Skocz do zawartości
IGNORED

Depeche Mode trasa Memento Mori 2023. Czy to już ostatnia trasa?


Tyrion.L
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2023 o 19:25, folab napisał:

ten zespół nie nagrał ani jednej słabej płyty

Jako, że znamy się mało - pozwolę się Koledze przedstawić:

Mam na imię Jacek i urodziłem się w grudniu. W drugiej połowie grudnia, w zasadzie - 31 grudnia.

 

Dziękuję, że w jednym, krótkim zdaniu ująłeś meritum.

 

......

 

Wiem... Proszę się nie dziwić, ale gdy słyszę "Photographic" - wcionsz mi noga lata i podryguje. I wzlata.

🎸😇

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
30 minut temu, baltfan napisał:

Dzisiaj 23 lipca AD 2023  Martin Lee Gore kończy 62 lata .

100 lat dla Martina! 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20221022_123047127~3.jpg

IMG_20221022_123127752~2.jpg

W dniu 16.07.2023 o 01:24, Bezlitosna Niusia napisał:

Jako, że znamy się mało - pozwolę się Koledze przedstawić:

Mam na imię Jacek i urodziłem się w grudniu. W drugiej połowie grudnia, w zasadzie - 31 grudnia.

 

Dziękuję, że w jednym, krótkim zdaniu ująłeś meritum.

Czyli Ty Jacku mój Drogi to taki trochę SYLWESTER jesteś!!!? Będę pił co roku Twoje zdrowie! 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baltfan napisał:

Dzisiaj 23 lipca AD 2023  Martin Lee Gore kończy 62 lata .

 

Ladies and gentlemen. This is Martin.. L.. Gore!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Byłem.  Sluchane było na płycie. 

Dźwięk w skali 1- 6, przyznaje mocne 3. Momentami nawet 4. Generalnie wrażenie było takie jakby muzyka docierała,, zza koca".

To mógł być wspanialy koncert , gdyby nie dźwięk.  Byla świetna setlista, był znakomity klimat.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, aryman napisał:

Byłem.  Sluchane było na płycie. 

Dźwięk w skali 1- 6, przyznaje mocne 3. Momentami nawet 4. Generalnie wrażenie było takie jakby muzyka docierała,, zza koca".

To mógł być wspanialy koncert , gdyby nie dźwięk.  Byla świetna setlista, był znakomity klimat.

 

 

😉,, audiofilskie,, podejście. To ten właśnie klimat jest najważniejszy l, muzyka  i poczucie że grali dla tylu ludzi ,ale też specjalnie dla Ciebie. Skoro cała reszta była super to świetnie się bawiłeś i o to chodzi na koncertach. Nie napiszę, że zazdroszczę  bo zacząłem już odliczanie do Krakowa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem setlisty poprzednich koncertów i tak sobie wyliczyłem , że w Krakowie Martin zaśpiewa  Home i But Not Tonight . To byłaby pełnia szczęścia  ( o ile moje serce to wytrzyma) . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tyrion.L napisał:

😉,, audiofilskie,, podejście. To ten właśnie klimat jest najważniejszy l, muzyka  i poczucie że grali dla tylu ludzi ,ale też specjalnie dla Ciebie. Skoro cała reszta była super to świetnie się bawiłeś i o to chodzi na koncertach. Nie napiszę, że zazdroszczę  bo zacząłem już odliczanie do Krakowa 

Nie . Nie bawiłem się świetnie bo dźwięk był skopany.  Idąc na koncert chce słyszeć dobrze instrumenty i dobrze wokalistę. Tu tak nie było...

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeżo po koncercie w Krakowie. Przepis nań? Dobra muzyka, charyzmatyczni artyści mający kontakt z publicznością, publika świadoma po co przyszła wreszcie oprawa i dźwięk. To wszystko w hali Tauron w Krakowie zagrało tworząc niesamowity spektakl i cudowny wieczór.  Doczekałem się także znakomicie przyjętego Home😀.Cóż więcej pisać , można już obejrzeć na youtube.

P.S Dźwięk był bardzo dobry , słychać było wyraźnie każde słowo , a Dave wychodząc, na pożegnanie napiął biceps pokazując że jest w formie jak i reszta zespołu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tyrion.L napisał:

P.S Dźwięk był bardzo dobry , słychać było wyraźnie każde słowo , a Dave wychodząc, na pożegnanie napiął biceps pokazując że jest w formie jak i reszta zespołu

W końcu Tauron to nie Narodowy gdzie choćby skały s...y nie będzie dobrego nagłośnienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, cortes napisał:

W końcu Tauron to nie Narodowy gdzie choćby skały s...y nie będzie dobrego nagłośnienia...

Kocham depeche mode.  Mam ich cała dyskografie na cd's i vinylach więc już to świadczy o moim stosunku do nich.  Na koncercie w Warszawie cały czas ,,chodziła mi nożka " . Nie dlatego jednak, ze aż tak mi się podobało..  chodziła  bo nie mogłem się doczekac kiedy ten koncert Się skończy...  taki to był właśnie dźwięk...

Szkoda , że tej klasy zespół musi grać w tak gównianych warunkach....

Dlatego nie będę na Metallice.  Nie będę tam już nigdy na żadnym koncercie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2023 o 11:08, aryman napisał:

Kocham depeche mode.  Mam ich cała dyskografie na cd's i vinylach więc już to świadczy o moim stosunku do nich.  Na koncercie w Warszawie cały czas ,,chodziła mi nożka " . Nie dlatego jednak, ze aż tak mi się podobało..  chodziła  bo nie mogłem się doczekac kiedy ten koncert Się skończy...  taki to był właśnie dźwięk...

Szkoda , że tej klasy zespół musi grać w tak gównianych warunkach....

Dlatego nie będę na Metallice.  Nie będę tam już nigdy na żadnym koncercie..

Pamiętam jakim rozczarowaniem był dla mnie koncert DM na Stadionie Narodowym w lipcu 2017 roku… Od tamtej pory nie byłem na żadnym koncercie na narodowym i nie zamierzam. Teraz od razu kupiłem bilety na Kraków. Koncert był świetny. Set lista marzeń, dźwięk bardzo dobry, panowie w formie. Cóż więcej pisać? Trzeba jechać do Łodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Drizzt napisał:

Pamiętam jakim rozczarowaniem był dla mnie koncert DM na Stadionie Narodowym w lipcu 2017 roku… Od tamtej pory nie byłem na żadnym koncercie na narodowym i nie zamierzam.

Na Narodowym każdy koncert będzie rozczarowaniem gdyż dali ciała projektując go (chodzi min. o ilość użytego betonu i uzyskaną w ten sposób akustykę). W tok.fm był kiedyś cały program na ten temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cortes napisał:

Na Narodowym każdy koncert będzie rozczarowaniem gdyż dali ciała projektując go (chodzi min. o ilość użytego betonu i uzyskaną w ten sposób akustykę). W tok.fm był kiedyś cały program na ten temat. 

Wiem o tym. Dlatego tam nie chodzę, mimo że mieszkam w Wawie. Szkoda kasy na bilety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, baltfan napisał:

Podziękowania dla Goldzia ,autora filmu .

 

Nawet się załapaliśmy w kadrach filmu gdzieś w okolicach 4.43-4.47 machając asymetrycznie 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

5 października 42 lata temu ukazał się debiutancki album D🌹M zatytułowany Speak & Spell.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baltfan napisał:

5 października 42 lata temu ukazał się debiutancki album D🌹M zatytułowany Speak & Spell.

 

Pamiętam to z audycji nieodżałowanego Tomasza Beksińskiego Romantycy Muzyki Rockowej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W młodości byłem zagorzałym fanem DM. Ale od płyty Violator co raz mniej podobała się mnie ich twórczość. To co widzę i słyszę teraz mnie wręcz odrzuca. Nie wiem czym tak ludzie się zachwycają jeśli chodzi o ich koncerty. Nowe utwory są słabe, a ze starych płyt nie potrafią już ani dobrze zagrać ani zaśpiewać. 

Wielki niesmak wzbudza wygląd i zachowanie na scenie obydwu Panów, a w szczególności Davida Gahan'a. Przecież on wygląda i zachowuje się jak stara męska prostytutka z ulicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie. A przecież pod koniec lat 80-ch chciałem być podobny do niego, nosiłem taką samą fryzurę i podobnie się ubierałem. On był idolem milionów nastolatków na całym świecie. A teraz mam wrażenie że może być idolem tylko starych homoseksualistów. 

I nie, nie jestem homofobem. Uwielbiam wielu wspaniałych artystów homoseksualistów z Fraddie Mercury na czele. Ale wygląd i zachowanie Davida Gahan'a dla mnie po prostu jest niesmaczne, wręcz obleśne. Jeszcze gdyby on miał 20 lat, to by uszło. Ale w tym wieku to jest niesmaczne! Tak samo jak niesmacznie wygląda 60-latka w miniówie i ostrym makijażem. 

Wiem że zaraz zbiorę baty tutaj, ale trudno. Uważam że jako były fan DM mam prawo się wypowiedzieć. Czy tylko na mnie sprawiają takie wrażenie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez azimut

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wg mnie nadal niezłe "ciacho".

 

56 minut temu, azimut napisał:

W młodości byłem zagorzałym fanem DM. Ale od płyty Violator co raz mniej podobała się mnie ich twórczość. To co widzę i słyszę teraz mnie wręcz odrzuca. Nie wiem czym tak ludzie się zachwycają jeśli chodzi o ich koncerty. Nowe utwory są słabe, a ze starych płyt nie potrafią już ani dobrze zagrać ani zaśpiewać. 

Wielki niesmak wzbudza wygląd i zachowanie na scenie obydwu Panów, a w szczególności Davida Gahan'a. Przecież on wygląda i zachowuje się jak stara męska prostytutka z ulicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie. A przecież pod koniec lat 80-ch chciałem być podobny do niego, nosiłem taką samą fryzurę i podobnie się ubierałem. On był idolem milionów nastolatków na całym świecie. A teraz mam wrażenie że może być idolem tylko starych homoseksualistów. 

I nie, nie jestem homofobem. Uwielbiam wielu wspaniałych artystów homoseksualistów z Fraddie Mercury na czele. Ale wygląd i zachowanie Davida Gahan'a dla mnie po prostu jest niesmaczne, wręcz obleśne. Jeszcze gdyby on miał 20 lat, to by uszło. Ale w tym wieku to jest niesmaczne! Tak samo jak niesmacznie wygląda 60-latka w miniówie i ostrym makijażem. 

Wiem że zaraz zbiorę baty tutaj, ale trudno. Uważam że jako były fan DM mam prawo się wypowiedzieć. Czy tylko na mnie sprawiają takie wrażenie? 

Baty, nie baty.

Ta babka ma ponad 60 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te dziwne ruchy i gesty...

Na zdjęciu zrobię nawet ze 100-letniej babki nastolatkę. Ponadto nie wiem po co porównywać zdjęcie kobiety na plaży w kostiumie kąpielowym do faceta na scenie. 

Co do "nadal niezłe ciacho" mamy różne gusty. Ja gustuję w młodszych płci przeciwnej 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azimut napisał:

od płyty Violator

To się panowie dopiero rozkręcali 🙂 Trzeba trochę czasu i cierpliwości ,żeby posłuchać więcej razy i się przekonać.

Oczywiście masz prawo być niezadowolonym i wyrażać swoją opinię.

1 godzinę temu, azimut napisał:

Wielki niesmak wzbudza wygląd i zachowanie na scenie obydwu Panów

To może być celowe działanie artystów. Taki ich marketingowy wizerunek.

Słucham D🌹M od  dawna ,jestem ich fanem i powiem tak.Nigdy na ich wygląd nie zwracałem specjalnej uwagi (wygląd,ubiór,zachowanie itd.) Interesowała mnie wyłącznie muzyka i teksty.Prawdą jest,że na koncercie nie byłem żadnym .Szkoda 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
16 minut temu, azimut napisał:

Co do "nadal niezłe ciacho" mamy różne gusty. Ja gustuję w młodszych płci przeciwnej 🙂

No, mamy.

Ja też preferuję babki. Z tym że z młodymi nie ma o czym pogadać po wyjściu z łóżka. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azimut napisał:

zachowanie Davida Gahan'a dla mnie po prostu jest niesmaczne

Nie pamiętam ,żeby Dave był autorem jakiegoś skandalu.Jako ojciec trójki  dzieci ma prawo się wyluzować od czasu do czasu 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez baltfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kangie napisał:

No, mamy.

Ja też preferuję babki. Z tym że z młodymi nie ma o czym pogadać po wyjściu z łóżka. 😉

Między "młodymi" i "młodszymi" jest delikatna różnica biorąc pod uwagę że jestem w średnim wieku i 40-latka jest dla mnie wystarczająco "młodszą":)))) Ale i tak gadać wolę przed seksem a nie po.

8 minut temu, baltfan napisał:

Nie pamiętam ,żeby Dave był autorem jakiegoś skandalu.Jako ojciec trójki  dzieci ma prawo się wyluzować od czasu do czasu 🙂

 

 

A kto pisze i skandalach? I czy ja napisałem że on do czegoś nie ma prawa? 

Po prostu mnie się nie podoba ani jak śpiewa od pewnego czasu ani jego image. Na szczęście on prawdopodobnie nie wie o moim istnieniu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azimut napisał:

czy ja napisałem że on do czegoś nie ma prawa? 

Twoja wypowiedź tak zabrzmiała ,bynajmniej ja to tak odebrałem .

 

2 godziny temu, azimut napisał:

Jeszcze gdyby on miał 20 lat, to by uszło. Ale w tym wieku to jest niesmaczne!

To wyraz oburzenia .Ktoś podważył twoje kryteria dobrego smaku.Więc podświadomie zabraniasz mu czegoś,co dla ciebie jest niesmaczne.

Moim zdaniem w zachowaniu panów z DM nie ma nic ,co mogłoby szokować i uchodzić za niesmaczne.

Skandal to np. występ na koncercie w stanie po spożyciu czy inne seks scesy 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy zupełnie odmienne gusta. Wszyscy się starzejemy, a panowie z DM moim zdaniem fajnie grają swoją starością i potrafią ją artystycznie wykorzystać. Vide teledysk do “Ghosts Again”. Tam ich starość świetnie zagrała, z tekstem i obrazem.


I nie, absolutnie nie uważam, że “Violator” to ich ostatnia dobra płyta… wręcz przeciwnie, to ich pierwsza genialna płyta, a potem było jeszcze kilka równie dobrych.

PS na koncertach DM byłem w sumie trzech, na każdym bawiłem się dobrze, ale najlepiej na tym ostatnim, tegorocznym, w Krakowie…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azimut napisał:

W młodości byłem zagorzałym fanem DM. Ale od płyty Violator co raz mniej podobała się mnie ich twórczość. To co widzę i słyszę teraz mnie wręcz odrzuca. Nie wiem czym tak ludzie się zachwycają jeśli chodzi o ich koncerty. Nowe utwory są słabe, a ze starych płyt nie potrafią już ani dobrze zagrać ani zaśpiewać. 

Wielki niesmak wzbudza wygląd i zachowanie na scenie obydwu Panów, a w szczególności Davida Gahan'a. Przecież on wygląda i zachowuje się jak stara męska prostytutka z ulicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie. A przecież pod koniec lat 80-ch chciałem być podobny do niego, nosiłem taką samą fryzurę i podobnie się ubierałem. On był idolem milionów nastolatków na całym świecie. A teraz mam wrażenie że może być idolem tylko starych homoseksualistów. 

I nie, nie jestem homofobem. Uwielbiam wielu wspaniałych artystów homoseksualistów z Fraddie Mercury na czele. Ale wygląd i zachowanie Davida Gahan'a dla mnie po prostu jest niesmaczne, wręcz obleśne. Jeszcze gdyby on miał 20 lat, to by uszło. Ale w tym wieku to jest niesmaczne! Tak samo jak niesmacznie wygląda 60-latka w miniówie i ostrym makijażem. 

Wiem że zaraz zbiorę baty tutaj, ale trudno. Uważam że jako były fan DM mam prawo się wypowiedzieć. Czy tylko na mnie sprawiają takie wrażenie? 

Ciekawie rozwija się ten watek)) . Ciekawe jest też to , ze tak samo twierdzi moja żona swoimi sympatiami zdecydowanie obdzielając Martina Lee Gore.  To zachowanie Davida to część imagu scenicznego. Poza tym , to zespół wybitnie koncertowy i jak zauważyłem panowie z DM czerpią pełnymi garściami radość z kontaktu z publicznością świetnie się przy tym bawiąc. Jakaż inna może być motywacja półtorarocznej trasy? Gahan jest żonaty , od jakiegoś czasu szczęśliwie a w tym teledysku występuje jego żona. To rodzaj samokrytyki, swoistego katharsis od hedonistycznego trybu życia z konsekwencjami do jakich mogło go to zawieść , ale nie zawiodło.

Idąc dalej. To właśnie po Violator powstały arcydzieła w tym absolutne ULTRA i SOFAD. Z późniejszych wyróżniłbym Spirit i Playing the Angel. O ostatnim albumie napisano już sporo. Ich muzyka towarzyszy mi od 40 już lat, tekstowo, z albumu na album,  odpowiada zmianom w moim życiu i postrzeganiu zmieniającego się wokół  świata, ale to temat na inną dyskusję. Tworząc muzykę tyle lat nie można im zarzucić , że ich kolejne albumy są wtórne. Sa lepsze i gorsze , ale każdy oprócz nowych treści ma zawsze rozpoznawalny pierwiastek DM.  Na ich tekstach uczyłem się angielskiego , a są gramatycznie bardzo poprawne w przeciwieństwie do niechlujstwa językowego wielu innych współczesnych. Cieszmy się ich muzyką i koncertami , bo sprawiają fanom  dużo radości. Dobra muzyka i geniusz kompozytorski Martina zawsze się obroni. Porównajcie co posiadając ogromną wrażliwość muzyczną  można zrobić z ciekawym tematem muzycznym, mimo upływu lat. Czapki z głów..

I współczesna wersja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tyrion.L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Tyrion.L napisał:

Ciekawie rozwija się ten watek

Myślę,że warto go rozwijać ,zwłaszcza ,że jest to jedyny znany mi wątek dotyczący zespołu Depeche Mode na tym forum .

D🌹M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.