Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofer do 1500pln salon 25m2


Raphael30

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem BK warto spróbować nie dla tego, że robiony w UK, a coś innego w Chinach, tylko dlatego, że jest sporo tańszy od Rela, a użytkownicy zadowoleni.

Swoją drogą to taka ciekawostka, że BK robi suby w UK i są tańsze niż Rel z Chin ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witajcie, chciałem Was wreszcie poinformować że subwoofer został w końcu zakupiony:) okazalo sie ze częsciej jednak słucham muzyki to wybór padł n rel t5, spokojnie daje rade w KD. Musialem jednak wziasc pod uwage ze mieszkam w bloku co wiaze sie z tym ze i tak bym nie wykorzystam 100% mocy przyszlego suba stad wybor padl na T5. Jak dla mnie jest ok na 25m. Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena była Rela t5, nowy czy używany?

Tak dużo ludzi poleca T5 do stereo Rel i Sumiko to bliźniaki.

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena była Rela t5, nowy czy używany?

Tak dużo ludzi poleca T5 do stereo Rel i Sumiko to bliźniaki.

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

nowy T5i za 2790 w gratisie z kablem RCA-RCA Chord chameleon vee3 5m.

Mialem troche obawy wlasnie przez to jak ludzie polecają go do stereo a nie koniecznie do KD, az w koncu zaryzykowalem i nie zawiodlem sie, jak dla mnie w KD jest super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zgoda z kolegą wyżej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ogólnie reaguje uśmiechem na rele po przygodzie z t9 ale żeby t5 był super do kina ?? Za 2800 masz sporo duuuuuzo lepszych propozycji. BK,Xtz, klipsch . No chyba że ten t5 jest pierwszym subem jaki masz to reakcja wtedy jest w miarę wytłumaczalna

 

Aha i to w 25metrach ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz żadne forum nie jest miarodajne bo kazdy ma inne preferencje odsłuchowe. Mam prawo odstapic od umowy zakupu do 14 dni, ale nie zamierzam z tego skorzystac. Nie potrzebuje klocka ktorego nie wykorzystywalbym nawet w 50%. Velodyne, dali e12, czy sumiko są zbyt masywne i za duże do pomieszczenia 25m2. A cena za jaką zaplacilem za RELa uwazam za rozsadna. Dla przypomnienia ,dla nie wtajemniczonych, nie inwestuje w sprzęt używany, a już napewno nie w elektronike. Dzieki wszystkim za pomoc. Temat do zamkniecia. Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany na gwarancji jest złym subem??? Tu na forum koledzy sprzedawali Rel T5 za 1800zł z toczną gv jeszcze, moim zdaniem za 2800zł to mogłeś kupić coś innego bo ten Rel po prostu nie jest wartych tych pieniędzy, nie mówię że jest zły on po prostu za drogi i nie ma za dużych subów, ja rozumie jak pokój 12m2 i tam wstawiam Klipsch 115sw, ale tu chodzi o rozmiary a nie moc. Ja mam Dali e12F na niecałych 30m2 i jakoś nie jest duży, jest ustawny jeśli chodzi o wymiary, a jak się uda to może SVS SB-4000 będzie (kawał klocka hehe i tu mogę mieć problem gdzie ustawić ake o moc się nie martwię).... ale tak jak mówimy nie raz to jest forum, i my tylko możemy doradzić, kupiłeś Rel i ok, teraz się tylko cieszyć, ciekawi mnie tylko czy inne też testowałeś?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj marzy mi sie ale zakup najszybciej w przyszlym roku. Juz widzialem uzywke w DE za 5500zl

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak pracujesz to na rajty możesz w SoundClub

 

I jak już to bierz pb wersję,do kina przekot a i do muzy trzymają poziom jak niektóre zamknięte. Ale jak chcesz za ok 5-6 to popatrz PSA jest dealer w Anglii

 

Firma realizująca z SVS założona przez jednego byłego gościa z SVS, mają 15" i 18"nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Współczuję i żal mi Ciebie. Jeśli kobieta na czymś się nie zna nie ma prawa głosu w temacie. Walnij w końcu ręką w stół i wyjdz spod niego :) . Ciekawe co byś zrobił gdyby były tylko takie kolory. Szkoda, że nie wymyśliła białego bo wtedy .... szkoda słów. Faceci niewieścieją. Ród męski na wyginięciu a Tobie dupy w głowie :)

 

Od razu przypomniała mi się moja żona, jak podmieniałem "piękną" Tagę Platinum (czy jakoś tak), z bielutkimi cacanymi membranami w brązowej obudowie (chyba jakiś orzech) na Jamo D7, to dopóki tego nie powiesiłem, ustawiłem jakoś w wielkich awanturach, pospałem trochę na kanapie, ale jak uruchomiłem, różnica była tak kolosalna, że potem tygodnie raju w sypialni :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Hahahhahah to co by było po pb13 ultra ?

 

Na marginesie to na forum powinni faceci założyć Stowarzyszenie poniewieranych mężów SPM bo często się o tym czyta na forum muszę spytać, nie było zgody ,nie mogę itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Właśnie, dobry argument. Chłop się pyta czy może suba kupić czy kolumny i to jeszcze w jakim kolorze a te sterty ubrań i obuwia u żonki jakoś same się mnożą niepostrzeżenie hahahaha jeżeli szczerość to do końca i zobaczymy kto potrzebuje więcej pozwoleń w małżeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.