Jump to content
IGNORED

Nauszne słuchawki do PC

kivlov

Recommended Posts

Witajcie,

Sprzęt audio mam na bardzo wysokim poziomie, ale ni zawsze jest czas to wszystko rozgrzewać i cieszyć się muzyką i nie zawsze jest możliwość słuchania w nocy, dlatego wpadłam na pomysł, aby sobie kopic do laptopa nauszne słuchawki. Nie znam się kompletnie w tym temacie więc proszę o radę. Mają być głównie do słuchania radia internetowego, filmów (czyli bardzo dobry bas) oraz na muzyki elektronicznej ale coś pokroju chillout.

Nie wiem czy są takie fajne słuchawki bezprzewodowe czy musi być na kablu...., a i mają byc bardzo wygodne.

Cena to ok 500zł.

Kolumny: Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Witaj,

spójrz na słuchawki Brainwavz HM5 - http://q21.pl/brainwavz-hm5.html. Moim zdanie. Powinny Cię w 100% usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do nasżego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Miałem podobną potrzebę zakupu słuchawek. Chodząc z telefonem po Media Markt i Saturnie słuchałem różnych propozycji. Wybór padł na Sennheiser HD 518. Dźwięk w telefonie był podobnej jakości jak w laptopie. Cała seria HD 500 jest łagodna jeśli chodzi o dźwięk. Zależało mi na tym żeby spokojnie słuchać kiepsko udźwiękowionych filmów czy słabych nagrań koncertów na Youtube. Wybrałem dźwięk spokojny, lekko wycofany i bez popisów. Jednak dobrze by było gdybyś miał jednak możliwość jak ja posłuchać, bo może się okazać, że taki spokojny i milutki dźwięk Tobie kompletnie nie pasuje. Po prostu warto te słuchawki założyć na głowę i nawet to sprawdzić jak się układają.

Uważaj na Allegro, jest pełno podróbek w okazyjnych cenach !

HD518 to bardzo przyzwoite słuchawki

http://sklep.rms.pl/sennheiser-hd-518-hd518-sluchawki-przewodowe-otwarte-nastepca-hd515

Jeśli szukasz brzmienia zwiewniejszego zerknij na AKG

http://sklep.rms.pl/akg-y50-sluchawki-nauszne-zamkniete

jeśli zaś chcesz bardzo dosadnej góry i mocnego basu

http://sklep.rms.pl/grado-sr60e-sr-60e-sluchawki-nauszne

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Teraz juz sam nei wiem czego szukac. Faktycznie przejde się do MM sprawdzę czego oczekuje i dam znać w ktorym kierunku iść. Świat słuchawek jets mi absolutnie obcy.

Kolumny: Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.