Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw kolumn do Onkyo Tx rz 800


Liter

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa, lipa i jeszcze raz lipa !!! Dzisiaj otrzymałem informację że kolumny na chwilę obecną są niedostępne !!! Kiedy będą - brak informacji :( W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje, wracam na przysłowiową chwilę do domu i jadę do pracy za granicą... wracam dopiero na początku listopada... więc o zakupie na chwilę obecną mogę zapomnieć - ale jestem wściekły !!! To by było na tyle mojej radości... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też bym się wsciekł...

dziwi mnie to bo ja brałem miesiąc temu i nie było problemu z dostępnością - sprzedawca miał białe na stanie, ja chciałem czarne. Po zamówieniu były po tygodniu na sklepie, kupiłem -sfinalizowałem i cieszylem się muzą.

 

dużo firm posiada te Jamo, lub może je sprowadzić - musisz mieć wyjątkowego pecha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Problem nie leży po naszej stronie tylko dystrybutora. Konsbud nie ma obecnie na stanie białych sztuk. Tego nie przeskoczysz.

Bardzo mi przykro że tak wyszło. Będziemy informować na bieżąco.

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do suba 112 a 110 to zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Problem nie leży po naszej stronie tylko dystrybutora. Konsbud nie ma obecnie na stanie białych sztuk. Tego nie przeskoczysz.

Bardzo mi przykro że tak wyszło. Będziemy informować na bieżąco.

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do suba 112 a 110 to zapraszam.

Rozumiem, nie mam do was żadnych pretensji, tylko po prostu ogòlnie zły jestem na sytuacje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie tzw męskie zabawki - chcemy je po prostu "już mieć" :)

możemy wybierać miesiącami, ale jak kupujemy, to oczekujemy że będą od razu :)

DOKŁADNIE !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie coś się zdarza. Albo dystrybutorzy co dziwne też nie do końca zatowarowuja się w swój sprzęt, albo po prostu na zachodzie schodzi go więcej niż produkcja. Gdyż nie jest to w tym roku jednorazowy przypadek u różnych producentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakup z powodu braku dostępności zestawu Jamo, opóźnił się o ok. 2 tygodnie, mam jeszcze czas do zmiany decyzji. Biorę pod uwagę trzy zestawy :

1. Jamo C97+C93+C9+sub112 - od samego początku główny faworyt. Design jak dla mnie bajka, do tego mocny bas - ale problem z dostępnością na chwilę obecną

2. Dali Zensor 7+1+vocal +sub e12f - wielu z was poleca ten zestaw, faworyt mojej drugiej połówki. Podobno sub znacznie lepszy, mocniejszy niż jamo...

3. Heco Music Style 900+200+Center2+sub 25a - gabarytowo największe, wizualnie również mega, "błyszcząca biel" pięknie wygląda, ale chyba sub najsłabszy że wszystkich zestawów. Spotkałem się jednak z opinią że to najlepszy stosunek jakości do ceny...

Panowie, na pewno ktoś z was ma któryś z tych zestawów który gra z Onkyo 800-ką, albo chociaż testował jak "współgrają"... Co polecacie ? Dlaczego ? Konkretnie i na temat proszę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej będzie jak założysz nowy temat o wyborze, i branżowcy się wypowiedzą widząc nowy temat

 

a tutaj temat z 5 stronami, wiec nawet mogą nie wejsc

a warto jednak ich posluchac, nawet jesli będą roznie doradzac, jakies wnioski wyciągniesz

 

PS. ja tez myslalem o Dali, ale kwota byla duzo wieksza, wiec zostalem przy Jamo - i nie żałuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej będzie jak założysz nowy temat o wyborze, i branżowcy się wypowiedzą widząc nowy temat

 

a tutaj temat z 5 stronami, wiec nawet mogą nie wejsc

a warto jednak ich posluchac, nawet jesli będą roznie doradzac, jakies wnioski wyciągniesz

 

PS. ja tez myslalem o Dali, ale kwota byla duzo wieksza, wiec zostalem przy Jamo - i nie żałuję :)

Chyba masz rację - nowy wątek to dobry pomysł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
może lepiej będzie jak założysz nowy temat o wyborze, i branżowcy się wypowiedzą widząc nowy temat

 

a tutaj temat z 5 stronami, wiec nawet mogą nie wejsc

a warto jednak ich posluchac, nawet jesli będą roznie doradzac, jakies wnioski wyciągniesz

 

PS. ja tez myslalem o Dali, ale kwota byla duzo wieksza, wiec zostalem przy Jamo - i nie żałuję :)

Branzowcy dołożą swoje typy. Zwłaszcza ci którzy są też dystrybutorami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.