Skocz do zawartości
IGNORED

Tanie kable zasilające


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Anty wpisy są tendencyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yancy napisał:

Płyty były z jednego wydania - przesłuchiwałem cały box.

W boxach wielopłytowaych, to akurat nietrudno znaleźć płyty nagrywane w różnych latach, różnych studiach, przez różnych realizatorów, miksowane orzez różnych ludzi, nawet jeśli box zawiera płyty tylko jednego wykonawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Skoro nie zmienił się od razu a po 4 godzinach słuchania, to nie masz żadnych przesłanek by wykluczyć, że zmienił się po zmianie odtwarzacza CD po 4 dniach, wzmacniacza po 4 miesiącach albo kolumn po 4 latach - proste?

Nigdzie nie napisałem że dźwięk się nie zmienił po wpięciu - owszem zmienił się mocno. Ale to było oczywiste, więc nie pisałem o tym. Dla mnie zastanawiające było że dźwięk zmienił się ponownie po ok 4 h grania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tajitsu napisał:

Anty wpisy są tendencyjne.

Tak! 

Tendencyjnie odwołują się do rozumu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yancy napisał:

Nigdzie nie napisałem że dźwięk się nie zmienił po wpięciu - owszem zmienił się mocno. Ale to było oczywiste, więc nie pisałem o tym. Dla mnie zastanawiające było że dźwięk zmienił się ponownie po ok 4 h grania

To zapewne była wina wzmacniacza?

Chociaż 4 godziny to wyjątkowo długo by się nagrzewał 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ostatnie pomiary mające potwierdzić granie kabli wykazały różnice dochodzące do 0,4dB: takie zmiany należy uznać z niazauważalne w bezpośrednim teście porównawczym, a Ty mówisz, że po dwóch tygodniach "wali dołem". Każdy może sprawdzić, wystarczy na EQ podbić o 0,4dB jedną z niższych częstotliwości o cenić, czy faktycznie "wali dołem" .

To ze ty czegos nie slyszysz nie oznacza ze inni nie moga.

Jakos nawet osoby z rynku pro pisza o 0.1-0.2 slyszalnych przez nich roznicach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik. I nawet nie o to chodzi.

Chodzi o to że początkowo sceptycy

- nie ma żadnych różnic bo to jest technicznej nie możliwe.

Udowadniasz że są.

- to są małe różnice , nie możliwe abyś to słyszał. 

No to albo nie ma albo są. Hello!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Yancy napisał:

To proste. Słuchałem muzyki i zmieniłem kabel. Po  mniej więcej 4 godzinach dalszego słuchania  dźwięk się zmienił, naturalnie w porównaniu do tego jak ten nowo wpięty  kabel brzmiał od momentu jego podłączenia. Płyty były z jednego wydania - przesłuchiwałem cały box.

Dżisus Krajs, ale wy sobie brednie wmawiacie. Realizator w studio traci zdolności rozróżniania niewielkich zmian poziomów głośności przy rożnych częstotliwościach po jakimś czasie (gdzieś był przykładowy filmik zrobiony na dwóch rożnych próbkach szumu, czy coś w tym stylu), dlatego nie powinien zbyt długo pracować nad miksem lub robić przerwy, a wy im dłużej słuchacie, tym bardziej zmiany słyszycie. Że też jeszcze ktoś nie wpadł na pomysł konkursu na złote audiofilskie ucho. Nawet statuetkę sobie wyobrażam. Złote ucho z wystającym kawałkiem kabla z wtyczką 🫢

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak EGO i wiara we wlasna wszech-wiedze zaslania trzezwe spojrzenie na rzeczywistosc.

Nastepuje paniczne wyparcie bo nie znajduja szybkiego uzasadnienia w swojej wiedzy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lemo napisał:

Nie trzeba mieć nadprzyrodzonych zdolności.  Jeśli raz wali dolem później smaży gora albo środek jest zbyt wyeksponowany ,a po czasie pasmo się wyrównuje otwiera się przestrzeń słyszysz więcej niż na poprzednim przewodzie to świadczy ze jestem zdrowy chyba.

A może ktoś w międzyczasie wymienił Ci kolumny albo przerobił zwrotnice :)

kiedyś chciałem bardzo dopieścić system kupując "dobre" kable. Zamówiłem różne, do takich po kilka tysi. 

przy zaślepionych testach ani ja ani nikt z testujących ze mną nie słyszał różnicy. 

graliśmy po krótkich kawałkach tych samych pięciu megaaudiofilskich nagrań, puszczaliśmy 2-3x na jednym kablu aby zapamiętać brzmienie, potem kabel byl zmieniany lub nie, o czym wiedział tylko ten, kto wpinał przewody ( on wówczas nie brał udziału w opisywaniu zmian)

Nikt nie wiedział jaki kabel jest wpięty, nikt się ze sobą nie porozumiewał, każdy notował zmiany na kartkach.

każdy miał inne wrażenia, opisywaliśmy zmiany diametralnie sprzeczne, również, gdy kable nie były zmienione wcale. Kolega, który nie słyszał zmian stwierdził, że większą różnicę robi mu jak trzyma głowę- prosto czy nieco w bok...

Po jakimś czasie, gdy zmian było już sporo, zauważyłem zmęczenie wszystkich, zrobiliśmy przerwę, nic nie grało przez 15 minut. Po niej pierwszy kabel wydal się lepszy, czego nie potwierdziły dalsze i wcześniejsze jego prezentacje.

 

przy takiej procedurze mogliśmy bardziej bezpośrednio porównać brzmienie i zobiektywizować bardzo subiektywne oceny.

Reasumując- uważam, że Twoje wrażenia są czysto subiektywne.

na nasz odbiór wpływa wiele czynników natury psychicznej, niestety. Myślenie życzeniowe jest tylko jednym z elementów.

Gdy testowałem jeszcze sam, bez zaślepienia, też miałem wrażenie, że  słyszę  delikatną różnicę. Nawet byłem zadowolony, że kupię coś sensownie. Ale że kabelek był pioruńsko drogi, to zacząłem  się bawić w testy ( całą procedura była powtarzana też innego dnia).

naprawdę chciałem wydać spore pieniądze na kabelki ale po zobiektywizowaniu wszystko wróciło do sprzedawcy (zdziwnionego tym, że nie słyszę różnicy) a  20tysi kaucji wróciło na konto.

 

 

14 minut temu, rafa napisał:

To ze ty czegos nie slyszysz nie oznacza ze inni nie moga.

Jakos nawet osoby z rynku pro pisza o 0.1-0.2 slyszalnych 

 

Ło matko, dB jest skalą logarytmiczną. Policz jaka jest różnica w głośności przy 0.2 dB...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

to są małe różnice , nie możliwe abyś to słyszał. 

No to albo nie ma albo są. Hello!

Realne, zmierzone różnice w pomiarach, nie swiadczą jeszcze o tym że są słyszalne przez człowieka. O takich mówimy, że są nieistotne, pomijalne, gdyż nie wpływaja na brzmienie urzadzenia.

Jakby co, to jeszcze pytaj, chętnie odpowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafa napisał:

Tak to jest jak EGO i wiara we wlasna wszech-wiedze zaslania trzezwe spojrzenie na rzeczywistosc.

Nastepuje paniczne wyparcie bo nie znajduja szybkiego uzasadnienia w swojej wiedzy..

Masz rację. Zasłania trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Zasłania magiczny kabelek błyskotka. 
Odnośnie drugiego zdania. Jaką wiedzę masz na myśli. Tę wyniesioną ze szkoły, czy od wróżki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę chciałem wydać spore pieniądze na kabelki ale po zobiektywizowaniu wszystko wróciło do sprzedawcy (zdziwnionego tym, że nie słyszę różnicy) a  20tysi kaucji wróciło na konto.

Spora kasa musisz mieć świetny sprzęt miewrazliwy na zasilanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lemo napisał:

 Do 

Spora kasa musisz mieć świetny sprzęt miewrazliwy na zasilanie.

Kabelki to były też głośnikowe, stąd ta kwota za całość 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lemo napisał:

Spora kasa musisz mieć świetny sprzęt miewrazliwy na zasilanie.

No widzisz.

A wielu Jaśnie Słyszacych wmawia przy każdej okazji - nie słyszysz zmian, napewno masz jamnika lub budżetówkę z niemieckiej wystawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kostucha napisał:

Jaką wiedzę masz na myśli. Tę wyniesioną ze szkoły, czy od wróżki?

Ja tam nie wiem jaka mierniczy tutaj maja wiedze. Moze i od wrozki zebuzki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest. Koniec i kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yancy napisał:

Nigdzie nie napisałem że dźwięk się nie zmienił po wpięciu - owszem zmienił się mocno. Ale to było oczywiste, więc nie pisałem o tym. Dla mnie zastanawiające było że dźwięk zmienił się ponownie po ok 4 h grania

Rozumiem. Nie popieram stawiania tak fundamentalnych kwestii w oparciu o tak ulotne spostrzeżenia, ale rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sprzętu drogiego, o nie. 

Zestaw odsłuchowy to: Harpia Amstaf w wersji z białymi mundorfami, cd sony es z którego został tylko napęd,  bo dac to dzieło pana Stelmacha, jakiś mega zegar, pprządne zasilanie, srebrne wyjścia i cholera wie co jeszcze.

Wzmacniacz to Xindak pa-m.

Kolumny bardzo dobrze zgrywają się z akustyką pomieszczenia, każdy test kolumn w czasie długiej drogi poszukiwań był zawsze robiony w moim pokoju.

Xindak wyeliminował Caspiana, ktory nie zapewniał odpowiedniej dynamiki i basu, choć z innymi kolumnami było cacy.

Testy przeprowadzałem też na innych, ale gorszych kolumnach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafa napisał:

To ze ty czegos nie slyszysz nie oznacza ze inni nie moga.

Oczywiście, ale ja pisałem ogólnie a nie analizę konkretnego przypadku.

-----

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

No to albo nie ma albo są.

Jest to rzecz względna. Przykładowo geodeta może określić, że źródło Wisły zapadło się o 1mm - z punktu widzenia wody, to dopóki Beskid Śląski nie zapadnie się o jakieś 1200m, to kierunek się nie zmieni. I tak z punktu widzenie możliwości ludzkiego słuchu różnice poniżej 0,1dB należy uznać za nieistniejące.

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Plusik. I nawet nie o to chodzi.

Na potrzeby tej dyskusji pominąłem, że te 0,4dB pochodzi z pozbawionej jakiejkolwiek dokładności pomiaru.

BTW zmykam stąd, bo wątpliwe dla mnie kwestie zostały wyjaśnione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Tajitsu napisał:

Różnica jest. Koniec i kropka.

To jest przełomowy wpis.

Można więc zamykać to forum.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, rafa napisał:

Ja tam nie wiem jaka mierniczy tutaj maja wiedze. Moze i od wrozki zebuzki

Tak. Na politechnice, w szkołach inżynierskich wykładają wróżki oraz egzorcyści, lub magowie od tarota, a inżynier elektronik tajemne właściwości drutów. 
Wy tak na serio, czy ktoś płaci wam za te brednie. Salony audio nie małe pieniądze trzepią na naiwniakach. Wy przykładacie rękę do tego. Nie macie wyrzutów sumienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Yancy napisał:

Oczywiście, przedtem wzmacniacz był podłączony innym kablem 

Czyli to nam nic nie mówi w temacie czy "proces adaptacji" zachodzi tylko w torze czy również coś tam się dzieje w kablu. Ja teraz zmieniłem gniazdo w ścianie na NCF furutecha i zmiana dźwięku jest olbrzymia a dalej postepują klasyczne procesy "dogrzewania" się sprzętu - dźwięk robi się mniej drewniany, bardziej rozdzielczy, swobodny itp. Ale czy przewodnik w gnieździe ulega jakiś przemianom czy tylko układy we wzmaku i DAC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Yodzisław napisał:

Czyli to nam nic nie mówi w temacie czy "proces adaptacji" zachodzi tylko w torze czy również coś tam się dzieje w kablu. Ja teraz zmieniłem gniazdo w ścianie na NCF furutecha i zmiana dźwięku jest olbrzymia a dalej postepują klasyczne procesy "dogrzewania" się sprzętu - dźwięk robi się mniej drewniany, bardziej rozdzielczy, swobodny itp. Ale czy przewodnik w gnieździe ulega jakiś przemianom czy tylko układy we wzmaku i DAC?

Może jednak pozostań na poziomie "ja słyszę", będziesz bardziej wiarygodny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kostucha napisał:


Wy tak na serio, czy ktoś płaci wam za te brednie. Salony audio nie małe pieniądze trzepią na naiwniakach. Wy przykładacie rękę do tego. Nie macie wyrzutów sumienia?

No to jeszcze dodam ciekawostkę.  Kiedyś przyjechały do mnie kolumny na odsłuch z salonu, przy okazji poprosiłem, by wzięli różne kabelki ( wtedy jeszcze myślałem, że to coś wniesie).

No i podłączyliśmy kolumny, słuchamy i jest jak jest. Po jakimś  czasie sprawdziłem czy nie pomyliłem się przy podłączaniu kabli. Pan z salonu myślał,  że wpiąłem jego kabel i stwierdził, że od razu słychać poprawę ;)

10 minut temu, Yodzisław napisał:

 czy również coś tam się dzieje w kablu. Ja teraz zmieniłem gniazdo w ścianie na NCF furutecha i zmiana dźwięku jest olbrzymia a dalej postepują klasyczne procesy "dogrzewania" się

Coś się dzieje w kablu, zjawisko wygrzewania...

Elektrony uczą się jak trzymać szereg w czasie marszu czy co?

Jakby we właścowościach kabli cis się działo od przepływu ładunku elektrycznego, to jak wyglądałaby eksploatacja linii energetycznych, zwlaszcza tych z wysokim napięciem. 

 

Czary mary...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iro III napisał:

Realne, zmierzone różnice w pomiarach, nie swiadczą jeszcze o tym że są słyszalne przez człowieka. O takich mówimy, że są nieistotne, pomijalne, gdyż nie wpływaja na brzmienie urzadzenia.

Jakby co, to jeszcze pytaj, chętnie odpowiem.

A nie dziękuję. Już ustaliliśmy w zeszłym temacie że mam swoje zdanie na ten temat podparte własnymi doświadczeniami. Zawsze chętnie się podzielę:)

1 godzinę temu, 1siedem napisał:

Nie mam sprzętu drogiego, o nie. 

Zestaw odsłuchowy to: Harpia Amstaf w wersji z białymi mundorfami, cd sony es z którego został tylko napęd,  bo dac to dzieło pana Stelmacha, jakiś mega zegar, pprządne zasilanie, srebrne wyjścia i cholera wie co jeszcze.

Wzmacniacz to Xindak pa-m.

Kolumny bardzo dobrze zgrywają się z akustyką pomieszczenia, każdy test kolumn w czasie długiej drogi poszukiwań był zawsze robiony w moim pokoju.

Xindak wyeliminował Caspiana, ktory nie zapewniał odpowiedniej dynamiki i basu, choć z innymi kolumnami było cacy.

Testy przeprowadzałem też na innych, ale gorszych kolumnach. 

Harpia jeszcze egzystuje? Tak pytam z ciekawości? Już chyba kompletnie zniknęli nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr Sonido napisał:

 

Harpia jeszcze egzystuje? Tak pytam z ciekawości? Już chyba kompletnie zniknęli nie?

Chyba Niestety nie istnieje. 

Relacje cena/ jakość fantastyczna. Nawet kolor mam dobrany pod meble w salonie. Ale dzięki nim nie mam potrzeby dalszego szukania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Jest to rzecz względna

No nie albo coś jest albo czegoś nie ma. 

W jednym badaniu wyjdzie 0.5 czy ile tam było nie ważne a w innym wyjdzie 1.1 

Więc kropka. Albo coś jest albo nie ma.

Skoro to technicznie nie możliwe to czemu jest różnica?

1 minutę temu, 1siedem napisał:

Chyba Niestety nie istnieje. 

Relacje cena/ jakość fantastyczna. Nawet kolor mam dobrany pod meble w salonie. Ale dzięki nim nie mam potrzeby dalszego szukania. 

Wiem wiem bo oni z Krakowa byli gdzie mieszkam. Znałem ich. Ale w pewnym momencie coś właściciel kręcił i motał i poszło......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć nadprzyrodzonych zdolności.  Jeśli raz wali dolem później smaży gora albo środek jest zbyt wyeksponowany ,a po czasie pasmo się wyrównuje otwiera się przestrzeń słyszysz więcej niż na poprzednim przewodzie to świadczy ze jestem zdrowy chyba.

Jesli mi ktos powie, ze tu slyszy, jak „wali dolem“ (roznice rzedu 10dB), to mu uwierze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale jesli ktos mi chce wmowic, ze wyslyszal „walenie dolem“ rzedu 1dB i na dodatek po dwoch tygodniach byl w stanie stwierdzic, ze to walenie zniknelo i sie wyrownalo, to takiego goscia nie traktuje powaznie

Nawet jak jest zdrowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.