Skocz do zawartości
IGNORED

ODTWARZACZ CD do 1500zł


Czlowiek97

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dobrałem już kolumny do wzmacniacza. Mianowicie Pioneer A-400 gra z Klipschami R-26F. Pozostało już tylko dobrać do tego odpowiedni odtwarzacz CD. Oczekuję brzmienia wyrównanego, jak najbardziej neutralnego, przejrzystego. Takiego, które nie będą faworyzować żadnego z pasm. Scena powinna być uporządkowana, bez pływających instrumentów. Klipsche w naturze mają ogromną dynamikę i nieco koncertowe granie, tak że od odtwarzacza już tego nie wymagam. Chodzą mi po głowie następujące modele: YAMAHA CD-N500 która ma jeszcze kilka innych funkcji jak odtwarzanie plików flac, Marantz CD6006 również jakieś wejścia USB itd, oraz Marantz SA7003. Nie wymagam dodatkowych bajerów w Yamaszce, ponieważ jestem w stanie kupić oddzielnie DAC, choć jeśli będzie to w zestawie, również będzie dobrze. No więc tak... Może macie jakieś propozycje dla mnie? Czy może mam na oku odpowiednie dla mnie odtwarzacze? Liczę na pomoc. Pozdrawiam :)

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Moim zdaniem zdecydowanie najlepiej sprawdzi się u Ciebie Marantz CD6006 (https://www.q21.pl/marantz-cd6006.html). To odtwarzacz o równym brzmieniu, dobrym wypełnieniu, raczej plastycznym dźwięku, powinien się idealnie wpasować w Twój system. Ewentualnie jako alternatywa spójrz jeszcze na Advance Acoustic X-CD5 (https://www.q21.pl/advance-acoustic-x-cd5.html). To także plastyczne, ale bardziej ciepłe, gęste granie.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz funkcjonalności spójrz na odtwarzacz YAMAHA CD-N301 https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-cd-sacd/cd-n301.html

Super brzmieniowym odtwarzaczem YAMAHY jest model CD-S700 z napędem opartym na konstrukcjach z wyższych modeli. Gra bardzo melodyjnie z dobrą przestrzenią i jest bardzo cichy.

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-cd-sacd/cd-s700.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Panowie protegujecie sprzęty obecne w Waszych sklepach. A czy może ktoś jeszcze się odezwie i poleci coś może używanego, co siłą rzeczy będzie nieco tańsze?

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wzmacniacz pionka to może do kompletu PD-50 z tej samej stajni,naprawdę uczciwe granie i spora funkcjonalność sacd dsd wbudowany dac,usb,ogólnie bardzo chwalony odtwarzacz,poczytaj.Jest w ciągłej sprzedaży więc można go posłuchać ,na rynku wtórnym na pewno zmieścisz się w zakładanej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.