Skocz do zawartości
IGNORED

jaki odtwarzacz tidala/transport za około 3000pln?


Svawo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jako że mój stary arcam dobiega końca swojego żywota, a chwilowo używam bluesounda node 2i który jest dość mocno rozdzielczy, chciałbym zapytać czy będzie coś lepszego jako transport za około 3k. Priorytetem zamiast rozdzielczości są muzykalność, łagodność dla realizacji i ogólna harmonia brzmienia oraz wyjście optyczne. 

Jeśli chodzi o przykłady "złych nagrań" to chodzi mi głównie o perkusje która mnie męczy np queen kind of magic, savage garden to the moon and back, dire straits tunnel of love, david stuart lily was here, 
albo np rzadziej gitary np t love potrzebuje wczoraj. Sprawdzałem wszystko na słuchawkach same fajne nagrania a jednak potrafi zakłuć , a może ja coraz głośniej słucham ;))

Reszta sprzętu to caspian i dynaudio evoke, dac nie jest zbyt dobry ale go na razie nie zmienie bo ma dsp.

Pozdrawiam, 
Slawomir
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Svawo napisał:

Dzień dobry,

Jako że mój stary arcam dobiega końca swojego żywota, a chwilowo używam bluesounda node 2i który jest dość mocno rozdzielczy, chciałbym zapytać czy będzie coś lepszego jako transport za około 3k. Priorytetem zamiast rozdzielczości są muzykalność, łagodność dla realizacji i ogólna harmonia brzmienia oraz wyjście optyczne. 

 

pisząc rozdzielczy masz na myśli ostry, techniczny za nadto? Akurat Bluesound Node 2i jest zdecydowanie po cieplejszej stronie, więc się zdziwiłem...

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w dacu USB to zdecydowanie myślałbym o Sotm SMS200 neo ( tylko USB ). Z czystych transportów jest jeszcze Primare Prisma NP15 ( ma wyjście optyczne ) ale to moim zdaniem gorsze urządzenie.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

pisząc rozdzielczy masz na myśli ostry, techniczny za nadto? Akurat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  jest zdecydowanie po cieplejszej stronie, więc się zdziwiłem...

Nie napisam nigdzie ze ostry i techniczny ..jeśli słowo rozdzielczy jest nie odpowiednie to może swierzy przejrzysty?.. cały tor jest rozdzielczy z tym ze bluesoumd jest troszkę niższej klasy niż reszta dlatego chciałem spróbować coś innego coś odrobinę bardziej stonowanego, chciałbym żeby górne  rejestry były dosłownie troszeczkę bardziej "jedwabne" ? ciekawil mnie nad 658 ale podobno było sporo niedoróbek posty jeszcze z 2019 (na forach pl i en) , zostało to poprawione przez nada? ,poza tym nie da się go chyba przetestować z włączonym dsp..?

 

1 godzinę temu, Na Temat Audio napisał:

Jeśli masz w dacu USB to zdecydowanie myślałbym o Sotm SMS200 neo ( tylko USB ). Z czystych transportów jest jeszcze Primare Prisma NP15 ( ma wyjście optyczne ) ale to moim zdaniem gorsze urządzenie.

Pozdrawiam,

Michał

Wszedzie pisza o tym sms200 a jak z obsługą?  Łatwa i przyjemna? Nigdy na oczy nie widziałem tego colalego roona i nie wiem nawet jak to działa..  czy jest w tym urządzeniu wbudowana apka do odtwarzania tidal hifi i radia internetowego  ? Jest jakieś niedrogi dobrej jakości urządzenie które zamieni sygnal z usb na optyka nie dodając zbyt wiele od siebie?

 

Dlaczego prisma jest gorsza - to prawda to co piszą że ma nieco chłodnawe primarowskie brzmienie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Svawo napisał:

ciekawil mnie nad 658 ale podobno było sporo niedoróbek posty jeszcze z 2019 (na forach pl i en) , zostało to poprawione przez nada? ,poza tym nie da się go chyba przetestować z włączonym dsp..?

sprzedaje się ten model bardzo dobrze i nikt nie narzekał. Nawet sobie nie przypominam, aby miał jakieś niedoróbki kiedykolwiek. Gra zdecydowanie po cieplejszej stronie mocy. Przetestować z Dirac Live można, tylko trzeba wykupić dostęp do wersji pełnej. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo pytan wiem ale jak widać nie bawiłem się jeszcze niczym ponad zwykłymi play fi, musiccast ,i bluesem:)

1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

sprzedaje się ten model bardzo dobrze i nikt nie narzekał. Nawet sobie nie przypominam, aby miał jakieś niedoróbki kiedykolwiek. Gra zdecydowanie po cieplejszej stronie mocy. Przetestować z Dirac Live można, tylko trzeba wykupić dostęp do wersji pełnej. 

Nawet nie chodzi mi o wersje pelna zam zakres do 300hz jest podobno bezpłatny? Jeżeli brzmieniea wyższej klasy niż bluenode to byłby godny zastanowienia.. chociaż jakos tani to on n i e jest ale przynajmniej ma korekcje cyfrowa ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Svawo napisał:

Wszedzie pisza o tym sms200 a jak z obsługą?  Łatwa i przyjemna? Nigdy na oczy nie widziałem tego colalego roona i nie wiem nawet jak to działa..  czy jest w tym urządzeniu wbudowana apka do odtwarzania tidal hifi i radia internetowego  ? Jest jakieś niedrogi dobrej jakości urządzenie które zamieni sygnal z usb na optyka nie dodając zbyt wiele od siebie?

 

Dlaczego prisma jest gorsza - to prawda to co piszą że ma nieco chłodnawe primarowskie brzmienie? 

Piszą bo to fajne urządzenie. Obsługa Sotma niekoniecznie jest łatwa i przyjemna, tu Primare NP15 zdecydowanie wygrywa. Jeśli nie korzystamy z Roona sensowną opcją w przypadku Sotma jest darmowy mConnect, jest tam Tidal, nie ma niestety radia internetowego. Sotm nie posiada swojej własnej aplikacji. Mam teraz okazję testować oba te urządzenia, bo na Sotmie gramy na co dzień a Primare mam od klienta żeby znaleźć mu nowy dom ?

Co do Prismy NP15 na pewno obsługa jest przyjemniejsza, konfiguracja zdecydowanie szybsza. Pod względem możliwości aplikacja dedykowana również oferuje więcej, jest Chromecast. Do obsługi serwisów muzycznych działa to ok, chociaż na Tidalu słychać, że Sotm gra lepiej ( przy dobrym przetworniku ). W przypadku plików wysokiej rozdzielczości różnice są jeszcze większe. Sotm na pewno jest trochę cieplejszy, ale gra dość rozdzielczo. Czy Prisma gra chłodnawo? Nie jest to klasycznie jasne granie z jakim kojarzony jest Primare.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli w grę wchodziłby transport sieciowy, który połączysz kablem USB z DAC to SOtM SMS200 byłby idealnym rozwiązaniem. Jest to muzykalny charakter brzmienia z bardzo dobrą przestrzenią oraz bliższą średnicą. Nieco jaśniejszy charakter prezentuje Pro Ject Stream Box S2 Ultra. 

W przypadku SOtM możesz korzystać z aplikacji mConnect i łączyć się po DLNA. Możesz także wykupić oprogramowanie Roon i postawić serwer Roon core. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,

Jeśli w grę wchodziłby transport sieciowy, który połączysz kablem USB z DAC to SOtM SMS200 byłby idealnym rozwiązaniem. Jest to muzykalny charakter brzmienia z bardzo dobrą przestrzenią oraz bliższą średnicą. Nieco jaśniejszy charakter prezentuje Pro Ject Stream Box S2 Ultra. 

W przypadku SOtM możesz korzystać z aplikacji mConnect i łączyć się po DLNA. Możesz także wykupić oprogramowanie Roon i postawić serwer Roon core. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

 

Roona nie chce kupować..project mial znajomy ale mu nie odpowiadała apka i chyba sprzedal... sotm byłby super ale musi być na ten moment optyk dopóki nie pojawi się dystrybutor mini dsp 22d w pl i nie zacznie sprzedawać ich pp dobrych cenach albo nie wyjdzie coś jeszcze lepszego q? na razie się muszę zadowolić ddrc 24 hd a tam jest tylko optyk! 

A jak się ma omnia wr 1 albo s1 do pełnowymiarowych sprzetow np marantza onkyo czy Pioneera? 

Który z nich jest najbardziej chamronijny ze tak powiem? 

W mini dsp 24hd jest jednak usb ale nie wiem czy to jest takie gniazdo jak trzeba i czy zagra z sotmem .. hmm.. pisza w instrukcji ze do streamingu ale nie wiem co to znaczy - audio class 2 audio streaming with asio drivers ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chciałbyś Pioneera N-50AE, srebrny,  stan bdb, pełen komplet z kartonem, to pisz, zastanawiam sie czy sprzedawać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pod ręką jakiś sprzęt Apple, to bardzo polecam kupić za grosze używkę AirPort Express (1 generacji) i podpiąć to optykiem do daca. Do Tidala HiFi, oczywiście bez MQA oraz Radio Paradise dla mnie to wręcz idealne połączenie i daje taki dźwięk jaki preferujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2021 o 21:48, Svawo napisał:

Dzień dobry,

Jako że mój stary arcam dobiega końca swojego żywota, a chwilowo używam bluesounda node 2i który jest dość mocno rozdzielczy, chciałbym zapytać czy będzie coś lepszego jako transport za około 3k. Priorytetem zamiast rozdzielczości są muzykalność, łagodność dla realizacji i ogólna harmonia brzmienia oraz wyjście optyczne. 

 

Chyba nic więcej , Node gra " ciepło " chociaż mniej na wyjściu cyfrowym . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Node 2i funkcjonalnie jest po prostu genialny mam w pilocie caspiana górę przyciski dla wzmacniacza a dol dla cd i te dolne zaprogramowałem dla node 2i coś wspaniałego wciskam tylko wzmacniacz on i play ponizej  dla cd i od razu wszystko gra i trąbi:)) playlista uzbierała sie z różnych mniejszych playlist i odtworzonych wczesniej plyt tak ze leci sobie losowo spora część kolekcji  gra calkiem spoko może to kwestia przyzwyczajenia do hi res ale dałbym trochę więcej masy i miękkości w górnych rejestrach, wokale są takie trochę mało nasycone fortepian jest zbyt zwiewny ...w porównaniu do arcama na analogu oczywiscie..

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2021 o 21:09, Q21 napisał:

Cześć,

Jeśli w grę wchodziłby transport sieciowy, który połączysz kablem USB z DAC to SOtM SMS200 byłby idealnym rozwiązaniem. Jest to muzykalny charakter brzmienia z bardzo dobrą przestrzenią oraz bliższą średnicą. Nieco jaśniejszy charakter prezentuje Pro Ject Stream Box S2 Ultra. 

W przypadku SOtM możesz korzystać z aplikacji mConnect i łączyć się po DLNA. Możesz także wykupić oprogramowanie Roon i postawić serwer Roon core. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

 

ponawiam pytanie ?

A jak się ma omnia wr 1 albo s1 do pełnowymiarowych sprzetow np marantza onkyo czy Pioneera? 

Który z nich jest najbardziej chamronijny ze tak powiem? 

W mini dsp 24hd jest jednak usb ale nie wiem czy to jest takie gniazdo jak trzeba i czy zagra z sotmem .. hmm.. pisza w instrukcji ze do streamingu ale nie wiem co to znaczy - audio class 2 audio streaming with asio drivers ???

W dniu 9.03.2021 o 18:55, Na Temat Audio napisał:

Co do Prismy NP15 na pewno obsługa jest przyjemniejsza, konfiguracja zdecydowanie szybsza.

Takie primare używka to po ile? jest gwarancja? ma radio i deezera (właśnie chyba przejdę na ten serwis)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2021 o 01:58, Svawo napisał:

Takie primare używka to po ile? jest gwarancja? ma radio i deezera (właśnie chyba przejdę na ten serwis)?

1450 zł, gwarancja do lutego 2022 roku. Po Chromecast jest Deezer i TuneIn.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2021 o 22:25, Svawo napisał:

(...) sotm byłby super ale musi być na ten moment optyk (...)

to żaden kłopot, kupujesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i po problemie, a dźwiękowo ten SOtM zamiata Node2i pod dywan

akurat jest fajna okazja u niemca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 00:33, Tal napisał:

a dźwiękowo ten SOtM zamiata Node2i pod dywan

dobra to byłob jakieś wyjście, a jest tam w sotmie w jakiejś bezpłatnej aplikacji deezer bo własnie na niego się przesiadłem? i rozumiem że radia internetowego nie ma wcale? jest tam tyle trybów serwerów że ja tego nie ogarniam zazwyczj grałem z apki po chomecast lub play fi, musiccast, blueos, a taki płatny roon nie za bardzo mi pasuje troche drogie to 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Node 2i, -chociażby też, że jest to pewniejszy producent a niż inne, chińskie wynalazki. W Node masz wszystko co potrzebujesz, więc co chciałbym za 2,5 kafla więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym ostatecznie stanęło... ale w ramach obrony SOtM'a wrzucam..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odkrycie roku tj. SMSL DP5 , na ES 9038Pro  , dekodujący MQA i odtwarza Natywny na wyj audio .Koszt 3,5tys zł.  SUPER kombajn, a  z Tidala lepszy przekaz ,niż CD. W zasadzie droższe klocki nie są już potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tadeusz55 napisał:

a  z Tidala lepszy przekaz ,niż CD

Jakiego CD?

Bo z całym szacunkiem, co do zasady śmiem wątpić

Takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Takiego?

image.thumb.png.f10a7c4434e48a8444763757e6c1129e.png

Czy takiego?

image.thumb.png.70a68c508c480e3fce5078b542ee9bfe.png

Bo wszystko to odtwarzacze CD i nie wydaje mi się aby którykolwiek z nich ustępował jakością brzmienia od plików z Tidala (może w przypadku pierwszego różnica będzie najmniejsza ale i tak na korzyść CD) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu - mam cd Hegel i problem z tym ze z cdka zawsze jest lepiej niż z laptopa jeżeli chodzi o tidal, próbowałem różnych konfiguracji i jak na razie efekt mizerny, nawet jak cd nie gra przez daca to i tak jest bardzo dobrze, a po usb lub coaxialu z kompa nie jestem w stanie uzyskać takiej jakości dzwieku nawet przez HD20, może ktoś coś poradzi ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, piotrek7 napisał:

Jakiego CD?

Bo z całym szacunkiem, co do zasady śmiem wątpić

Takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Takiego?

image.thumb.png.f10a7c4434e48a8444763757e6c1129e.png

Czy takiego?

image.thumb.png.70a68c508c480e3fce5078b542ee9bfe.png

Bo wszystko to odtwarzacze CD i nie wydaje mi się aby którykolwiek z nich ustępował jakością brzmienia od plików z Tidala (może w przypadku pierwszego różnica będzie najmniejsza ale i tak na korzyść CD) 

Proponuję zapoznać się z technologią MQA. Ja wyłączyłem CD /1200 egz. plus 900 czarnych płyt/ i od 3 mcy słucham tylko w jakości MQA tj dwa razy lepszej niż CD. Tylko trzeba używać technologii np ES 9038Pro  SABRE we właściwym opakowaniu. Pozdrawiam 

Ps też nie wierzyłem 4 mce temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tadeusz55 napisał:

Proponuję zapoznać się z technologią MQA.

Znam ją. I korzystam z niej odkąd weszła na rynek. I duuużo jej brakuje do jakości CD z przyzwoitego odtwarzacza. Proponuję zapoznać się z technologią XRCD 

14 minut temu, Tadeusz55 napisał:

Tylko trzeba używać technologii np ES 9038Pro

Czyli na AK lub R2R już nie działa? To wszystko wyjaśnia 🤣

Posłuchaj jak gra dobry odtwarzacz CD i wtedy pogadamy. Bo na razie nie bardzo jest o czym.

A tak na marginesie. Sam jestem fanem streamingu z uwagi na dostępność do nagrań, możliwość poznawania nowej muzyki i cenę korzystania z tego źródła. Ale do jakości sporo mu brakuje.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. TO ZNACZY na przykład. Kośc AK4499 jest również dobra. Trzeba umieć skorzystać z systemowego dekodowania MQA w jądrze  procesora i dual mono wyekspediowac do systemu audio Hi end .Tyle i całkiem tyle. Więcej prób życzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.