Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jar1 napisał:

On, po prostu nie jest neoliberałem, natomiast zawsze opowiadał się za wartościami demokratycznymi. I z tego nie zrezygnował.

Myślał że Kaczyńscy wprowadzą dobrą zmianę bez cudzysłowu. Więc był naiwny.  I pewnie dalej jest. 

Teraz, jello napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugaj chyba nigdy w PiS nie był. Jego partia to była Unia Pracy. 

Był doradcą ekonomicznym L. Kaczyńskiego, a z rady przy Dudzie szybko zrezygnował:

"W lutym 2016 zrezygnował z członkostwa w tym gremium, tłumacząc to sprzeciwem wobec popierania przez prezydenta Andrzeja Dudę „zawłaszczenia instytucji państwa przez aparat rządzącej partii."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jar1 napisał:

Bugaj chyba nigdy w PiS nie był. Jego partia to była Unia Pracy. 

Był doradcą ekonomicznym L. Kaczyńskiego, a z rady przy Dudzie szybko zrezygnował:

"W lutym 2016 zrezygnował z członkostwa w tym gremium, tłumacząc to sprzeciwem wobec popierania przez prezydenta Andrzeja Dudę „zawłaszczenia instytucji państwa przez aparat rządzącej partii."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po co w ogóle brał w tym udział? Jak zwykle go zaskoczyli. Z pewnymi ludźmi i partiami się po prostu nie współpracuje, zwłaszcza w naszej rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak panowie wszyscy oni sa do dupy ale zajmuja wam czas.Bo wasze zycie zalezy od ich postaw.Ci co biora te 500+ sa przy korycie ale nie politycznym.Ci co biora te 65tys miesiecznie to sa swinie polityczne.Ci co mieli cos zrobic jak byli marszalkami nie zrobili a powinni. A ta pani powinna wiedziec a nie wiedziala a ja bym wiedzial.No... poczytajcie sobie to jeszcze raz.Pytanie jest co wy jako marszalek byscie zrobili i generalnie nie wierze ze to o czym piszecie.I tyle.

Bo wystarczy troche was ...poczytac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pietrzak napisał:

Jaki był, jaki jest i jaki będzie. Od początku, od 1990, od sprawy "przyspieszenia". 

Nie no. 

Czytając Wasze błyskotliwe i trafne w 100% (zapewne) diagnozy (co było, będzie i być może) i kreślone najprawdziwsze obrazy rzeczywistości politycznej, każdy Polak powinien mieć tylko wielki żal ze straconej, historycznej szansy.

Stale bowiem powraca pytanie - dlaczego, przed laty jakaś miernota (polityczna i intelektualna), przeskoczyła przez płot Stoczni Gdańskiej? Przecież wystarczyło by, żeby to zrobiło powiedzmy trzech mędrców-wizjonerów z Bocznicy na AS, którzy już wówczas wiedzieli co, jak i z kim zrobić, żeby dziś Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynącym, o dobrobycie większym od Niemiec. Ach jaka szkoda, że wówczas AS jeszcze nie istniało!

Cholera. My to zawsze mamy pod górkę, wiatr w oczy i jeszcze ostre zakręty. Umknęła nam taka szansa!

A tymczasem, w międzyczasie, narodowiec Andruszkiewicz został wiceministrem...

 

P.S.

Zacytowałem zupełnie przypadkowo.

Muls mnie nieco wyprzedził, ale dwa razy Wam nie zaszkodzi

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, muls napisał:

A ta pani powinna wiedziec a nie wiedziala a ja bym wiedzial. Bo wystarczy troche was ...poczytac.

Staniszkis za dużo czasu mi nie zajmuje. Tyle co pisanina tutaj. Ta Pani komentowała naszą politykę i się myliła. Nie raz. W tym sensie nie stanowi dla mnie autorytetu.  Pokładanie nadziei w PISie było i jest beznadziejne. Jej zmiana frontu i krytyka PISdu jest oczywiście OK, jak każda krytyka PISdu.  I tyle. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niejaki Długi z Kukiz stwierdził, że winny jest system (temu, że Andruszkiewicz). Nie my....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jello napisał:

Ta Pani komentowała naszą politykę i się myliła. Nie raz. Pokładanie nadziei w PISie jest i było beznadziejne. I tyle. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda czerwone usteczka zawsze mnie wk***i..ly.Wiele razy tu o niej pisalem.Ale teraz zmienila zdanie i ja o niej  tez.To trzeba umiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pietrzak napisał:

On zawsze ustawiał się na pozycji outsidera.

Chce mieć głos na każdy temat, ale żadnej odpowiedzialności ponosic nie chce. Krytykant dla zasady.

Bugaj to wątrobiarz który marudził na wszystko i wszystkich aż dostał posadkę doradcy Lecha i nagle się uspokoił. Jego poparcie dla PiS przed wyborami było dla mnie kompletnym zaskoczeniem i dowodem, jak można się zeszmacić. Na szczęście coś mu ostatnio rozum wrócił więc nie będę się nad nim znęcał.

Staniszkis zawsze była blisko Kaczyńskich więc jestem w stanie uwierzyć, że szczerze wierzyła w to, że zmienią polską politykę na lepsze. Zobaczyła jak PiS zamiast zmieniać demoluje totalnie i została jednym z najbardziej zdeklarowanych przeciwników reżimu. I chwała jej za to, nie można odmówić jej uczciwości a zarzucić można co najwyżej naiwność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zukzukzuk napisał:

A tymczasem, w międzyczasie, narodowiec Andruszkiewicz został wiceministrem...

A taki komentarz zamieszcza najstarszy polski tygodnik: "Andruszkiewicz jako ofiara systemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jello napisał:

Ta Pani komentowała naszą politykę i się myliła. Nie raz. I tyle

Skąd ta pewność, że Twoja ocena jest trafna? A mnie się wydaje, że niektórzy tutaj ciągle się mylą.

 

W mieszkaniu Przemka Czarneckiego nieźle nawywijano na Sylwestra. Ale ów twierdzi, że w ogóle nic nie widział. Faktycznie. Były tam aż 3 osoby (w tym jedna jakby bardzo blisko znajoma - żona) i znacznie więcej pustych butelek. To skąd ma wiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Skąd ta pewność, że Twoja ocena jest trafna? A mnie się wydaje, że niektórzy tutaj ciągle się mylą.

Która ocena?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zyzol napisał:

A taki komentarz zamieszcza najstarszy polski tygodnik:

prawie taka sama jak ty.I ten autor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Bugaj to wątrobiarz który marudził na wszystko i wszystkich aż dostał posadkę doradcy Lecha i nagle się uspokoił. Jego poparcie dla PiS przed wyborami było dla mnie kompletnym zaskoczeniem i dowodem, jak można się zeszmacić. Na szczęście coś mu ostatnio rozum wrócił więc nie będę się nad nim znęcał.

Staniszkis zawsze była blisko Kaczyńskich więc jestem w stanie uwierzyć, że szczerze wierzyła w to, że zmienią polską politykę na lepsze. Zobaczyła jak PiS zamiast zmieniać demoluje totalnie i została jednym z najbardziej zdeklarowanych przeciwników reżimu. I chwała jej za to, nie można odmówić jej uczciwości a zarzucić można co najwyżej naiwność.

Dlatego Staniszkis nie zarzucam nieuczciwości tylko bujanie w intelektualnych obłokach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z Andruszkeiwiczem? Przecież on też już zmienił zdanie.

Może niedługo równie dobrze być  i w PO, jak ta wygra wybory. Takie standardy mamy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

A o co chodzi z Andruszkeiwiczem? Przecież on też już zmienił zdanie.

Może niedługo równie dobrze być  i w PO, jak ta wygra wybory. Takie standardy mamy...

I podobnie ocenia to Andrzej Szlęzak w swoim komentarzu: "

"We współczesnej Polsce partie polityczne powielają ten marnotrawny, jeżeli chodzi o talenty i demoralizujący, jeżeli chodzi o charaktery, sposób traktowania młodych polityków. W każdej partii, która po 1989 roku brała udział w rządach można wskazać wielu młodych polityków, którzy dla szybkiej kariery, władzy i pieniędzy dali się połknąć przez doraźną, często brudną politykę, a struktury partyjno-rządowe przeżuły ich i wypluły. Nawet jeżeli w efekcie wylądowali na tłustych posadach, to po zmianie rządu wylatują w polityczny niebyt, a przecież zazwyczaj mają już rodziny, które trzeba z czegoś utrzymać. Wtedy wszelkie zasady i idee idą w diabły i sprzedają się każdemu środowisku politycznemu, które zapewni pracę i dobry dochód. Do tego dobrego dochodu bardzo szybko przyzwyczajają się wszyscy.

Andruszkiewicz nie budzi mojej sympatii i jestem zły, że ktoś tak lichego charakteru i rozmytych zasad powoływał się na tradycje Narodowej Demokracji, ale w tej sytuacji bardziej traktuję go jako ofiarę opisanego systemu niż jego beneficjenta. Uważam, że to, co opisałem i ludzie pokroju Andruszkiewicza, których ten system promuje, są gwarancją, że w Polskiej polityce nie pojawią się mężowie stanu na miarę wyzwań stojących przed Polską. Co najwyżej znajdą się w historii, jak Piłat e credo. To jedna z największych różnic między Polską z 1918 i 2019 roku."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że przed wypluciem Andruszkiewicza system przeżuje go bardzo dokładnie.

I niech go nie wypluwa tylko wręcz przeciwnie, tzn. wydali drugim końcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zyzol napisał:

ale w tej sytuacji bardziej traktuję go jako ofiarę opisanego systemu niż jego beneficjenta.

Czyli to jednak ofiara "systemu"(a może niedojda?). Bidula, oj bidula. Zahukane chłopczysko:(

Ale, skoro tak napisał autorytet...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Bugaj to wątrobiarz który marudził na wszystko i wszystkich aż dostał posadkę doradcy Lecha i nagle się uspokoił. Jego poparcie dla PiS przed wyborami było dla mnie kompletnym zaskoczeniem i dowodem, jak można się zeszmacić. Na szczęście coś mu ostatnio rozum wrócił więc nie będę się nad nim znęcał.

Staniszkis zawsze była blisko Kaczyńskich więc jestem w stanie uwierzyć, że szczerze wierzyła w to, że zmienią polską politykę na lepsze. Zobaczyła jak PiS zamiast zmieniać demoluje totalnie i została jednym z najbardziej zdeklarowanych przeciwników reżimu. I chwała jej za to, nie można odmówić jej uczciwości a zarzucić można co najwyżej naiwność.

To doskonały przykład na to, żeby nie wybierać Belzebuba, bo to lepsze od tego, co jest.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, zukzukzuk napisał:

Czyli to jednak ofiara "systemu"(a może niedojda?). Bidula, oj bidula. Zahukane chłopczysko:(

Ale, skoro tak napisał autorytet...

Na tej zasadzie to Misiewicz też ofiara. I synalek Kamińskiego, córeczka Cymańskiego i różni tacy. Międzynarodowe korporacje wyciągają po nich ręce a oni nie - poświęcają się dla Ojczyzny za te nędzne grosze ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń, Włoszczowa, jeszcze Brzeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Martwię się. Czy starczy im naboi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przemyślenia wycofanego pacjenta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pietrzak napisał:

Traktuję Twój wpis jako żart.

Oczywiście:)

Nie mniej. Czym innym jest sędziowanie meczu, czy nawet prowadzenie sprawy w sądzie.  Tworzenie historii, to zupełnie inny kaliber. Z perspektywy czasu, nie ma problemu, by coś naprawić, polepszyć, a tym bardziej - tylko negatywnie ocenić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jaro_747 napisał:

Na tej zasadzie to Misiewicz też ofiara. I synalek Kamińskiego, córeczka Cymańskiego i różni tacy. Międzynarodowe korporacje wyciągają po nich ręce a oni nie - poświęcają się dla Ojczyzny za te nędzne grosze ;-).

W jakimś sensie tak. Politykom trzymającym faktyczną władzę nie potrzebne są młode wilki o ambicjach przywódczych i z zadatkami na mężów stanu. Potrzebni są, będzie to truizm -ale lepszego określenia nie widzę mierni, bierni, ale wierni. Do tego dyspozycyjni i łatwi do zadaniowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na Etihad Stadium trwa bitwa !

Nie jest to co prawda rodeo ale jednak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, pietrzak napisał:

W przypadku Staniszkis i Bugaja, wszystko się działo w czasie rzeczywistym. Od kiedy oboje zaczęli publicznie lansować Kaczyńskiego spotkali się z negatywną oceną a nawet z hejtem internautów antypisowskich. Nie po czasie - od razu. 

Podobnie było z Dornem, Giertychem i Kamińskim - cała trójka doskonala wiedziała w co wchodzi. Powinni teraz cicho siedzieć i pomagać opozycji usunąć rządy PiS, żeby zmyć z siebie hańbę. 

Tymczasem oni znowu weszli na świeczniki. 

To chyba niemożliwe, aby Tobie wytłumaczyć.

W 1980 r. też wszystko działo w czasie rzeczywistym. I w każdym innym roku. Każdy z nas myli się w życiu mniej lub bardziej. Z perspektywy czasu dopiero można ocenić i wybrać dobre/właściwe wyjście. I to - nie zawsze.

Kaczyński jest cwaniak, bo PiS kupił ludzi szczytnymi hasłami. Wielu im uwierzyło, albo dało kredyt zaufania. Chociaż Ty wiedziałeś (a raczej podejrzewałeś), co będzie. Też tak miałem.

Dziś rządzący, często tłumaczą swoje złe czyny... poprzednikami. Skoro oni mogli, to my też możemy. A nie tak miało być!

A wymienieni? Albo wiedzieli, albo - nie. Zapewne chcieli nadal być dalej przy korycie, skoro już tam się dostali wcześniej. Jak pisał jeden przytoczony niedawno autorytet - ciężko jest zejść z jakiegoś poziomu życia. Tym bardziej - z wysokiego. A i rodzinę wyżywić trzeba. Miałeś tak kiedyś? Zarabiałeś powiedzmy 20 kzł, a potem 5? Oj ciężko jest. Bardzo.

Oczywiście, takie postępowanie nie jest to powodem do dumy.

Ale, wskaż mi proszę polityka, który choćby dla jednego, nie jest zwyczajną świnią?

Albo dokładnie i do końca utopisz swojego politycznego wroga. A jeśli dasz mu jedynie cień szansy przeżycia - on załatwi ciebie. Nie ma lekko w tym sporcie. Lecz, na pocieszenie jest władza i koryto. Tylko pospolity człowiek duma, czy oni mogą spać? Ponoć, można się przyzwyczaić. Tym bardziej, że dla rodziny jesteś ukochanym ojcem/matką, zapewniającym swoim super życie, bez trosk i problemów, z jakimi boryka się większość.

Założę się, że i Ty też właziłbyś na świecznik, gdybyś z niego spadł. I pewno - znakomita większość z nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że uwarunkowania każdej z tych osób były inne tak samo jak inne były motywacje. Tak jak Bugaj czy stary Śpiewak (bo dodałbym jeszcze jego) dołączając do Kaczyńskiego w dużym stopniu zaprzeczyli temu co mówili i robili przez całe życie to przypadek Staniszkis (i poniekąd Dorna) był inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.