Jump to content
IGNORED

Serwis sprzętu audio, Wrocław

pociej
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zaufanego serwisu we Wrocławiu poszukuję, do przeglądu zachodniego sprzętu retro. 

Pozdrawiam 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam. Poszukuję fachowca z Wrocławia, który podejmie się renowacji (bo wszystko działa bez zarzutów) radia Unitra Diora Cezar Quadro DKS-201. Chodzi dokładnie o przeczyszczenie, przyklejenie szybki, naprostowanie jednego potencjometru, ogolnie przygotowanie sprzetu pod sprzedaż 

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wszystkich szukających serwisu w okolicy wrocławia zapraszam do siebie, jednak zaznaczam ze terminy trzeba rezerwowac w kilkumiesiecznym wyprzedzeniem, obecnie wolne terminy to dopiero koncowka kwietnia

informuje rowniez ze zajmuje sie jedynie odtwarzaczami cd, wzmacniaczami, koncowkami mocy, przedwzmacniaczami

Hidden Content

8 hours ago, Bumpalump said:

Wszystkich szukających serwisu w okolicy wrocławia zapraszam do siebie, jednak zaznaczam ze terminy trzeba rezerwowac w kilkumiesiecznym wyprzedzeniem, obecnie wolne terminy to dopiero koncowka kwietnia

informuje rowniez ze zajmuje sie jedynie odtwarzaczami cd, wzmacniaczami, koncowkami mocy, przedwzmacniaczami

Hidden Content

Bumpalump przecież w poniższym topicu pisałeś że naprawiasz tylko znajomym ,,,czyżbyś skłamał? ? Dla potomnych strona 2 tego wątku. No ale przecież reklama dżwignia biznesu ?

• 3 months later...

Witam.
Jestem nowy, trafiłem tu bo usilnie próbuję znaleźć dobry serwis Audio dla mojego CD Yamaha model CDX750E.
Pacjent zdechł. Chciałem wymienić laser (oryginalny to KSS-210A SONY) i oczywiście wyregulować na przyrządach a nie na oko :-)
Lasera nie mam więc liczę, że serwis będzie posiadał, a jak nie to mogę kupić i dostarczyć razem ze sprzętem tylko
do wymiany i regulacji.  Czy mogę prosić o namiary na dobry serwis audio który mi to profesjonalnie zrobi i nie zapłacę milionów jak za nowy odtwarzacz ? 

• 4 weeks later...

Audio Autonomy - Wrocław. Nie korzystałem z samego procesu naprawy, ale ...  w rozmowie telefonicznej po krótkim opisie sytuacji ze sprzętem postawiona została diagnoza do samodzielnego usunięcia. 100 % trafności. Serwisant bardzo sympatyczny .Dodam ,że wcześniej obdzwoniłem wiele serwisów słysząc ;

1 sprzedać 

2 nie ma terminów 

3 nie ma schematu

4 za samą diagnozę min 400 pln 

Tak więc jeśli naprawiają tak jak pomagają zdalnie to chyba można polecić.

• 6 months later...
  • 1 month later...

Witam Wszystkich 

Byłbym wdzięczny za namiar na dobrego  fachowca z Wrocławia lub okolic , który  ma doświadczenie  z naprawami odtwarzaczy   

dvd  firmy  Denon .  Mam problem z odtwarzaczem   Denon dvd 3930  , nie czyta płyt dvd i cd    pomimo wymiany lasera .

pozdrawiam    Andrzej   

Edited by esoteric55

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry, szukam osoby która podjęłaby się naprawą Xonara STX we Wrocławiu. W karcie jest problem z wyjściem słuchawkowym na śledzi i wyjściami na panel przedni (zarówno jako słuchawki i jako głośniki). Prawy kanał nie ma sygnału, jedynie w lewym kanale jest dźwięk. Zamiana Op-Ampów nie wpływa na kanał. W RCA na śledziu jest pełne stereo, tam nie ma problemu. 

• 1 month later...
  • 2 months later...

Dzień dobry, 

Czy mogę prosić i jakiś kontakt, namiar na serwis Harman Kardon we Wrocławiu lub okolic? Chodzi dokładnie o to, że HK3770 przeszedł w stan standby, zasilacz został wymieniony lecz dalej jest na standby. Czyżby procesor ? Takie jest przypuszczenie elektrotechnika, lecz na tym się jego wiedza kontakty kończą odnośnie części. 

Pozdrawiam, 

• Administratorzy
Godzinę temu, swech87 napisał:

Dzień dobry, 

Czy mogę prosić i jakiś kontakt, namiar na serwis Harman Kardon we Wrocławiu lub okolic? Chodzi dokładnie o to, że HK3770 przeszedł w stan standby, zasilacz został wymieniony lecz dalej jest na standby. Czyżby procesor ? Takie jest przypuszczenie elektrotechnika, lecz na tym się jego wiedza kontakty kończą odnośnie części. 

Pozdrawiam, 

Wystarczy wpisać w google.

Nie oficjalny ale może ktoś cos poradzi.

Hidden Content

Jednocześnie ostrzegam iż nie jest to oficjalny serwis.

Jeżeli nie to prosze pytać na naszym forum w odpowiedniej zakładce. 

Na pewno ktoś będzie wiedział co jest nie tak. 

Pozdrawiam.

• 1 month later...

Dzień dobry,

Poszukuję osoby, która jest w stanie podjąć się sprawdzenia i ewentualnej naprawy urządzenia Gato Audio AMP-150 (Wrocław)

Sprzęt ma około 10 lat.

Pewnego dnia nie włączył się pomimo podania zasilania - objawy ma jakby nie miał napięcia.

W dniu 19.08.2021 o 11:32, Faith napisał:

Dzień dobry,

Poszukuję osoby, która jest w stanie podjąć się sprawdzenia i ewentualnej naprawy urządzenia Gato Audio AMP-150 (Wrocław)

Sprzęt ma około 10 lat.

Pewnego dnia nie włączył się pomimo podania zasilania - objawy ma jakby nie miał napięcia.

Nie jestem z Wrocławia, ale mam bardzo pozytywne doświadczenia z Audio Autonomy. Co prawda Grzegorz "siedzi" bardziej w gramofonach, lampach itd. nie mniej jednak warto spróbować. Nawet jeżeli się nie podejmie, to jak Go znam coś mądrego doradzi.

Musical Fidelity M6Si500 , Mytek 192DSD , OPPO 103EU, Infinity Kappa 8,2, Purist Audio Design Elementa