Jump to content
IGNORED

telefunken w250

mcuppa

Recommended Posts

Oczywiście mówię o przedwzmacniaczu Nadz PP, pytam się Was ponieważ nie mam o tym zielonego pojęcia co powinno być żeby to ładnie grało,

Wzmacniacz mam Yaqin ms-34d, kolumny Phonar Volume 2 do wymiany w najbliższym czasie myślę o Audio Physic Yara II Superior słuchałem ich na podobnym wzmacniaczu

Do tego toru kupił bym już coś lepszego, też mam yaqina. Lampowe pre yaqina grają dobrze , ale opamy mają trochę lepszy detal. I szukał bym czegoś w budżecie do 1300 właśnie na scalakach.. Chyba , że na początek to - art powinien starczyć .

nady -mulą grają bez wyrazu .

O wzmacniacz i kolumny możesz być raczej spokojny , to całkiem dobre połączenie. Gramofon na początek jest ok , ale myślę , że go zmienisz jak będziesz chciał inne wkładki wypróbować. Na dzień dzisiejszy kup może art dj do tego tt i słuchaj , a w miedzy czasie poluj na coś konkretniejszego , co ma minimum regulację wysokości ramienia. Do takiego zestawu już można jakiegoś średniaka szukać z dobrym pre powinno grać na poziomie. Specjalnie nie napisałem z jakim bo jak się trochę osłuchasz sam będziesz wiedział czy lampa , czy opamy, albo hybryda. Ten art jest na tyle dobry , że nie ma praktycznie konkurencji do ok 400zł może nawet więcej. A kosztuje grosze.

Guest rydz

(Konto usunięte)

Daleko mieszkasz , mam pre-amp mniej więcej w cenie DJ-art , ale nie wiem czy jest sens wysłania bo nie będziesz miał punktu odniesienia do innych pre .

To pre-amp Diy , ponieważ takie phono jak DJ / Cambridge czy Nad których pełno na allegro przesłuchiwałem takie u siebie , ten pre-phono gra od nich po prostu lepiej ,

choć wiadomo że samo pre nie gra tylko caly system , więc nie wiem jak by to bylo u Ciebie .

Jak jesteś zainteresowany mogę wysłać , jak nie będzie pasować odeślesz , pokryjesz tylko koszty przesyłek .

Pre można napisać że jest nowe , ma dwa tygodnie i tylko dlatego mogę odstąpić bo stoi już następne .

Mogę przesłać Ci fotki , jak by coś pisz na priv .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.