Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  242 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj Cyrus ma juz troche godzin przegranych wiec czas sprawdzic jak zagra z innymi niz Dynaudio monitorami. Jutro beda u mnie Norte od Impuls Audio, nastepnie metalowy cwierkacz (Triangle Titus), bede chcial tez posluchac Cyruska z RLS Callisto 4, moze jakie male monitory od S16hz i na koniec Harbeth p3esr.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Wystawiłem cd na olx, choć nie wiem czy dobrze robię bo gra zacnie a wpakuje sie w daca jakiegoś suchotnika i dopiero będzie

Ale ciągnie do zmian

 

Posiadając tak dobry odtwarzacz CD jakim jest ten Cyrus to zupełnie bezzasadne jest szukanie DAC-ów , transportów.

 

Zapanowała ogromna moda na DAC-i ale wg mnie nie ma jak porządny zintegrowany odtw. CD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, slucham kolejnych monitorow i ciagle nic nie "chce" zagrac piekniej od Dynaudio wiec po sierpniowej wyplacie chyba najwyzszy czas wypozyczyc psx r2, moze faktycznie warto dodac ten dopalacz do systemiku zamiast lapac sie na kolejnych rozczarowaniach przy nowych monitorach. W koncu majac juz Cyrusa raczej nalezy poznac jakie zmiany niesie podlaczenie dodatkowego dopalacza.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, slucham kolejnych monitorow i ciagle nic nie "chce" zagrac piekniej od Dynaudio ...

 

Cyrus b.dobrze gra z Dynkami i te które testowałeś może nie są gorsze a nawet być może lepsze ale właśnie takie zestawienie jakie posiadasz tworzy synergie. Sugerowałbym przymierzyć u Ciebie Excite x18 , może się "zmieszczą"... miałem je kiedyś . x14 zresztą też... x18 są sporo lepsze. Bardzo , bardzo fajne kolumny.

Davone Mojo , studio i PMC DB1 gold też warto sprawdzić.

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, tak po dluzszym osluchaniu systemu Cyrus/Dynaudio jest jeden malutki element tego polaczenia, ktory moglby byc lepszy tj. Cyrus jednak odnosze wrazenie jest delikatnie ale jednak slyszalnie ocieplony a na moje ucho kazde Dynie tez graja cieplo i najlepiej wypadaja z piecami, ktore barwowo nie sa podgrzane. To takie moje luzne obserwacje, typowo subiektywny punkt slyszenia. A co do tych monitorow to jeszcze trzy "moje" perelki zostaly ale dwie juz odpadly i to praktycznie bez podjecia walki tj. nie mialem nawet chwili zawachania, ze chce nimi zastapic Dynie wiec pomysl, zeby jednoczenie sprawdzic dodatkowy zasliacz Cyrusa.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, tak po dluzszym osluchaniu systemu Cyrus/Dynaudio jest jeden malutki element tego polaczenia, ktory moglby byc lepszy tj. Cyrus jednak odnosze wrazenie jest delikatnie ale jednak slyszalnie ocieplony a na moje ucho kazde Dynie tez graja cieplo i najlepiej wypadaja z piecami, ktore barwowo nie sa podgrzane. To takie moje luzne obserwacje, typowo subiektywny punkt slyszenia. A co do tych monitorow to jeszcze trzy "moje" perelki zostaly ale dwie juz odpadly i to praktycznie bez podjecia walki tj. nie mialem nawet chwili zawachania, ze chce nimi zastapic Dynie wiec pomysl, zeby jednoczenie sprawdzic dodatkowy zasliacz Cyrusa.

 

W kwestii kolumn do Cyrusa jest jeszcze opcja Audiovector S1 Signature (posiadam takie). To podstawki do małych pomieszczeń i najlepiej przy bliskim położeniu względem tylnej ściany (zalecenie producenta). Sa to kolumny bardzo dynamiczne , precyzyjne , rozdzielcze i lubiące się z nieco lub bardziej ocieploną elektroniką. Wspaniale grają z Lyric ale ciut brakuje dociążenia na dole , pod tym względem są nieco nieśmiałe ale to w moich 18 metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dochodzę do wniosku że cyrus cd ( u mnie 8x) to bardzo dobry sprzet

Narzekalem na krzykliwosc i brak analogowosci a przecież gra caly system

Już na chwile mnie Bóg opuścił o chciałem go sprzedać

Teraz w innej konfiguracji pieknie się wkomponował i mam co chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.