Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  46 członków

SVS Klub
IGNORED

Klub SVS


Bipo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam klub fanów i posiadaczy sprzętu marki SVS. Podzielcie się zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami, mile widziane zdjęcia... :-) zapraszam.

 

Zacznę od siebie: Obecnie posiadam dwa zamknięte suby SB2000, które pracują w dualu w kinie domowym. Przepracowały już około 300 wiec już mogę wstępnie opisać ich pracę. W kinie domowym dają bardzo szybki i precyzyjny bas. Nie ma mowy o rzadnym brumieniu czy rozlazlym basie. Jest on w punkt a kiedy trzeba to uderzą z taką mocą iż jest on mocno odczuwalny.

Na początku myślałem że sub zamknięty nie będzie miał głębokiego zejścia, bład po odpowiedniej kalibracje daje bardzo głęboki i czysty bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dość nietypowa historia jak na początek tematu o tak zacnej marce jaką jest SVS,ale pozwólcie że podzię się z Wami,tak myślę,swoim doświadczeniem.

 

Kilka lat temu kupiłem za grube tysiące subwoofer SVS PB-13 Ultra od jednego z polskich sprzedawców online z Bydgoszczy.Około 2 miesiące temu zepsuł się.Trudno myślę-zdarza się.

Telefon do polskiego sprzedawcy.Ten powiedział że zmienił się właściciel i wogóle 2 letnia gwarancja/rękojmia się już skończyła,do tego i tak nie zajmują się naprawą tego sprzętu tylko trzeba na własną rękę szukać serwisu.Ręce mi opadły.Myślałem że prawie 9k pln poszło się je....ć.

 

Wtedy przebłysk.Jak kupiłem suba to miałem problem z odpowiednim podłączeniem/konfiguracją z Marantzem sr7009 i pamiętam że napisałem do SVS i dostałem po chwili wyczerpujące wskazówki i informacje które pozwoliły mi szybko ogarnąć temat.Pamiętając powyższe,wszedłem na amerykańską stronę producenta a tam jak byk że dają na swój sprzęt 3 lata gwarancji(mój miał niecałe 3 lata)Teraz dają na nowy nawet 5 lat.Napisałem maila.Opisałem swój przypadek.Wymieniliśmy kilka emaili w grzecznym tonie,poprosili o zdjęcie z numerem seryjnym i polską fakturą zakupu.Zasugerowali wymianę całego wzmaka.Zaproponowali abym skontaktował się z ich nowym Polskim dealerem w Wa-wie,ale ci nie mieli u siebie takiego wzmaka do mojego suba.Dosłownie kilka dni później,drogą lotniczą,na koszt SVS miałem nowy wzmacniacz do suba u siebie w domu za który nic nie musiałem płacić.Cena nowego to około 600 USD!!!Zapłaciłem tylko grosze za odprawę celną.Z dołączoną instrukcją sam wymieniłem.Stary wzmak miał popalone komponenty.Teraz Sub śmiga jak nowy.Żadnych rzeczoznawców,udowadniania nie wiadomo czego,sądów itd.Po prostu mi uwierzyli na słowo,na odległość...Napisali że gdyby sub był nawet po gwarancji jakiś czas to też by uznali gwarancję.Gdzie ja żyłem do tej pory...

 

Konkludując.Różnica w kontakcie z klientem i obsługa u nas i za oceanem to jeszcze na razie dwa różne światy.Powiem że do dzisiaj jestem w "lekkim"szoku jak może wyglądać obsługa klienta.Pytanie czy i my kiedyś dożyjemy takich czasów pozostaje otwarte...

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Melduję się Bipo z paletą w moim salonie której jeszcze nie rozpakowalem a na niej PB13 ULTRA. Sprzęt znany w sumie w kraju z filmów na YT :) i trzeba to zmienić. Wracam do kraju za jakieś 2 tyg i wtedy napisze coś więcej na temat .

 

Bipo poczatowałem z ciekawości z infolinią SVS ( też powód do naśladowania) i kolega ma rację,wspierają do 5 lat. Nie umiem wstawiać zdjęć ale mam screena i to co odpisali to :

We will support The ballance of the warranty after The dealer's expires up to 5 yars.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią... na każdym spotkaniu ktoś musi zacząć :)

Ja słuchałem SVS Ultra Bookshelf.

 

Pierwszy raz na AVS 2017 na stadionie w parze z elektroniką emotiva oraz subem PB 16 ultra. Pokój dystrybutora chyba nie przekraczał 30m2.

 

Tu powiem szczerze, że pierwszy raz na stadionie w sobotę rano - słuchałem systemów grających za dużo większe pieniążki i .... wróciłem na koniec dnia ponownie posłuchać. Niedziela to dawny Sobieski... ale na koniec przed zamknięciem wystawy raz jeszcze zajrzałem na stadion i specjalnie po to aby posłuchać te monitory SVS ...

 

 

Jak grają ?

 

W cenie 5 tys za parę. Hmm... moim zdaniem nie mają konkurencji. Szczerze to dopiero od 8 - 10 tys można szukać brzmienia nie lepszego ale nieco innego.

 

Słyszałem na własne uszy:

 

Monitor Audio PL 100 II,

 

Dali Epicon 2,

 

Focal Aria 936

 

KEF R1

 

inne w budżecie 5 - 20 tys brutto.

 

 

Cały system czyli monitory, sub, emotiva przedwzmacniacz i końcówka.

 

Grały super. Wpadły mi w ucho jak mało co. Wtedy uznałem je w mojej ocenie za jeden z najlepszych systemów jaki usłyszałem na AVS 2017 W ludzkich pieniądzach... Trudno porównywać to do systemów za 50 tys wzwyż... Ale w mojej ocenie zagrało kapitalnie. Muzykalnie, przestrzennie - naprawdę duża stereofonia !!! Dźwięk dociążony, sprężysty, barwny.

 

W dodatku na żywo prezentują się naprawdę fajnie. Mają w sobie to coś.... co powoduje, że patrzy się na nie z przychylnością Wiadomo kwestia gustu ale... Wrażenie wow zostało na dłuuuugo... :)

 

 

Minął rok czasu... A ja nadal z tył głowy miałem je w pamięci. I nadarzyła się okazja, w ciągu jednego dnia, umówić się i odsłuchać w bezpośrednim porównaniu, w sali odsłuchowej - Dali Epicon 2, Monitor Audio 100 platinum II. Potem, w tym samym dniu, pojechałem do dystrybutora i miałem godzinkę na ponowny odsłuch tym razem w sali odsłuchowej Soundclub SVS Ultra Bookshelf. Razem z przedwzmacniaczem emotiva

https://sklep.soundclub.pl/pl/products/stereo/przedwzmacniacze/emotiva-xsp-1-przedwzmacniacz-stereo-15.html

wzmacniaczem

https://sklep.soundclub.pl/pl/products/stereo/koncowki-mocy/emotiva-xpa-two-gen3-wzmacniacz-mocy-2-kanalowy-7.html

źródłem

https://sklep.soundclub.pl/pl/products/stereo/zrodla/emotiva-erc-3-odtwarzacz-plyt-cd-16.html

plus okablowanie sklepu.

 

Co mogę powiedzieć.

Wykonanie całego systemu - świetne. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli musiałbym szukać wad na siłę to jedynie szukałbym w kwestii wykonania i podświetlenie mocno niebieskiego ale to chyba da się wyłączyć.... Mogło by być bardziej finezyjne... Z drugiej strony kształty i forma powodują, że są charakterystyczne i wyjątkowe. Czy można to uznać za wadę ? Chyba jednak nie... Z masy podobnego sprzętu wyróżnia się. Solidna, chłodna w dotyku stal pilota zdalnego sterowania Tu naprawdę wiem za co płacę.

Co o samych monitorach.

W porównaniu do wspomnianych wyżej dali i monitor audio. Jak zagrały ? Na pewno nie gorzej. Nieco Inaczej ale na pewno nie gorzej. Miały wiele cech wspólnych. Przede wszystkim duża stereofonia i przestrzeń. Barwowo nieco inne... mniej dociążone brzmienie na poszczególnych pasmach. Ale np. niskie częstotliwości z mocnym , punktowym wykopem. Zero ciągnącego się basu, zamulającego i o innych epitetach. Bas był barwny. W różnych utworach i gatunkach brzmiał nieco inaczej. Średnica czytelna , lekka, ładnie układająca poszczególne pasma dźwięków w pięciolinii. Wysokie zwiewne, porywające, szczegółowe. Bez natarczywości.

Słuchałem przekrojowo wielu gatunków muzycznych. Wielu wykonawców i znanych i tych mniej znanych. System w każdym z nich odnalazł się świetnie.

W moim odczuciu wręcz niedowierzanie, że te monitory są tak mało popularne wśród innych marek.

Jeśli ktoś rozważa zakup monitorów błędem będzie pominięcie ich w liście do odsłuchu.

Niezwykle muzykalne !!! Pozwalają się cieszyć muzyką a nie szukaniem dziury w całym...

 

Uczciwie należy dodać, że wspomniane wyżej marki zagrały nieco... nieco lepiej, są wykonane inaczej, może lepiej ? Ale czy warte dopłaty 10 tys. złotych więcej... ?

 

Tak abstrahując od samych monitorów. Jeśli ktoś szuka audio dla siebie. Naprawdę warto umówić się na wizytę w Soundclub w Warszawie.

To naprawdę mocno świecący punkt na mapie Audio Warszawy. Panuje tam świetna atmosfera... Czuć prawdziwe audiofilskie powietrze w przestrzeni... :) Zajęty odsłuchami nie miałem za wiele czasu rozmawiać z Panami tam przebywającymi. Ale kilka minut rozmowy z Panem jeżdżącym motocyklem Ducati zwróciło mi uwagę, że potrafią docenić nie tylko brzmienie audio ale i motoryzacji...

Edytowane przez Jager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Podpowiem ci moja wersję Twojego zauroczenia monitorami SVS. Ciężko jest znaleźć człowieka który przejdzie obojętnie obok dobrego ,bardzo dobrego suba. Nawet jeżeli na codzień ktoś słucha operetki czy jazzowego popiardywania to niskie zejście jest po prostu zajebiste i tak naprawde ciężko zdefiniować dlaczego sprawia ludziom taką radoche. Może to efekt ciśnienia a może po prostu rytmiczne potężne i niskie częstotliwości- nie jestem naukowcem ale coś w tym jest.

Nie twierdzę że monitory są złe czy coś w tym stylu bo nawet ich nie słuchałem ale myślę że zapamiętałeś je właśnie jako głównego sprawcę Twojego banana na gębie na targach a ja myślę że był to jednak pb16 . Z aplikacją na smartfona i po jakiejś kalibracji można to baaaardzo dobrze zszyć czy to z podstawkowymi czy podłogowymi kolumnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ale podczas ostaniego odsłuchu poprosiłem o podłączenie SB 2000. Próbowałem z wieloma gatunkami i ostatecznie wyłaczyłem go. Stwierdziłem, że za bardzo przeszkadza. SVS Ultra Bookshelf mają naprawdę niskie zejście. W muzyce jest naprawdę nieźle.

 

Druga sprawa to przekonałem się jak ważne jest dobre źródło i plik czy też nagranie na CD. Jego jakość.

Są takie, że na słabym sprzęcie jest wow... a są takie, że choćby nawet sprzęt za miliony nic z tego nie będzie.... po prostu nie da się tego słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ja będę wybierał pewnie klipscha pod kontem kina bo SVS łącznie z centralnym sporo by więcej kosztował chodź i do zakupu klipscha nie jest za ciekawy termin. Stara seria odchodzi i dlatego trzyma cene a nowa jeszcze nie tanieje i chodź pewnie nie ma między nimi zbytniej różnicy wolał bym nowszą.

Dobrze że zakup suba mam już z głowy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopisuję się do klubu z moimi Sb16Ultra. Serwis producenta jak i dystrybutora Soundclub jest naprawdę wzorowy i mało spotykany. Jeśli jest awaria to przyjeżdżają naprawiają lub wysyłają nowy wzmacniacz bez żadnych przepychanek jak to ma miejsce w wypadku większości serwisów innych producentów. Z samych subów jestem również zadowolony, zdążyłem już zapomnieć co to kalibracja. Przy dwóch sztukach całość brzmienia jest idealnie zszyta, dzięki czemu nie skupiamy się na brzmieniu poszczególnych komponentów, a na seansie.

Elektronika: ARCAM AVR850, Onkyo NS-6170, Onkyo P-3000R, Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5501, OPPO UDP-203

Nagłośnienie: Dali Rubicon 6 + Vokal + 4x LCR, Jamo IC608LCR-FG + IC606FG, 2x SVS SB16-Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ze względu na gabaryty, bo inaczej bym się nie zastanawiał tylko brał pb, ale 70cm długości suba to ciut za dużo jak do salonu

Elektronika: ARCAM AVR850, Onkyo NS-6170, Onkyo P-3000R, Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5501, OPPO UDP-203

Nagłośnienie: Dali Rubicon 6 + Vokal + 4x LCR, Jamo IC608LCR-FG + IC606FG, 2x SVS SB16-Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je na firmowych nóżkach izolacyjnych ale trzeba podlepić je filcem bo są wykonane z takiego materiału, że inaczej nie ruszy się suba z miejsca.

Edytowane przez Drunk

Elektronika: ARCAM AVR850, Onkyo NS-6170, Onkyo P-3000R, Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5501, OPPO UDP-203

Nagłośnienie: Dali Rubicon 6 + Vokal + 4x LCR, Jamo IC608LCR-FG + IC606FG, 2x SVS SB16-Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękka guma, przypomina trochę silikon. Żeby ruszyć Suba z miejsca trzeba go podnieść.

Elektronika: ARCAM AVR850, Onkyo NS-6170, Onkyo P-3000R, Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5501, OPPO UDP-203

Nagłośnienie: Dali Rubicon 6 + Vokal + 4x LCR, Jamo IC608LCR-FG + IC606FG, 2x SVS SB16-Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również były dwa argumenty aby przejść na dual w subach, pierwszy to rozmiar (dwa otwarte mi się nie zmieszczą) a drugi to kolor (musiały być białe). Pb- niestety ale nie ma białych. Dlatego wybór został bardzo szybko ograniczony i padło na dwa SB2000 :-)

Małe ale za to wariaty, które może nie burzą ścian ale potrafią skutecznie wytworzyć odpowiednie ciśnienie akustyczne oraz nagłośnić i wypełnić basem cały mój salon 26m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Też myślałem nad dwoma mniejszymi ale z racji tego że mam sweet spota w dobrym miejscu (koło łóżka)mogę sobie pozwolić na duży sub w tym miejscu a że nie ogląda u mnie filmów całą rodzina jednocześnie a max 2 osoby to rozłożenie fal nie musi być perfekcyjne. Szkoda tylko że pb13 nie ma apki na telefon,zajefajnie by się tego używało ale pb4000 z apką 11tys vs nie wiele gorszy pb13 bez apki za 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

Wróciłem parę dni temu,sub wypakowałem z kolegą. Powiem tyle że jest naprawdę ogromny,to co się widzi w necie nie dociera tak jak osobiste obcowanie z nim. Jako że stanął w miejscu szafki i przyzwyczaiłem się w tym miejscu coś położyć czy postawić to chyba kupię odcięty kawał szkła hartowanego który położę na filcowych podkładkach. W następnym tyg będzie wszystko uruchomione i podłączone łącznie z głośnikami. Co prawda nie mogłem powstrzymać się od krótkiego sprawdzenia czy wogole działa i to co poczułem i usłyszałem (Ale więcej poczułem) zagraża zawaleniem mojego skromnego lokum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Raczej przepaści trzeba się spodziewać po porównaniu byłego top modelu z teraźniejszą klasą budżetową.

Analogiczne pytanie - jak się ma c klasa do s klasy ,czy jest przepaść w komforcie jazdy ?

 

Poza tym jeżeli zauważyłeś cene pb13 -6tys a pb2000 ok 4tys ,wolał bym kupić same fronty i sub pb13 za 6(A na resztę poczekac) niż cały zestaw głośników i pb2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subfan sluchaleś i porownywales oba suby w tych samych warunkach i tym samym materiale? Bo jeśli nie to ja bym takich tez w ciemno nie pisał bo można się zdziwić.

Ja wcześniej miałem velodyne eq-max 12 i mogłem sobie porównać jak mają się dwa zamknięte sb2000 do tego velo. Pomimo iż to są dwie różne konstrukcje to po poprawnej profesjonalnej kalibracji i zestrojeniu całego systemu powiem Ci że dwa te prosiaki spisują się o wiele lepiej niż ten velo a myślałem że ten velo ich pokona.

Co do pb2000 a ultra 13pb czytałem na zagranicznych forach, że różnice są dopiero przy bardzo dużych głośnościąch oraz w pomieszczeniach pow. 30m2. Notomiast jeśli kino mamy poniżej tych 30m i nie słuchamy na 80-90% mocy systemu różnic nie ma. I to wypowiadalo się kilka osób nie jedna. Wszystko zależy też od osoby czy będzie słuchała swojego systemu na takim poziomie glosnosci min.75db. Ja np.max dojeżdżam do 60db i nie dam głośniej ponieważ moje uszy nie wytrzymują. Również myślałem aby wziasc dwie te 13 ultra ale przy moim sposobie oglądania ja ich nie wykorzystam.

Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Poza tym pamiętajmy o pb12 plus za 4700zl vs 3900 za pb2000. Szczerze to myślę że właśnie pb12 plus jest duuuzo lepszy od pb2000 pod względem jakości wykonania jak i osiągów i jest niewiele mniejszy i lżejszy od pb13 ultra. Nadchodzi seria 3000 gdzie głośniki będą miały 13" I wzmaki 800w RMS i 2500 w szczycie ale właśnie wołał bym pb12 plus ze wzgledu na staranność wykonania i okres w którym znajdowała się firma produkując go czyli byli na etapie zyskiwania klientów i wyrabianiu opinii o marce . Wystarczy popatrzeć na dane na temat budowy,wagi itp.

Może się mylę ale moim zdaniem mniejsza gama produktów w ofercie ma wpływ na ich jakość.

 

Bipo@ gdzie znalazłeś info o braku różnicy pomiędzy pb2000 a pb13 ? Jak można je wogole porównać??

 

500w vs 1000w

1100w peak vs 3600w

28kg vs 70kg

12" vs 13,5 "

 

 

A i cena jeszcze 2,5 razy większa...to jak wpuścić Tysona do ringu z Najmanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem informacji na temat 2000 i 13 ultra w trakcie kupowania. Przeczytałem wszystkie jakie udało mi się znalaźć opinie na AV forum odnośnie tych subów.

Przy niższych poziomach głośności i metrażu do 30m2 różnic brak. Zalety mocniejszego suba dopiero się pokazują przy dużych poziomach głośności. Wskazywali zalety jak i wady danego suba w danym pomieszczeniu w bezpośredniej konfrontacji. Z tego co czytałem są to osoby cieszące się dobrą wiedzą i nie są to informacje wyzsanne z palca czy z danych na papierze a przetestowane. Wiec ja im wierze. :-)

Dlatego ja zawsze testuje i porównuje dany klocek w porównaniu do innego bo suche dane mi tego nie dadzą. To że coś jest duże i mocniejsze nie oznacza to że przy moim użytkowaniu wykorzystam jego potencjał bo albo takich głośności nie lubię i mi to przeszkadza albo ograniczają mnie warunki lokalowe.

Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Popatrzyłeś choć na wyniki z audioholics? Oczywiście liczby to db.

 

Pb2000 Pb13ultra. Klipsch115

 

20hz 103,8. 110,6. 99,7

25hz 107,6. 113,5. 104,8

31,5 109,6. 115,5. 109,6

40hz 110,1. 117,5. 112,4

50hz 110,5. 117,8. 115,7

60hz 111,5. 116,6. 114,3

 

 

Jak widać na załączonym obrazku nawet klipsch 115 uważany za potężnego wariata jest zdmuchniety przez pb13 a w kinie praktycznie nie istnieje (okolice 20-40hz to porażka) więc jeżeli ktoś słuchał klipscha i nie mógł pozbierać szczęki z podłogi to niech sobie wyobrazi jeszcze więcej, mocniej i niżej...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klipscha 115 nie porownywalem do svs ale do velodyne. Dla mnie velo miał szybki i precyzyjnie oddany bas na Klipschu on się ciągnął nie miłosierny wskutek czego tworzyla się taka buła na basie i nie wyrabiał jak dla mnie przy dużej ilości efektów. Dla mnie liczy się szybkość i preczyja oraz dobre i czyste zejscie a w tym svsy spisują się znakomicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Wiec jezeli testujesz i porownujesz dany klocek w porownaniu do drugiego bo suche dane ci tego nie dadzą jak twierdzisz to dlaczego polegasz na tak debilnej opinii z netu jezeli nie porownałeś pb13 do pb2000 ,sam sobie zaprzeczasz Bipo.

Sory ale takie głupoty piszesz że ciężko czytać a tym bardziej uwierzyć.

 

Porównywałeś zamknięty svs do velo i wiesz na tej podstawie jak brzmią wszystkie svs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.