Jump to content
IGNORED

Tapatalk

venom200

Recommended Posts

Potwierdzam. Tylko AS się wysypało

Analog: Gramofon Dual CS 5000 z wkładką Goldring 2100/AT440MLb/Ortofon 2M Red | PRE;Haiku-Audio SOL MM , AKAI GX 636 , Kenwood KX1100 HX ,Pioneer CT-737 MkII,

Kolumny: Tannoy XT8F | CYFRA: Cocktail Audio X50 | DAC Audio GD 1.32 , 1.38 | CD Marantz 63MKII | Wzmak: Atoll IN200SE , kable - odpowiednie :-)

Dużo poprawia tapatalk? Ją siedzę na przeglądarce tylko czasem dziwne słowa mi zastępuje i zdanie wychodzi bez sensu...

Tapatalk w moim "fonie" jest pozbawiony jakichkolwiek wad...żadnych reklam tylko czyste forum...i przy pisaniu nic mi nie zamienia...moze masz coś w ustawieniach nie tak.... ...jedyna rzeczą jaką zmieniłem to zlikwidowałem podpis pod każdym postem... wku...ało mnie ciagłe podpisywanie "wysłane z mojego...." i takie tam różne podpisy jakie chcemy.... :)

Sciagnelem tego taptaka i jakos mało to czytelne jest. Pod kazdym tytułem watku kawalek pierwszego posta, nie widac kiedy byl ostatni poki nie wejdziemy w temat, tylko XX temu, wszystkie tematy są podswietlone tak samo i nie wiem z tego tytułu czy pojawily się tam nowe posty od mojej ostatniej wizyty czy nie. Żeby rozwinąć przypiete trzeba włazic w iddzelna zakladke. Nie wiem co wy w tym takiego swietnego widzicie. Musieli by dlugo jeszcze nad tym popracować żeby to czytelne bylo. Jedyny plus że reklam nie ma i to chyba tyle.

?👈

Wejdź w zakładkę oś czasu, lub wątki w których napisałem.

Tam masz ostatnie posty, jeżeli w osi lub wątkach jest nowy wpis masz wytłuszczony temat wątku.

Nie ma nic bardziej przejrzystego i prostszego jak tapatalk

Np takie coś

fa0a3f14f83f4845bc09c61f2fc416a4.jpg

Jak widzisz masz wszystko czytelnie i jak na dłoni, a co najważniejsze masz powiadomienia wchodzą na tel. Jak i wchodzisz w temat który cię interesuje dosłownie 3 kliknięciami

Sciagnelem tego taptaka i jakos mało to czytelne jest. Pod kazdym tytułem watku kawalek pierwszego posta, nie widac kiedy byl ostatni poki nie wejdziemy w temat, tylko XX temu, wszystkie tematy są podswietlone tak samo i nie wiem z tego tytułu czy pojawily się tam nowe posty od mojej ostatniej wizyty czy nie. Żeby rozwinąć przypiete trzeba włazic w iddzelna zakladke. Nie wiem co wy w tym takiego swietnego widzicie. Musieli by dlugo jeszcze nad tym popracować żeby to czytelne bylo. Jedyny plus że reklam nie ma i to chyba tyle.

Spokojnie :) ...najpierw poznaj troszkę tą aplikację.... trzeba ją sobie delikatnie ustawić...

• 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.