Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, muls napisał:

znam takich co tych wartosci nie znalezli jeszcze.A moze nie znajda...I nie glosuja.Zwykle jako wyborca szukasz takich wartosci jakich ci brakuje.Pytanie czy ty wiesz czego ci brakuje oprocz tego co wszystkim.

Od czego w ogóle zaczęła się ta gadka o nawróconych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Co za upadek !

bo?

marysia juz nas nie interesuje a jedynie napoleon.W ten sposob robimy sie wieksi czy grubsi?

natomiast takie teksty daja do myslenia co robi sie z ludzmi przyzwoitymi ktorzy nie potrafia powiedziec w koncu  NIE.Moze podobnie zaczynało to funkcjonowac za adolfka choc to moze niektorym nie miesci sie w glowie bo przeciez oni zawsze wiedzieli jak to sie skonczy

jak bardzo polityka zmieniła Jacka Czaputowicza? Szef MSZ zabłysnął ostatnio stwierdzeniem, że Donald Tusk nie reprezentuje w Radzie Europejskiej Polski tylko Niemcy. – Działania ministra Czaputowicza na tym stanowisku oceniam niestety bardzo źle, ale widać, że z punktu widzenia prezesa ten "eksperyment” mu się udał. Bo minister wiernie broni linii PiS. Szkoda tylko, że doprowadza go to do tak głupich i absurdalnych wypowiedzi – mówi w rozmowie z naTemat Marek Kossakowski, były przyjaciel Czaputowicza. .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez oczywiscie. Natomiast tacy to nie społeczenstwo cale a nawet nie procenty.Skoro czaputowicz., glinski...Wybiera lud a nie tacy.

szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz wziął udział w uroczystościach zaprzysiężenia prezydenta Jaira Bolsonaro. - To ważne wydarzenie dla Brazylii, ale także dla społeczności międzynarodowej. Jair Bolsonaro ma bardzo ambitny program reformy państwa, walki z korupcją, poprawienia pozycji Brazylii w stosunkach międzynarodowych - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem minister Czaputowicz.

- Chcemy rozwijać stosunki z Brazylią na wielu płaszczyznach: politycznej, gospodarczej, a także społecznej i kulturowej - powiedział minister spraw zagranicznych. - Jeśli chodzi o program, oczywiście widzimy tu też pewne podobieństwa. Brazylia opiera teraz swoje relacje i reformy państwa na wartościach chrześcijańskich. To stanowi dobrą bazę dla rozwoju stosunków politycznych i współpracy dwustronnej - powiedział Jacek Czaputowicz.
Więcej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten wie ze gra z faszysta ktory z Brazylii zrobi OBOZ..I gra.I co teraz?Co TACY teraz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pietrzak napisał:

Naprawdę byli tacy, co od początku wiedzieli, czym to się skończy. Zarówno za adolfka jak i za jarka.

Nie - wiedzieli. Tylko - przypuszczali.

Statystycznie, zawsze jest ktoś (grupa), która "wie",  że zdarzy się coś praktycznie niemożliwego (najczęściej, coś bardzo złego) dla ogromnej większości. Tyle tylko, że ci wizjonerzy g...o robią, żeby zapobiec nieszczęściu. Dłubią w nosie, a drugim paluchem grożą paluchem i mówią - 'a nie ostrzegałem, że tak się skończy".

Te osoby, które wiedzą, nazywają wiedźmami:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kazda dyskusja powinna zakonczyc sie jakas kwintesencja.Moja jest dosc prostacka.Naprawde sadzicie ze jestescie madrzejsi od dorna, glinskiego, gowina i calej tej chalastry?Ze oni z tytulami profesorskimi nie sa wstanie przewidziec tego co wy. Sa tak durni?Czaputowicz tez?Nie, oni to doskonale wiedza ale robia to co moga na swoim poziomie a wiec wysokim.Z wysokimi pensjami dodatkami, biurami.Biora te dziesiatki tys zł i to wk***ia.A wy madrzejsi od nich przeca musicie zadowolic sie marnymi 97/60 albo troche lepszymi 500+.Ale w gruncie rzeczy wk***ia was to ze to oni a nie wy.Tak naprawde.Bo tak naprawde tylko zukzuk zareagował prawidłowo na 97/60.Bo on wie ze nic z nieba nie leci samo a jak leci...to trzeba sie przyjrzec temu blizej.Tak powstaje autorytaryzm bez udzialu   wodza na razie.Za piec zlotych reszta kupuje miliony a my piszemy ze to idioci.Gratuluje dobrej zmiany przy dobrym samopoczuciu.

dobranoc.

PS. maciarewicz do chyba Gen.Rozanskiego.Jest Pan czlowiekiem inteligentnym to chyba Pan nie wierzy w zamach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kwintesencja będzie jeszcze bardziej prostacka.Oni naprawdę są tacy głupi na jakich wyglądają.I tytuły profesorskie czy zarobki nic do tego nie mają.Jest masę profesorów idiotów.Mylisz cwaniactwo i bezczelność z inteligencją.Ja im niczego nie zazdroszczę.Mam przynajmniej spokojny sen.Chciwość i ta głupota właśnie ich zgubi.Koniec będzie żałosny tak jak oni sami są żałośni.Nie oni pierwsi i ostatni w historii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, muls napisał:

. Sa tak durni?

Są.

 

16 minut temu, muls napisał:

Tak naprawde.Bo tak naprawde tylko zukzuk zareagował prawidłowo

A jak miał zareagować twój giermek?

Niestety w tej beznadziejnej obronie głupoty politycznej zostaliście osamotnieni. Taka konkluzja.

18 minut temu, muls napisał:

Ale w gruncie rzeczy wk***ia was

, że ktoś może mieć inne zdanie.

21 minut temu, muls napisał:

idioci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

.Oni naprawdę są tacy głupi na jakich wyglądają.

bezradnosc widze.Wszyscy w tym bierzemy udział w tym ja tez czy chce czy nie chce.Tyle ze znacznie trudniej przyznac sie.Co napiszesz jak bedzie to zandberg,schetyna?

58 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

cją.Ja im niczego nie zazdroszczę.M

alez nie mowie o zazdrosci.Mowie o korzystaniu z tych pieciu zł.

51 minut temu, jezz napisał:

iestety w tej beznadziejnej obronie głupoty politycznej

hamuj braciszku bo jeszcze nie spusciles woda za soba.I smierdzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś,że wk..wia nas to,że to nie my ale oni.To właśnie jest zazdrość.

Nie ma co z nich robić jakichś demiurgów czy geniuszy zła.To są zwykle gnidy jak z pamiętnego traktatu o gnidach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

apisałeś,że wk..wia nas to,że to nie my ale oni.To właśnie jest zazdrość.

tak napisalem bo zalozylem ze bez duzego bledu tych madrych zrobi to samo ....POLOWA. To samo.Tylko na razie nie ma takiej mozliwosci .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, muls napisał:

Co napiszesz jak bedzie to zandberg,schetyna?

 

Zandberg? Daleka droga. To ideowy oszołom z 1% poparciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muls napisał:

tak napisalem bo zalozylem ze bez duzego bledu tych madrych zrobi to samo ....POLOWA

Co wynika z takiej konkluzji dla naszej dyskusji? Że Staniszkis jest uczciwa? Jest. Nikt temu nie przeczy. Reszta po staremu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zukzukzuk napisał:

drugim paluchem grożą i mówią - 'a nie ostrzegałem, że tak się skończy".

Czyli jello i inni dłubią paluchem w nosie:). Potępiają w czambuł (prawie) wszystkich  i ostrzegają ludzkość przed głupimi. Byleby się trzymać z daleka... Heroizm godny podziwu:)

Jello>>>

Za przeproszeniem - jesteś prostszy niż sądziłem. Mulsa nie znam - nawet nie wiem jak ma na imię. Tylko Tobie się wydaje, że wiedźma jesteś. Dużo Ci się wydaje...

5 minut temu, muls napisał:

tak napisalem bo zalozylem ze bez duzego bledu tych madrych zrobi to samo ....POLOWA.

Co najmniej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

Czyli jello i inni dłubią paluchem w nosie:). Potępiają w czambuł (prawie) wszystkich  i ostrzegają ludzkość przed głupimi. Byleby się trzymać z daleka... Heroizm godny podziwu:)

Jello>>>

Za przeproszeniem - jesteś prostszy niż sądziłem. Mulsa nie znam - nawet nie wiem jak ma na imię. Tylko Tobie się wydaje, że wiedźma jesteś. Dużo Ci się wydaje...

Wypowiadałem się o konkretnych przypadkach. Ty jesteś skomplikowany i nie odpowiedziałeś na pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jello napisał:

akiej konkluzji dla naszej dyskusji? Że Staniszkis jest uczciwa?

tu nawet nie o uczciwosci ale o odwadze.Rzadko to sie spotyka obecnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

muls    Chyba zrozumiałem o co Ci chodzi.To Wy nie miało być do nas tu na forum ale do znacznej części społeczeństwa. W tym sensie to jest zgoda.PiS jest emanacją znacznej części społeczeństwa.I prawdą również jest,że wielu Polaków na miejscu polityków PiS robiłoby to samo.Takie zdziczenie ogólne i demoralizacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.Wy tylko w czesci emanujecie  z tego spoleczenstwa.To spoleczenstwo zreszta czy chce czy nie chce musi grac w te 5zł dla kazdego.

w tym k**wa ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy - oni. Nie - Wy lub my? Tak sądzisz? Nie byłbym taki pewien, przynajmniej siebie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, muls napisał:

tu nawet nie o uczciwosci ale o odwadze.Rzadko to sie spotyka obecnie.

Uczciwość w tym przypadku intelektualna i przyznanie się do błedu(ów) oczywiście wymaga odwagi. Tyle że ja nie o tym pisałem.  Uwagi o nieustających pomyłkach w analizie faktów i błędnych wnioskach są nadal aktualne. Mam wrażenie że każdy tu pisze o czym innym i dlatego pytałem od czego zaczęła się ta dyskusja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To Wy nie miało być do nas tu na forum ale do znacznej części społeczeństwa.

To Ty napisałeś, a pytasz...

4 minuty temu, jar1 napisał:

To kwestia charakteru a nie inteligencji i czy głupoty. 

Czyli same charakterne chłopy tu siedzą:) Przynajmniej oprócz mnie, bo nigdy nie byłem (i raczej nie będę) w takiej sytuacji i nie wiem, co bym zrobił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.