Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Zbi_Rek napisał:

wiem, 2.800 to dobra cena nawet za mk I 

chyba wczoraj, na olx pojawiły za 4.800

Za 2800 to bym skakał z radości gdybym je kupil 😂 Ale cena i tak byla niezla. W PL tylko avcorp 5900 obite, albo olx 4800 tez obite 

3 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

m.in. inne gniazda ustawień

To może w takim raziem mk2 kupiłem, nie wiem. Muszę zobaczyć jak przyjdą. Wiem, że są na gwarancji kupione 10 miesięcy temu. A duże różnice brzmieniowe między nimi?

Edytowane przez Mateolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mateolo2 napisał:

Za 2800 to bym skakał z radości gdybym je kupil 😂 Ale cena i tak byla niezla. W PL tylko avcorp 5900 obite, albo olx 4800 tez obite 

To może w takim raziem mk2 kupiłem, nie wiem. Muszę zobaczyć jak przyjdą. Wiem, że są na gwarancji kupione 10 miesięcy temu. A duże różnice brzmieniowe między nimi?

I jeszcze widoczne zmiany z zewnątrz inne terminale głośnikowe

"Nowa jakość terminali głośnikowych

Nowy, specjalnie zaprojektowane, pozłacane terminale głośnikowe zapewniają lepszy przesył sygnału, większą przyczepność podczas dokręcania i wydajną izolację. Nawet zwory regulacji zwrotnicy zostały ulepszone dla lepszej pracy i stabilności. Wszystko służy poprawie jakości dźwięku."

poza tym

Poprawiona jakość zwrotnicy

"Poprawiliśmy jakość naszych zwrotnic za pomocą wysokowydajnych komponentów europejskiego producenta Jantzen Audio. Wszystkie zwrotnice są montowane we własnym zakresie na dwustronnych płytkach drukowanych z włókna szklanego i testowane na najnowszym sprzęcie Audio Precision, aby zapewnić najlepszą jakość oraz wydajność."

 

Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbi_Rek napisał:

I z zewnątrz inne terminale głośnikowe

Ok, to zaraz zerknę na foty od sprzedającego. Może to mk2 🙂 Ale dziwi mnie, ze na stronie sklepow zero informacji czy to mk1 czy mk2. Plus zdjęcia produktu tylko mk1.

Edytowane przez Mateolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mateolo2 napisał:

Ok, to zaraz zerknę na foty od sprzedającego. Może to mk2 🙂 Ale dziwi mnie, ze na stronie sklepow zero informacji czy to mk1 czy mk2. Plus zdjęcia produktu tylko mk1.

"Lepsze dopasowanie i wykończenie

Ściśle współpracowaliśmy z naszym nowym producentem obudów, aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i wykończenie naszych głośników. Dodatkowo poprawiono części metalowe. Nowością jest również opcja wyrafinowanego satynowego czarnego wykończenia oraz możliwość wyboru czarnych lub srebrnych pierścieni wokół głośników"

image.thumb.png.863f0d0a880cc2473d6d3e71cd80f124.png

Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

I jeszcze widoczne zmiany z zewnątrz inne terminale głośnikowe

"Nowa jakość terminali głośnikowych

Nowy, specjalnie zaprojektowane, pozłacane terminale głośnikowe zapewniają lepszy przesył sygnału, większą przyczepność podczas dokręcania i wydajną izolację. Nawet zwory regulacji zwrotnicy zostały ulepszone dla lepszej pracy i stabilności. Wszystko służy poprawie jakości dźwięku."

poza tym

Poprawiona jakość zwrotnicy

"Poprawiliśmy jakość naszych zwrotnic za pomocą wysokowydajnych komponentów europejskiego producenta Jantzen Audio. Wszystkie zwrotnice są montowane we własnym zakresie na dwustronnych płytkach drukowanych z włókna szklanego i testowane na najnowszym sprzęcie Audio Precision, aby zapewnić najlepszą jakość oraz wydajność."

 

Ciekaw jestem jak to się przekłada na brzmienie.

Moje są świeżutkie, powystawowe z salonu audio, więc może to mk2 🙂 a jak bedzie mk1 to i tak bede happy 🙂 Fm-8 daja mi juz taka ilosc szczescia, ze nawet jak bedzie ciutke lepiej to bede sie juz cieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mateolo2 napisał:

Ciekaw jestem jak to się przekłada na brzmienie.

Ze strony Audio-On wklejałem info o wersji mkII, zadzwioń p. Tomek opisze Ci kluczowe cechy mkII 

https://www.audio-on.pl/kolumny/419-7152-gato-audio-fm-15-mk2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ile zapłaciłeś, stan, fotki 🙂

-- o już widzę, cena fajna --

Dodatkowo prośba o podzielenie się info z jakich zagranicznych źródeł korzystacie poszukując sprzętu. Osobiście czasami przeglądam tylko www.finn.no, ale tylko w ramach ciekawostek. Jeśli miałbym coś kupić z wysyłką, to właśnie gdzieś bliżej.

Edytowane przez Coil1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Coil1 napisał:

i ile zapłaciłeś, stan, fotki 🙂

 

Dodatkowo prośba o podzielenie się info z jakich zagranicznych źródeł korzystacie poszukując sprzętu. Osobiście czasami przeglądam tylko www.finn.no, ale tylko w ramach ciekawostek. Jeśli miałbym coś kupić z wysyłką, to właśnie gdzieś bliżej.

Ja korzystam z https://www.hifishark.com/ - polecam.

I bezpośrednio do Gato Audio - https://www.hifishark.com/search?q=gato+audio

Edytowane przez kriskris22
Dodatkowa informacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zbi_Rek napisał:

hifishark.com tylko częściowo pokazuje oferty sprzedaży z portali audio

Możesz rozwinąć? Co to znaczy częściowo? Poza tym hifishark pokazuje głównie platformy sprzedażowe - eBay, OLX, allegro i inne lokalne. To nie są portale audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kriskris22 napisał:

Możesz rozwinąć? Co to znaczy częściowo? Poza tym hifishark pokazuje głównie platformy sprzedażowe - eBay, OLX, allegro i inne lokalne. To nie są portale audio.

portale (sprzedażowe) audio, ale nie wszystkie i nieprecyzyjnie np. OLX

w HS pojawiają się też czasami oferty niektórych audio salonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zbi_Rek napisał:

hifishark.com tylko częściowo pokazuje oferty sprzedaży z portali audio

No mojej np nie pokazuje, ale to była strona sklepu

Natomiast napisali, że paczka wysłana, więc przebieram nóżkami. Ciekaw jestem ile idzie paczka kurierska z Czech…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zbi_Rek napisał:

Dlatego zakładałem, że kupiłeś FM15 z

https://www.hifionline.cz/

za 2.879zł z fabrycznymi stojakami

Nie, nawet nie widziałem niestety tej ofert. Ale fm-15 z fabrycznymi stojakami za 2800 to aż podejrzana cena. W PL średni cena za fm-15 to 5000 

Edytowane przez Mateolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mateolo2 napisał:

Nie, nawet nie widziałem niestety tej ofert. Ale fm-15 z fabrycznymi stojakami za 2800 to aż podejrzana cena. W PL średni cena za fm-15 to 5000 

Bo w Polsce ceny używek da z reguły z kosmosu, nie wiem skąd ludzie je biorą. 
całe szczęście życie weryfikuje, przykładem amp150 z forum który był pierwotnie wystawiany za 18tys a teraz już za 12, pytanie za ile pójdzie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LOBO_M napisał:

Bo w Polsce ceny używek da z reguły z kosmosu, nie wiem skąd ludzie je biorą. 
całe szczęście życie weryfikuje, przykładem amp150 z forum który był pierwotnie wystawiany za 18tys a teraz już za 12, pytanie za ile pójdzie…

Był wystawiony nawet za 1zł kiedyś 😉

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.