Skocz do zawartości
IGNORED

Rogue One: A Star Wars Story


qot

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba się! :)

 

Mam nadzieję, że w końcu zobaczę coś w klimacie pierwszych GW.

 

Moc jest we mnie silna. ;)

 

Zobaczymy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego ostatniego gniota też trailer wyglądał dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Patrzę na ten zwiastun Rogue 1 i w pamięci mam "The Force Awakens" i jak Mace Windu "Wyczuwam spisek w celu zniszczenia ...Gwiezdnych Wojen jakie znamy"... zastanawiałem się jaką strategię merkantylną rozwoju franczyzy StarWars przyjmie Disney i wychodzi mi na to, że doskonale ocenili że zwrot z inwestycji zapewni im nie tyle rozwój kolejnych części Sagi - gdzie za chwilę pewnie padną kolejne trupy bohaterów z serii IV-VI i niewiadomo czy uda się sensownie rozwijać temat (bo Force Awakens jest jednak głupie i cienkie na maxa) co eksploatacja uniwersum z okresu Wojen Klonów, wczesnej Rebelii i eksploracja "historii równoległych", zwłaszcza że cofnięcie się do tego czasu w historii pozwoli im kapitalizować ($$$) postaci takie jak Darth Vader, Jango Fet, Jabba czy nawet Palpatine albo może i Yoda i nawet Obi-Wan (bądź co bądź McGregor ładnie będzie się starzał do tej roli) wprowadzając nowych bohaterów w międzyczasie - Galaktyka jest duża i pojemna ... a cykl życia produktu StarWars to dekady ;))))... tak więc wyczuwam, że czeka nas mnóstwo StarWarsów różnej maści ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Może być fajne.....

Fakt klimat GW się zmienia, dostosowują się do obecnej mody identyfikowania się z bohaterami.

Jak zrobią to profesjonalnie - może być bardzo fajnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z Tobą w 100% - ja do kina idę na 100%, a jak będzie ok to i na BR kupuje..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

wiecie, pamiętamy wszyscy ten klimat IV-VI, więc chcemy wierzyć że TYM RAZEM to nie będzie gniot. Przeżyłem 4 mega zawody pod rząd, więc jestem sceptyczny. Natomiast jest jakieś przeczucie, że tym razem aż tak źle nie będzie.

 

Części I-II nie mogły być gorsze, III miała tylko momenty pod koniec, VII tylko na początku. Tego nie można było bardziej spieprzyć. Skończyło się tym, że dla mnie Gwiezdne Wojny to wyłącznie I-III (i mean prawdziwe I-III), udaję że reszty w ogóle nie nakręcono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, pamiętamy wszyscy ten klimat IV-VI, więc chcemy wierzyć że TYM RAZEM to nie będzie gniot. Przeżyłem 4 mega zawody pod rząd, więc jestem sceptyczny. Natomiast jest jakieś przeczucie, że tym razem aż tak źle nie będzie.

 

Części I-II nie mogły być gorsze, III miała tylko momenty pod koniec, VII tylko na początku. Tego nie można było bardziej spieprzyć. Skończyło się tym, że dla mnie Gwiezdne Wojny to wyłącznie I-III (i mean prawdziwe I-III), udaję że reszty w ogóle nie nakręcono ;)

Powstaje pytanie - filmy gorsze czy my starsi? ;) niedawno obejrzałem sobie New Hope. No jest nostalgia, jest klimat - co nie zmienia faktu (przy trzeźwym spojrzeniu), że historyjka nie mniej głupia w sumie niż Force Awakens ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Powstaje pytanie - filmy gorsze czy my starsi? ;) niedawno obejrzałem sobie New Hope. No jest nostalgia, jest klimat - co nie zmienia faktu (przy trzeźwym spojrzeniu), że historyjka nie mniej głupia w sumie niż Force Awakens ;)

to pewnie część prawdy :), ale coś tam jednak je różni wg mnie. Hmmm...atmosferka, klimat? W tych starych częściach bardziej wyczuwam różnice między dobrem, a złem, samo dobro i zło, w sumie dotyczy to IV+V. Powrót Jedi jest już słabsze, ale Nowa i Imperium to kanon dla mnie. IV-VI były miałkie, VII też upraszczała "mrok i zło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.