Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Coil1 napisał:

Cześć,

Jest jakaś apka, która wyśledzi podobne promocje w całej sieci w PL czy czysty przypadek? Zasadzam się na drogie monitory i bardzo byłbym zainteresowany.

Tylko to nie promocja tylko wzmak ex demo....nie wiadomo jak i przez ile ręce przeszedł swój żywot 😉 ....jak na ex demo to cena mało atrakcyjna 🤔

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ataszek napisał:

Tylko to nie promocja tylko wzmak ex demo....nie wiadomo jak i przez ile ręce przeszedł swój żywot 😉 ....jak na ex demo to cena mało atrakcyjna 🤔

Zapewne podróżował, ale zakładam że ludzie zainteresowani sprzętem w tej kategorii cenowej raczej z szacunkiem podchodzą do powierzonych im rzeczy. Szczerze mówiąc bardziej podejrzewałbym ich o zbyt daleko posunięty pedantyzm 🙂. Gato pakuje solidnie, a wg opisu Produkt w stanie idealnym, no a różnica w cenie jednak solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, RobG1974 napisał:

Ciekawe co częściej grało demo czy sprzęt u osoby prywatnej w domu. Cena całkiem fajna.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Tego już się raczej nie dowiesz....akurat znam użytkownika tego AMP (Lambo) - jeszcze nie spotkałem takiego pedanta 😊 - sprzęt jest przykrywany pokrowcem jak nie gra a ma może nagrane kilkadziesiąt h w sumie....cena to już indywidulana sprawa i na pewno do dogania....

Cena fajna tego ex demo ☺️ .... raczej nie.... ale to zależy od punktu widzenia 🤠

Edytowane przez Ataszek

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ataszek napisał:

a ma może nagrane kilkadziesiąt h w sumie

To nawet nie jest wygrzany a wlasciciel jeszcze nie wie do konca jak one graja 😉

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kaaapa napisał:

Przez to ta oferta nie jest dla ciebie, zapraszam do dystrybutora jaką cenę dostaniesz. Taki jest rynek i nic tego nie zmieni chcesz mieć fajny piecyk trzeba zapłacić za darmo nic nikomu nie odda

No dla mnie nie, bo nie sztuką jest przeplacic za sprzęt. 

Fajnie obserwuje się ogłoszenia które pierw mają cenę z kosmosu a po pół roku po roku, nagle jest 20% mniej.

Mój pracownik w tym roku kupił  GATO DIA-250, używany, w Szwecji, sprzedał go u nas 50% drożej!!! www.blocket.se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Ataszek napisał:

Jak widać ...nie każdy może być Januszem biznesu 😉

Możesz nazywać to jak chcesz, dla mnie to bardzo przedsiębiorczy chłopak i super pracownik. Łaczy przyjemne z pożytecznym. Kupuje sprzęt, słucha 1-3 miesiące i sprzedaje, mase tego już przerzucił z reguły B&W, Elac Dali, Sonus Faber, na Gato ja Go namówiłem. 40-50% zarobku na każdym sprzecie i doświadczenie z osłuchania, każdy ma jakis hobby. Ja duzo służbowo jeżdze i corz bardziejmi sie rzuca w oczy ze w Polsce jest wszystko coraz droższe, a w tych „drozszych” krajach coraz taniej. Sprzet uzywany w ceni nowego… Sorry za OFT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kriskris22 napisał:

Chłopaki, może pozostańmy przy temacie audio a nie o biznesie, ekonomii i sztuce negocjacji.

Wydaje mi się, że to jest cel tego forum. 🙂 A przy okazji miłego dnia!

Nie byłoby tematu, jakby nie było 3 postów z rzędu o sprzedaży jednego ampa.

Screenshot_20230809_093504_Chrome.thumb.jpg.03823caeb04b246e5439a44aa4d42bee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zbi_Rek napisał:

@Ataszek podważasz fakt, że cena sprzedaży używanego AMP jest na poziomie fabrycznie nowego AMP ?

Oczywiście że podważam bo nie jest ...21k + 2k dopłata za pokrywę nie ma się nijak do 18k (i negocjacji) .....prawda ?

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

przebijam PWR 222 + PRD 3S wystawię za 105k zł ale z podbiciem właściciela celebryty 🤗

Sorry @Zbi_Rek, ale wg mojej hierarchii wartości, jeśli właścicielem był (jest) celebryta, to cena idzie drastycznie w dół.

Edytowane przez kriskris22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Ataszek napisał:

Oczywiście że podważam bo nie jest ...21k + 2k dopłata za pokrywę nie ma się nijak do 18k (i negocjacji) .....prawda ?

Jednym słowem okazja, a jak to mówisz, Janusze biznesu tego nie widzą. 

No ale co to się dziwić. Jeżeli ktoś kupuje amp który przez kilka miesięcy prawie nie gra i czeka pod kocem, dopłaca 2 tys za kolor (a myślałem że lakierowanie mojej Mazdy Red soul Cristal po spotkaniu dziczyzny było drogie🤣 ), a potem co któryś dzień pisze że chce go sprzedać, to chyba musi jeszcze poczekać kilka lat aż nabierze to wartości kolekcjonerskiej, jeżeli nabierze. 

Ogólnie kolor pasuje do mojego auta (nie lambo 😉) więc może jednak się zastanowię

Edytowane przez LOBO_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kriskris22 napisał:

Sorry @Zbi_Rek, ale wg mojej hierarchii wartości, jeśli właścicielem był (jest) celebryta, to cena idzie drastycznie w dół.

sorry @kriskris22 ale w tej kwestii jesteś nieliczącym się nanopromilem

tym bardziej, że nie złapałeś nutki sarkazmu (tym bardziej,że była stosowna emotka) 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

sorry @kriskris22 ale w tej kwestii jesteś nieliczącym się nanopromilem

tym bardziej, że nie złapałeś nutki sarkazmu (tym bardziej,że była stosowna emotka) 😜

Jak najbardziej złapałem. Nie posądzałbym Cię o bycie celebrytą. Oni są raczej aktywni na innych portalach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rozmawiac o sprzetach jak graja itp to dyskusja o jednym egzemplarzu na sprzedaz 😄 

Cena moze sie nie podobac ale tez nikt nie zmusza zeby go kupowac. No i zawsze mozecie probowac negocjowac.

Poza tym sa tez stosowne watki w dziale gielda zapewne do takich dyskusji

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rafa napisał:

Zamiast rozmawiac o sprzetach jak graja itp to dyskusja o jednym egzemplarzu na sprzedaz 😄 

Cena moze sie nie podobac ale tez nikt nie zmusza zeby go kupowac. No i zawsze mozecie probowac negocjowac.

Poza tym sa tez stosowne watki w dziale gielda zapewne do takich dyskusji

Ale przynajmniej wątek "żyje" 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.