Jump to content
pociej

Serwis sprzętu audio, Wrocław

Recommended Posts

Szukam serwisu, osoby we Wrocławiu która zajmuję się naprawą sprzętu audio.

Mam do poprawienia luty transformatora w DAC oraz do diagnozy/naprawy wzmacniacz stereo.

Liczę że kogoś mi polecicie.

Póki co google proponuje mi jedynie serwisy RTV o dość szerokim spektrum usług co do których nie mam pewności czy łącznie ze starymi TV i odkurzaczami poradzą sobie ze sprzętem audio.

dzięki

Piotrek608 , pierwsza osoba na forum do której bym zadawał pytania odnośnie wszelkich napraw , tuningów.Tym bardziej że jest z Wrocławia więc odpadają wszelkie paczki.

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Music Hall a35.2->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Witam panowie, też szukam fachowca w okolicy Wro, pacjenci to: SONY TA-F690ES (trzeszczenie) i PIONEER CT-939 M2 (szwankuje elektronika, ogólny serwis, kalibracja..),

pomożecie?

Witam. Mam problem z odtwarzaczem CD Technics SL-PG390. Od czasu do czasu odtwarzanie potrafi się zaciąć i kręci tą samą sekundę utworu w nieskończoność, dopóki mu się nie pomoże i nie przewinie o kilka sekund do przodu. Czy ktoś z forumowiczów podjąłby się naprawy?

To może być problem mechanizmu przesuwającego laser - rozkręć sam, spróbuj to wyczyścić, przesmarować. Może się uda.

Panowie, tez potrzebuje na sprawdzony namiar do naprawy sprzętu we Wrocławiu, pacjent Marantz SR7009, Wejście Monitor 1 - HDMI ARC, przepuszcza dźwięk, ale nie przepuszcza obrazu. Przy przełączeniu na drugie wyjście Monitor 2 - wszystko działa, ale ono nie ma oczywiście ARC.

Pomoże ktoś?

Podpinam się pod temat i też potrzebuje namiaru na zaufany serwis który zajął by się moim Denon Blu-Ray DBP-1713.

Możecie kogoś polecić.

Dzień dobry

Ja również podepnę się pod temat. Szukam kogoś, kto zerknąłby do mojego wzmacniacza REGA Mira. Zanika mi jeden kanał na wejściu AUX, TUNER i PHONO. Na CD wszystko gra OK.

Ruszenie kablami podłączeniowymi zwykle pomaga.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

jestem tutaj nowy, ale zdążyłem przekopać nieco forum i namierzylem trzy potencjalne serwisy, gdyż sam będę wkrótce musiał oddać sprzęt w dobre ręce na przegląd i konserwację. Z racji pobytu poza Polską nie miałem jeszcze okazji nawiązać kontaktu.

Zaznaczam, że nie miałem z nimi nic do czynienia i nie mogę wypowiadac się o ich kompetencjach, a jedynie kompiluję polecane przez innych Forumowiczów adresy.

http://www.serwis-zurt.pl

http://passca.pl/start

(car audio, ale może podejmie sie tematu)

http://elektronika.axel2.pl

Gdybyś skorzystał z któregokolwiek z powyższych serwisów, proszę o info odnośnie jakości świadczonych usług.

Pozdrowienia,

Zapraszam do siebie, wysyłka nie powinna być probleme gdyż wysylaja do mnie ludzie nawet z zagranicy.

https://www.facebook.com/SerwisAudio24/

https://www.youtube.com/channel/UC00KILJTY8_yCpriTFVFS5Q?view_as=subscriber

Zdjęcia, filmy chyba będą najlepszą rekomendacja :)

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

A ja serdecznie zapraszam do siebie właścicieli uszkodzonego sprzętu pokroju Accuphase, Krell, czy Wadia: serwisaudio.pl, myślę, że w wielu przypadkach będą w stanie pomóc.

Edited by audiowinyl.pl

serwisaudio.pl

Witam

Zepsuła mi się szuflada na płytę w odtwarzaczu Myryad Z210. Wypadł jakiś krążek ze środka. Czy wie ktoś gdzie we Wrocławiu mogę oddać Myryada do naprawy? Pomóżcie, proszę!!!

Pozdrawiam

Witam,

mam problem z przedzmacniaczem Grundig XV-7500. Zanika na nim jeden kanał lub drugi kanał w zaleźności od ustawień przełącznika wzmocnienia. Kanał nie zanika całkowicie ale staje się bardzo bardzo cichy nawet na max głośności (słyszalny dźwięk lekko charczy). Kanał potrafi się sam wyłączać i włączać nawet przy zerowej pozycji wyłącznika (bez dotykania czegokolwiek), więc problem leży gdzie indziej. Przełącznik był czyszczony. Czy jest ktoś kto mógłby rzucić na to okiem ?

Edited by krzyh70

Dzień dobry

Podpinam się pod temat. Również poszukuję dobrego serwisu. Czy mógł bym prosić o jakiś kontakt.?

Witam, jestem nowy na forum i mam problem z Deckiem Sony TC 199 D jeden kanał wariuje czy można prosić o kontakt z kimś z Wrocławia żeby zdiagnozował problem i naprawił ? dziekuje i pozdrawiam.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić serwis audio we WROCŁAWIU, który naprawi subwoofer z zestawu Harman Kardon HKTS16BQ ? Sub najpierw zaczął wydawać z siebie dziwny pisk, który znikał po wyłączeniu i ponownym włączeniu. Teraz sub zamilkł całkiem, nie świeci się też biała dioda sygnalizująca włączenie. Będę wdzięczny za info.

hej, poszukuję sprawdzonego serwisu we Wrocku. Wysiadło mi pokrętło od głosu w apli HK 3770. Mogę sterować jedynie głosem z pilota a ten przy 4 latku potrafi bardzo często się zagubić :). Proszę o sugestie gdzie mogłbym naprawić sprzęt we Wrocławiu w miarę szybko. Dziękuję

Edited by norberto_73

Poszukuję serwisu,lub osoby do naprawy serwera muzycznego Arcam FMJ 250.Mieszkam w woj.opolskim.Za info z góry serdecznie dziękuję.