Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marek K. napisał:

pozostaje mi tylko wziąść do domu porównać i samemu się przekonać. Only one way

To jest zdecydowanie najlepszy sposob. Tylko upewnij sie ze nie dostajesz calkiem swierzych egzemplarzy bo to bedzie malo wiarygodne porownanie i ocena dzwieku

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek K. nie porównywałem bezpośrednio w tych samych warunkach ale słuchałem w salonie 250tke i FM-30 i nie spodobało mi się, bas był rozlazły a wysokie drażniące. Ampa miałem u siebie i bardzo dobrze ujarzmia bas a wysokie są wyraźne ale nie przekraczają nieprzyjemnego poziomu. Bardzo dynamiczne brzmienie. Dobrze sprawdza się w muzyce metalowej. Amp z wad trochę brakuje gęstości w brzmieniu jeśli ma się chłodne kolumny, jeśli są ciepło/ gęsto grające to będzie super, wyciągnie dużo detali. Testowałem tez 400tke i było okej, wysokie ciut ostrzejsze od ampa bas trochę rozlazły ale nie aż tak i gęściej grające niż amp 150 w midbasie. Tak wiec jeśli miałbym się wahać to prędzej 400 vs 150 

Edytowane przez ZajacNoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2022 o 11:27, ZajacNoob napisał:

@Marek K. nie porównywałem bezpośrednio w tych samych warunkach ale słuchałem w salonie 250tke i FM-30 i nie spodobało mi się, bas był rozlazły a wysokie drażniące.  

Wiem że każdy co innego słyszy i odbiera ale powiedzieć żeby góra była ostra w połączeniu 250ki i FM-30 to co najmniej lekka przesada....miałem u siebie i wysokie są bardzo przyjemne i nic nie drażniło, na basie też ok - nic się nie rozłaziło.

Teraz mam AMP-150 i jest jeszcze lepiej ... właśnie bardziej muzykalnie, gęsto i to od niskich wartości na potencjometrze 👌👌👌. Bas jest też bardzo dobrze kontrolowany.

 

img_20220126_215959_361_compress92.jpg

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No to bajka, ja to samo.

Nubiyan Twist, Tied Aelita i Observing system, Jaga jazzist nadal u mnie gra.

Choć bez zmian, ciągle szukam odkrywam nowe, po tym jak trochę we francji posiedziałem mam sentyment do ich grania - Stromae/Multitude. Sevdaliza, nowy GUS GUS ... nie ma kiedy myslec o sprzecie;-)

kolumny też nie zmienione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

właśnie widziałem. Cieszy mnie fakt że nie zmieniają nic wizualnie, bo łatywiej będzie dokupić ewentualne komponenty, co mnie zawsze denerwowało w większości firm że co 2-3 lata wizualnie wszystko sie zmienialo.

 

Zastanawia mnie czy ktoś z użytkowników Gato używa go jako END point do ROON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, LOBO_M napisał:

właśnie widziałem. Cieszy mnie fakt że nie zmieniają nic wizualnie, bo łatywiej będzie dokupić ewentualne komponenty, co mnie zawsze denerwowało w większości firm że co 2-3 lata wizualnie wszystko sie zmienialo.

 

Zastanawia mnie czy ktoś z użytkowników Gato używa go jako END point do ROON?

Może spadnie na mnie fala krytyki, ale napiszę, że wizualnie mi się nie podoba.

Mam 3 urządzenia GA, podoba mi się koncepcja minimalizmu na froncie.  I właśnie dlatego 5 gałek, moim zdaniem, psuje ten koncept.

Ale jeśli phono gra tak jak inne GA, to można wybaczyć.... 

Z innej beczki - czekam na NMP Tidal Connect Ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, LOBO_M napisał:

To fakt ilość tych pokręteł, nie do końca jest dobre, ale sam fakt zachowania bryly mnie cieszy

Zachowanie bryły jest też lepsze dla producenta.... ułatwia i obniża koszty produkcji...

Co by nie mówić Gato robi świetne klocki nie tylko pod względem grania ale także wizualnym (choć nie każdemu mogą się podobać.....bo o gustach się nie rozmawia 😉)

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LOBO_M napisał:

i niech tak zostanie, dzieki wyglądowi, zakup ich sprzetu jest dużo łatwiejszy do strawienia przez żony;-) bynajmniej u mnie poszlo gładko

Na szczęście moja 2ga połowa nie jest tak wymagająca i mogę zmieniać klocki ma jakie chce 😁👌

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.