Skocz do zawartości
IGNORED

Sylwestrowe kolumny wzmacniacz i stroboskop czego szukać


Rafał Słota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od dłużnego czasu zastanawiam się nad zakupem dwóch kolumn

-zależny mi bardziej na głośnym graniu niż bassie

-ergonomiczne rozmiary też by były dużym plusem ponieważ chciałbym je też wozić w samochodzie audi a3 8l koło zapasowe + subwoofer w strefie bagażowej wiec max po obu stronach zostało 50cm szerokości.

 

- chciałbym również do tych kolumn jakiś wzmacniacz który je uciągnie, muzykę chce puszczać z komputera przez mini jack :)

 

Najważniejsze budżet za całość chciałbym wydać nie więcej niż 1000zł oczywiście kolumny i wzmacniacz chce kupić używane

 

Poza budżetem zastanawiam się nad stroboskopem zależny mi na tym by:

*mrugał w kilku kolorach

*żeby dało się podpiąć pod zapalniczkę samochodową (projektor laserowy już tak podpiąłem niezapomniene imprezy :D)

*reakcje na dźwięk z potencjometrem mile widziana.

 

Cena chciałbym wydać nie więcej niż 150zł moge zrobić stroboskob samemu jeśli ktoś mi wytłumaczy co kupić i jak połączyć :D

Na oku miałem Mini Stroboskop LED 5050 RGB Sterowany głosowo ( Voice Commands ) ale 300zł wydaje się ceną wygórowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od dłużnego czasu zastanawiam się nad zakupem dwóch kolumn

-zależny mi bardziej na głośnym graniu niż bassie

-ergonomiczne rozmiary też by były dużym plusem ponieważ chciałbym je też wozić w samochodzie audi a3 8l koło zapasowe + subwoofer w strefie bagażowej wiec max po obu stronach zostało 50cm szerokości.

 

- chciałbym również do tych kolumn jakiś wzmacniacz który je uciągnie, muzykę chce puszczać z komputera przez mini jack :)

 

Najważniejsze budżet za całość chciałbym wydać nie więcej niż 1000zł oczywiście kolumny i wzmacniacz chce kupić używane

 

Poza budżetem zastanawiam się nad stroboskopem zależny mi na tym by:

*mrugał w kilku kolorach

*żeby dało się podpiąć pod zapalniczkę samochodową (projektor laserowy już tak podpiąłem niezapomniene imprezy :D)

*reakcje na dźwięk z potencjometrem mile widziana.

 

Cena chciałbym wydać nie więcej niż 150zł moge zrobić stroboskob samemu jeśli ktoś mi wytłumaczy co kupić i jak połączyć :D

Na oku miałem Mini Stroboskop LED 5050 RGB Sterowany głosowo ( Voice Commands ) ale 300zł wydaje się ceną wygórowaną

A to chcesz zrobić Pussy Vagon w domu i w Audi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie Magnat Soundofrce,

Wzmak jakiś esktradowy za 500 zł do nich.

Nie wiem czy w tysiaku się zmieścisz.

 

Rozumiem, że jesteś DJ, wogierejem czy coś tego typu?

To powiem Ci tak, jak nie zainwestujesz w chociaż w miare ok sprzet to ludzie nie będą Cie polecać dalej. Bo tanie systemy męczą i ludzie mają dość.

Przemyśl to serio.

Mam kumpla DJ który gra na weselach i wiem co mówie.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam serdecznie od dłużnego czasu zastanawiam się nad zakupem dwóch kolumn

-zależny mi bardziej na głośnym graniu niż bassie

-ergonomiczne rozmiary też by były dużym plusem ponieważ chciałbym je też wozić w samochodzie audi a3 8l koło zapasowe + subwoofer w strefie bagażowej wiec max po obu stronach zostało 50cm szerokości.

 

- chciałbym również do tych kolumn jakiś wzmacniacz który je uciągnie, muzykę chce puszczać z komputera przez mini jack :)

 

Najważniejsze budżet za całość chciałbym wydać nie więcej niż 1000zł oczywiście kolumny i wzmacniacz chce kupić używane

 

Poza budżetem zastanawiam się nad stroboskopem zależny mi na tym by:

*mrugał w kilku kolorach

*żeby dało się podpiąć pod zapalniczkę samochodową (projektor laserowy już tak podpiąłem niezapomniene imprezy :D)

*reakcje na dźwięk z potencjometrem mile widziana.

 

Cena chciałbym wydać nie więcej niż 150zł moge zrobić stroboskob samemu jeśli ktoś mi wytłumaczy co kupić i jak połączyć :D

Na oku miałem Mini Stroboskop LED 5050 RGB Sterowany głosowo ( Voice Commands ) ale 300zł wydaje się ceną wygórowaną

Z tym budżetem to będzie naprawdę ciężko kupić coś z rynku pierwotnego , poszukaj na rynku wtórnym . Poza tym w domu nie musisz mieć wodotrysków żeby urządzić imprezę . Na większą imprezę z 1000 złotych to stanowczo za mało . Same końcówki mocy kosztują powyżej 1k złotych , do tego dochodzą jeszcze kolumny , mikser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

Porostu lubimy ze znajomymi posłuchać muzyczki tu i tam a teraz sylwester a jak sylwester to najlepiej razem go spędzić na naszych warunkach nie jestem dj wynajmiemy jakąś remize albo domek haha(spokojnie dwie kolumny tylko do somochodu chcę a na sylwka dodatkowo dojdą wieże ) Poprostu szukam tanich używanych kolumn które grają nie źle kwestie wzmacniacza sam postaram się coś ogarnąć można też rzucać modelami droższymi i tańszymi chętnie posprawdzam ceny :)

 

Podziękowania dla S4Home rozejże się nad Magnat Soundofrce,

jakieś inne propozycje forumowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź sobie kup takie coś, gra głośno ma wejścia, wyjścia, wszystko w jednym kawałku...

http://www.manta.com.pl/pl/212-power-audio

Do samochodu wejdzie, nie ma kabli. Nic tylko coś podpiąć, wziąć głośno i jazda.

Z poważniejszych producentów, STX jeszcze coś takiego ma:

https://stx.pl/stx-pa-650-8-fr-a.html

są większe i mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać nie potrafisz i z kulturą też na bakier, a do tego pytasz o sprzęt, który nie jest na tym forum omawiany.

nie lubie cie uciekaj sio łobuzie xD :P:P:P

 

Kolumny będę podłączał jednak pod wzmacniacz samochodowy w razie potrzeby zasilacz z PC i domówka tylko nwm jakie by kolumny kupić do tego :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się jaki wzmacniacz domowy wybrać do 500zł może być używany albo nawet i musi :D

 

Zależy mi na tym aby wzmacniacz nadawał się do podłączenia dwóch kolumn MAGNAT SoundForce 1300 i małego subwoofera (chce aby grały dwie kolumby magnat i odzienie wysterować niskie tony dla subwoofera)

 

Pozdrawiam liczę na wasze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.