Skocz do zawartości
IGNORED

Soundbar do 1200 zł


Tomekkk123

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje soundabra do kwoty 1200 zł .Nie mam zbyt dużych wymagań , mam swiadomość że przy zakupie soundbara nie uzyskam żadnego efektu 5.1 itp .Szanuje sobie miejsce i potrzebuje czegos lepszego niż głośniki z tv .Główny kierunek to ogladanie filmów , muzyka raczej rzadko .

Troche po jezdziłem po marketach i mam kilka swoich faworytów  DENON DHT-S316  , Samusng KW 450 czy LG SK5 .

Czy ktoś ma jakieś wrazenia opinie o wyżej wymienionych soundbarach ?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tomekkk123 napisał:

Poszukuje soundabra do kwoty 1200 zł .Nie mam zbyt dużych wymagań , mam swiadomość że przy zakupie soundbara nie uzyskam żadnego efektu 5.1 itp .Szanuje sobie miejsce i potrzebuje czegos lepszego niż głośniki z tv .Główny kierunek to ogladanie filmów , muzyka raczej rzadko .

Troche po jezdziłem po marketach i mam kilka swoich faworytów  DENON DHT-S316  , Samusng KW 450 czy LG SK5 .

Czy ktoś ma jakieś wrazenia opinie o wyżej wymienionych soundbarach ?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Najlepszy z nich to Samsung pod względem brzmienia. Najlepsze efekty - prawdziwie przestrzenne brzmienie - Sony HT-RT4 (bo ma fizyczne tylne głośniki.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.