Jump to content
IGNORED

Mofi Ultradecker

pgpila79
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Lisor napisał:

... tośmy nie zdążyli z kupnem - Amerykańce podali na stronie od Mofich, że globalny nakład wyczerpany, wznowień pewnie nie będzie😥.

W tym globalnym nakładzie są również egzemplarze zamówione do Polski więc gramofon będzie u nas dostępny, co prawda w ograniczonej ilości ale będzie możliwość zakupienia. 🙂

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

8 minut temu, piotrek7 napisał:

Jaka będzie orientacyjna cena?

W przedsprzedaży oferujemy go w cenie 17999 zł.

3 godziny temu, piotrek7 napisał:

Jak będziesz miał egzemplarz ex-demo (w adekwatnej do tego stan cenie), przytrzymaj go dla mnie 😁

Będę miał to na uwadze 🙂

7 godzin temu, Marcinus napisał:

JUż znalazłem. Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie znalazłem 😞 .

Zależało mi na podatności, aby zweryfikować dane (ME) ramienia, bo podawana masa efektywna wydawała się dość spora.

... Marcinusie. Jeśli możesz to wytłumacz mnie jak dzieciakowi 😂czy przeciętny posiadacz  MOFI-ego za sprawą wysokiej masy efektywnej ramienia jest skazany w zasadzie na wkładki systemowe od MOFI-ego.

8 minut temu, Lisor napisał:

... Marcinusie. Jeśli możesz to wytłumacz mnie jak dzieciakowi 😂czy przeciętny posiadacz  MOFI-ego za sprawą wysokiej masy efektywnej ramienia jest skazany w zasadzie na wkładki systemowe od MOFI-ego.

Niekoniecznie, ale zawęża to wybór. A też nie pamiętam czy ramię ma regulowaną wysokość, bo jeśli nie ma, to jeszcze jest kwestia wysokości wkładki.

Poniżej przydatne narzędzie do obliczeń:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z rezonansem powinieneś się mieścić między 8-12 Hz

... wyniki rezonansów z fabrycznymi wkładkami na zielono / diagram /, ale to nie dziwota w końcu zestaw jest fabryczny. Wysokość ramienia regulowana😊.

Poza tym wkładki - Studio Tracker czegoś tanieją ? Cena u niektórych sprzedawców wynosi już 999 zł. Ciekawe ? Może zbliży się do równowartości 199 USD od dystrybutora zza oceanu ?

Obym nie przepłacił / 199 USD /.

5 minut temu, Marcinus napisał:

Jak na cle Ci dowalą opłaty importowe, to może się tak zdarzyć.

... no właśnie, że nie dołożą i dlatego...

Natomiast nagłe i niespodziewane potanienie podstawowej wkładki z czego wynika ? 

Po mojemu to przesadzili z ceną  i wkładka MM - całkiem  niezła, ale jednak jest w cenie złota. Ciekawe ile dystrybutor sprzedał w tej cenie - 1600 zł ? Dwie, cztery ?

Chyba, że klienci kupują rozkompletowany komplet - goły gramofon i wkładka się zastaje u sprzedawcy. Ciekawe, zwłaszcza że widziałem u jednego sprzedawcy z wiadomego portalu pięć sztuk ?

Przed kupnem policzyłem wartość samej wkładki w zestawie i wynosiła 500 zł.

Może cena zejdzie poniżej amerykanskiej - 199 USD w detalu i przyjdzie zapłacić w Polszcze np 550 zł.

Zobaczymy😊.

9 minut temu, Lisor napisał:

... no właśnie, że nie dołożą i dlatego...

Natomiast nagłe i niespodziewane potanienie podstawowej wkładki z czego wynika ? 

Po mojemu to przesadzili z ceną  i wkładka MM - całkiem  niezła, ale jednak jest w cenie złota. Ciekawe ile dystrybutor sprzedał w tej cenie - 1600 zł ? Dwie, cztery ?

Chyba, że klienci kupują rozkompletowany komplet - goły gramofon i wkładka się zastaje u sprzedawcy. Ciekawe, zwłaszcza że widziałem u jednego sprzedawcy z wiadomego portalu pięć sztuk ?

Przed kupnem policzyłem wartość samej wkładki w zestawie i wynosiła 500 zł.

Może cena zejdzie poniżej amerykanskiej - 199 USD w detalu i przyjdzie zapłacić w Polszcze np 550 zł.

Zobaczymy😊.

Podobnie jest z cenami wkładek Clearaudio. Są dobre, ale cena jest przesadzona w porównaniu do konkurencji. I również tak jak (podobno) w Mofi, te wkładki robi dla nich AT.

• 2 weeks later...