Skocz do zawartości
IGNORED

high-endowe prawdy czyli subiektywnie o audio


Meloman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, pmcomp napisał:

Nie z tobą rozmawiam kolumnokleto ... 

Czy podobnie jak @.:Gerard:. ostatnio ... piłeś coś dzisiaj ? 🙂 Pijesz dalej? Bo tak coś słabą wódą spomiędzy twoich wierszy zalatuje.

Dam podobną rade jak jemu ... poczytaj się rano.

 

Zanim kogoś przywołujesz to "spójrz w lustro", bzdurne komentarze, zaczepki, prowokacje, ośmieszanie Hi-End aby wypromować szrot który promujesz, czepiasz się branży mimo ze są oznaczeni jako branża bo siebie promujesz, szkoda tylko tych którzy dali się złapać w twoja łapankę
 

Kur.., prowokuje a później lata z paluszkiem po forum i wytyka.
dwóch po kolei postów nie potrafi normalnie napisać tylko swoje małego ego próbuje nadmuchać .....
zapier.... ze skarga .................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Zanim kogoś przywołujesz to "spójrz w lustro", bzdurne komentarze, zaczepki, prowokacje, ośmieszanie Hi-End aby wypromować szrot który promujesz, czepiasz się branży mimo ze są oznaczeni jako branża bo siebie promujesz, szkoda tylko tych którzy dali się złapać w twoja łapankę
 

Kur.., prowokuje a później lata z paluszkiem po forum i wytyka.
dwóch po kolei postów nie potrafi normalnie napisać tylko swoje małego ego próbuje nadmuchać .....
zapier.... ze skarga .................

Piłeś? Bo znowu jakoś mi tak wygląda patrząc na składnię i wyrażenia.

Pytam bo nie wiem czy warto z tobą dyskutować i co z tego potem wyniknie.

Widzę, że coś ci jednak leżało na wątrobie ... chyba potem rano.

Do mnie masz pretensje? Za to że jak chlejesz i piszesz co ci popadnie po klawiaturze i potem to czytać hadko? 

Promuje to na co mam ochotę i to co jest dobre. Ty promujesz to co łaskawie dadzą ci dystrybutorzy. Ot taka mała różnica między nami. Siedzisz w kieszeni dystrybucji i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Brawo ty.

Ośmieszanie hi-end? Hi-end sam siebie ośmiesza oferując śmieszny stosunek jakości do ceny w porównaniu do uznanych produktów z ubiegłego wieku. Frajerów nie sieją ... golić ich ... oto cały ten audio hi-end. Na szczęście w nowej produkcji zdarzają się wyjątki i rodzynki.

"zapier.... ze skarga ................." ... szkoda to nawet komentować. Nigdzie nie musiałem latać, twoje wpisy świadczyły o tobie, pozostały i wystawiają ci laurkę.

 

Piłeś ... nie jedź 😉 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pawellang napisał:

Głównie Jazz, ale

10 godzin temu, pmcomp napisał:

Czy robisz sobie ze mnie jaja?

10 godzin temu, slawek.xm napisał:

już byś sobie posłuchał.... za takie chamskie odzywki

szkoda na ciebie czasu hi-endowy złomiarzu

9 godzin temu, pmcomp napisał:

Nie z tobą rozmawiam kolumnokleto ... (tu analogia: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

Czy podobnie jak @.:Gerard:. ostatnio ... piłeś coś dzisiaj ? 🙂 Pijesz dalej? Bo tak coś słabą wódą spomiędzy twoich wierszy zalatuje.

Dam podobną rade jak jemu ... poczytaj się rano.

9 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Zanim kogoś przywołujesz to "spójrz w lustro", bzdurne komentarze, zaczepki, prowokacje, ośmieszanie Hi-End aby wypromować szrot który promujesz, czepiasz się branży mimo ze są oznaczeni jako branża bo siebie promujesz, szkoda tylko tych którzy dali się złapać w twoja łapankę

8 godzin temu, pmcomp napisał:

Promuje to na co mam ochotę i to co jest dobre. Ty promujesz to co łaskawie dadzą ci dystrybutorzy. Ot taka mała różnica między nami. Siedzisz w kieszeni dystrybucji i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Brawo ty.

Ośmieszanie hi-end? Hi-end sam siebie ośmiesza oferując śmieszny stosunek jakości do ceny w porównaniu do uznanych produktów z ubiegłego wieku. Frajerów nie sieją ... golić ich ... oto cały ten audio hi-end. Na szczęście w nowej produkcji zdarzają się wyjątki i rodzynki.

9 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Zanim kogoś przywołujesz to "spójrz w lustro", bzdurne komentarze, zaczepki, prowokacje, ośmieszanie Hi-End aby wypromować szrot który promujesz, czepiasz się branży mimo ze są oznaczeni jako branża bo siebie promujesz, szkoda tylko tych którzy dali się złapać w twoja łapankę
 

Kur.., prowokuje a później lata z paluszkiem po forum i wytyka.
dwóch po kolei postów nie potrafi normalnie napisać tylko swoje małego ego próbuje nadmuchać .....

Spokojnie, spokojnie. Jeszcze się pogodzicie przy grillu.

Fire Grilling GIF by McBrikettChef Cooking GIF by Brix 01Grilling Labor Day GIF by Sonny's BBQGrilling 4Th Of July GIF by Robert E Blackmon

Ew. się poszarpiecie ;) na żywo (live) po kilku szotach przy grillu.

anderson cooper alcohol GIF

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Sovereign napisał:

Ew. się poszarpiecie 😉 na żywo (live) po kilku szotach przy grillu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja z nimi nie piję, to jest niebezpieczne. Wilcy z nich wyłażą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, pmcomp napisał:

Czy robisz sobie ze mnie jaja?

Pytałem o wykonawców.

Symfonie są raczej pisane na wiekszą orkiestrę niż big band.

Nie robię jaj, ale szkoda mi czasu żeby wypisywać nazwy. Ulubione to Kenishi Tsuonda Big Band (super nagrane), Cannonball Adderley itd. 
Mogę włączyć cokolwiek z TIDAL albo z 3000 płyt które mam na lokalnym dysku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pawellang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pawellang napisał:

Nie robię jaj, ale szkoda mi czasu żeby wypisywać nazwy. Ulubione to Kenishi Tsuonda Big Band (super nagrane), Cannonball Adderley itd. 
Mogę włączyć cokolwiek z TIDAL albo z 3000 płyt które mam na lokalnym dysku.

Czyli raczej „nowoczesne” big bandy, a nie z ery swingu czy big bandow lat 30-50 ubieglego wieku. Tsunoda urodzil sie w 1951 roku i moze mama mu z radia puszczala do kolyski 😉 .

Jakos w te 3000 plyt big bandowych nie chce mi sie wierzyć. Tidala nie slucham ale wybor big bandow, o ktorych napisalem powyzej jest tam zalosny.

Nie raktuj tego jak zarzut, kazdy powinien sluchac to co lubi i kocha. zraczej chodzi  i o to, ze nic nowego u Ciebie nie znajdę. Szkoda.

Do tego nie wiem, na czym sluchasz, o tym mozna na PW.

Skąd jesteś? Dysponujesz transportem CD (piszesz o lokalnym dysku) gdzie mozna zapodac cos z mojej kolekcji big bandowej?

Pozdro

 

PS. Tsunodw znam i czasem slucham choc jego plyty sa w Polsce trudno dostepne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmcomp napisał:

Czyli raczej „nowoczesne” big bandy, a nie z ery swingu czy big bandow lat 30-50 ubieglego wieku. Tsunoda urodzil sie w 1951 roku i moze mama mu z radia puszczala do kolyski 😉 .

Jakos w te 3000 plyt big bandowych nie chce mi sie wierzyć. Tidala nie slucham ale wybor big bandow, o ktorych napisalem powyzej jest tam zalosny.

Nie raktuj tego jak zarzut, kazdy powinien sluchac to co lubi i kocha. zraczej chodzi  i o to, ze nic nowego u Ciebie nie znajdę. Szkoda.

Do tego nie wiem, na czym sluchasz, o tym mozna na PW. Skąd jesteś?

Pozdro

 

PS. Tsunodw znam i czasem slucham choc jego plyty sa w Polsce trudno dostepne.

 

Mój system to:

- streamer z kartą Pink Faun z zegarem Ultra OCXO

- DAC Aries Cerat Helene

- Pre Amp BHK Signature z wymienionymi kondensatorami na VCap CuTF

- Wzmacniacze BHK Mono 300 z wymienionymi kondensatorami na VCap ODAM

- Głośniki customowe Akustyk na Ellipticorach Scan Speak (obudowa OB dla sekcji niskotonowej gdzie grają 4 x 38 WE, moduł średnio i wysokotonowy w obudowie zamkniętej ale z Vario Ventami co daje efekt OB gdzie grają 2 x 21 WE i wysokotonowe D3404 oraz D2404)

- Okablowanie firmy Matthew Bond Audio - głośnikowe GSC36, XLR Analog Reference oraz zasilające Reference i Insight.

Mieszkam w okolicach Warszawy.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 5.01.2024 o 19:02, Pawellang napisał:

Mój system to:

- streamer z kartą Pink Faun z zegarem Ultra OCXO

- DAC Aries Cerat Helene

- Pre Amp BHK Signature z wymienionymi kondensatorami na VCap CuTF

- Wzmacniacze BHK Mono 300 z wymienionymi kondensatorami na VCap ODAM

- Głośniki customowe Akustyk na Ellipticorach Scan Speak (obudowa OB dla sekcji niskotonowej gdzie grają 4 x 38 WE, moduł średnio i wysokotonowy w obudowie zamkniętej ale z Vario Ventami co daje efekt OB gdzie grają 2 x 21 WE i wysokotonowe D3404 oraz D2404)

- Okablowanie firmy Matthew Bond Audio - głośnikowe GSC36, XLR Analog Reference oraz zasilające Reference i Insight.

Mieszkam w okolicach Warszawy.

 

 

Ależ zestaw, gratulacje. Czy mógłbyś pokazać te głośniki, bo opis intrygujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 09:41, pantagruel napisał:

Ależ zestaw, gratulacje. Czy mógłbyś pokazać te głośniki, bo opis intrygujący?

Zdjęcia są na grupie kolumn Akustyka.

Tutaj jest film na YT 🙂 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.