Skocz do zawartości
venom200

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem wiem bzdurny pomysł ale do rzeczy poszukuje słuchawek dokanałowych. Takie duże nauszne mam, ale od czasu do czasu leże z telefonem w łóżko ,kobita obok śpi a ja słucham muzy ogladam youtuba itd. Szukam czegoś do telefonu najlepszej jakości i kwoty około 300 zl

Tak sobie myslałem o JBL T290 lub Hifimann RE400

Prosze o propozycje

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sennheiser cx 300II świetne słuchawki dokanałowe,używam w pracy i jakość jest nie gorsza niż z moich domowych ultrasonów za 1,5tys.zł.trzeba dobrze dobrać gumki zatykające ucho,bo inaczej basu nie będzie,tylko mogą się wydawać za tanie...

Edytowane przez szpotek73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odp. Teraz jeszcze się okazało że żona też by chciała słuchawki i będę musiał kupić 2 pary hehe

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tej ceny to dobrze byłoby coś z chin przytargać. Może Ostry Kc06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sennheiser cx 300II świetne słuchawki dokanałowe,używam w pracy i jakość jest nie gorsza niż z moich domowych ultrasonów za 1,5tys.zł.trzeba dobrze dobrać gumki zatykające ucho,bo inaczej basu nie będzie,tylko mogą się wydawać za tanie...

Zaczynałem od CX 300II, za tę cenę niezłe. Potem kupiłem za podobne pieniądze Xiaomi dwuprzetwornikowe:

http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-piston-v3-iron-dual-i6690936363.html

Duża poprawa w rozdzielczości. Skoro potrzebujesz 2 pary to jak znalazł dla żony:

http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-piston-v3-iron-dual-i6690936708.html

Warto zmienić fabryczne pianki na Comply:

https://www.complyfoam.com/

Nie będę się rozpisywał, po prostu trzeba samemu się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównywać jakość brzmienia CX300II do Ultrasone za 1,5 tyś zł. to raczej dość karkołomne zadanie;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównywać jakość brzmienia CX300II do Ultrasone za 1,5 tyś zł. to raczej dość karkołomne zadanie;-)

no co ja na to poradzę jak gra mi to podobnie,co więcej mam słuchawki TDK ,które kupiłem na wyprzedaży za dwieścieparę zł,i w jazzie grają lepiej od ultrasonów....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi