Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner również do stereo


Piotr Seb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To było czysto teoretyczne zagadnienie , teoria . Poległeś na własne życzenie. Teraz chcesz przetasować pojęcia i mnie w jakieś maliny wciągnąć? Kupuj co chcesz i za ile chcesz mnie to nie interere tylko logicznie podchodź do zagadnienia bo będzie powtórka z rozrywki a może tym razem kolega inżynier Cię kopnie w kostkę że piszesz głupoty jak mu wory obrosną. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Teraz, Xpedite999 napisał:

To było czysto teoretyczne zagadnienie , teoria . Poległeś na własne życzenie. Teraz chcesz przetasować pojęcia i mnie w jakieś maliny wciągnąć? Kupuj co chcesz i za ile chcesz mnie to nie interere tylko logicznie podchodź do zagadnienia bo będzie powtórka z rozrywki a może tym razem kolega inżynier Cię kopnie w kostkę że piszesz głupoty jak mu wory obrosną. 

Jesteś mega doświadczonym userem, podziel się wiedzą z malutkimi. W żadne maliny cię nie wciągam. Napisz coś o swoich doświadczeniach, oczywiście o praktyce a nie teorii. Może wymienimy się poglądami, kto wie może mieliśmy styczność z tym samym sprzętem. Chętnie nauczę się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że proc to serce systemu nie mówię tutaj o tanich ampli. Tylko do wszystkiego trzeba podejść z głową możesz kupić w miarę tani proc i dołożyć do niego np.minidsp na korekcję akustyki dla każdego kanału i zagra to lepiej niż proce za ok 20kzł i lepiej, nie mówię tutaj o trinnov czy datasat bo to inny świat ale można się zbliżyć możliwościami. I wtedy można się zająć końcówkami i kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podkulonym ogonem uciekam ? Kolejny temat ? Fotek nie wrzucę bo na wejściu tak zaznaczyłem i koniec . I jaki trzeba mieć tupet żeby teraz próbować piłeczkę odbić po tym jak się na idiotę wyszło i kogoś próbować wmanewrować.  Wstyd na całe forum a logiczna rozkminka była łatwa i poległeś , im łatwiejsze pytania tym większy wstyd i czego teraz szukasz ? Naucz się myśleć bo ja wiecznie nie będę żył żeby cię prostować, choć skoro tak łatwo to przychodzi to mogę Cię ośmieszać znowu . Latasz z tematu na temat i obojętnie o czym on jest wciskasz się ze swoimi hajendami a co do czego okazuje się że nie wiesz nawet do czego one służą i jakie jest ich zadanie w kinie, taki z ciebie znawca i kinomaniak.  Wędkarzem zostań,  łatwiej będzie bo bez świadków chyba że Cię jakieś borsuki wyśmieją.  Sory bobry. A może to i to i jeszcze żeby zaczną rechotać hahaha  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, Xpedite999 napisał:

Z podkulonym ogonem uciekam ? Kolejny temat ? Fotek nie wrzucę bo na wejściu tak zaznaczyłem i koniec . I jaki trzeba mieć tupet żeby teraz próbować piłeczkę odbić po tym jak się na idiotę wyszło i kogoś próbować wmanewrować.  Wstyd na całe forum a logiczna rozkminka była łatwa i poległeś , im łatwiejsze pytania tym większy wstyd i czego teraz szukasz ? Naucz się myśleć bo ja wiecznie nie będę żył żeby cię prostować, choć skoro tak łatwo to przychodzi to mogę Cię ośmieszać znowu . Latasz z tematu na temat i obojętnie o czym on jest wciskasz się ze swoimi hajendami a co do czego okazuje się że nie wiesz nawet do czego one służą i jakie jest ich zadanie w kinie, taki z ciebie znawca i kinomaniak.  Wędkarzem zostań,  łatwiej będzie bo bez świadków chyba że Cię jakieś borsuki wyśmieją.  Sory bobry. A może to i to i jeszcze żeby zaczną rechotać hahaha  

Czyli u ciebie wszystko w normie, plucie jadam i zero konkretów.

Skoro o kolumnach nic nie powiesz, o kinowym brzmieniu czy też procesorze. To może coś się dowiemy o głośnikach subniskotonowych . Gdzieś coś napisałeś o DLS , może rozwiniesz temat. Znam tą firmą z car audio, nic szczególnego jeśli chodzi o głośnik do suba. O klasę wyżej jest Rockford fosgate czy moje ulubione mtx audio. 

Jak jest u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy taki towarzyski? Jak się okazało wiem więcej od Ciebie o procesorach, kolumnach i końcówkach bo przynajmniej wiem i wiedziałem do czego są i jaka ich rola w kinie i hierarchia a odkrywcze to nie było więc zadaj sobie pytanie na jakiego laika wyszedłeś.   Nie pytaj mnie o nic bo nie mam przyjemności ciągnąć tego . Dobranoc , pisz do mózga. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero konkretów dawaj co i jak?. Dls dobre wolę genesis miałem kiedyś zbudowanego audiocara na genesis i focal utopia plus do tego pełna aktywka z dsp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Od kiedy taki towarzyski? Jak się okazało wiem więcej od Ciebie o procesorach, kolumnach i końcówkach bo przynajmniej wiem i wiedziałem do czego są i jaka ich rola w kinie i hierarchia a odkrywcze to nie było więc zadaj sobie pytanie na jakiego laika wyszedłeś.   Nie pytaj mnie o nic bo nie mam przyjemności ciągnąć tego . Dobranoc , pisz do mózga. 

Normalnie to ja jestem spoko gość, trzeba mnie tylko bliżej poznać. Przyznałem ci rację , że wiesz więcej więc teraz bądź tak miły i podziel się to wiedzą z kolegami. Napisałem ci co mnie interesuje, co chciałbym się dowiedzieć. Zacznij od dowolnego urządzenia, może być sub na początek. Kolegi @Zibi też pewnie czegoś się dowie, on jest bardziej obcykany w technice tak więc musisz się postarać. A może wolisz o końcówkach, napisz w posiadaniu jakich jesteś, w jakiej klasie one grają i co miałeś do porównania i dlaczego wybrałeś właśnie tą jedyną.

Między nami chłopakami, to zdradzę ci tajemnice . Jak będziesz dla niego miły i dobrze zgadzasz, to ci zrobi suba takiego, że na dzielni u ciebie ludzie będą w szoku. Tak więc czekamy na jakieś konkretne opinie o sprzęcie KD.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego na kształt pajęczego instynktu spidermana tylko u mnie działa to wtedy kiedy ktoś chce mnie obrazić lub ze mnie zadrwić, ośmieszyć itp i błyskawiczną reakcją na takie zachowanie jest hak na brodę lub kop na torbiel.  Nigdy mnie nie zawodzi,  jak czytam twoje posty mam ochotę dać ci nie tylko na brodę ale i na torbiel . Jak myślisz dlaczego mój instynkt podpowiada mi takie kombo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Mam coś takiego na kształt pajęczego instynktu spidermana tylko u mnie działa to wtedy kiedy ktoś chce mnie obrazić lub ze mnie zadrwić, ośmieszyć itp i błyskawiczną reakcją na takie zachowanie jest hak na brodę lub kop na torbiel.  Nigdy mnie nie zawodzi,  jak czytam twoje posty mam ochotę dać ci nie tylko na brodę ale i na torbiel . Jak myślisz dlaczego mój instynkt podpowiada mi takie kombo?

Nie rozumiem o co ci chodzi, cały czas plujesz jadem, potrafisz prowadzić normalną dyskusje? Nawet jak piszesz że chcę cię zapędzić w maliny to czego się obawiasz, przecież jestem amatorem i wszystko co robię to amatorka. Zacznij prowadzić normalną dyskusje albo się zabieraj stąd skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Wrzuć na przykład fotkę swojego amplitunera z jakimś opisem, pokaż że można. Udowodnij nam wszystkim jaki to naprawdę jesteś mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się upokorzony to normalne i za wszelką cenę chcesz odwrócić role.  Pisałem Ci wcześniej przecież że nie mam przyjemności z tobą dyskutować po tym jak ci udowodniłem że się mylisz a ty żebym prowadził z tobą dyskusję... . I nie pluje jadem jak to po raz kolejny piszesz tylko takie mam zdanie i podejscie do twojej osoby i tobie podobnym . Nie podpieraj się też tym "MY " bo podpierając się innymi pokazujesz słabość charakteru i bezjajeczność licząc na poparcie innych i z góry zakładając że je masz . Pisz co chcesz , atakuj , ubliżaj, wyzywaj czy wyrażaj swoje zdanie ale nigdy w liczbie mnogiej jak chcesz być szanowany i mieć uznanie jako jednostka.  Następny dowód na to że jesteś zwykłym pajacem szukającym poklasku i akceptacji , taki trochę lepiej wysłowiony Martyn. Tez robi wszystko na pokaz tylko chwali sie bez zakladania tematow a robi to na wrzutkę u kogoś w temacie i trolli tym samym. I tak , jesteś amatorem i tylko drogim sprzętem chcesz to przykryć,  jak widać nie na długo, tyle że nie wpadłeś na jakiejś ciężkiej teorii czy skomplikowanych sprawach a na logicznym myśleniu a raczej jego braku i może to Cię tak boli ....

Nie rozumiem czemu do tego wracasz i rozdrapujesz. 

W sumie gorzej mogło by być tylko jakby jakiś nowicjusz napisał ci jako swój drugi post to co ja, gdzie pierwszym by było " zestaf do kina za pińcet " no wtedy to już forumowe sepuku i nowy profil .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Czujesz się upokorzony to normalne i za wszelką cenę chcesz odwrócić role.  Pisałem Ci wcześniej przecież że nie mam przyjemności z tobą dyskutować po tym jak ci udowodniłem że się mylisz a ty żebym prowadził z tobą dyskusję... . I nie pluje jadem jak to po raz kolejny piszesz tylko takie mam zdanie i podejscie do twojej osoby i tobie podobnym . Nie podpieraj się też tym "MY " bo podpierając się innymi pokazujesz słabość charakteru i bezjajeczność licząc na poparcie innych i z góry zakładając że je masz . Pisz co chcesz , atakuj , ubliżaj, wyzywaj czy wyrażaj swoje zdanie ale nigdy w liczbie mnogiej jak chcesz być szanowany i mieć uznanie jako jednostka.  Następny dowód na to że jesteś zwykłym pajacem szukającym poklasku i akceptacji , taki trochę lepiej wysłowiony Martyn. Tez robi wszystko na pokaz tylko chwali sie bez zakladania tematow a robi to na wrzutkę u kogoś w temacie i trolli tym samym. I tak , jesteś amatorem i tylko drogim sprzętem chcesz to przykryć,  jak widać nie na długo, tyle że nie wpadłeś na jakiejś ciężkiej teorii czy skomplikowanych sprawach a na logicznym myśleniu a raczej jego braku i może to Cię tak boli ....

Nie rozumiem czemu do tego wracasz i rozdrapujesz. 

W sumie gorzej mogło by być tylko jakby jakiś nowicjusz napisał ci jako swój drugi post to co ja, gdzie pierwszym by było " zestaf do kina za pińcet " no wtedy to już forumowe sepuku i nowy profil .

Nie wiem ile ty masz lat ale widać, że masz problem z normalnym myśleniem.

Zadałem ci kilka pytań i chciałem rozwinąć kilka wątków by czegoś się dowiedzieć od takiego fachowca jak ty. 

Ty jak zwykle odwracasz kota ogonem i sapiesz jak młody. 

Jeszcze raz, uzyskam od ciebie jakiekolwiek opinie i sprzęcie czy nie?

Proste pytanie.

A może spróbuje poprowadzić cię z rączkę jak dziecko. 

Czepiasz się cały czas mojego taniego procesora, w porządku jest jaki jest. 

Może streścisz mi w skrócie jego wady i zalety, opiszesz charakter brzmienie, polecisz jakiś konkretny zestaw kolumn lub też w drugą stronę z czym nie należy ich łączyć. 

Skoro tak się krytycznie wypowiadasz na jego temat to musiałeś z nim mieć przyjemność i musiał ci szczególnie nie pod pasować. Udziel rady, może już nie popełnią drugi raz takiego błędu.

Mam nadzieję , że twoja ocena nie opiera się na zasadzie tani to lipa, bo jeśli tak jest oj to koleżko utracisz wiele ze swojego blasku. Zacznij dyskusje jakąkolwiek, widzę że lubisz pisać. Pisz o konkretach.

Zapraszam cię do dyskusji. 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Mam coś takiego na kształt pajęczego instynktu spidermana tylko u mnie działa to wtedy kiedy ktoś chce mnie obrazić lub ze mnie zadrwić, ośmieszyć itp i błyskawiczną reakcją na takie zachowanie jest hak na brodę lub kop na torbiel.  Nigdy mnie nie zawodzi,  jak czytam twoje posty mam ochotę dać ci nie tylko na brodę ale i na torbiel .

 Normalnie jak spojrzał w lustro. Ja to nawet wiem co taki myśli zanim zdąży pomyśleć. Myślę, że czas najwyższy zacząć ignorować żałosne zaczepki klaczki bo on jest najzwyczajniej nudny. Z Zibim wszystko się wyprostowało, fakt, że rozdzielił multichannel i high-end świadczy o tym, że podziela nasze zdanie. Jedynie poczucie lojalności wobec klaczki, z którym zamienił parę słów na priv spowodowało jakieś tarcia między nami. Klaczka zresztą też nie jest taki zły tylko uwikłał się w odgrywanie jakiejś dziwnej roli. 

Jak offtop to na całego. Radzę obejrzeć  film Złota Rękawiczka (2019) Der Goldene Handschuh.  Jest np. na CDA. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WARMSTONE napisał:

Z Zibim wszystko się wyprostowało, fakt, że rozdzielił multichannel i high-end świadczy o tym, że podziela nasze zdanie. Jedynie poczucie lojalności wobec klaczki, z którym zamienił parę słów na priv spowodowało jakieś tarcia między nami. Klaczka zresztą też nie jest taki zły tylko uwikłał się w odgrywanie jakiejś dziwnej roli. 

Zamysł rozdzielenia był już dawno w planie znudziło mi się przepinanie końcówki stereo z pre kd do pre lampowego co prawda anthem w stereo radzi sobie bardzo dobrze ale z pre lampowym BATa nie ma szans inna liga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 17:19, WARMSTONE napisał:

No i co z tego skoro odetniesz na 80 Hz a dźwięki dochodzące do tych siurków są wyższe od 100 Hz. Zwyczajnie smyku pajacujesz. Kino Domowe Podłogowe 4.0 by Klaczka. 

można nie odcinać jak komuś lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu odcinać na 80, jak kolumny mogą więcej.
Ja mam aktualnie na 60 fronty i surroud (4 podłogowe kolumny). I fajny basik słychać często z tyłu. Myślę żeby na 40 ustawić, bo wg specyfikacji to schodzą dużo niżej niż 40...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, RAF77 napisał:

Bez sensu odcinać na 80, jak kolumny mogą więcej.

Powiem to mojemu amplitunerowi, pewnie dostanie zadyszki jak wyobrazi sobie takie majstrowanie. W sumie moje plastiki jakiegoś wielkiego basu i tak nie mają.

5 godzin temu, RAF77 napisał:

I fajny basik słychać często z tyłu.

 Tu się zgadzam, mam drugiego subika z tyłu i rzeczywiście bez niego to jest jakoś pusto.

''Złotą rękawiczkę'' obejrzałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.