Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry wzmacniacz stereo do maks 400zł.


Biały miś

Rekomendowane odpowiedzi

Sam używam Yamahy, więc nie będę miał oporu przed rekomendacją. Kup tę, o której pisałeś, ale na swoich kolumnach cudów się nie spodziewaj.

Z drugiej strony, gdyby popracować nak kolumnami, jak pisał audioburak, może coś dałoby się z nich wydobyć. O A110 napisano już chyba wszystko, ale pamietam, że kiedyś czytałem, że ktoś chwalił się modyfikacją Pioneerów, tylko najwiekszego modelu, 7xx. Po wymianie papierzaka na porządną kopółkę i korekcie zwrotnicy, zagrały ponoć całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Biały miś napisał:

Posiadam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a301 i nie bardzo odpowiada mi jego jakość dźwięku. Kolumny to pioneer cs7070 i altusy 110. 

 

Miałem kilkanaście lat temu CS777 i grając z Technicsem podobało mi się wówczas. Ciekawe czy teraz również miałbym te same odczucia? Mam na zbyciu Cambridge Audio A500 i wydaje mi się że wniósłby on sporo świeżości do Twojego grania. Nie mniej jednak nie polecam go tylko dlatego, że mi ten wzmacniacz zalega, ale że to fajny klocek. Z resztą niech się koledzy w tej kwestii wypowiedzą, żebyś nie myślał, że moje pisanie jest tendencyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

OPPO 103EU=>Musical Fidelity M6Si500 => Auralic Altair G1 , Infinity Kappa 8,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.