Jump to content
IGNORED

Amplituner Marantz NR 1506 vs OnkyoTX-8150

Tomyboy

Recommended Posts

Witajcie.

Mam mały dylemat. Stoję przed wyborem zakupu amplitunera AV Marantz NR1506 a Onkyo TX-8150 do kolumn Audio Pylon Pearl Monitor. Dlaczego amplituner choć posłuży mi głównie do odbioru muzyki? Chciałem mieć wzmacniacz,odtwarzacz,radio sieciowe w jednym .,Nie wykluczam w przyszłości użycia go w systemie kina domowego. Wcześniej używałem zestawu elementów technics A clasa ale po przeszło 20 latach zaczął wykazywać oznaki zmęczenia :( Chciałbym uzyskać przestrzenny dźwięk, ale nie mam możliwości odsłuchu sprzętu przed jego zakupem w miejscu , w którym się znajduję.Oba sprzęty występują w podobnej ofercie cenowej. Doradźcie proszę

Dzień dobry.

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na uzyskaniu możliwie najlepszej jakości dźwięku, zdecydowanie namawiam na zakup amplitunera stereofonicznego. Onkyo TX-8150 zagra po prostu lepiej niż amplituner kina domowego. Decyzja natomiast należy do Cienie i moim zdaniem jest związana z ewentualną opcją rozbudowania zestawu do konfiguracji kina domowego.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Tamboy, zdecydowanie onkyo. Ten marantz jest ok do kina ale stereo na nim to przeciętne.

C-k jesteś już dojrzałym użytkownikiem jak widzę. Nadal porównanie 8150 do sr5010 nie ma sensu to urządzenia do innych celów onkyo lepiej zagra w stereo. 5010 gra na poziomie pm5005 co także nie oznacza że źle.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.