Skocz do zawartości
IGNORED

Jean-Marie Reynaud Lucia


Adam 38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak "coś z całkiem innej beczki" 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, audioburak napisał:

A gdyby tak "coś z całkiem innej beczki" 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

może to i niezłe rozwiązanie, zastanawiam się również nad DENONEM PMA-1600NE ciekawe jak takie zestawienie by wypadło z JMR LUCIA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trochę zależy również od satysfakcji z góry pasma, bo czytam głosy

o lekkim podbiciu tego zakresu przez Denona, ale sam go nie miałem.

Natomiast 797 ma górę uspokojoną i bez śladu agresji więc jest wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )     Nie mając zaufania do firmy po lekturze

tego testu "skoczyłem na główkę" i to był strzał w "10". Ale dla mnie 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo wymagasz od tych niewielkich kolumienek. Twoje wymagania są nierealne do spełnienia w tej klasie sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, meloV8 napisał:

Zdecydowanie za dużo wymagasz od tych niewielkich kolumienek. Twoje wymagania są nierealne do spełnienia w tej klasie sprzętu.

Brzmienie JMR LUCIA bardzo mi się podoba mam mały pokój około 10m2, zależy mi tylko aby dobrać fajny wzmak który wykaże się fajną dynamiką już przy cichym słuchaniu, wiem że to nie tego typu granie aby przestawiać mury - totalnie mi na takim nie zależy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Madmike napisał:

Brzmienie JMR LUCIA bardzo mi się podoba mam mały pokój około 10m2, zależy mi tylko aby dobrać fajny wzmak który wykaże się fajną dynamiką już przy cichym słuchaniu, wiem że to nie tego typu granie aby przestawiać mury - totalnie mi na takim nie zależy

To są bardzo małe kolumny o niskiej sprawności, dlatego nie ma mowy o dynamice przy cichym słuchaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, meloV8 napisał:

To są bardzo małe kolumny o niskiej sprawności, dlatego nie ma mowy o dynamice przy cichym słuchaniu.

melo V8 masz racje ale te wzmacniacze które podałem potrafią już chyba lepiej zareagować od dołu niż EMOTIVA-TA 100 którą musiałem trochę kręcić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Madmike napisał:

Brzmienie JMR LUCIA bardzo mi się podoba mam mały pokój około 10m2, zależy mi tylko aby dobrać fajny wzmak który wykaże się fajną dynamiką już przy cichym słuchaniu, wiem że to nie tego typu granie aby przestawiać mury - totalnie mi na takim nie zależy

Używany Naim Nait XS3 lub używany Cyrus 8.2 DAC. Nait będzie bardziej nasycony, gęsty a Cyrus szybszy, bardziej konturowy, zwarty, precyzyjny. Oba mają to czego szukasz ze wskazaniem na Naita. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana wcześniej Yamaha jest wyposażona w płynny loudness właśnie do takiego

cichego słuchania. To teraz rzadkość i ja nie korzystam, ale mam monitory z nieco

większym wooferkiem - 8,5" więc nie muszę 😉 

Wyższe modele wzmacniaczy Yamahy też mają tę regulację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Madmike napisał:

dzięki dedal75 zapytam 😉

SIMOPL

Przejęzyczenie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Madmike napisał:

Brzmienie JMR LUCIA bardzo mi się podoba mam mały pokój około 10m2, zależy mi tylko aby dobrać fajny wzmak który wykaże się fajną dynamiką już przy cichym słuchaniu, wiem że to nie tego typu granie aby przestawiać mury - totalnie mi na takim nie zależy

Tylko to właśnie domena także kolumn. Nie samego wzmacniacza. Jeśli chcesz dobrze gra cicho to jedno i drugie urządzenie musi to umieć robić po prostu. 

Tutaj faktycznie przydał by ci się płynny loudness.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi na dniach mam sprawdzić jak wypadnie w odsłuchu w połączeniu z REGA ELEX MK4, MUSICAL FIDELITY M5SI oraz Atollem in 100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne modele wzmacniaczy do porównania. Będziesz to robił u siebie w domowym zaciszu i w domowej akustyce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2024 o 15:35, Piotr Sonido napisał:

Fajne modele wzmacniaczy do porównania. Będziesz to robił u siebie w domowym zaciszu i w domowej akustyce?

Piotr Sonido niestety tylko i wyłącznie w sali odsłuchowej w sklepie ale postaram się napisać parę słów jak to wszystko zagra 😉 pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Madmike napisał:

Piotr Sonido niestety tylko i wyłącznie w sali odsłuchowej w sklepie ale postaram się napisać parę słów jak to wszystko zagra 😉 pozdrawiam serdecznie

No to w takim razie ile będziesz miał na jeden wzmacniacz? Czasu. 15 minut?

Nie wiem czy wyłapiesz to co realnie powinieneś wyłapać. 

Natomiast zacznij od tego na przykład dwa wzmacniacze które najbardziej ci spasują to weź na domowy odsłuch. 

Zobaczysz wtedy jak duża jest różnica

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim

Dzięki uprzejmości jednego z salonów AUDIO w Poznaniu miałem wczoraj możliwość odsłuchu moich kolumienek JMR LUCIA z kilkoma wzmacniaczami. Miałem już nawet swojego faworyta na podstawie opinii z sieci no i strasznie się rozczarowałem. Z góry przepraszam za brak fachowych określeń opiszę to jedynie na podstawie swojego słuchu - czyli co najbardziej mi się podobało a co nie, a więc zacznijmy:

Jako pierwsza na start poszła REGA ELEX MK4 nie ukrywam że to właśnie do tego wzmacniacza skłoniły mnie opinie i maiłem go zamówić praktycznie w "ciemno" - jak dobrze że tego nie zrobiłem. W moim odczuciu Rega zagrała hmmm - całkowicie wypchniętą średnicą na pierwszy plan (wiem że taki ma podobno charakter grania), bas w połączeniu z tymi kolumienkami tak jak by się ulotnił - było go bardzo mało - całość ładowała się w mocno zaakcentowaną średnicę, wysokie tony były powiedzmy w miarę ok ale momentami były takie jak by przejaskrawione. Podobno są zwolennicy takiego grania ale jak dla mnie całkowicie nie trafiło to w mój gust. Nawet przy niskim poziomie głośności średnica wyrywała się na pierwszy plan a całość tak jak by gdzieś uciekała, czym wyżej pokrętło głośności tym było gorzej. Totalnie nie podeszło mi to granie.

Następnym wzmacniaczem był MUSICAL FIDELITY M5SI - tutaj również się zawiodłem, w porównaniu do Regi zmienił się charakter grania na bardziej kulturalne, średnica się uspokoiła, bas może troszkę lepszy niż w Redze, aczkolwiek nadal było go mało tak uważam, natomiast wysokie tony takie wg mnie totalnie bez blasku jakby zaciemnione. Całość sprawiała takie wrażenie grania bez emocji, polotu. Powiem szczerze że z moim wzmacniaczem Emotiva który miałem a jest 2 razy tańszy od Musicala zagrało to wg mnie podobnie oczywiście na + Musicala duży zapas mocy w porównaniu do mojego wzmaka.

Kolejnym wzmacniaczem który został podpięty był Naim NAIT XS 3 i zaraz po nim Naim NAIT 5 SI były one podłączone jeden po drugim dlatego w tym opisie postaram się powiedzieć jak mniej więcej zagrały. Po podłączeniu droższego czyli XS3 dopiero w moim odczuciu dźwięk zrobił się bardzo fajny, dynamiczny z emocjami. Już przy niskim poziomie głośności wzmacniacza dało się słyszeć fajną dynamikę,był fajny bas, średnica ładna z barwami ale nie krzykliwa,nie pierwszoplanowa - po prostu na swoim miejscu, wysokie ładne, wszelkie blachy itp jeśli chodzi o perkusję brzmiały tak że chciało się tego słuchać. NAit 5 Si względem XS 3 zagrał również fajnie może troszkę różnił się górą, w XS3 uważam ze wysokie tony miały więcej blasku, finezji natomiast NAIT 5 SI - wysokie tony takie troszkę mniej rozdzielcze - nie mówię że złe, było to również bardzo fajne granie. Powiem szczerze wzmacniaczy NAIM nie brałem w ogóle pod uwagę jeśli chodzi o odsłuch a to one w moim odczuciu jak dla mnie z tymi kolumienkami zagrały najlepiej.

Jako ostatnio został podłączony do JMR Atoll in 100 Signature - pierwsze wrażenie po włączeniu tych samych kawałków - fajnie dynamicznie już od dołu,podstawa basowa fajna,  natomiast uważam dodam że to tylko moje zdanie mogę się mylić ale podkręcając pokrętło głośności troszkę wyżej Atoll tak jak by nie mógł zapanować nad dźwiękiem tak jak by się momentami gubił, kawałki które znam bo słuchałem ich wiele razy brzmiały jakoś tak inaczej. Nie mówię że było to złe granie, wiadomo że nie ma wzmacniacza idealnego do każdego gatunku muzycznego, każda firma produkująca sprzęt robi to tak że niektóre gatunki muzyczne brzmią fajnie a niektórych po prostu nie da się słuchać.

Reasumując na chwilę obecną jesli miałbym wybrać wzmacniacz do tych kolumn jak dla mnie byłby to NAIM tylko niestety ten tańszy model NAIT 5 SI, XS3 - jak dla mnie, na moją kieszeń po prostu za drogi.

Jeśli miałbym wskazać klasyfikację po odsłuchu wyglądałaby następująco:

1 miejsce - NAIM XS3 i NAIT 5 Si

2 miejsce - Atoll IN 100 Signature

3 miejsce MUSICAL FIDELITY M5 Si

4 miejsce REGA ELEX Mk4 (straszne rozczarowanie jak dla mnie)

Zapomniałem dodać iż za transport podczas odsłuchu służył streamer CAMBRIDGE AUDIO CXN V2 - muzyka Tidal HI-RES, kabli głośnikowych dokładnie nie pamiętam, zasilanie wzmacniacza FURUTECH, całość wpięta do listwy GIGAWATA.

 

Może macie jeszcze jakieś typy wzmacniaczy które zagrają podobnie do NAIMA a będą w jakiejś fajnej rozsądnej cenie, mogą być też używane.

Z góry przepraszam za brak fachowych określeń co do dźwięku mogę jedynie opisać to tak " coś się podoba lub nie"

 

pozdrawiam:

Piciu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie.👍👊

Miałem kiedyś Naima na odsłuchu ale tak się złożyło że byłem ostro przeziębiony , pamiętam jednak że był potencjał .

Z chęcią bym odsłuchał ponownie coś tej firmy .

Pzdr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wzmacniacze wziąłeś na tapetę. Tylko, że ja byłbym skłonny postawić tezę, że to nie one zawiodły. Głośniki były dla nich ograniczeniem. Dlaczego? Od głośników tego rodzaju nie można zbyt wiele wymagać. Bierzesz je takimi jakie są. A ich konstrukcja wymusza szereg kompromisów. To nie są podłogówki ani duże monitory, od których można wymagać budowania pełnego dźwięku. To są raczej  głośniczki do przyjemnego plumkania 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, piotrek7 napisał:

Fajne wzmacniacze wziąłeś na tapetę. Tylko, że ja byłbym skłonny postawić tezę, że to nie one zawiodły. Głośniki były dla nich ograniczeniem. Dlaczego? Od głośników tego rodzaju nie można zbyt wiele wymagać. Bierzesz je takimi jakie są. A ich konstrukcja wymusza szereg kompromisów. To nie są podłogówki ani duże monitory, od których można wymagać budowania pełnego dźwięku. To są raczej  głośniczki do przyjemnego plumkania 

Piotrek 7 zgadzam się z tobą w 100%, niestety nie mam warunków na podłogowe lub też duże monitory - mały pokój itp, jednak patrzę aby w miarę możliwości brzmiało to przyjemnie przy cichym słuchaniu. To głośniczki do przyjemnego płukania ale potrafią naprawdę fajnie zagrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Madmike napisał:

aby w miarę możliwości brzmiało to przyjemnie przy cichym słuchaniu.

Używany Sugden A21? Ikona klasy A. Dayens, Heed Audio. Takie małe pudełeczka stworzone do czarowania na niskich poziomach głośności. Ja szedłbym w tym kierunku  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, piotrek7 napisał:

Używany Sugden A21? Ikona klasy A. Dayens, Heed Audio. Takie małe pudełeczka stworzone do czarowania na niskich poziomach głośności. Ja szedłbym w tym kierunku  

Piotrek7 a miałeś okazję posłuchać może tego Dayensa albo Heed Audio? ciekawi mnie jaki te wzmaki mają charakter grania.

Opinie z sieci traktuję trochę z przymrużeniem oka gdyż tylko odsłuch weryfikuje tak naprawdę czy nam się coś podoba czy nie i pomimo tego, iż coś dobrze wygląda w opisach nie koniecznie całościowo może się to dobrze zgrać z systemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Madmike napisał:

Heed Audio?

Tak Obelisk ale dość dawno temu. Naprawdę może się podobać ale to faktycznie sam musiałbyś zweryfikować. Ocieplone brzmienie ale bez przegrzania . Warto samemu sprawdzić

3 godziny temu, Madmike napisał:

tego Dayensa

Tego nie. Kolega miał go u siebie na testach i był nim bardzo pozytywnie zaskoczony. Połączenie z Vienna Acoustics . Mimo małych rozmiarów duża energia połączona z kapitalną muzykalnością. A że pewne zaufanie mam do jego ocen, stąd pomysł zwrócenia uwagi na niego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek7 napisał:

Tak Obelisk ale dość dawno temu. Naprawdę może się podobać ale to faktycznie sam musiałbyś zweryfikować. Ocieplone brzmienie ale bez przegrzania . Warto samemu sprawdzić

Tego nie. Kolega miał go u siebie na testach i był nim bardzo pozytywnie zaskoczony. Połączenie z Vienna Acoustics . Mimo małych rozmiarów duża energia połączona z kapitalną muzykalnością. A że pewne zaufanie mam do jego ocen, stąd pomysł zwrócenia uwagi na niego. 

Dayens Menuetto ??? ten tak fajnie zagrał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z JMR Lucia Dayens Menuetto zagra OK ale trochę może męczyć na wyższej średnicy (coś w stylu opisanego połączenia Elexa MK4 z JMR Lucia,  tak jak dobrze poszukujący wzmacniacza to opisał). 

I z Dayensem jest taki myk, że co dostawa to inne komponenty w środku i inne brzmienie. To ultra malutka manufaktura, zero!! powtarzalności. Jak się spodoba demo to od razu go brać bo nowy może być wyraźnie inny. (słuchałem u siebie 4 egz. w przeciągu 2 lat i im nowsze tym gorsze - gorsza spójność, pogubili się tam trochę w Serbii ojciec z synem, którzy robią to w swoim domku).

I nie będzie to brzmienie takie jak z Naima XS3, nie ma takiej dynamiki i dociążenia na basie, nie ma tak barwnej i nasyconej góry pasma, nie ma takiej muzykalności jak XS3, nie ma takiej spójności. XS3 masz za około 6kzł na OLX a nowego w adekwatnej do jakości brzmienia cenie wyprzedaje Atmosfera Dźwięku w Wawie (9kzł). 

Heed Obelisk dobrze opisał Piotr, bezpieczne granie ale to też daleko do Naita XS3 pod względem dynamiki (nawet bardzo, bardzo daleko...), dociążenia a także rozdzielczości (tak, nawet na tle Naima). Nazwałbym go takim anemicznym XS3, zupełnie nie warto brać w jego chorej cenie. 

Z wzmacniaczy Regi do Lucia ewentualnie trzeba słuchać nie Elexa mk4, który właśnie gra mocnym środkiem (emfaza na górnej średni) i bardzo lekkim, miękkim dołem a Elicita mk5 (ten nie ma ofensywnej górnej średnicy jak mniejszy brat a do tego jest o wiele bardziej dociążony, podgrzany basem). 

Ogólnie, jak się podobało z Naimem to brać używkę Naima z OLX i już. Integry Naima są praktycznie bezawaryjne. Nic z tanich integr nie zagra Ci jak XS3, nie będzie miało takiej dynamiki! i dociążenia na basie.

Od siebie do Lucia jeszcze raz zaproponuję posłuchać (obok XS3) Roksana Caspiana M2. Masz go w wystrzałowej cenie w Q21 (około 7kzł). To jeszcze więcej nasycenia, organiczności i lepiej kontrolowanego niskiego basu na tle XS3 ale bez tego kopa na wyższym basie z Naita XS3. Coś za coś 🙂 Ten XS3 to stety/niestety wyjątkowo udany Naim, zwłaszcza pod taką sygnaturę paczek jaką mają JMR Lucia czy chociażby Audiovector QR1.

Powodzenia, warto się pogimnastykować bo wbrew temu co niektórzy wyżej sugerują te JMR Lucia to ogromny potencjał i na dajmy 15m2 optymalny wybór..

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Adam 38 napisał:

zaproponuję posłuchać (obok XS3)

Przeczytaj, co napisał autor tematu - cena. Nie każdy wywali kasę większą, niż pozwalają jego możliwości finansowe lub zdefiniowane potrzeby

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Roksana Caspiana M2.

Jeden z fajniejszych wzmacniaczy na rynku. Ale nie do grania na niskim poziomie głośności . Trzeba go trochę odkręcić aby zaczął czarować. Tak więc nie do końca spełnia założenia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, piotrek7 napisał:

Jeden z fajniejszych wzmacniaczy na rynku. Ale nie do grania na niskim poziomie głośności . Trzeba go trochę odkręcić aby zaczął czarować. Tak więc nie do końca spełnia założenia 

Nie mogę się zgodzić. Jego ogromna wręcz organiczność, gęstość, głębia, dociążenie, ciepło (baaardzo dużo ciepła) są dostępne od samego dołu a to, że nie ma takiego kick basu jak Naim XS3 to czy dojedziesz potkiem do 12 czy na początku skali będzie bez różnicy. To wzmacniacz bardziej kulturalny, czytaj spokojny, jak Naim. Nie posiada aż takiej dynamiki na basie bez względu na poziom głośności. Na tle Naima czy Cyrusów z zasilaczami to oaza spokoju na wyższym! basie, zwyczajnie, jeszcze raz to napiszę -nie ma kick basu. To mój jedyny "zarzut" co do tego genialnego pieca. Oczywiście z paczkami, które mają podbity średni czy wyższy bas będzie lepiej (też sprawdzone), tak samo jak z konstrukcjami bardziej dynamicznymi na basie jak klasyczne monitory ale tu rozmawiamy o JMR Lucia, które dobrze znam.

Tyle z mojej strony a i tak każdy zostanie przy swoim, nawet jak nie słyszał danego pieca czy paczek. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.