Skocz do zawartości
IGNORED

AA Hyperion IV a Hyperion IV Plus - różnice


jackobtone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ohmygod napisał:

ale ja nie musze na nic odpowiadac  nie jestem na przesluchaniu

ale jak chcesz

jbl seria studio dobre glosniki

heco aurora

ta nowa seria mission

to niczego sobie kolumny ktore moga dac wiele frajdy w sluchaniu muzyki

Musisz teraz do nich napisać że wsad materiałowy jest słaby, bo na pewno nie lepszy jak w tych AA. Albo i gorszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szczypior88 napisał:

To nie zarzut a fakt. Spójrz na Phoebe które ludzie sprzedają. Wszystkie mają dwuczęściowe fronty. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne. Pod maskownicami są różne odcienie i to w stosunkowo świeżych wyrobach jak Phoebe III. Sprawa się tyczy również innych modeli. 

Ja nie powiem. PHOEBE fajne szafeczki i ciekawa opcja na rynku wtórnym ale co mnie odpycha to to że po zdjęciu maskownice jest mało przyjemny widok. 

Możliwe jest wyeliminowanie problemu jakieś? Nie jestem stolarzrm więc się na tym nie znam. 

Ale jak kolumny stoją w nasłonecznionym miejscu i mają cały czas założone maskownice to normalne , że potem może być inny odcień pod nimi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szczypior88 napisał:

To nie zarzut a fakt. Spójrz na Phoebe które ludzie sprzedają. Wszystkie mają dwuczęściowe fronty. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne. Pod maskownicami są różne odcienie i to w stosunkowo świeżych wyrobach jak Phoebe III. Sprawa się tyczy również innych modeli. 

Ja nie powiem. PHOEBE fajne szafeczki i ciekawa opcja na rynku wtórnym ale co mnie odpycha to to że po zdjęciu maskownice jest mało przyjemny widok. 

Możliwe jest wyeliminowanie problemu jakieś? Nie jestem stolarzrm więc się na tym nie znam. 

Nie da się. To naturalny fornir i jak ktoś trzyma tam ciągle maskownice to zawsze się odbarwi. 

39 minut temu, bluesboss napisał:

Słynne głośniki Heco za dolara. Z serii Celan.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Heco Celan 300 , 500 , 700, 800 - 3.JPG

Heco Celan GT 502 702 - 1.JPG

Heco Celan GT 502 702 - 2.JPG

Heco Celan GT 502 702 - 3.JPG

Heco Celan GT 602 Tieftöner  - 1.jpg

Heco Celan GT 602 Tieftöner - 2.jpg

Heco Celan GT 902 Tieftöner - 1.JPG

Heco Celan GT 902 Tieftöner - 2.JPG

Heco Celan GT 902 Tieftöner - 3.JPG

Heco HW160A-CPP890 - 1.jpg

Heco HW160A-CPP890 - 3.jpg

Heco HW160A-CPP890 - 4.jpg

Heco Alnico - 1.JPG

Heco Alnico - 2.JPG

Midwoofer w moich byłych maganatach. 

7c66f6032a28f64f4fab90019aeb4558_1.jpg

Prawda że piękny? Ale niestety dźwięk bardzo przeciętny! Biorąc jeszcze pod uwagę cenę nowych kolumn, chyba 5tys jak dobrze pamiętam. I to na wyprzedaży, jak wchodziły na rynek kosztowały więcej a na górze Vifa DX za 80zl! I napis magnat dla nie poznaki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

905, warto wspomnieć ze 908 był na tych samych komponentach, a kolumna kosztowała z 15tys? I Vifa DX na górze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że magnat ma 10 głośników niskośredniotonowych i jak widać najwyższej jakości. 

I z takim arsenałem może służyć za wzór w wycenie swoich kolumn. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotrek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza "najwyższej jakości"? Bo mają ładny radiator z tyłu? I kosz z aluminium? Nie zmienia to faktu że tweeter za 80zl. Na zwrotnicy też jest sporo oszczędności. Ale teraz tak jest wszędzie. Wystarczy zajrzeć do Kef R.

Przynajmniej skrzynia jest OK. Gruba z wzmocnieniami z fornirem. Waga jednej 905 to 24kg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym magnatem to wyjątkowo nie trafiłeś jeśli chodzi o oszczędności. 

Słyszałem model quantum 903 i świetne granie z tego co pamiętam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotrek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wywyływać kolejnej gównoburzy. Ja wiem tylko jedno, nie wejdę już nigdy w marketowe konstrukcje. Nie chce płacić za marketing i wygląd. A na tym żerują producenci. Ludzie kupują oczami, nie uszami. I ceną. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafal735r napisał:

Nie chce mi się wywyływać kolejnej gównoburzy. Ja wiem tylko jedno, nie wejdę już nigdy w marketowe konstrukcje. Nie chce płacić za marketing i wygląd. A na tym żerują producenci. Ludzie kupują oczami, nie uszami. I ceną. 

to ze kolumny sa w ofercie duzych sieci handlowych to zadna ujma

nie rozumiem takiej postawy

uwazasz ze heco aurora dajmy to na to bedziew z dobrym marketingiem ?

to oczywiste ze przede wszystkim kupuja cena nikt nawet na zachodzie nie wydaje 2000  euro na glosniki lekka reka

pomimo ze dla nich wydac 2000 euro czy funtow to jak dla nas 2000-2500 pln

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotrek111 napisał:

Ok. W sumie takiej odpowiedzi spodziewałem się. 

Czytaj forum to będziesz wiedział. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest tutaj, że czego by człowiek nie wybrał - nieważne jaka to marka, czy kolumny za 2 czy 20 tysięcy, to prędzej czy później dowie się, że jest frajerem i kupił jakiś badziew.

Ja bardzo ubolewam, że tak mało osób na forum ma w stopce podany swój aktualny zestaw - chwalcie się swoimi super wyborami, dawajcie przykład w co warto inwestować, skoro dokoła tyle beznadziejnych a drogich produktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez memphissto

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ohmygod napisał:

to ze kolumny sa w ofercie duzych sieci handlowych to zadna ujma

nie rozumiem takiej postawy

uwazasz ze heco aurora dajmy to na to bedziew z dobrym marketingiem ?

Mniejsza z tym. Dziwie sie tylko że wytykasz AA jakość elementow i wysoką cenę, a tym samym polecasz Heco gdzie własnie w przypadku takich gigantów przynajmnij połowa ceny produktu to reklama i marketing, a wsad materiałowy to ze 20% ceny. Dlatego grają jak grają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, memphissto napisał:

I tak to jest tutaj, że czego by człowiek nie wybrał - nieważne jaka to marka, czy kolumny za 2 czy 20 tysięcy, to prędzej czy później dowie się, że jest frajerem i kupił jakiś badziew.

Ja bardzo ubolewam, że tak mało osób na forum ma w stopce podany swój aktualny zestaw - chwalcie się swoimi super wyborami, dawajcie przykład w co warto inwestować.

poniewaz jest na tym forum masa sprzedawcow

manufaktur

posiadaczy kolumn ktorzy chca je opylic komus innemu

kazdy zachwala swoje itp itd

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafal735r napisał:

Mniejsza z tym. Dziwie sie tylko że wytykasz AA jakość elementow i wysoką cenę, a tym samym polecasz Heco gdzie własnie w przypadku takich gigantów przynajmnij połowa ceny produktu to reklama i marketing, a wsad materiałowy to ze 20% ceny. Dlatego grają jak grają. 

ale heco nie kosztuja 9000 pln ZROZUM TO CZLWIEKU  a frajde z muzyki moga sprawic nie mniejsza

gdyby HYPKI kosztowaly tyle co heco - i mialy taki udany desing jak aurora  to wychwalalbym polityke audio academy pod niebiosa

jesli te heco kosztowalyby 9000 ts pisalbym to samo coo hypkach - ze nie ma co przeplacac

2 minuty temu, memphissto napisał:

to pochwal się co Ty wybrałeś w swojej przenikliwości

wielkosc mojego ptaka to moja sprawa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ohmygod napisał:

ale heco nie kosztuja 9000 pln ZROZUM TO CZLWIEKU  a frajde z muzyki moga sprawic nie mniejsza

gdyby HYPKI kosztowaly tyle co heco - i mialy taki udany desing jak aurora  to wychwalalbym polityke audio academy pod niebiosa

jesli te heco kosztowalyby 9000 ts pisalbym to samo coo hypkach - ze nie ma co przeplacac

No to jeszcze lepiej. Heco Aurora ile kosztuje. 3tys, to z czego są zrobione? Domyśl sie, najtansze przetworniki z ... nie będę kończył, plastikowa okleina na obudowie i zwrotna za piątaka. Co nie zmiania faktu, wsad materiałowy 20%. Jak taki dzwiek ci odpowiada i jesteś z nim szczęśliwy to nie mam nic przeciwko. 

4 minuty temu, ohmygod napisał:

mialy taki udany desing jak aurora 

Własnie o tym pisałem chwilę wczesiej. Dużo piszesz, ale mało sensownie.

EOT z mojej strony.

4 minuty temu, Piotrek111 napisał:

Ja szukam magnat quantum 903.

W swojej cenie świetne paki. 

Jako używane OK. Są dobre. Ale mówimy o produktach które jao nowe kosztowąły sporo, a co sobą w zamian reprezentuja. Ile takie 903 są teraz warte? Myśle że za 1000-1300 trzeba by takie kupić. Za nie wiele więcej sprzedałem 905.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafal735r napisał:

No to jeszcze lepiej. Heco Aurora ile kosztuje. 3tys, to z czego są zrobione? Domyśl sie, najtansze przetworniki z ... nie będę kończył, plastikowa okleina na obudowie i zwrotna za piątaka. Co nie zmiania faktu, wsad materiałowy 20%. Jak taki dzwiek ci odpowiada i jesteś z nim szczęśliwy to nie mam nic przeciwko. 

czy TY KIEDYKOLWIEK  slyszales o czyms takim  jak uzytecznosc/cena - jestes az tak ograniczony ?

mysle ze cena sklepowa przetwornikow z heco aurora bylaby w okolicy tych glosnikow z hyperion

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, heco a szczególnie aurora to wyjątek. Magnat za 10tys ladował Vife za 80zl a w Heco za 3 koła siedzi HiEnd owy tweeter :D

Sam nie wierzysz w to co piszesz. Jesteś ofiarą marketingu, którą tak mocno nie chciałeś być i tak wszystkim uswiadamiales jak się w nią nie złapać. Tymczasem wybierasz ŁADNE Heco za 3tys z obudowami z kartonu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już 903tek nie ma nowych. Szukam używek ale nikt nie chce ich sprzedać. 

Ostatnio sprzedały się za 4000, więc okazja mnie omineła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotrek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rafal735r napisał:

No tak, heco a szczególnie aurora to wyjątek. Magnat za 10tys ladował Vife za 80zl a w Heco za 3 koła siedzi HiEnd owy tweeter :D

Sam nie wierzysz w to co piszesz. Jesteś ofiarą marketingu, którą tak mocno nie chciałeś być i tak wszystkim uswiadamiales jak się w nią nie złapać. Tymczasem wybierasz ŁADNE Heco za 3tys z obudowami z kartonu. 

 

ALE HECO NIE KOSZTUJE 9000 ROZUMIESZ JESZCZE NIE DOTARLO ?

w slepym tescie NIEJEDEN WYBRALBY AURORE W pojedynku z hyperionem + uwierz mi

sa produkty ktore maja dobry stosunek jakosci do ceny

i takie gdzie jest on wybitnie niekorzystny i tego nie zmienisz

akurat te heco choc  ich nie posiadam to nielichy zawodnik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotrek111 napisał:

Szkoda że już 903tek nie ma nowych. Szukam używek ale nikt nie chce ich sprzedać. 

Ostatnio sprzedały się za 4000, więc okazja mnie omineła. 

4tys za 903? To chyba żart. Nowe chyba tyle kosztowały albo i taniej. Jak szukasz monitorów w tej lub wyższej cenie napisz PW. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w tym kraju wciąż jest to, że nie docenia się dóbr intelektualnych, wiedzy.
Wylicza się producentom koszt produkcji a wszystko pozostałe już nie ważne.
Zepsuje się samochód i nikt nie pójdzie do mechanika, który za puknięcie młotkiem policzy 500zł, bo przecież 500zł za puknięcie młotkiem to nonsens i nikt nie jest idiotą żeby tyle za to płacić. Możemy kupić sobie młotek za 1zł i walić w samochód ile się da za darmo... W międzyczasie gablota nadal nie odpala i obstukana nadaje się już tylko na kurnik bo szkoda było zapłacić 500zł, w tym 1zł za puknięcie młotkiem a 499zł za to, że ktoś wiedział gdzie puknąć.

 

Kupując zespół głośnikowy kupuje się przede wszystkim brzmienie, a ściślej poziom jakości tego brzmienia. Nie istotne co jest w środku, co zostało użyte i ile to kosztowało. Jeśli brzmienie nowych Hyperionów producent wycenił na 8900 tzn że, bez problemów będzie się to brzmienie broniło z cenową konkurencją, zwłaszcza zagraniczną. Producenci polscy rozwijają się i swoją świadomość  razem z konsumentami.. Zatem też nie są przecież lekkomyślną szarą masą i nie będą swoich  pomysłów oddawać za frajer, jak kiedyś, np. gdy AA Phoebe 3 kosztowały niecałe 3 tys zł i wobec JBL Studio itp  stanowiły przepastną różnicę poziomów brzmienia. Myślę, że po badaniach i porównaniach brzmienia do aktualnej konkurencji, kwota 8900 i tak została jeszcze dla H4+ ustanowiona jako atrakcyjna wobec tejże konkurencji.

Owszem, ktoś może pomyśleć, że JBL Studio czy tam Heco  za 3tyś to niezłe kolumny, czemu nie.... Ale jeśli ktoś będzie chciał się rozwijać i pójść dalej z jakością brzmienia to życie pokaże, że wymiana będzie miała sens dopiero przy wydaniu tych 9 000 i to nie na HECO czy inne zagraniczne wydmuszki marketingowe ale na produkt polskiej manufaktury, np. Hyperion 4plus, które to właśnie będą się wykazywać najlepszym parametrem ECONO w tym pułapie cenowym. Myślę, że sporo uczestników tego forum przeszło podobną drogę i ma podobne wnioski, a przed niektórymi taka droga się dopiero rozpocznie, z tego co widać. Jednakże nic w tym złego, jak to wspominał Audio Academy, zawsze się jest na początku jakiejś drogi.

Generalnie ubaw,  Pylon Sapphire 25 deklasują Audio Academy, najlepsze co można kupić to JBL i Heco a Hyperiony grają odchudzonym basem. Sądząc po powyższym, faktycznie nie jeden wybrałby Aurorę z pojedynku z H4+.    
Niesamowite :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pit80 napisał:

Problemem w tym kraju wciąż jest to, że nie docenia się dóbr intelektualnych, wiedzy.
Wylicza się producentom koszt produkcji a wszystko pozostałe już nie ważne.
Zepsuje się samochód i nikt nie pójdzie do mechanika, który za puknięcie młotkiem policzy 500zł, bo przecież 500zł za puknięcie młotkiem to nonsens i nikt nie jest idiotą żeby tyle za to płacić. Możemy kupić sobie młotek za 1zł i walić w samochód ile się da za darmo... W międzyczasie gablota nadal nie odpala i obstukana nadaje się już tylko na kurnik bo szkoda było zapłacić 500zł, w tym 1zł za puknięcie młotkiem a 499zł za to, że ktoś wiedział gdzie puknąć.

 

Kupując zespół głośnikowy kupuje się przede wszystkim brzmienie, a ściślej poziom jakości tego brzmienia. Nie istotne co jest w środku, co zostało użyte i ile to kosztowało. Jeśli brzmienie nowych Hyperionów producent wycenił na 8900 tzn że, bez problemów będzie się to brzmienie broniło z cenową konkurencją, zwłaszcza zagraniczną. Producenci polscy rozwijają się i swoją świadomość  razem z konsumentami.. Zatem też nie są przecież lekkomyślną szarą masą i nie będą swoich  pomysłów oddawać za frajer, jak kiedyś, np. gdy AA Phoebe 3 kosztowały niecałe 3 tys zł i wobec JBL Studio itp  stanowiły przepastną różnicę poziomów brzmienia. Myślę, że po badaniach i porównaniach brzmienia do aktualnej konkurencji, kwota 8900 i tak została jeszcze dla H4+ ustanowiona jako atrakcyjna wobec tejże konkurencji.

Owszem, ktoś może pomyśleć, że JBL Studio czy tam Heco  za 3tyś to niezłe kolumny, czemu nie.... Ale jeśli ktoś będzie chciał się rozwijać i pójść dalej z jakością brzmienia to życie pokaże, że wymiana będzie miała sens dopiero przy wydaniu tych 9 000 i to nie na HECO czy inne zagraniczne wydmuszki marketingowe ale na produkt polskiej manufaktury, np. Hyperion 4plus, które to właśnie będą się wykazywać najlepszym parametrem ECONO w tym pułapie cenowym. Myślę, że sporo uczestników tego forum przeszło podobną drogę i ma podobne wnioski, a przed niektórymi taka droga się dopiero rozpocznie, z tego co widać. Jednakże nic w tym złego, jak to wspominał Audio Academy, zawsze się jest na początku jakiejś drogi.

Generalnie ubaw,  Pylon Sapphire 25 deklasują Audio Academy, najlepsze co można kupić to JBL i Heco a Hyperiony grają odchudzonym basem. Sądząc po powyższym, faktycznie nie jeden wybrałby Aurorę z pojedynku z H4+.    
Niesamowite :)

mysle ze znacznie trudniej jest produkowac wlasne glosniki od A do Z oraz kolumny oraz utrzymac sie na rynku przez wiele lat

nie ujmuje manufakturze audioacademy umiejetnosci ale nie porownujmy robienia skaldakow

do calego procesu OD A DO Z w prodkucji zestawu glosnikowego tu jest potrzebna zancznie wieksza wiedza i zaplecze technologiczne

tak juz jest na tym swiecie ze zawsze najweiksza popularnosc zyskuja produkty o odpowiednim stosunku jakosci do ceny

dlatego taka toyota czy honda mimo ze produkuja auta dla ludu drozsze niz konkurencja jeszcze nie upadly

podobnie jest z takimi firmai jak heco monitor audio czy jbl

potrafia dac dobra jakosc w dobrej cenie - ekstrema mnie i mysle ze wiekszosci uzytkownikow audio nie interesuja

nikt normalny nie bedzie doplacal dwa razy tyle zeby uslyszec trosze wiecej powietrza czy czegos tam co mu sie aktualnie uroilo

a dlaczego nikt nie chce przpelacac - bo wiekszosc jest normalna i zna wartosc pieniadza tyle

- uwaga nie dotyczy nowobogackich oraz ludzi o wysokich dochodach - oni rzeczywiscie maja zaburzone odzczuwanie wartosci dobr i uslug co doskonale widac na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.