Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór ograniczony żoną


Prometeusz72

Rekomendowane odpowiedzi

Awietek,

 

Nie obraziłem się, w porządku!

Wiesz, zaskoczyłeś mnie, bo myślałem, że teraz po mnie dopiero pojedziesz, a tu taka kultura!

Szacun, z Tobą mogę podyskutować i nawet... pożartować :o)

Jak widać potrafimy jeszcze na Forum trzymać poziom.

 

Serdecznie pozdrawiam, życząc miłych weekendowych odsłuchów!

 

EmilioE

 

Jak to mawial pewien znajomy menel spod kiosku (ale dobrze wychowany menel;): "kultura ludzi zobowiazuje" ;) - powstrzymalem sie tylko dlatego ze trafiles z MF :) hehehe ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaproś żonę na dobrą kolację, a na następny dzień zalicz z nią ze dwa odsłuchy. Podpuść ją też przy okazji, że wydasz ze 2k mniej i pójdziesz z nią wybrać kieckę. W tym momencie problem żony zniknie.

 

 

Jak zwykle trzeba czytać między wierszami, jak z prasą audio ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu to posluchaj sobie tego zestawu CA i posluchaj sobie MF takze - to bedzie ciekawe dla Ciebie doswiadczenie.

Pewno tak, nie o dziś wiadomo że CA zjadają na śniadanie wszystkie MF-y.

Nie należy też zapominać, że jak słusznie zauważył pewien guru z tego forum; "wszystkie MF-y mają bas zbliżony dźwiękowo do odgłosu salami rzuconej na skórzaną kanapę".

 

Dziwne rzeczy dzieją się po roku dwóch na allegro, gdzie ceny CA lecą gwałtownie w dół, ale to pewnie dlatego że są takie dobre. Generalnie przy elektronice warto skupiać się na CA, Nad, Yamaha, Denon itp. To jest zakup bezpieczny, zwłaszcza przy budżecie ponad 20k. Taki Lavardin, czy Moon po włączeniu mogą zabić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewno tak, nie o dziś wiadomo że CA zjadają na śniadanie wszystkie MF-y.

Nie należy też zapominać, że jak słusznie zauważył pewien guru z tego forum; "wszystkie MF-y mają bas zbliżony dźwiękowo do odgłosu salami rzuconej na skórzaną kanapę".

 

Dziwne rzeczy dzieją się po roku dwóch na allegro, gdzie ceny CA lecą gwałtownie w dół, ale to pewnie dlatego że są takie dobre. Generalnie przy elektronice warto skupiać się na CA, Nad, Yamaha, Denon itp. To jest zakup bezpieczny, zwłaszcza przy budżecie ponad 20k. Taki Lavardin, czy Moon po włączeniu mogą zabić.

CA nie cieszy sie dobra opinia w kraju urodzenia. Jest przecietnie ok i dobrze sie sprzedaje w tzw. sieciowkach. Natomiast malo szanujacych sie audiofilskich sklepow ma ta firma w ofercie. Jesli juz to gdzies na szarym koncu wepchniete pod regal klocki... najlepiej zeby ich nie bylo widac.

Z MF jest podobnie jak z Naim - mozna lubic albo nie - nie ma nic posrodku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Vandersteeny 1Ci, myślę że jak dobrze się potargujesz to 1tys zł zbijesz z ceny, a kolumny są niesamowite. W przedziale do 15tys zł nic lepszego nie znajdziesz.

 

Za cene nowych 1ci mamy kilku letnie 2ce .

Tam są 4 głośniki zamiast dwóch, i kolumny ze dwie klasy lepsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.