Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny podłogowe + sub do 5kPLN


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Czas na jakieś przyzwoite kolumny podłogowe, więc proszę o doradzenie, bo nie siedzę w temacie, więc wszelkie wskazówki, gdzie, co i jak posłuchać, w jakim kierunku podążać.

 

Założenia:

Budżet: 5000 plnów

podłogowe + sub (lubię niskie tony, więc raczej musi sub być)

audio, tylko muzyka, filmy itp. mnie nie rajcują

mam ampli Denon 1910 i póki co zmiany nie planuję, bo pewnie bym poszedł z torbami

muzyka 90% czasu z kompa/telefonu przez kabel lub bluetooth (takie tam codzienne słuchanie) + 10% z CD PS3 + plany na decka CD i jakąś igłę są (wtedy musi być ten creme de la creme w założonym budżecie, o ile można o tym mówić)

Muza: wszystko co dobre, czyli klasyka rocka, rapu, hip-hop i szeroko pojęta muzyka klubowa (mocne brzmienie, nic jałowego, popowego).

Pomieszczenie to salon 20m otwarty na kuchnię 8m, odległość od kolumn ok. 2m.

 

Z tego co mi utkwiło w pamięci, z przypadkowych odsłuchów mojej muzyki i bardzo mi pasowało, to Magnat Quantum (chyba) 650 i monitory Klipsch B20.

 

 

A tak na marginesie, to jeszcze słuchawek BT poszukuję do domu, żeby czasami wieczorami z telefonu posłuchać w spokoju, do 1,5 kPLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast suba to w wzmacniacz z dac zainwestuj, efekt w stereo murowany, a to że, lubisz bass to nie musisz suba kupować od razu, kolumny powinny dać też kopa :)

Gdybyś jednak chciał koniecznie suba to Rel lub Sumiko doskonale w stereo dają radę. Z kolumn Monitor Audio Silver 8 lub 10, Klipsch RP280F, Heco MS900, Jamo Concert C109, MAGNAT QUANTUM 757, nowa Melodika BL40.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jesli koniecznie chcesz zbudować system na dwóch kolumnach i subwooferze i lubisz bardzo dynamiczne brzmienie, proponowałbym kolumny Klipsch R-26F (http://www.q21.pl/klipsch-r-26f.html) w połączeniu z subwooferem Rel T/5i (http://www.q21.pl/rel-t-5i.html). To rozwiązanie, które powinno Cię w pełni usatysfakcjonować.

Natomiast z mojej strony proponowałbym zbudowanie możliwie najlepszego systemu 2.0, zmieniając amplituner wielokanałowy na dobry wzmacniacz stereofoniczny, spójny z Twoimi wymaganiami brzmieniowymi oraz dopasowany zestaw kolumn.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoy XT8F.

Jak sie uśmiechniesz w salonie do pana sprzedawcy to sie mozesz zmieścić, ewentualnie kup na 20 rat zero procent, wiele salonów to oferuje.

 

Basu bedziesz miał dostatek i żadne subwoofery Ci nie potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, potrzebujesz porządny odbiornik Bluetooth, skoro tak słuchasz muzyki - poprawa jakości dźwięku będzie przepastna

http://sklep.rms.pl/mass-fidelity-relay-adapter-bluetooth?campaign-id=10

 

Z kolumn i subów, możesz zerknąć na Polki

http://sklep.rms.pl/polk-audio-tsx440t-tsx-440t-kolumny-podlogowe-2-szt

http://sklep.rms.pl/polk-audio-psw110-psw-110-subwoofer-aktywny

 

Ze słuchawek z mocnym basem i super kontrolą dźwięku - best of the best

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-symphony-1-aktywne-audiofilskie-sluchawki-bluetooth-z-dac-usb-i-redukcja-szumow

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dobrych słuchawek Bluetooth - w najbliższym czasie zostanie wprowadzony model Audio-Technica ARH-DSR7BT (http://www.q21.pl/audio-technica-ath-dsr7bt.html), zapowiada się jedna z lepszych słuchawek Bluetooth na rynku. Moim zdaniem warto rozważyć.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Tannoy Mercury 7.4 + amplituner stereo Onkyo TX-8150 z funkcjami sieciowymi lub wzmacniacz Onkyo A9050. Mieścisz się w budżecie, sub niepotrzebny, a dźwięk w 100% lepszy niż z twojego obecnego amplitunera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kolumn do stereo do takiego amplitunera. Nie dość że nie będziesz miał sterofonii bo nie ma mowy o takiej przy amplitunerze kina to dodatkowo chcesz zaburzyć całość subem.

 

Jeśli ampli zostaje i koniec to kup klipsch rp280. Łatwe do napędzania przez amplituner. Ze sporym basem.

 

Jeśli amp do wymiany to możemy coś dlubac.

 

W przypadku pytań lub wycen zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

nowe Xaviany z Premium Sound i problem z głowy

 

tak, warto zmienić ampli na jakiś przyzwoity wzmak, choćby Audiolaba czy Caspiana m-1 (m2 przegina z górą). Fajnie grają też Pylony Opale 23, Phonary p2, Eposy K2, Klipsche, Paradigmy 9 v.7 - ale to różne grania, musisz porównać, przecie my nie wiemy co Ci się spodoba, ale Xaviany koniecznie wpisz na listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz bas to zerknij na Klipsch RP-280F lulb RP-260F, wstaw sobie to najpierw do pokoju, a potem dopiero zdecyduj czy suba będziesz potrzebował ;)

 

Jeśli tak to myślę że REL, Velodyne, ewentualnie Quadral Qube. Natomiast fakt jest taki, że jeśli zainwestujesz we wzmaka średniej klasy to wyraźniej poprawisz sobie dźwięk. A na wzmak średniej klasy dasz tyle, co za "muzykalnego" suba.

 

To tyle ode mnie

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Czas na jakieś przyzwoite kolumny podłogowe, więc proszę o doradzenie, bo nie siedzę w temacie, więc wszelkie wskazówki, gdzie, co i jak posłuchać, w jakim kierunku podążać.

 

Założenia:

Budżet: 5000 plnów

podłogowe + sub (lubię niskie tony, więc raczej musi sub być)

audio, tylko muzyka, filmy itp. mnie nie rajcują

mam ampli Denon 1910 i póki co zmiany nie planuję, bo pewnie bym poszedł z torbami

muzyka 90% czasu z kompa/telefonu przez kabel lub bluetooth (takie tam codzienne słuchanie) + 10% z CD PS3 + plany na decka CD i jakąś igłę są (wtedy musi być ten creme de la creme w założonym budżecie, o ile można o tym mówić)

Muza: wszystko co dobre, czyli klasyka rocka, rapu, hip-hop i szeroko pojęta muzyka klubowa (mocne brzmienie, nic jałowego, popowego).

Pomieszczenie to salon 20m otwarty na kuchnię 8m, odległość od kolumn ok. 2m.

 

Z tego co mi utkwiło w pamięci, z przypadkowych odsłuchów mojej muzyki i bardzo mi pasowało, to Magnat Quantum (chyba) 650 i monitory Klipsch B20.

 

 

A tak na marginesie, to jeszcze słuchawek BT poszukuję do domu, żeby czasami wieczorami z telefonu posłuchać w spokoju, do 1,5 kPLN.

 

Kolego poszukaj używanych monitorów lub kolumn Studio 16 Hertz (na alle znajdziesz kilka propozycji) i będziesz miał wszystko co trzeba. A w przyszłości zmienisz sobie wzmacniacz na coś sensowniejszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cayin a88T MK I, Diapason Adamantes III, Questyle CMA 600i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ampli to jest tak, że ...

- często słucha się w domu radia, tak po prostu, żeby coś grało, więc w zamian za ampli byłby potrzebny jakiś tuner

- można podłączyć kablówkę, ps3, kompa i coś tam jeszcze i puścić wszystko na TV, więc odpada kabelkowanie obrazu i dźwięku oddzielnie

- Żona nie rozumie dźwięku (czy tam nie słyszy), więc każde nowe pudełko pod TV wiąże się z dyskusją, której wolałbym uniknąć.

 

Nie wykluczam zamiany ampli na wzmaka, ale wolałbym to uczynić w późniejszym terminie, bo i tak będę musiał pół pokoju przemeblować, żeby wcisnąć kolumny, więc gadanie i tak będzie.

 

Ehhh, wiedziałem, że tak będzie. Bół głowy.

 

Gdzie w Warszawie mogę pojechać, żeby posłuchać tego o czym mówicie, albo żeby ktoś konkretnie doradził?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Z ampli to jest tak, że ...

- często słucha się w domu radia, tak po prostu, żeby coś grało, więc w zamian za ampli byłby potrzebny jakiś tuner

- można podłączyć kablówkę, ps3, kompa i coś tam jeszcze i puścić wszystko na TV, więc odpada kabelkowanie obrazu i dźwięku oddzielnie

- Żona nie rozumie dźwięku (czy tam nie słyszy), więc każde nowe pudełko pod TV wiąże się z dyskusją, której wolałbym uniknąć.

 

Posłuchaj chociaż amplitunera stereo np Onkyo tx8150. Tam tez masz wejścia cyfrowe. Są też wzmacniacze z wbudowanm dac np. Rotel, Onkyo i też podepniesz kablówkę, ps3 itp. Wierz mi róznica w dźwięku jest słyszalna. Tak jak ktoś napisał szkoda wydawać kase na dobre kolumny jeśli to ma grać z ampli wielokanałowym.

 

Gdzie w Warszawie mogę pojechać, żeby posłuchać tego o czym mówicie, albo żeby ktoś konkretnie doradził?

 

Ministerstwo dżwięku, TOP HiFi, Planeta Dźwięku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, wzmacniacz z dac to pc bez problemu połączysz one mają też wej optyczne to z tv nie będzie zagadki bo po optyku i gitara gra :) a inne źródła po hdmi do tv dasz, jeśli natomiast chcesz extra bass czyli suba to tylko Rel od T5 w górę i Sumiko od S5 to są bliźniacze budowy subów które są bardziej pod stereo ale do KD też się nadawać mogą.

Generalnie jak byś sam odsłuchał, dostałeś opcji trochę to wiesz na czym stoisz.

Jeśli masz Klipsch z RP serii brać to tylko 280F bo te 260F to przepaść i podobno Onkyo+Klipsch to dobra para :) , mi osobiście ich dźwięk i wygląd nie podchodzi, mam Denona+MA Silver10 i jest super.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soolek

O ile żona nie jest antymuzyczna, tzn nie słucha nic konkretnego, a RMF w tle to jest wszystko czego potrzebuje, to faktycznie duzo sie nie zrobi w tej kwestii :)

 

Jeżeli jednak jest jakoś wrażliwa I słucha dla przyjmeności, to jak posłucha dobrego grania to jest szansa że zmieni zdanie.

 

MoOja kobieta też myślała że wszystko gra tak samo, skończyło się na tym że objeździliśmy 3 salony zanim kupiła kolumny, bo stwierdziła że bez odsłuchu nie kupi :)

 

A jak mam teraz pożyczonego Krella u siebie, włączyłem, a ta się pyta co mi tak ostro gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żony na odsłuchy zabierał na pewno nie będę, bo jeszcze każe kupić ... te ładniejsze i skończy się tylko awanturą :-)

 

Muszę się wybrać na jakieś odsłuchy, policzyć, pokalkulować i ... wziąć procha na głowę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przegnę, to z Żoną sobie poradzę. Najwyżej będzie parę miesięcy ciszy (mam zamiar kupić też słuchawki ).

 

Dzisiaj udało mi się posłuchać:

Polk signature S50

Dali , chyba Zensor 5 (?)

Polk RTi A5

(mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem modele)

 

I szczerze powiem, że o ile ostatnie były jakieś, to żadne z nich nie zrobiły na mnie wrażenia.

Muza była odtwarzana z Tidala, przez jakieś urządzenie, jakiś wzmacniach, taka na szybko, co mi do głowy wpadło.

Wydaje mi się, że kiedyś monitory Klipsch B20 + sub zrobiły na mnie większe wrażenie niż dzisiaj.

WTF?

 

Next week mam dostać do sprawdzenia słuchawki Definitive ... Sym 1 vs B&O H7.

 

Plan jest chyba taki, żeby zainwestować teraz w kolumny, możliwie najlepsze.

Jak ustawię w domu, to Denon pójdzie na sprzedaż i jak się tylko sprzeda, to wpadnie jakiś lepszy ampli lub wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz i posłuchaj xt8f bo za kilka dni mocno podrożeją. Tylko się pośpiesz. Albo szukaj Dali Ikon 6 albo 7 mk2, tez je mozna sensownie wyrwać czasami, a pierwsze ikony 6 za nieco ponad 2k chodzą

 

Idz i posłuchaj xt8f bo za kilka dni mocno podrożeją. Tylko się pośpiesz. Albo szukaj Dali Ikon 6 albo 7 mk2, tez je mozna sensownie wyrwać czasami, a pierwsze ikony 6 za nieco ponad 2k chodzą, a takie zensor5 zjedzą na śniadanie.

 

Tyle ze niestety z tym Twoim ampli nie wykorzystasz nawet w połowie tego co te kolumny oferują, wiec prędzej czy pozniej czeka Cie wymiana wzmacniacza.

 

Zawsze mozesz teraz kupic kolumny, a za rok wzmacniacz, albo szukać używanego na allegro w ratach 0% jak sie pojawia za pol roku.

 

Albo dwa sprzęty po te 2,5-3 k, tyle ze wtedy zostaje problem źródeł i przetwornika c/a i znowu sie kosżty robia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W tej sytuacji i z twoimi upodobaniami nie daj namowic sie na kolumny z glosnikami ponizej 20cm. Do rodzaju muzy(slucham podobnej) klipsch 280rp i sprawa bedzie zalatwiona. To co odsluchales to pitu pitu

 

W tej sytuacji i z twoimi upodobaniami nie daj namowic sie na kolumny z glosnikami ponizej 20cm. Do rodzaju muzy(slucham podobnej) klipsch 280rp i sprawa bedzie zalatwiona. To co odsluchales to pitu pitu w poruwnaniu do 280. Mam takie i tez 20 metrów (kupilem za 3600 nowe) wiec zostaje 1400. Sprzedaj amplituner dołuz troche i kup nawet denona 1500,1510 a sub nie powinien byc potrzebny bo potrafią przyłorzyc na dole. Jezeli juz chcesz suba to 112 z klipscha do kompletu i satysfakcja gwarantowana. Kosztuje okolo 2 tys a w tym budzecie bezkonnkurencyjny. Rel to podskakujące badziewie za kosmiczny hajs(nie chcialbym go za darmo a co dopiiero za 4,5kola t9 mam na mysli) testowany w domu i oczom nie wierzylem.

 

W tej sytuacji i z twoimi upodobaniami nie daj namowic sie na kolumny z glosnikami ponizej 20cm. Do rodzaju muzy(slucham podobnej) klipsch 280rp i sprawa bedzie zalatwiona. To co odsluchales to pitu pitu w poruwnaniu do 280. Mam takie i tez 20 metrów (kupilem za 3600 nowe) wiec zostaje 1400. Sprzedaj amplituner dołuz troche i kup nawet denona 1500,1510 a sub nie powinien byc potrzebny bo potrafią przyłorzyc na dole. Jezeli juz chcesz suba to 112 z klipscha do kompletu i satysfakcja gwarantowana. Kosztuje okolo 2 tys a w tym budzecie bezkonnkurencyjny. Rel to podskakujące badziewie za kosmiczny hajs(nie chcialbym go za darmo a co dopiiero za 4,5kola t9 mam na mysli) testowany w domu i oczom nie wierzylem.

 

Ewentualnie opcja nr2 to cos na podstawie tego o czym wspomiales czyli podstawki plus lepszy sub. Do 2 tys masz spory wybor podstawkowych a do 3 dostaniesz 115 klipscha,potężny sub 400W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ewentualnie opcja nr2 to cos na podstawie tego o czym wspomiales czyli podstawki plus lepszy sub. Do 2 tys masz spory wybor podstawkowych a do 3 dostaniesz 115 klipscha,potężny sub 400W.

 

Ja właśnie zdecydowałem się na taki wybór.

Budżet właśnie taki jaki autor tematu zakładał.

http://www.audiostereo.pl/kolumny-wasze-konstrukcje-diy_18821.html/page__view__findpost__p__4061316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zensory5 słabe, mogłeś jak już Zensor7 testować, skoro Polki nie podeszły to tak jak koledzy mówią, Klipsch RP-280F, ewentualnie MA Silver8 lub 10 ale cenowo drogie. Heco Music Style900 też godne polecenia oraz Tannoy XT8F jak i JBL Studio290.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kolumny nie potrzebuja suba a z ampli zapomnij o dobrym stero.

Ten budzet lepiej zainwestowac w same kolumny i to uzywki, z nowych nic sesownego z dobrym nisko schodzacym basem nie kupisz.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Wczoraj ogarnąłem jakąś muzykę, na podstawie której będę mógł sobie porównać odtwarzanie.

Teraz muszę namierzyć gdzieś klipscha i inne proponowane i chyba wybrać się tam ze swoim ampli.

 

Jak ogarnę zakup kolumn, to potem będzie łatwiej szybciej sprzedać Denona (jak się sprzeda), dołożyć i kupić coś nowego z polecanych, więc na chwilę obecną kolumny w pierwszej kolejności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego amp nie bierz bo i tak go sprzedaż. Testuj na tym który będziesz chciał kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiększasz budżet na kolumny, a patrząc na Twoje osłuchanie, powinieneś to zrobić, a przy tym lubisz granie skrajami i chcesz subwoferowy bas to dochodzimy do Definitive Technology. Kolumny wyposażone w dwa subwoofery, grające bipolarnie, a więc niskich i wysokich tonów jest mnóstwo a przestrzennosć potężna

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-bp9020-bp-9020-kolumny-podlogowe-bipolarne-z-wbudowanym-subwooferem-2-szt

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-bp9040-bp-9040-kolumny-podlogowe-bipolarne-z-wbudowanym-subwooferem-2-szt

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.