Skocz do zawartości
IGNORED

Studio 16hz Canto Grand New vs Canto Two vs Canto...


jazz1970
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów, dużo wiedzących, trochę wiedzących i nic nie wiedzących tak jak ja.

Zastanawiam się nad zakupem monitorów. Polecono mi między innymi monitory Studio 16hz z serii Canto. I teraz jak w temacie czy warto kupić nowe za około 6kzł, czy może jakieś starsze modele z drugiej ręki. Nie znam nikogo w pobliżu kto by posiadał takie paczki, więc nawet nie mam gdzie posłuchać :(. Przepraszam, jeżeli ponawiam wątek, ale przebić się, przez ponad 700 stron informacji graniczy z cudem :)). A teraz tak:

1. Z czym mają grać: T+A Power Plant i T+A Music Player, okablowaniem zajmę się później :).

2. Gdzie to ma grać: pokój około 18m2 (5,3m X 3,5m), kolumny muszą stanąć na dłuższej ścianie, jedna około130cm od okna, druga około 200cm od ściany, odsunięte między sobą okło 200cm. Ja siedzę w odległości około 250cm od kolumn.

3. Czego słucham: 90% to jazz, czasami rock lata 60-80, trochę klasyki i opery, ale raczej sporadycznie

4. Dlaczego monitory: Bo w drugim systemie są wolnostojace, a i żonie się podobają ?. Wife factor bardzo ważna sprawa.

Proszę o informacje jak w temacie. Czy te monitory zgrają się z  T+A (a może ktoś używa).

Dziękuję za Pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.04.2020 o 11:08, jazz1970 napisał:

pokój około 18m2 (5,3m X 3,5m)

to raczej mniejsze niż grand NEW o 1 półkę (i nie wydasz niepotrzebnie 7,5kzł. na te tanie skany i cat298 plus płytka pcb  rezystorek, ceweczkę i tani audyn cap) ECH ;[

W dniu 9.04.2020 o 11:08, jazz1970 napisał:

Czego słucham:

a to do takiej muzyki któreś canto'y jak najbardziej

W dniu 9.04.2020 o 11:08, jazz1970 napisał:

żonie się podobają 

na fotkach nie widać tandety (jak po bliższym przypatrzeniu się, dotknięciu)

W dniu 9.04.2020 o 11:08, jazz1970 napisał:

czy warto kupić nowe

używane Canto grand mk1 najroztropniej 😉

 

są łatwe do serwisowania - części są dostępne poza tym to konstrukcja pRosta jak budowa cepa ;'d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.