Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

yli same charakterne chłopy tu siedzą:) Przynajmniej oprócz mnie, bo nigdy nie byłem (i raczej nie będę) w takiej sytuacji i nie wiem, co bym zrobił...

i to wymaga podkreslenia.Wide opinia o czaputowiczu jego kolegi ,o glinskim jego kolegow etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pietrzak napisał:

Ani o uczciwości, ani o odwadze. Nikt nie zarzucał Staniszkis, Dornowi czy Giertychowi braku uczciwości czy odwagi. 

Mnie osobiście chodziło tylko o jedno, dlaczego tacy pozornie światli ludzie ze świata polityki nie dostrzegali  wcześniej  w Kaczyńskim tego, co widziało mnóstwo zwykłych ludzi.

 

Akurat z tą odwagą Giertycha bym nie przesadzał. Myślę że za walką z IV RP stoi zwykłe wkurwienie pożartej przystawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz było.Nie dostrzegli byc moze,moze dostrzegli ale uwazali ze wplyna na to tym bardziej ile sie zaangazuja ,dostrzegli ale nie uwazali ze bedzie z tego katastrofa, dostrzegli ale mieli to w dupie bo za dwa lata beda dwa milony etc.

4 minuty temu, pietrzak napisał:

biście chodziło tylko o jedno, dlaczego tacy pozornie światli ludzie ze świata polityki nie dostrzegali  wcześniej  w Kaczyńskim tego, co widziało mnóstwo zwykłych ludzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jello napisał:

stoi zwykłe wkurwienie pożartej przystawki.

tu akurat wzgledy finansowe raczej nie wchodza w droge.Natomiast zwykle wkurwienie powinno ukierunkowane byc na zniszczenie kurdupla.Nie wiem czy potrafi ze swoim potencjalem i na pewno o tym wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pietrzak napisał:

@jello

On kiedyś w wywiadzie wyjaśniał swoja postawę w czasie piastowania stanowiska wicepremiera, ale mnie nie przekonał.

Pamiętam jego reformy, co wygadywał i na czele jakiej formacji stał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pietrzak napisał:

dlaczego tacy pozornie światli ludzie ze świata polityki nie dostrzegali  wcześniej  w Kaczyńskim tego, co widziało mnóstwo zwykłych ludzi.

I to jest dobre pytanie.  Takie na dziś i na jutro bo za chwilę może pojawić się nowy Kaczyński i znajdą się ludzie którzy go poprą a później będą twierdzić, że oni chcieli dobrze, że nie dało się przewidzieć i te wszystkie znane nam usprawiedliwienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muls napisał:

tu akurat wzgledy finansowe raczej nie wchodza w droge.Natomiast zwykle wkurwienie powinno ukierunkowane byc na zniszczenie kurdupla.Nie wiem czy potrafi ze swoim potencjalem i na pewno o tym wie.

Nie chodzi o finanse ale o urażoną ambicję. Kaczyński go załatwił bez mydła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aale on nie zalatwi kaczynskiego nawet z mydlem.Najwyzej gdzies sie przykleji ale to nie bedzie zalatwienie

2 minuty temu, jello napisał:

le o urażoną ambicję. Kaczyński go załatwił bez mydła.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

I to jest dobre pytanie.  Takie na dziś i na jutro bo za chwilę może pojawić się nowy Kaczyński i znajdą się ludzie którzy go poprą a później będą twierdzić, że oni chcieli dobrze, nie dało się przewidzieć i te wszystkie znane nam usprawiedliwienia.

Tyle że z Kaczyńskim mamy precedens jego poprzednich rządów. On się nie wziął znikąd. I to jest zastanawiające,  jak krótką mają niektórzy pamięć. 

1 minutę temu, jello napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, muls napisał:

bo wczesniej nie zdazył zrobic rozpierduchy a robil dopiero przymiarki.Takie rzeczy ogol zwykle nie lapie.

Nie gadamy o ogóle ale o "błyskotliwych" analitykach - byłych politykach i komentatorach którzy nagle przejrzeli na oczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnie dwie strony moim zdaniem podkreślam sa BEZ SENSU tak w skrócie i po prostu ....

 

nic nie warta taka rozmowa a tylko skłoca nas wzgledem siebie ...nic poz tym

 

 

a Kaczor siedzie i sreberka zawija

 

bqbmd911.png

Ps Chodzą słuchy ze maja plan przedterminowe wybory zrobic....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, asterix1 napisał:

Panowie ostatnie dwie strony moim zdaniem podkreślam sa BEZ SENSU tak w skrócie i po prostu ....

 

nic nie warta taka rozmowa a tylko skłoca nas wzgledem siebie ...nic poz tym

 

 

a Kaczor siedzie i sreberka zawija

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja o PIS-dzie już dawno tak piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, asterix1 napisał:

 

Ps Chodzą słuchy ze maja plan przedterminowe wybory zrobic....

Może znów się przejadą jak wreszcie opozycja zbierze się do kupy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaro_747 napisał:

twierdzić, że oni chcieli dobrze, że nie dało się przewidzieć i te wszystkie znane nam

tyle ze nie znane mi sa przypadki ze grupa ludzi sygnalizujaca niebezpieczenstwo zmienila bieg wydarzen.Gdziekolwiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, muls napisał:

tyle ze nie znane mi sa przypadki ze grupa ludzi sygnalizujaca niebezpieczenstwo zmienila bieg wydarzen.

Ale przecież nie o to chodzi tylko o stracony kredyt zaufania. Co do niektórych, może nieco zmniejszony, delikatnie mówiąc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jello napisał:

ko o stracony kredyt zaufania.

stracony kredyt zaufania to tylko mniejszy wplyw na tlum.Zapobiec sie nie da.Tlum musi walnac w beton.a stad prosty wniosek ze inteligentni nikomu nie sa potrzebni.Sa tylko znaczkiem na drodze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, muls napisał:

stracony kredyt zaufania to tylko mniejszy wplyw na tlum.Zapobiec sie nie da.Tlum musi walnac w beton.a stad prosty wniosek ze inteligentni nikomu nie sa potrzebni.Sa tylko znaczkiem na drodze

Mówię o własnych odczuciach a nie o tłumie. Za tłum nie śmiem się wypowiadać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, muls napisał:

tyle ze nie znane mi sa przypadki ze grupa ludzi sygnalizujaca niebezpieczenstwo zmienila bieg wydarzen.Gdziekolwiek

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, żeby ktoś kogoś ostrzegał tylko żeby nie popierał ludzi co do których istnieje duże prawdopodobieństwo że są politycznymi szkodnikami (tak łagodnie mówiąc).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

e prawdopodobieństwo że są politycznymi szkodnikami (tak łagodnie mówiąc).

tak to zrozumialem.Ale jaki jest efekt takich dzialan.Biorac nawet przykladowego trumfa.Zaden.Powiedzmy znikomy..Bo jednak wystepuje tu efekt skali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, asterix1 napisał:

Panowie ostatnie dwie strony moim zdaniem podkreślam sa BEZ SENSU tak w skrócie i po prostu ....

nic nie warta taka rozmowa a tylko skłoca nas wzgledem siebie ...nic poz tym

 

hihihi...

Ja też od dłuższego czasu usiłuję zrozumieć o co chodzi, kto z kim się spiera i o co?

Na razie jeszcze się nie zorientowałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pietrzak napisał:

,  paręnascie lat wcześniej niewielka grupa ludzi zasygnalizowała niebezpieczeństwo. 

powiedzmy zasygnalizowala sama zmieniajac go.Czyli sama zmieniajac ...No to pare latek przed nami i  troche bohaterow niezbednych bo ja nie jestem optymista..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takich było wiecej.Ja mowie o przypadku kiedy madrzy intelektualisci tacy jak wy krzyczycie ludziom ze idzie katastrofa.I oni glosuja odpowiednio.Niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pietrzak napisał:

Zanim w 1989 zmienił się w Polsce bieg wydarzeń,  paręnascie lat wcześniej niewielka grupa ludzi zasygnalizowała niebezpieczeństwo. 

I była gotowa do objęcia władzy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co dla kogo jest katastrofa

1 minutę temu, jello napisał:

była gotowa do objęcia władzy. 

tak tyle ze to trwało troche i to byla rewolucja.I pytanie czy teraz taka rewolucja sie uda.Bo jest pewne ze nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muls napisał:

to takich było wiecej.Ja mowie o przypadku kiedy madrzy intelektualisci tacy jak wy krzyczycie ludziom ze idzie katastrofa.I oni glosuja odpowiednio.Niestety.

Nawet nie mam takiej nadziei, skąd ten pomysł? Luźno sobie gwajdolimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.