Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze płyty wszechczasów...[z saloniku]


Krzysztof_54067

Rekomendowane odpowiedzi

@jezz

 

Napisz w dziale muzyka prośbę, aby ktoś w danym gatunku podzielił się z Tobą swoją playlistą np. w Spotify. Poznasz wybrane przez kogoś najlepsze utwory --> dotrzesz do całych płyt --> będziesz miał słuchania i zdobywania krążków na 100 lat.

 

Prawadopodobnie obok utartych klasyków odkryjesz milion razy bogatszy świat świetnych nagrań. Tu nie rządzi ZAiKS, że trzeba grać, promować oraz dawać zarobić swoim i zaprzyjaźnionym zespołom/wykonawcom. Genialnie utalentowanych ludzi jest mnóstwo. Że tak jest w rocku alternatywnym ręczę swoim słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w dziale muzyka prośbę, aby ktoś w danym gatunku podzielił się z Tobą swoją playlistą np. w Spotify. Poznasz wybrane przez kogoś najlepsze utwory --> dotrzesz do całych płyt

Alle przecież tu chodzi o zupełnie coś innego. Ja tylko chciałem poznać co salon typuje na najlepsze płyty wszech czasów. Czy coś mnie zaskoczy czy to raczej typy klasyczne i oczywiste ?

Zresztą jest w muzyce podobny wątek z listami z tidala, który już zamarł. Popatrzyłem ale tamte typy to raczej nie moja bajka

będziesz miał słuchania i zdobywania krążków na 100 lat.

 

To mi już nie jest potrzebne:-)

Prawadopodobnie obok utartych klasyków odkryjesz milion razy bogatszy świat świetnych nagrań.

Klasycy rockowi (czy to miałeś na myśli ?) już dawno przestali mnie interesować.

 

. Tu nie rządzi ZAiKS, że trzeba grać, promować oraz dawać zarobić swoim i zaprzyjaźnionym zespołom/wykonawcom.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.