Skocz do zawartości
IGNORED

Monkey Cable - forowe testy interkonektów XLR, RCA, koaksjalnych i optycznych


RAFKO_Dystrybucja

Rekomendowane odpowiedzi

RAFKO Dystrybucja zaprasza wszystkich forowiczów na testy kabli Monkey. Jeśli szukasz bardzo dobrych kabli w relacji do ceny oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia poniższych kabli:

 

  • Clarity 2xRCA 1m - kable testowane już na forum - wybrane zalety poniżej:

- rasowy wręcz seksowny wygląd

- kable są giętkie i można je wygodnie ułożyć

- wysoka jakość wykonania, często lepsza od kabli dwukrotnie droższych

- bardzo dobra zaskakująca przestrzeń

- szybki i prężny bas

- dynamika na dobrym poziomie

- poukłada każdy system

- szczegółowe lecz i neutralne zarazem

- dynamika bez straty barw

- jakość wykonania na wysokim poziomie, rozdzielczość, średnica

- wysoka jakość wykonania, bezpieczne opakowanie, uniwersalny, ładna średnica

 

monkey_cable_clarity_ana_20496.jpg

 

 

  • Clarity Optical 1m (Rekomendacja Kinoplay: dawno nie słyszałem tak muzykalnego światłowodu w tej cenie – ten kabel oddycha pełną piersią i sprawia, że odbierany przez słuchacza dźwięk charakteryzuje się swobodnym i niewymuszonym przekazem, niepozbawionym jednak takich atrybutów jak przyjemna miękkość w całym paśmie, delikatnie ocieplona barwa i przestrzeń)

monkey_cable_clarity_opt_20511.jpg

 

 

  • Clarity Coaxial 1m (rekomendacja magazynu Audio-Video: "świetny kabel za niewielkie pieniądze. Bardzo dynamiczny, z bardzo dobrym basem".)

monkey_cable_mcycoa1_cla_20507.jpg

 

 

 

  • Concept XLR 1.2m

monkey_cable_xlr_concept_series_4(1).jpg

 

 

 

  • Clarity XLR 1.2m (najlepszy zakup magazynu Hi-Fi Choice: jest plastyczny i nasycony przekaz nada muzyce więcej wyrazu, sprawdzi się w zestawieniach, gdzie brakuje rozciągnięcia i masywności niskich tonów)

monkey_cable_xlr_clarity_series_2_1.jpg

 

Warunkiem pozostaje jak zwykle zweryfikowanie swoich danych osobowych w postaci przelewu 1zł na konto bankowe dystrybutora. Wszelkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt na PW lub e-mail: [email protected]. Tam podajemy dane do przelewu oraz szczegółowe informacje. Proszimy o nierobienie przelewów bez wcześniejszego uzgodnienia testów z prowadzącym.

 

Osoba prowadząca testy:

Andrzej Lemański

tel.: 607 266 622

pon - pt 8 - 16

 

PS Zapraszamy właścicieli interkonektów Monkey Cable do opisywania swoich wrażen z użytkowania kabli.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zapraszam do przeczytania testu porównawczego kabli XLR: dwie serie Monkey i najtańszy XLR Melodika

 

Monkey Cable Clarity to świetny w swojej cenie interkonekt! Czystość i klarowność przekazu, mięsistość brzmienia połączona z rozdzielczością i szybkością, porządek i panowanie nad muzyką – to główna jego zalety. Ma oczywiście wady – jak każdy. Ale jeśli macie do wydania 2 tys. zł na kable, to koniecznie go wypróbujcie

http://wstereo.pl/test-melodika-i-dwa-monkey-cable-czy-warto-wydac-wiecej-na-interkonekty/

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

wypożyczyłem monkey clarity, szukam jakieś poprawy dla moich kimberów i cardasów

finalnie skończył między przedwzmacniaczem a końcówką mocy

jakie różnice - więcej powietrza, ładniej "wycina" poszczególne dźwięki z tła i najlepsze, że dociążył mi średnicę, a na tym mocno mi zależało

w każdym bądź razie po testach został u mnie

cardas chyba będzie na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...

RAFKO Dystrybucja zaprasza wszystkich forowiczów na testy kabli Monkey. Jeśli szukasz bardzo dobrych kabli w relacji do ceny oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia poniższych kabli:

  • Clarity 2xRCA 1m - kable testowane już na forum - wybrane zalety poniżej:

- rasowy wręcz seksowny wygląd

- kable są giętkie i można je wygodnie ułożyć

- wysoka jakość wykonania, często lepsza od kabli dwukrotnie droższych

- bardzo dobra zaskakująca przestrzeń

- szybki i prężny bas

- dynamika na dobrym poziomie

- poukłada każdy system

- szczegółowe lecz i neutralne zarazem

- dynamika bez straty barw

- jakość wykonania na wysokim poziomie, rozdzielczość, średnica

- wysoka jakość wykonania, bezpieczne opakowanie, uniwersalny, ładna średnica

 

monkey_cable_clarity_ana_20496.jpg

 

 

  • Clarity Optical 1m (Rekomendacja Kinoplay: dawno nie słyszałem tak muzykalnego światłowodu w tej cenie – ten kabel oddycha pełną piersią i sprawia, że odbierany przez słuchacza dźwięk charakteryzuje się swobodnym i niewymuszonym przekazem, niepozbawionym jednak takich atrybutów jak przyjemna miękkość w całym paśmie, delikatnie ocieplona barwa i przestrzeń)

monkey_cable_clarity_opt_20511.jpg

 

 

  • Clarity Coaxial 1m (rekomendacja magazynu Audio-Video: "świetny kabel za niewielkie pieniądze. Bardzo dynamiczny, z bardzo dobrym basem".)

monkey_cable_mcycoa1_cla_20507.jpg

 

 

 

  • Concept XLR 1.2m

monkey_cable_xlr_concept_series_4(1).jpg

 

 

 

  • Clarity XLR 1.2m (najlepszy zakup magazynu Hi-Fi Choice: jest plastyczny i nasycony przekaz nada muzyce więcej wyrazu, sprawdzi się w zestawieniach, gdzie brakuje rozciągnięcia i masywności niskich tonów)

monkey_cable_xlr_clarity_series_2_1.jpg

 

Warunkiem pozostaje jak zwykle zweryfikowanie swoich danych osobowych w postaci przelewu 1zł na konto bankowe dystrybutora. Wszelkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt na PW lub e-mail: [email protected]. Tam podajemy dane do przelewu oraz szczegółowe informacje. Proszimy o nierobienie przelewów bez wcześniejszego uzgodnienia testów z prowadzącym.

 

Osoba prowadząca testy:

Andrzej Lemański

tel.: 607 266 622

pon - pt 8 - 16

 

PS Zapraszamy właścicieli interkonektów Monkey Cable do opisywania swoich wrażen z użytkowania kabli.

 

Szczególnie ten seksowny wygląd przykuwa uwagę!

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wstereo.pl o kablach XLR Monkey (dodajmy na wstępie, że kable zostały w systemie Stempura)

 

Monkey Cable Clarity gra w sposób bardzo rozdzielczy, mocno i wyraźnie, czasem wręcz dosadnie kreśląc kontury dźwięków. Niekiedy, na twardo i mocno rozdzielczych nagraniach, aż chciałoby się nieco dłuższych wybrzmień. Z jednej strony pomaga to w śledzeniu poszczególnych instrumentów, z drugiej wprowadza odrobinkę kliniczności w granie tego kabla. Na szczęście konturowość nie idzie w parze z rachitycznością grania. Clarity łączy bowiem konturowość, rozdzielczość z wypełnieniem i masywnością grania. A to już sztuka zarezerwowana dla sprzętu z wyższej półki. Zaskakuje także połączenie masywności i szybkości grania. Dynamika – i ta mikro, i ta makro – jest bardzo dobra.

 

Monkey-Melodika-Zajawka-1000x600.jpg

 

Pełna recenzja:

http://wstereo.pl/test-melodika-i-dwa-monkey-cable-czy-warto-wydac-wiecej-na-interkonekty/2/

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...

Witam

Dzięki uprzejmości firmy Rafko Dystrybucja miałem przyjemność pogrania moim sprzętem na kablach Monkey Cable Clarity 2xRCA 1m. Sprzęt raczej budżetowy (Yaqin MS 30L, onkyo dx 7333 i pioneer N 30 EA, Tannoy Mercury M4, RCA Klotz AC106) więc nie spodziewałem się rewelacji czy spektakularnych różnic. Nie umiem też rozpisywać się o scenach, przestrzeniach i innych ochach i achach.

Po wyciągnięciu z pudełka w moje dłonie wpadł podwójny czerwony kabel. Zdziwiłem się że jest taki masywny, zakończony masywnymi wtykami. Oczywiście zdziwienie na wielki plus. Lekki banan na mojej twarzy.

Rozpocząłem podpinanie i przepinanie kabli w klockach. Na początku wydawało mi się że poprawiła się dynamika. Ale z czasem to przeświadczenie znikło. Po paru przepięciach łlączyłem po prostu CD na kablach Monkey i tak słuchałem przez kilka dni. Pożyczyłem także nowe CD Marantz CD6006. Wokale Georga Michaela piękne, natomiast talerze z perkusji Metaliki lekko kuły w uszy.Myślałem że nie słyszę różnic.

Nadszedł czas oddania kabli, oddania cd-eka i powrotu do pierwotnego mojego systemu. I NAGLE OKAZAŁO SIĘ ŻE CZEGOŚ MI BRAKUJE

Dalej nie wiem czy słyszę kable interkonekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.