Skocz do zawartości
IGNORED

Primare i22 do Dynaudio S1.4 le


niemak

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie o prawdę, jedynie prawdę. Zalecam obejrzeć zdjęcia urządzeń z podanych linków. Podobieństwo jest zapewne przypadkowe :)))

Klient musi mieć świadomość pochodzenia sprzętu. Wystarczy napisać jak Krell, że produkuje w Chinach i po sprawie.

Szymon,wybierz się na AS,jeszcze zdążysz.Jest m.in.referencyjny zestaw Hegla.Posłuchaj i opisz wrażenia.Dla mnie bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon,wybierz się na AS,jeszcze zdążysz.Jest m.in.referencyjny zestaw Hegla.Posłuchaj i opisz wrażenia.Dla mnie bajka.

No to poczekaj jak Ci Szymon odpowie to będziesz miał taką bajkę :) że Ci się odechcę :))

 

Może by znalazł jakiegoś starego Pioniera w piwnicy, który gra słabiej ale i z tym może być ciężko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon,wybierz się na AS,jeszcze zdążysz.Jest m.in.referencyjny zestaw Hegla.Posłuchaj i opisz wrażenia.Dla mnie bajka.

Zapraszam Cię do siebie z dowolnym Heglem zobaczysz tą bajkę w akcji na dużych składach klasyki a nie na całą noc dobieranym popierdywaniu. Zapewniam, że jakieś tam warunki posiadam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałeś :)

No to masz :)

Taka prośba, na drugi raz pomyśl dwa razy zanim zapytasz o coś Szymona, a zwłaszcza o Hegla :)

Gafa jak cholera :)

 

Ale da się z tym żyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zapraszam Cię do siebie z dowolnym Heglem zobaczysz tą bajkę w akcji na dużych składach klasyki a nie na całą noc dobieranym popierdywaniu. Zapewniam, że jakieś tam warunki posiadam :)

 

Szymek no nie mów, że sobie z klasyką nie radzi...eee tam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebel to taki sam nadmuchany marketingowo balon jak iFi Audio, ale sprzedaje się dobrze, więc cel osiągnęli :))

Nastęny znawca Hegla.Balon a dobrze się sprzedaje.Popatrz jacy Ci ludzie durni

 

Sam chciałeś :)

No to masz :)

Taka prośba, na drugi raz pomyśl dwa razy zanim zapytasz o coś Szymona, a zwłaszcza o Hegla :)

Gafa jak cholera :)

 

Ale da się z tym żyć :)

O kurczę,więcej pytań do Szymona nie mam i miał nie będę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Nastęny znawca Hegla.Balon a dobrze się sprzedaje.Popatrz jacy Ci ludzie durni

 

O kurczę,więcej pytań do Szymona nie mam i miał nie będę

A co takiego obrazoburczego Szymon napisał? Zamiast weryfikować hegla w 18m pokoju hotelowym ze ścianami z papieru zaproponował Ci porównanie hegla i wizytę u siebie w dopracowanym systemie - od kiedy takie zachowanie jest czymś nagannym w tym miejscu...?

 

Jak kogos zauroczył dzwiek sprzętu za AS to IMO sporo jeszcze przed nim w audio, bo fizycznie nie ma możliwości żeby w takich warunkach cos grało wybitnie - zreszta sami organizatorzy często podkreślają ze to bardziej do zobaczenia, pomacania .No bo co można wyczarować w małym pokoju, w systemie złożonym w 5h wieczorem po całym, dniu jazdy. W hotelu średni pobór prądu to pewnie z 2kW na każdy pokój razy kilkaset pokojów - zastawiałam sie kiedyś jak w dupę dostaje tam sieć ile zakłóceń wprowadza te kilka tysięcy sprzętów?

Wchodzisz posluchac czegoś na pare minut - max godzina , w nieznanym miejscu, nieznany repertuar i jestes oczarowany - serio?

 

Temat hegla dobrze podsumował Zyzio i chyba nie ma co drążyć tematu. Ci co kupili będą sobie wmawiać ze produkowany na Islandii przez elfy i wystarcza im superoptymistyczne recenzje w gazetkach, z kolei Ci bardziej osłuchani i świadomi, kijem nie tkną i tyle. Ważne by każdy byl szczęśliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego obrazoburczego Szymon napisał? Zamiast weryfikować hegla w 18m pokoju hotelowym ze ścianami z papieru zaproponował Ci porównanie hegla i wizytę u siebie w dopracowanym systemie - od kiedy takie zachowanie jest czymś nagannym w tym miejscu...?

 

Jak kogos zauroczył dzwiek sprzętu za AS to IMO sporo jeszcze przed nim w audio, bo fizycznie nie ma możliwości żeby w takich warunkach cos grało wybitnie - zreszta sami organizatorzy często podkreślają ze to bardziej do zobaczenia, pomacania .No bo co można wyczarować w małym pokoju, w systemie złożonym w 5h wieczorem po całym, dniu jazdy. W hotelu średni pobór prądu to pewnie z 2kW na każdy pokój razy kilkaset pokojów - zastawiałam sie kiedyś jak w dupę dostaje tam sieć ile zakłóceń wprowadza te kilka tysięcy sprzętów?

Wchodzisz posluchac czegoś na pare minut - max godzina , w nieznanym miejscu, nieznany repertuar i jestes oczarowany - serio?

 

Temat hegla dobrze podsumował Zyzio i chyba nie ma co drążyć tematu. Ci co kupili będą sobie wmawiać ze produkowany na Islandii przez elfy i wystarcza im superoptymistyczne recenzje w gazetkach, z kolei Ci bardziej osłuchani i świadomi, kijem nie tkną i tyle. Ważne by każdy byl szczęśliwy.

Bardzo interesująca konstatacja.Oczywiście,jedno zdanie jakiegoś Zyzia,w zasadzie bez treści,wyświechtana wypocina,podsumowuje problem marki.Jak pisałem wcześniej nie mam hegla i zakupu nie planuję(mam Ayona)Choć znam H360-jego brzmienie jest co najmniej zadowalające. Rzeczony sprzęt posiada mój przyjaciel.Biorę udział w tej dyskusji z innego powodu.Otóż interesują mnie powody agresji w stosunku do tej marki,skądinąd niezłej.Rozumiem,że komuś nie leży brzmienie marki x,y czy z i to pisze.Każde ucho inne.Ale hegel niewątpliwie odniósł sukces,także komercyjny.Używając przenośni zapytam.Czy uważasz,że jedynie dobry marketing wystarczy,aby zachęcić melomana aby zakupił marny produkt?.Niektórym się to udawało,ale tylko na jeden sezon.Potem lądowali w niebycie,po roku nikt o nich nie pamiętał.Ponieważ widzę, że jesteś zwolennikiem tezy,,Hegel to badziewie'',w związku z tym należy przyjąć założenie-kupują go dumnie i frajerzy.A dobra passa hegla trwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Ayona

Zupełnie nas to nie dziwi, to ten z Austrii w azji :) Zapewne z Dynkami, całość ubrania z Nautilusa. Typowa owieczka do golenia...

Skoro nie chcesz do mnie to może wpadniemy na odsłuch do Ciebie?

Znasz Pana Pacułę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Bardzo interesująca konstatacja.Oczywiście,jedno zdanie jakiegoś Zyzia,w zasadzie bez treści,wyświechtana wypocina,podsumowuje problem marki.Jak pisałem wcześniej nie mam hegla i zakupu nie planuję(mam Ayona)Choć znam H360-jego brzmienie jest co najmniej zadowalające. Rzeczony sprzęt posiada mój przyjaciel.Biorę udział w tej dyskusji z innego powodu.Otóż interesują mnie powody agresji w stosunku do tej marki,skądinąd niezłej.Rozumiem,że komuś nie leży brzmienie marki x,y czy z i to pisze.Każde ucho inne.Ale hegel niewątpliwie odniósł sukces,także komercyjny.Używając przenośni zapytam.Czy uważasz,że jedynie dobry marketing wystarczy,aby zachęcić melomana aby zakupił marny produkt?.Niektórym się to udawało,ale tylko na jeden sezon.Potem lądowali w niebycie,po roku nikt o nich nie pamiętał.Ponieważ widzę, że jesteś zwolennikiem tezy,,Hegel to badziewie'',w związku z tym należy przyjąć założenie-kupują go dumnie i frajerzy.A dobra passa hegla trwa

Trzeba bylo od razu pisac za masz Austriackiego Ayona, to by ułatwiło dyskusje, bo jako rasowy właściciel urządzenia tej Austriackiej marki wiadomo ze nerwowo reagujesz na słowa: ChRL, made in China, gwarancja, 5ta naprawa w ciągu roku, Szymon1. Stad ta twoja tyrada o skandynawskim pochodzeniu Hegla jak sadze. Ale jak juz rodowód hegla upadł to wtedy „co z tego gdzie robiony ważne ze porządny”. To po co sie tak upierales co do pochodzenia na samym początku?

Jak zwykle w dyskusji na ten temat padają kontrargumenty typu spiseg, branża, nie stać Cie na hegla, zazdrościsz, marzysz o Ayonie.

 

No i odwieczne pytanie: skad ten atak na ajonka... Moze stad ze jest cześć ludzi na tym forum którym nie podobają sie firmy krzak powstające z dnia na dzień, na starcie super recenzje, ceny z dupy, w srodku kaszana, zawsze jakis Bogaty kraj jako producent podany, a dziwnym trafem oem można kupic w Chinach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak " młodzież " nadal się nabiera więc marketingowo jak najbardziej ok.

Hamuj się synku z tą młodzieżą,w temacie audio siedzę ponad 30 lat,a więc pewnie mógłbym być twoim dziadkiem

 

Trzeba bylo od razu pisac za masz Austriackiego Ayona, to by ułatwiło dyskusje, bo jako rasowy właściciel urządzenia tej Austriackiej marki wiadomo ze nerwowo reagujesz na słowa: ChRL, made in China, gwarancja, 5ta naprawa w ciągu roku, Szymon1. Stad ta twoja tyrada o skandynawskim pochodzeniu Hegla jak sadze. Ale jak juz rodowód hegla upadł to wtedy „co z tego gdzie robiony ważne ze porządny”. To po co sie tak upierales co do pochodzenia na samym początku?

Jak zwykle w dyskusji na ten temat padają kontrargumenty typu spiseg, branża, nie stać Cie na hegla, zazdrościsz, marzysz o Ayonie.

 

No i odwieczne pytanie: skad ten atak na ajonka... Moze stad ze jest cześć ludzi na tym forum którym nie podobają sie firmy krzak powstające z dnia na dzień, na starcie super recenzje, ceny z dupy, w srodku kaszana, zawsze jakis Bogaty kraj jako producent podany, a dziwnym trafem oem można kupic w Chinach.

No tak wszystko jasne.Wobec tego zapytam na koniec.Czy w ogóle istnieje jakaś marka godna uwagi?Ayona mam od 5 lat-zmartwię Cię, żadnej awarii.Umiejętność prowadzenia rzeczowej rozmowy,to pożyteczna cecha,pracuj nad tym.Zadałem pytanie o podłoże agresji,twój napastliwy tekst dał odpowiedź.Z pozdrowieniami.Tomasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozdrowieniami.Tomasz

Panie Tomaszu też serdecznie pozdrawiam i czekam na konkretną propozycję spotkania. Bardzo chętnie posłucham Pana systemu i odwdzięczę się tym samym.

Nie wiem czy jest Pan "techniczny" ale co sądzi o poniższej zwrotnicy? Czy znany jest Panu koszt części użytych do jej wykonania?

Firmy Bennic nie muszę przedstawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-874-0-24383200-1511098653_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu też serdecznie pozdrawiam i czekam na konkretną propozycję spotkania. Bardzo chętnie posłucham Pana systemu i odwdzięczę się tym samym.

Nie wiem czy jest Pan "techniczny" ale co sądzi o poniższej zwrotnicy? Czy znany jest Panu koszt części użytych do jej wykonania?

Firmy Bennic nie muszę przedstawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety p.Szymonie,nie jestem techniczny i dla mnie to czarna magia.Jestem raczej melomanem,ale takim któremu nie jest wszystko jedno z czego słucha muzyki.To co mam w tej chwili zupełnie mnie zadowala.Wykonuję absorbującą czasowo profesję,i w związku z tym istnieje sporo ograniczeń.Sprzęt audio nie jest jednym z celów życia.Rzekłbym to poboczny wątek.Choć wizyta na AS dała mi sporo pozytywnych wrażeń.Staram się,w miarę wolnego czasu bywać co roku.Martwi poziom dyskusji na tym forum,brak tolerancji dla innych opinii.Liczyłem na rzeczową wymianę poglądów i doświadczeń.Jednak forma i treść dysputy raczej mi nie odpowiada.To miejsce nie dla mnie.Pozdrawiam Pana.Tomasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.