Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych ofertą wzmacniaczy Gato zapraszamy na film.

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Na stronie Gato w sekcji B-stock pojawiły się głośniki z serii PM, a konkretnie monitory PM-2 i podłogówki PM-6.

B-stock to zgodnie z opisem towar, który wrócił od klientów w ramach 30-dniowego okresu próbnego albo jest ex-demo. Jestem ciekaw skąd się tam wzięły PMki? Napisałem do Gato, dla zainteresowanych podzielę się odpowiedzią od Duńczyków.

 

Screenshot_20220823-194034_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

temat jest dokładnie opisany przez Gato

 

Our classic PM series is back for a limited edition run, and it’s better than ever!

We're thrilled to announce a limited edition reissue of this classic design, which has been upgraded with a new crossover and binding posts. Armed with new knowledge gained from the modern FM series, we’ve given the PM’s a serious makeover on the crossover side, and while we were at it, also equipped them with the same, heavy-duty binding posts of the FM’s for an even higher quality look and feel. And the best part? We’re offering these at an astoundingly attractive price point, as part of our B-stock sale, as we’re utilizing cabinets we’ve had left over from past production runs that were suitably refreshed for the task. Rest assured though, that everything put into these cabinets, like the drivers, crossovers, trim pieces, and binding posts, are all brand new parts. To emphasize our confidence in the performance and quality of these speakers, we’re offering our standard 5 year warranty and a 30 day trial with free worldwide shipping.

Order them on our website while supplies last!

https://www.gato-audio.com/eu/pm-2.html

https://www.gato-audio.com/eu/pm-6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zbi_Rek napisał:

 

temat jest dokładnie opisany przez Gato

 

Our classic PM series is back for a limited edition run, and it’s better than ever!

We're thrilled to announce a limited edition reissue of this classic design, which has been upgraded with a new crossover and binding posts. Armed with new knowledge gained from the modern FM series, we’ve given the PM’s a serious makeover on the crossover side, and while we were at it, also equipped them with the same, heavy-duty binding posts of the FM’s for an even higher quality look and feel. And the best part? We’re offering these at an astoundingly attractive price point, as part of our B-stock sale, as we’re utilizing cabinets we’ve had left over from past production runs that were suitably refreshed for the task. Rest assured though, that everything put into these cabinets, like the drivers, crossovers, trim pieces, and binding posts, are all brand new parts. To emphasize our confidence in the performance and quality of these speakers, we’re offering our standard 5 year warranty and a 30 day trial with free worldwide shipping.

Order them on our website while supplies last!

https://www.gato-audio.com/eu/pm-2.html

https://www.gato-audio.com/eu/pm-6.html

Tak to jest jak się czyta w pośpiechu i w pracy 😉 dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ponownie wracam😉, Amp zagościł u mnie. Nie znalazłem na chwilę obecną lepszego piecyka w swojej cenie od niego. Jutro zagra heed zobaczymy co z tego wyjdzie.

IMG-20220909-WA0008.jpg

IMG-20220909-WA0009.jpg

4 minuty temu, kaaapa napisał:

😉 Amp ponownie zagościł u mnie. Nie znalazłem na chwilę obecną lepszego piecyka w swojej cenie od niego. Jutro zagra heed zobaczymy co z tego wyjdzie.

IMG-20220909-WA0008.jpg

IMG-20220909-WA0009.jpg

W niedługim czasie heeda zastąpi transport SDA 1 npm

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
12 minut temu, Ataszek napisał:

Mam to chwalę....co w tym złego 🤔 

Pytałeś to dostałeś odpowiedź....

A coś więcej o nich powiesz? Z czym grają jaki metraż pokoju?

Na czym słuchasz, cd czy cyfrowo?

 

I najważniejsze jak oceniasz dźwięk 

Edytowane przez Szkice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Szkice napisał:

A coś więcej o nich powiesz? Z czym grają jaki metraż pokoju?

Na czym słuchasz, cd czy cyfrowo?

 

I najważniejsze jak oceniasz dźwięk 

Napędzane DIA-250S NPM obecnie (były inne wzmaki wcześniej).

Pokój 30mkw

CD 5% SSD 5% stream 90%

Dla mnie gra to bardzo dobrze (bez podbijania żadnego z pasm ..nie grają V-ką 😉) - wiadomo każdy co innego słyszy i oczekuje więc najlepiej samemu posłuchać.

Wykonanie to jest już mistrzostwo świata 💪

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ktoś słuchał może Amp 150ae z sonus faber minima amator MK2? Miałem okazję ich posłuchać ale z elektroniką gold note i grało to dla mnie świetnie aż ciary były a przecież o to chodzi😉. Był znaczący progres w porównaniu do moich dali menuet se. 

6 minut temu, kaaapa napisał:

😉

Miałem zamiar kupić streamer w tej cenie, ale kolumny wniosą znacznie większy progres. 

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Adam 38 napisał:

Gratki. Bardzo mi się podoba ten wzmacniacz, ciekawe czy i brzmieniowo by mi siadł. Wygląd petarda.

Słuchałeś może Heeda Lagrange ?

Lagrange nie słuchałem, mam jeszcze obeliska Si3 z karta dac 2.3 + X2. Szukałem sprzętu do sypialni obelisk nie do końca się zgrał z moimi dali tak jakbym oczekiwał. Amp mam już drugi raz zarówno on jak i heed potrafią idealnie grać od samego dołu z tym że Amp gra co najmniej dwie półki wyżej. Jest masa oraz potęga brzmienia w heed jest tego mniej ale zależnie jakie mu kolumny podepniemy. U mnie na w 12m2 na wysterowaniu -20db to jest max a to ledwie 9:15 w Amp i jest bardzo głośno. W obelisku muszę kręcić do 11h żeby osiągnąć podobną głośność ale z wiadomych względów nie osiągniemy tego co potrafi Amp.

Brzmieniowo dla mnie heed obelisk Si3 to taki kameleon lampa w ciele tranzystora. Zaś z zasilaczem to czysta Integra gra znacznie lepiej. Amp to znowu przypomina mi lampy 300b brzmieniowo, tylko to Integra. Ponoć gra w początkowej skali w klasie A. Na zimę idealny nie trzeba włączać centralnego😁 bo się do 50 stopni rozgrzewa za to heed jest zimny ale gra też pięknie.

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Kolejna nasza „Szybka piątka”. Dzisiaj pokazujemy Wam propozycje kolumn podstawkowych w budżecie 6000 zł., tym razem pośród prezentowanych modeli jest Gato FM-8.

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie są już od dłuższego czasu tylko najnowsze FM-8. Różnice polegają na wyższej klasy terminalach głośnikowych. Zabawne gdyż producent był zmuszony do zastosowania markowych, droższych terminali ponieważ z powodu pandemii swego czasu zniknęła firma dostarczająca te części do producenta. Chcąc podtrzymać kolumny w ofercie, pojawiły się wyższej klasy dostępne komponenty i tak już zostały 🙂

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, bardzo duży problem z Amp 150ae, tz., wzmak nówka ma dwa miesiące. Przez trzy ostatnie tygodnie nie grał bo grałem na heed obelisk. Dziś odebrałem kolumny chario ghibli i Amp podłączyłem do chario. Wszystko było ok., dopóki nie wybudziłem go ze stand by. Po 10s coś strzeliło w Amp i zgasł. Po kilku minutach ponownie go włączyłem wyświetlacz zamigotał i Amp zamarł. Nie wiem czy słychać jak bezpiecznik się spali ale wymieniłem ten bezpiecznik na zapasowy co był w gnieździe i tylko na stand by wszystko było ok, później koniec, ale tym razem nic nie strzeliło. Kolumny są ok bo podłączyłem do heeda i gra normalnie. Ktoś może ma pojęcie co może być tego przyczyną. Myślę że jakby było zwarcie to z heedem powinno być identycznie co z Amp jednak tu nic się nie stało.

 

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kaaapa napisał:

Panowie mam problem, bardzo duży problem z Amp 150ae, tz., wzmak nówka ma dwa miesiące. Przez trzy ostatnie tygodnie nie grał bo grałem na heed obelisk. Dziś odebrałem kolumny chario ghibli i Amp podłączyłem do chario. Wszystko było ok., dopóki nie wybudziłem go ze stand by. Po 10s coś strzeliło w Amp i zgasł. Po kilku minutach ponownie go włączyłem wyświetlacz zamigotał i Amp zamarł. Nie wiem czy słychać jak bezpiecznik się spali ale wymieniłem ten bezpiecznik na zapasowy co był w gnieździe i tylko na stand by wszystko było ok, później koniec, ale tym razem nic nie strzeliło. Kolumny są ok bo podłączyłem do heeda i gra normalnie. Ktoś może ma pojęcie co może być tego przyczyną. Myślę że jakby było zwarcie to z heedem powinno być identycznie co z Amp jednak tu nic się nie stało.

 

Mysleze tu nie ma co szukac madrego, tylko wysylac do serwisu niech ocenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2022 o 19:42, ttttttt3433434 napisał:

Witam, czy ktos porownywal FM15 do Xavian Madre Perla lub Spendor A2?

Cześć!
FM15 będą grały najbardziej muzykalnym, zwartym i dynamicznym dźwiękiem.
Będą miały najwięcej nasycenia, szczególnie w kontekście średnicy.
Xavian będzie grał trochę delikatniej, odrobinę bardziej przestrzennie. Tutaj jednak będzie słyszalny ukłon w stronę włoskiego grania. A2 to granie równe, raczej nie do ciężkiej muzyki. Wypadną najdelikatniej, ale grają precyzyjnie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Q21 napisał:

Cześć!
FM15 będą grały najbardziej muzykalnym, zwartym i dynamicznym dźwiękiem.
Będą miały najwięcej nasycenia, szczególnie w kontekście średnicy.
Xavian będzie grał trochę delikatniej, odrobinę bardziej przestrzennie. Tutaj jednak będzie słyszalny ukłon w stronę włoskiego grania. A2 to granie równe, raczej nie do ciężkiej muzyki. Wypadną najdelikatniej, ale grają precyzyjnie.

Dziękuje za info 🙂 A które z nich mają najciekawszą barwę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

GATO AMP-150 z kolejną entuzjastyczną recenzją, tym razem z Węgier!

"Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny AMP-150 był pierwszym produktem firmy Gato Audio, ale i dziś zasługuje na naszą pełną uwagę, ponieważ jest po prostu tak dobry. Ma wyjątkowy kształt, a wygląd i wykonanie zapierają dech w piersiach. Jego brzmienie jest potężne, precyzyjne i zdecydowane, ale nie zapomina o szczegółach”.
Pełna recenzja dostępna pod LINKIEM.

Sprawdź, posłuchaj, już dzisiaj umów się na prezentacje wzmacniacza w salonie stacjonarnym Q21.
Szczegóły oraz oferta handlowa: LINK.

gato_amp_150.jpg

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
17 minut temu, Zbi_Rek napisał:

Do AMP 150 AE potrzebujesz ?

Jaki streamer ?

Tak. U mnie w bloku mimo osobnej instalacji do audio są często skoki napięcia i brak prądu dość często. Chce zabezpieczyć wzmaka przed tymi defektami. Streamer obecnie zen stream, ale zastanawiam się nad sda1 stream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kaaapa napisał:

Tak. U mnie w bloku mimo osobnej instalacji do audio są często skoki napięcia i brak prądu dość często. Chce zabezpieczyć wzmaka przed tymi defektami. Streamer obecnie zen stream, ale zastanawiam się nad sda1 stream

to nie kondycjoner, tylko ups wybierz odpowiedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.