie wynieśli. Ja nie chcę broni na ulicach w UK. Nie róbmy z wysp bantustanu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni i tak sprzedadzą nasze wartości, bo ich z domu nie nie wynieśli. Ja nie chcę broni na ulicach w UK. Nie róbmy z wysp bantustanu.

Mocarstwowa polityka interwencji zawsze przynosi konsekwencje . My juz nie mam zadnych wartosci do sprzedania oprocz prawa do nieskrepowanego bogacenia sie i konsumpcji a to akurat im bardzo odpowiada i nie sadze by chcieli cos zmieniac w tym wzgledzie. Cholera , generalnie to jestem przeciwny emigracji ktora tworzy getta a staram sie znalezc jakies argumenty za tylko dlatego ze nie widze jakos innego rozwiazania w obecnej sytuacji. Wiec skoro panowie jestescie przeciw to co sie powinno zrobic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpuszczać

 

Źle, już się poprawiam.

 

Nie dawać nic za darmo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To atawistyczna postawa,w pełni jednak uzasadniona ludzką naturą oraz wyobraźnią kreowaną strachem,niepokojem.Zdecydowanie częściej występująca na obszarach niezbyt zaawansowanych społecznie,w regionach gdzie czynnik ludzki bywa lękliwy,niepewny,tam w ciemności czai się przecież...coś niewypowiedzianego.Lepiej więc nie wpuszczać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.