Skocz do zawartości
IGNORED

Magnetofon.


Kasjel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile on waży, ale wrzucałem na pólke wczoraj Technicsa 676 na wysokość 1,70 m i trzeba było robić to z podrzutem . . . . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś bezę ?? Niedroga beza...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie Beza a Wega MP-120. Kiedyś w szkole myślałem, że ten "ruski" mi się nie przyda. Jak widać czasem się przydaje, chociaż coraz gorzej z dokładnym zrozumieniem tekstu.

 

Tak, ZXL piękny jest.... Dla zainteresowanych trochę lektury. Po niej stanie

Niektórym kolekcjonerom, zwłaszcza tym zaawansowanym wiekowo, jedyne co po takiej lekturze staje ... to serce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi.com

Poszukiwana nakładka kieszeni do TA-2570. W zasadzie to nawet dwie. Przedpanel też bym przygarnął (wystarczy sam plastyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Beza a Wega MP-120. Kiedyś w szkole myślałem, że ten "ruski" mi się nie przyda. Jak widać czasem się przydaje, chociaż coraz gorzej z dokładnym zrozumieniem tekstu.

 

Hehe chyba większość z nas zna ruski na tyle. Dlatego właśnie pokazałem tą bezę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszyk, jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję, że plecy Dzeusa ocalały... :)

Dzeus nie dostąpił zaszczytu dźwigania nak'a tylko artekkk. On to wczoraj miał okazję zmierzenia się z ciężarem legendy :

 

Wziął artekk naka (jak to w jednym kawale)

powoli.... z namaszczeniem ...całkiem ospale

i nagle wykonał dość szybki ruch ....

a nak wylądował na ten jego wielki brzuch

napiął się, sapnął i szarpnął troszeczkę

i wrzucił magnecik na druga półeczkę

na regał słynny od Poznania do Wrocławia

co przed nim Stanisław modły odprawia

 

 

Natenczas Bilbo wpadł na pokoje z impetem

-nie męcz nas Waszmościu tym pięknym magnetem!

przez niego dwie noce chodzę wziąż struty

on nie jest wcale a wcale popsuty!

A Aksamit dorzucił bez zbędnej krępacji:

-no mógłby być chociaż do małej regulacji

 

no sądzę, że żaden z bohaterów tej rymowanki nie obrazi się ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Aksamit

stereo-hifi.com

Poszukiwana nakładka kieszeni do TA-2570. W zasadzie to nawet dwie. Przedpanel też bym przygarnął (wystarczy sam plastyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dane mi było dźwigać Naka . Może to i dobrze bo plecy nie bolą. Za to mogłem dotknąć i posłuchać na słuchawkach kolegi.

Dla mnie piękna wizualnie maszyna. Ma swój urok no i ta cicho i precyzyjnie pracująca mechanika. Mam o czym marzyć .

Czekam z niecierpliwością na odsłuch na kolumnach. Krótko tylko posłuchałem jednej kasety na słuchawkach i pierwsze na co zwróciłem uwagę to czystość i przestrzeń . Do tej pory tak pięknie granej muzy z magnetofonu na słuchawkach nie słyszałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na słuchawkach zrobił takie wrażenie, zachęcam do posłuchania na kolumnach. Mój Tri Tracer, pomimo że starszy i mniej bogaty technicznie również powala wymienionymi przez Ciebie aspektami. Poza tym, ma niesamowite niskie tony. Byłem w szoku, że da się tyle wyciągnąć z kasety. Potęga, kontrola i zróżnicowanie, ale basy nie wychylają się przed resztę pasma. Współgrają, co brzmi fantastycznie. Mój Nak akurat piękny nie jest, ale już się przyzwyczaiłem :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksamit . . . wygrałś kupon na telarz z zupom !

 

a propo jakie będzie źródło dla tej tysiączki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo jakie będzie źródło dla tej tysiączki ?

Co byś nie myślał przez długie miesiące

źródłem dla "tysiączki" będzie pewnie CD2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi.com

Poszukiwana nakładka kieszeni do TA-2570. W zasadzie to nawet dwie. Przedpanel też bym przygarnął (wystarczy sam plastyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie ze mnie bohatera.

Szarpnąłem się i tyle. Portfel krwawi. Ale co tam.

 

Jestem już po pierwszych testach nagraniowych i do czystości dźwięku dodałbym jeszcze skrajnie niski poziom szumów.

W tej chwili nagrywam na SKC ED-X 60 Normal i nagrania wychodzą nieskazitelne. Daję dobrą wódkę temu kto odróżni w ślepych testach źródło od taśmy. Chyba że b.głośno, to wtedy szum wiadomo, pojawi się.

Źródłem jest francuski system YBA który już użytkuję od 20 lat. Bezawaryjny i z wieczystą gwarancją od firmy (na CD 10 lat).

Ale zabawa. Niech to diabli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-26861-0-63105400-1498328425_thumb.jpg

post-26861-0-31601500-1498328436_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Uszyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję dobrą wódkę

To ja bym wolał to srebrne po prawej ponad nakiem, czego podczas mojej ostatniej wizyty tam nie było @|@ Pewnie jak by wtedy było to teraz by nie było ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi.com

Poszukiwana nakładka kieszeni do TA-2570. W zasadzie to nawet dwie. Przedpanel też bym przygarnął (wystarczy sam plastyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie cały dobytek jednak sprzedałeś Uszyk :). Pewnie rezerwa lub "kontrast" do porównania z Nakiem. Można wiedzieć jaki model jeszcze posiadasz? Gdzieś takiego widziałem, ale dawno i po prostu nie pamiętam.

Marku, ja bym ujął to inaczej - pomnik historii i do tego jak wygląda.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On stał na boku bo nie mieścił się na regałach. To Onkyo TA 2060.

Niedawno go b.chwaliłem na forum. Pozostaje u mnie z pewnego sentymentu o którym nie napiszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam, ważne że został u Ciebie i dalej cieszy.

Ja ustrzeliłem, jak kiedyś pisałeś - "wielkiego brata", model TA-2080. Stan do naprawy i renowacji. Już działa jak należy, jeszcze zostało mi kilka szczegółów wizualnych i będzie dobrze. Sam wiesz co on potrafi (jeśli go nie miałeś, przepraszam, znaczy że pamięć zawodzi). Wygląda przepięknie przy zgaszonym świetle. Nawet mojej żonie się podoba a to już wielki sukces :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam, ważne że został u Ciebie i dalej cieszy.

Ja ustrzeliłem, jak kiedyś pisałeś - "wielkiego brata", model TA-2080. Stan do naprawy i renowacji. Już działa jak należy, jeszcze zostało mi kilka szczegółów wizualnych i będzie dobrze. Sam wiesz co on potrafi (jeśli go nie miałeś, przepraszam, znaczy że pamięć zawodzi). Wygląda przepięknie przy zgaszonym świetle. Nawet mojej żonie się podoba a to już wielki sukces :).

 

Miałem, miałem.

Rozebranie mechanizmu żeby wymienić pasek to była cyrkowa akrobacja. Po złożeniu wszystkiego została jedna śrubka i do dzisiaj się jeszcze zastanawiam gdzie jej nie wkręciłem. Z czasem też coraz wolniej przewijał taśmy a mnie już brakło cierpliwości szukania przyczyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mechanizm ma nieźle skomplikowany. W moim egzemplarzu przewijanie nie działało w ogóle. Zmatowiłem tylko gumy idlerów i teraz działa bez zarzutu w przód, ale w tył przewija z problemem. Muszę zdjąć te gumy i wymoczyć w nafcie. Powinno pomóc. Jeśli nie pomoże, trzeba się będzie posiłkować wspominanymi wcześniej oringami. Jednak chyba nie będzie tak źle, bo samo szlifowanie pomogło, więc guma nie stwardniała do końca. Oglądałem, popękana nie jest. Nawet pasek napędowy jest oryginalny, co po tylu latach jest zaskoczeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pójdzie za ciosem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety, cenę u nas trzeba przemnożyć przez prawie 5zł i wychodzi abstrakcja.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "warsztat" to pokój, gdzie mam magnetofony

Szczęściarz. Mój warsztat to ten pokój czy miejsce które jest w danym momencie wolne. Może nie dobija mnie samo grzebanie w sprzęcie ale dobija mnie doprowadzanie miejsca naprawy do porządku, skręcanie sprzętu do ostatniej śrubki, nawet jeśli danego dnia naprawa nie była udana, i jutro znów będę się z tym całym kramem rozstawiał i znów wykręcał te same śrubki, i pewnie nie po raz ostatni...

Na szczęście do syndromu "wypalenia" jeszcze daleko :).

W sumie zmotywowałeś mnie - jeśli nie magnetofon to co - picie? Tak wiec nie daję się i walczę - bo ile w końcu można pić ;-)

 

Stąd pytanie - czy zastąpił ktoś z powodzeniem rolkę (prawą) w Pionierze serii CT 6x6 czy 7x7?

 

Na oryginał nie trafiłem, wymiarami najbardziej pasowała od szuflady ale całość nie pracowała dobrze, oryginalna po zmatowieniu także już nie pracuje dobrze. Oś 2 mm, średnica dochodzi prawie do pod 13 mm wiec rolka 13 mm myślę, że będzie pasować tyle tylko, że całkowita grubość rolki podchodzi pod 9 mm, a te które posiadam są węższe i latają po osi i nie wiem, czy to pożądane zjawisko - pewnie nie ... Jeśli ktoś rozwiązał to zagadnienie i ma namiary na konkretną rolkę to prośba o informację.

 

Dzięki!

M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał do mnie ten DCC szału nie ma, pasek od szufladki luźny trzedba wymienić , model 600 czyli najniższy, ale do pobawienia sie wystarczy.

 

Napiszcie mi jak z tymi kasetami jest jakie można audio uzywać cr, ferro itd.

 

Nie mam kaset DCC szukam jedenj jakiejś do pogrania, sprawdzenia nagrywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dojechał do mnie ten DCC szału nie ma, pasek od szufladki luźny trzedba wymienić , model 600 czyli najniższy, ale do pobawienia sie wystarczy.

 

Napiszcie mi jak z tymi kasetami jest jakie można audio uzywać cr, ferro itd.

 

Nie mam kaset DCC szukam jedenj jakiejś do pogrania, sprawdzenia nagrywania.

Daj znać na pw , kaseta bez pudełka niestety ale za free się u mnie znajdzie.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu są kasety dcc. Widziałem te jakiś czas temu na Alledrogo. To, że na analogowym gra przeciętnie, to nie dziwota. To jest cyfrowa maszyna i pewnie dopiero pokaże co potrafi po wgraniu czegoś z dobrego źródła cyfrowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmaciek

Ja też muszę porządkować "warsztat" przed snem. Jeśli bym zostawił coś do rana to nie wiem ile z tych rzeczy dotrwałoby do czasu powrotu z pracy :).

Ja nie polecam żadnych nałogów poza magnetofonami :). Odstawienie "co nieco" - czy to w płynie czy to w dymie i ma się więcej pieniążków na magnetofony. Proste. Nie jestem też za "armią zbawienia" i każdy niech sobie poczyna jak mu odpowiada. To tylko moje zdanie. Temat rzeka i nie ma co go nakręcać.....

Gdy miałem za szeroką rolkę, wstawiłem podkładki ze starego magnetofonu - małe okrągłe z otworem na ośkę. Wiadomo, nie zawsze się ma i kombinuję, aby dorobić sobie coś podobnego z plastiku. Jeszcze nie próbowałem, ale się za to zabiorę. Rolka nie powinna "latać" po osi. Tak miałem po podmianie w jednym decku i taśma "zasuwała" po głowicy w rytm "tańca" rolki. W skrajnym przypadku, pogniecie taśmę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U u u chyba upały dały sie we znaki bo cisza nastała.

Porównałem tego DCC 600 z Technicsem 676 bo taki stoi teraz na pólce, jako odtwarzacz Technics niestety przyjemniej odtwarza, Philips tak bardziej na sucho, też detalicznie,ale jakby coś lekko dół obkroił, jeszzce sobie po puszczam więcej jak upału zejdą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuupały i burze. U mnie wczoraj strzeliło wieczorem i na noc zostałem bez prądu i łączności....

 

DCC kiedyś na chwilę mnie zainteresowały, ale sobie odpuściłem. Nie pociągają mnie za bardzo. Jeszcze nawiążę do Waszej wcześniejszej rozmowy. Czytałem kiedyś, że w kasetach DCC był stosowany nośnik chromowy i taśmy "zwykłe" nagrane na takim nośniku są dobrze przez te magnetofony odtwarzane. Nie wiem czy to prawda, bo czytałem od tym tak dawno, że nawet nie pamiętam gdzie. Można prosić o sprostowanie, czy naprawdę kasety DCC były wykonane na takim nośniku? Czy może to być powodem gorszej współpracy z taśmami żelazowymi o której ktoś wspominał? W razie pomyłki, proszę o sprostowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stereo-hifi com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetofony DCC Philipsa pokazywaly pazury glownie na nosnikach cyfrowych, szczegolnie nagranych oryginalnie. Do tego dochodzily dedykowane wzmacniacze z podobno niezlymi i dopasowanymi do magnetofonow przetwornikami (mimo, ze deck tez taki posiadal). Kilka kaset ktore mialem, brzmiały w moim systemie wybitnie (wszystkie bez wyjatku). Moze byl jakis specjalny sposob ich masteringu przed nagraniem na dcc? W kazym razie, mimo stratnej kompresji cyfrowej wydanie BonJovi na DCC i na CD nie pozostawialo watpliwosci , kto zwyciezyl (CD oparty na Philipsie 1541 s1). Natomiast nagrania analogowe byly zauwazalnie slabiej odtwarzane niz np. z Akai gx-9. Niektore brzmialy podobnie ale sporo bylo wlasnie takich suchych, przytlumionych. Moze skosy glowic sie nie zgadzaly, ale nawet nie podejmowalem proby ich dopasowania.

Ze wstydem przyznam, ze nigdy nie zrealizowalem zadnego nagrania cyfrowego, gdyz wydawalo mi sie to dosyc karkolomnym zajeciem. Tak wiec nie mam na ten temat zdania.

 

Jarek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytargałem do domu Philipsa FC 950.

Słuszna maszyna, rzadko spotykana, przynajmniej ja nie widziałem jej dawno u handlarzy.

Ma jeden minus, jest po prostu zniszczony . . . . czołówka porysowana, dla estety sie nie nadaje, 2 ząbki osłony kasety wyłamane z lewej strony, ogólnie brzydko jest.

Wziąłem go tylko dalego że takiego nie miałem nigdy i ciekawość zwyciężyła walory estetyczne.

Magnetofon zagrał bardzo ładnie, nagrywanie też na przyzwoitym poziomie, jeden wałek i 3 głowice dają mniej kłopotliwe uzytkowanie.

Wyświetlacz mały, ale czytelny, nie otwierałem, go jeszcze co w nim siedzi.

Zdobyć ładną czołówke ? nie ma szans chyba, oprócz tego sprzęt gra, chyba że komuś potrzeba taki jak jest, bo ja raczej nie będe zostawiał na dłużej.

 

Ja się jaram od 2 dni absolutnie analogowym tunerem Technicsa 8011, zero cyrówki, pokrętło ze wskaźnikiem, strojony kondensatorami, dźwięk pasuje mi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pytanie czy wiecie jakie rolki dociskowe pasują do Revox'a B215 lub jakie oponki można założyć na orginalne tuleje z brążu. Pozdrawiam Jakub.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem .

 

A propo DCC , dostałem kasetke i nagrałem.

Pierwsze podejście - przerywa, dźwiek często, ok, dzisiaj przemyłem głowice i przerywania prawie sie skończyły, rzadko coś stuknie, ale coś mi się wydaje, że to przerwy spowodowane taśmą, bo na poczatku i na końcu kasety także, czyli tam jak zawsze kaseta najbiedniejsza.

Dostęp do głowicy utrudniony, pewnie cały tor przesuwu trzeba by umyć, ale jak sie dostać bezinwazyjnie ? nie wiem jeszcze.

Nagrywam po analogu z cd i radia, nie widze róznic, wrzuce po cyfrze jeszcze jakąś muzyke wymagającą, ale pewnie w domu z dziciekami różnicy nie odczuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przeczyść głowicę (najlepiej płynem do głowic magnetycznych w sprayu). Skoro przerywa to którys kanał głowicy nie nagrywa/odtwarza. Przerywało ci przy nagrywaniu czy tylko przy odtwarzaniu a propos? Najlepiej skombinuj sobie kasetę nową w folii. Czort wie, gdzie ona była i w jakich warunkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dariusz_61729
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica powiedzmy umyta, kaseta na pewno używana, przerwywa przy odtwarzaniu własnych nagrań, wiec pewnie przy nagrywaniu babole wychodzą.

 

Wiecie że głowicy w DCC nie można demagnetyzowac ? napisano to na wew kieszeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bilbo

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.