Skocz do zawartości
IGNORED

B&W Nautilus i McIntosh


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

cies => "McIntosh mimo,że skąd inąd dość dobry sprzęt po prostu ZUPEŁNIE nie pasuje to Thiela. Ciekawe kiedy w Hi-fi Klubie wkońcu na to wpadną"

Co to ma być ?! :-)

MAC jest najlepszy.

Zestawienie Thiel 1.6 i tazystorowa końcówka mocy McIntosha 252 to nie jest najlepsze zestawienie,wystarczy posłuchać.

W HI FI Clubie mają odmienne zdanie, ich sprawa, mają do tego prawo.

Każdy powinien sam posłuchać w wyciągnąć wnioski.

Słyszalem też opinię,że Thiel 1.6 to krok wstecz względem Thiel 1.5 i jestem ciekaw tych starszych,ponoć były na innych glośnikach ?

A wracając do preampu to nie bardzo jestem piewien czy warto wydawać majątek na tenże element toru.

Ten ,który posiadam też do tanich nie należy ,tylko jest tranzystorowy,(to jest kwota żędu 2500euro)

ale o tym to właśnie chcialbym się przekonać "nausznie",problem leży w tym skąd w trójmieście takowe wziąć na odsluch ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek krell jest najlepszy i nie ma jarmarcznych ''wycieraczek'' :)

A przypomnialem sobie, ze lampowe pre robi pan Andrzeja W (dawalem Ci jego numer a'propos kolumn). Zydelek posida urzaddzenia jego produkcji a sa to kopie McIntosha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----> Gutekbull

 

Też myślałem jak Ty. Po cholerę wydawać tyle kasy na pre. Ale to na prawdę zmienia wiele. W pewnym momencie po zmianie C45 na C2200 byłem nawet gotów zostawić sobie MA 252. Choć wcześniej najchętniej wyrzuciłbym go przez okno. Nie koloryzuję, naprawdę C2200 wiele pomogło. Albo C45 wiele psuło.

koniec końców jednak znalazłem lepszą końcówkę.

 

Hi-fi klub wpadł w kanał. Są dystrybutorem dwóch zacnych komponentów, które ze sobą nie współgrają. Nie bardzo widzę wyjście z tej sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull

 

Widzę, że Twój system się rozwija. Cieszę się, że znalazłeś bardziej dopasowane kolumny.

 

Ale Twoja przygoda rzeczywiście jest pouczająca:

”Ja chciałem być do końca uczciwy i mimo, że zestawienie MAC - Thiel 1.6 mi nie przypadło do gustu to i tak chcialem je kupić bo tak się słownie umówiłem. No ,ale cóż ,ich nie było. A moja umowa z HI Fi Clubem. Miałem czekać 4-6 tyg., a czekałem 3 miesiące i od ponad 2miesiący mieli moją całkowitą wpłatę na umówioną kwotę za kolumny!!!”

i wcześniej:

„Nie kupiłem Thieli 1.6 do mojego McIntosha 252, mimo, że były zamówione i zapłacone, po 3 miesiącach oczekiwania na kolumny nie wytrzymałem i rozwiązałem umowę".

 

Przy sprzęcie tej klasy i w takiej cenie rozsądny wydaje się być chociaż krótki odsłuch PRZED dokonaniem zakupu.

 

Jak rozumiem z Twoich wpisów Thiele 1.6 jednak miałeś w domu. Czyli nie było tak, że wpłaciłeś pieniądze i nie miałeś sprzętu?

Czy miałeś jakiekolwiek kłopoty wycofaniem się z transakcji i zwrotem pieniędzy?

 

Musze powiedzieć, że zaskoczyła mnie podana w tym wątku informacja, że w HFC nie ma Thieli 1.6. Często tam zaglądam i wiem, że kolumny stoją i można kupić je od ręki w trzech kolorach oklein. Ale na pozostałe 6 kolorów rzeczywiście trzeba poczekać…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z C2200 będzie jeszcze jeden mały problem - wskaźniki są podświetlone na inny (jaśniejszy) odcień niebieskiego niż w końcówach mocy. Dlaczego - niewiem, ale wygląda to do kitu jak stoją obok siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy audiofil słuch z podświetleniem wyłączonym he he.

A jest i na to sposób. W końcówce mocy jest specjalna regulacja intensywności podświetlenia. Dostępna "od środka", tak więc pomoc dealera jak najbardziej wskazana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papamek jestem już zmęczony rozmowami o zamawianiu Thieli 1.6.

Oto fakty :

1. Kolumny zmówiłem 8.11

2. Pieniądze wpłaciłem 30.11 na wyraźną sugestię pana z HI FI Clubu-całą kwotę

3. Kolumn demo się doprosilem dopiero 14.12

4. Umowa słowna brzmiała 4-6 tygodni i kolumny lądują u mnie w domu

5. Panowie z HI FI obiecali przyjechać do mnie z dwoma modelami kolumn Thiela 1.6 i PCS, ja z kolei

obiecalem ,że jak zagrają to któreś wezmę

6. Na okleinie mi nie zależało, za to bardziej na czasie

7. Panowie z HI FI Clubu naobiecywali sporo: ekstra okleinę i stojaki antywibracyjne,

ale co z tego skoro nic do mnie nie dotarło ?!

8. 20.01 wycofalem zaznaczam bez najmniejszego problemu gotówkę, ponieważ HI FI Club nie wywiązał się z

umowy, przez ten okres 8.11-20.01 masa moich telefonow i dociekań co z kolumnami

9. Odsluch Thieli 1.6 wykazal ,że z MACem 252 jest to co najmniej średnie zestawienie,

mimo tego ja chcialem być uczciwy i je kupić,

myśląłem poeksperymentuje z kablami i jakoś będzie jak nie to ze swoją stratą sprzedam.

 

Zaznaczam panowie z HI FI Clubu bardzo uprzejmi ze zwrotem pieniążkow nie było żadnego problemu.

Do nikogo żalu nie mam ,myślę ,że Thiel tak prowadzi interesy,ale ja już nie dam się więcej namowić na kupno klocków za spore pieniądze i czekanie na nie miesiącami.

Powoli stałem się przedmiotem żartu kolegow audiofilów.

"To masz już te Thiele może jak będę w USA to ci je kupię,będzie szybciej" itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull

Nie masz czego żałować,całkowicie zgadzam się z opinią twierdzącą,że ich cena nie powinna być większa niż 6000.

Thiel to kolejna firma(wyśmienita oczywiście),która zdecydowanie ma za wysokie ceny w stosunku do konkurencji.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki z Hi-Fi Clubu dopiero rozpoczynali wspolprace z Jimem Thielem i mysle, ze te opoznienia byly zwiazane wlasnie z tym "przecieraniem szlakow"... Szkoda, ze tak wyszlo. B&W faktycznie bardziej pasuje do Mcintosha, wiec nie ma tragedii.

Sluchalem tez B&W 801 na Gryphonie Antileonie + pre Classe + Wadia 860x u znajomego i dzwiek byl naprawde ok., choc dla mnie osobiscie w tych kolumnach brakuje "tego czegos" co maja thiele. Wszystko jest wysmienite, ale troszeczke mniej ... prawdziwe. Chyba jest to zwiazane z tym, ze J. Thiel podchodzi jednak troche bardziej kompleksowo do wszystkich niedoskonalosci konstrukcji kolumn dynamicznych i jesli juz robi jakies kompromisy (w tanszych modelach) to sa one przemyslane i niewielkie.

Oczywiscie B&W tez robi swietne glosniki i nie mam nic do Nautilusow 804 kolegi Gutekbulla (ktorych to modeli zreszta nie slyszalem...). Bardzo ladny zestawik, zwlaszcza Mc-i sa piekne :-)

Jedynie TRZEBA zmienic przedwzmacniacz. OBOWIAZKOWO. Polecam prekit Audionota do obowiazkowego sprawdzenia (piekna 3 wymiarowa scena, holografia, barwy instrumentow, a to co mnie najbardziej zaskoczylo - rewelacyjny rytm i szybkosc basu, a przede wszystkim homogenicznosc i naturalnosc dzwieku, rewelacyjny stosunek jakosc/cena).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - zestawienie MAC'a z Thiel'ami to dziwna sprawa. JA slyszalem Monobloki Mc-501 przez chwile w Hi-Fi Clubie z Thiel'ami 2.4. Bylo w porzadku ale bez fajerwerkow. Potem na Audio - Show pokazywali takie oto zestawienie:

MDA -1000

MCD -1000

C-2200

MC-501

Thiel CS7.2

Interkonekty, kable glosnikowe i sieciowki Transparent Reference. Tez bardzo poprawnie ale bez szalenstw.

 

Sam sluchalem tez MC-402 z kilkoma parami kolumn (Cremona , Guarnieri , Dynaudio C 3.4) w Hi - Fi Clubie i przez jakis czas u siebie z C 3.0. Bardzo dobrze wypadlo polaczenie z Cremona. Biorac pod uwage, ze jak dla mnie Cremona jest bardziej 'Nautilus'owa' niz Sonusowa mysle ze Mac + Nautilus to dobry wybor.

 

gutek -> gratuluje zakupow i zycze jak najwiecej przyjemnosci z odsluchow i opadnietych szczek gosci sluchajacych Twoich zabawek. Jesli chodzi o pre-amp. Sprobuj tez dac szanse C-46. Ja nie znalazlem w C-2200 nic co czyniloby go lepszym od C-46 (ale w zestawieniu z MC-402, MC-402 gra jednak nieco inaczej niz MC-252 wiec moze do MC-252 C-2200 bedzie lepszym wyborem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny prekita to nie wiem dokladnie, ale chyba cos ok. 6 tys. (zapytaj W.Szemisa)

Topologicznie jest zbudowany na bazie Audionota M7 (bardzo drogiego) i jest pare opcji upgradu (np. na kondzie miedziane PiO, rezystory tantalowe...). Mialem go w domu 3 dni razem z Sonic Frontiers Line 3 i ten maly (w porownaniu) AudioNote poprostu rozwalil sonica pod kazdym wzgledem :). Mysle ze Mc-i tez by rozwalil naturalnoscia dzwieku. Bardzo udana topologia (i smiesznie tani). Mozesz poczytac o nim na stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To gra naprawde zajebiscie (Twoj AVM prawdopodobnie zostanie zniewazony w porownaniu A/B)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w hifi-clubie handluja chlopaki to klient musi byc wyrozumialy, z drugiej strony czekac 3 miesiace? nie wyobrazam sobie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę ,że jak coś ma lampy w sobie to od razu rozwala to drugie bez takowych :-)

To podstawowe prawo na forum :-)

Oczywiście żartuje,ale gdzie tego posłuchać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> z LS-25 moze byc problem jak i z calym Audio Researchem w Polsce - nie wiem czy oni w koncu maja dystrybutora czy nie, a jesli juz to czy nie jest on wirtualny. Moze najlepiej poszukac w Niemczech. Jedno co wiem na pewno to ze preamp LS-25 jest jednym z najlepszych lampowych pre jakie mialem okazje ogladac/sluchac. Tak jak mowilem C-2200 mnie nie zachwycil i wolalem MC-402 z C-42 / C-46 (gora pasma znacznie przejrzystrza jak dla mnie). W ogole zamiast szukac lampowego pre-ampa moze najlepiej poszukac dobrego ;-)

 

Warto tez dac szanse BAT'om. Wiem, ze Jasik ma egzemplarz Prelude, ktorym prowadzil na AS Antileona (za ok. 6000 Euro) - to moze byc strzal w 10-tke ale nie musi.

 

Mac ma tez C-200. W Polsce jest drogi 34 kPLN ale opinie sa rewelacyjne. Sadze, ze w rozmowach z HFC mozesz teraz liczyc na uleglosc i rabaty ;-) C-200 ma przedwzmacniacz phono MM/MC.

 

Nie wiem czy da sie kupic w Polsce nowe KRC-3 Krell'a, warto sprobowac, ale to chyba nie do konca to czego szukasz...

 

Na Twoim stoliku stal chyba Accuphase - jesli dobrze kojarze, ma regulowane wyjscie. Zaloze sie, ze probowales juz sterowac bezposrednio koncowka. Ciekaw jestem jak wypadlo porownanie z AVM'em.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemis albo second-hand, moze ktos ma...

Nie wszystko lampowe jest dobre, sa tez tragiczne urzadzenia lampowe, ale ten model AN jest rewelacyjny (kwintesencja hi-endu). Mysle, ze w Twoim zestawie sprawdzi sie w 100% i osiagniesz audio nirwane :-) tylko jeszcze dobrze podobierac kabelki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Research zaprezentowal na CES nowy topowy preamp Ref 3. Piekna rzecz, cena w USA 10 tys. USD.

W Polsce pewnie wiecej...

Nie wiem do konca dlaczego ten AN gra tak dobrze, pewnie prostownik lampowy daje duzo (w AR tylko Ref2 i teraz Ref 3 maja prostowniki lampowe). Poza tym jest duzy GAIN (26dB) i chyba to tez wplywa na rezultat koncowy (sound pulsuje zyciem i energia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sterować McIntoshem 252 poprzez wyjście regulowane CD Accuphase 65 i jest troszkę inaczej,

bardziej namacalny, otwarty dźwięk z większym wykopem calego brzmienia,

ale ponieważ końcówka ma tendencję do lekkiego wyostrzania to preamp troszkę wygładza.

AVM 4 jest na XLR i jak na razie z wszstkich preampów do 2500euro najbardziej mio się podobał-jest bardzo subtelny, ale przyznam za dużo preampów to ja nie słyszalem.

A wracając do tematu to może zejdziemy na ziemie bo za 10 000$ ,

za takie grosze to się chyba dobrego pre nie kupi :-) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za temat nieco obok, ale co sądzicie o połączeniu McIntosha z WilsonBenesch? Miałem okazję słuchać modelu Curve w zestawieniu z McIntoshem MC-275 i nowym odtwarzaczem AVM, połączone Transparentem. Kolumny dopiero przyjechały, a juz grały pięknie. I chyba rzeczywiście lepiej niż McIntosh + Thiel :) Bo HFC szykuje kolejne niespodzianki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>papamek.... to jak, skrobniesz conieco o mc275? to arcyciekawy produkt

 

co do HiFiclub, nie tragizujmy tutaj, kazdy sie uczy, kliencia jak i sprzedawcy. z jednej strony nie powinno byc takiego podejscia, jak czesto obserwuje w restaurcaji (np czesto jadam w sphinxie) - zupa pcebulowa rzesolona jak cholera, ale pokorny klient meczy ja i nic nie zglasza kelnerowi czy kucharzowi... ja zglaszam, spokojnie, grzecznie, ale jednak. przeciez nie bede wsuwal zupy z wieksza zawartoscia soli niz w morzu martwym. znajomi i polowinka przerazeni (nie wiedziec czemu), a ja dostalem inne danie. to jest prawidlowe podejscie, a nie taka zle rozumiana pokora, polozone po sobie uszy... to chyba pozostalosc minionego ustroju. tak cierpietniczego podejscia nie rozumiem.

 

to samo tutaj, dlugie czekanie nie powinno miec miejsca. czyli z drugiej strony - wiecej profesjonalizmu, sprawnosc dzialania i dostepnosc towaru. oby sie to poprawilo, bo mamy chyba do czynienia z fajna firma, ktora oferuje ciekawe sprzety. skoro oferta sie powieksza, niech to jest konkretna oferta: wchodzi gosc i kupuje, a nie czeka miesiacami. np. w moim przypadku, i mam nadzieje coraz wiekszej rzeczy klientow, takie pokorne czekanie nie bedzie wchodzilo w rachube. to wyjdzie na lepsze dla kazdego.

ok za duzo pisze :)

Papamek, jakbys mial ochote to skrobnij na forum o MC275.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim uważam MC-275 za wzmacniacz wyjątkowy i bezkompromisowy. Wygląda jak germański czołg, a do tego nie wiadomo gdzie ma przód, a gdzie tył. Dziwaczne (starego typu) zaciski głośnikowe. Jest zupełnie inny niż reszta aktualnej oferty McIntosha. MC-275 słuchałem w zestawieniach z AccuHornami, WilsonBenesch i Phonar Credo. Nie miał problemu z napędzeniem żadnych z tych kolumn. Zawsze naturalny, płynny i dokładny, ale nie nadmiernie analityczny. Niewątpliwie potrafi pokazać różnice klasy źródeł i wydobyć najlepsze cechy kolumn. Pięknie było widać różnice pomiędzy gramofonami i wkładkami. A to świadczy o neutralności wzmaniacza. Przy cenie oferowanej przez HFC to arcyciekawa końcówka mocy.

Najbardziej podobały mi się zestawenia z Credo i Wilson Benesch :)

PS. Widziałem rzekome kopie tego wzmacniacza na Allegro i śmiać mi się chciało - zupełnie inne lampy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, to jest bardzo ciekawa propozycja, oby ta cena sie utrzymala. tutaj jest fajna opcja rozbudowy systemu, mozna za rok dokupic nastepny mc275 i masz monobloki lampowe, silne jak cholera:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem końcówek, ale miałem w domu przez kilka dni MA 2275 który jest po prostu MC275 na KT88 plus uproszczony C2200 - z brzmienia klasyczna lampa. Eufoniczna średnica, brak rozciągnięcia na skrajach pasma i wolny, strasznie wolny. W bezpośrednim porównaniu zagrał wolniej od Jadis DA7 na 6550, które też do demonów szybkości nie należy. Miał też gorszy bas, wysokie, szczegół, przestrzeń - praktycznie wszysko oprócz średnicy. I to było przy lampach 6550 w Jadis - a przy lampach KT-90 we francuzie jak dla mnie wogóle nie ma o czego porównywać. Nie był też neutralny tylko wyraźnie ocieplał, ale akurat dla mnie to nie jest wada. MA2275 to miły wzmak - największym powodzeniem będzie się cieszył wśród fanów i kolekcjonerów marki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lolo moze z ta integra jest tak jak z tranzystorowymi? w/g mnie mac zaczyna sie dopiero od separate, z tego co slyszalem. integra owszem gra, ale jednak dopiero koncowka robi konkretne wrazenie. moze tutaj z tymi lampowymi mamy podobna sytuacje? no skads sie w kocu biora te zachwyty n/t mc275...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe - pre może mulić dźwięk. W zasadzie nowa wersja 275 powinna grać energiczniej od wcześniejszych gdyż przeniesiono część rozwiązań z jubileuszowego MC2000 oraz podwyższono napięcia na których pracują lampy, ale wyszło co wyszło. To nie jest zły wzmak, tylko taki.... lampowy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, ale ... możliwe :-) Tylko że z małymi - dużych mogą nie pociągnąć - Avalony (te większe) wcale nie są takie łatwe w prowadzeniu. Do tego pre od ARC względnie CAT (albo coś innego w tym stylu). Źródło wg własnego gustu. Kable od PAD i... koniec poszukiwań :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myslalem o malutkich avalonach. wieksze to moze juz jako monobloki, albo po prostu cos lepszego.

zreszta, takie kolumny niekoniecznie musza grac z mc275 :)

piszesz koniec poszukiwan... na jakis czas zapewne tak :) potem... przesiadka na wieksze avalony lol, ponoc tak z tymi kolumnami jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.