Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz Grundig A-903 Fine Arts


8815lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Ola -----> tajemnica to nie jest. Cena była bardzo uczciwa i szczerze dołożyłbym do niej nawet jeszcze parę złotych gdyby wzmak był w idelanym stanie optycznym. Był tylko w dobrym. Jak Ciekawi Cię dalej konkretna suma to napisz na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczenie aukcji przed czasem uwazam za szczyt hamstwa i ewidentne oszustwo.

Oszukuje sie osoby licytujace dany przedmiot, ze sprzeda sie go poprzez aukcje i ze wygra najwyzsza oferta.

Oszukujacym jest nie tylko sprzedajacy, ale tez kupujacy, ktory "dogadal sie" poza aukcja.

I dlatego Jaro dostaje ode mnie bana.

I nie dlatego, ze chcialem kupic ten wzmacniacz, tylko dlatego ze wiem jak czuje sie osoba licytujaca, ktorej ktos przed nosem zamknal aukcje.

 

Nie pozdrawiam

Profes

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor ----> jakbyś choć uważnie czytał to byś wiedział, że nie ja go kupiłem a Krystian i tylko za pośrednictwem mojego konta. Ja jedynie obejrzałem wzmak czy nie był naprawiany i czy jest sprawny. Przetestowałem go parę godzin i dziś oddaje go właścicielowi. Nie ukrywam tego bo nie handluję sprzętem, nie mam nic do ukrycia i nie chce by ktoś próbował mi zarzucić, że skupuję sprzęt celem spekulacji.

Profesor pozdrawiam i kończę wszelką dyskusję na temat tego zakupu.

Zbanować możesz sprzedającego, że nie miał ochoty prowadzić aukcji do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm winy nie ponosi Jaro tylko sprzedawca chociaz i tak jest to wszystko troche dziwne dzisiaj mi napisal cytuje "Witam Wzmacniacz był jednak naprawiany i nie chciałem sprawić Panu kłopotu ." Cudowny sprzedawca mozna to tylko zakonczyc stwierdeniem adekwatnym dac mu medal i polac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> profes

Masz rację, jaro po prostu naprawdopodobniej drugie tyle co wylicytował zapłacił poza allegro (sorry jego znajomy).....winne są obie strony..tak się nie robi i kropka.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest już od ponad dwóch godzin u mojego kolegi. Na tym kończy się mój kontakt z nim i udział w całej sprawie. W sumie żałuje, że pozwoliłem mu skorzystać z mojego konta do zakupu. Tak wieszalibyście psy na kimś anonimowym a w tej sytuacji stałem się wrogiem publicznym dla zaintersowanych. Pomimo, że mój realny udział sprowadził się do tego, że kolega posłuchał u mnie przedwczoraj kolumn na M18WH+KT28F i A-9000. Wychodząc zapytał co ta za wzmacniacz grał bo on też chce taki, a wczoraj poprosił byśmy pojechali obejrzeć konkretnie ten egzempalarz bo umówił się ze sprzedającym...

Ja nadal poszukuję dla siebie drugiego, idealnego egzemplarza A-9000. Wzmacniacz ma swoje lata i wiem, że będzie ciężko, ale po obejrzeniu egzemplarza Krystiana WAF mojej małżonki znacznie wzrósł i pozwoli jak coś takiemu samemu "zamieszkać" w sypialni.

P.S. Moj egzemplarz nie ma drewnianych boków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio jesteś zainteresowany czy tylko czepialski? Profes wyraził swoje zdanie, więc mu odpowiedziałem jak się miały rzeczy a Ty Zyzio wybacz ale idź w swoją drogę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wyraziłem swoje - o co chodzi ??? Nieuczciwości nie toleruję, a to była chamska, typowo polska "sprytna" zagrywka.....niekoniecznie Twoja - może i znajomego ale za Twoją posrednią lub bezposrednią aprobatą......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainteresowani skoro czujecie się tak urażeni zaistniałą sytuacją, a Zyzio robi za sędziego ludowego trybunału choc noc go ze sprawą nie wiąże, to podaję teraz namiar na A-9000 w Warszawie. Wzmak ma podobno (nie widziałem go) wymienione gniazda na akceptujące banany i zmienione z przodu przełączniki na hebelkowe (podobno wygląda to ładnie). Właściciel szuka innego wzmacniacza i pewnie lada dzień go sprzeda. Ogłoszenie było w Hi-Fi 3/2006, tel 510879974.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "aprobata" sprowadziła się Zyzio do obejrzenia wzmacniacza i wyrażenia swojej opinii na temat jego stanu technicznego.

Więc wybacz ale idź w swoja stonę i odczep się ode mnie. Gościu nie wycofał ofert, nie przerwał aukcji bez podania powodu a przelicytował wszystkich z mojego konta bo nie pamiętał hasła do swojego. Zgobne jest to z regulaminem Allegro a czy moralnie uczciwe to nie moja sprawa. Więc zachowaj swoje opinie dla siebie albo napisz do sprzedającego zażalenie.

Napisałem wyraźnie jaki był udział mój w sprawie więc dość o tym i nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale nie wybielaj się już tak....po prostu nie podobała mi się taka zagrywka, a całą sprawę niech każdy sobie sam zinterpretuje....ja swój poglad wyraziłem i kropka.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza wszystkim to nie przelicytował...bo aukcja została zakończona przed czasem...i oto tylko chodzi głównie - dogadanie się ze sprzedawcą poza aukcją - nie przekrędcaj więc kota ogonem jaro, bo jak gość korzystał z Twojego konta zapewne doskonale o wszystkim wiedziałeś.....więc te gadki w stylu :" odczep się ode mnie" zachowaj dla siebie, bo nie czepiam bezpośrednio Ciebie, a jedynie potępiam chamstwo i nieuczciwość zaistniałe w tej sytuacji, a tego mi nie zabronisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio widzisz w czym rzecz - nie miałem nic do ukrycia w tej sprawie od początku dlatego oficjalnie napisałem, że z mojego konta zakupił ten wzmacniacz mój kolega. Mogłem przemilczeć fakt i udać głupa. Nie zrobiłem tego bo uważam, że ja nie mam w tej sprawie sobie nic do zarzucenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio zacytuję sam siebie :

"W sumie żałuje, że pozwoliłem mu skorzystać z mojego konta do zakupu. Tak wieszalibyście psy na kimś anonimowym a w tej sytuacji stałem się wrogiem publicznym dla zaintersowanych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, bo tyle bym uważał za cenę absolutnie nie atrakcyjną. Za 1400 zł móżna było niedawno kupić znacznie nowszego NAD-a 370.

Chcesz to powiem Ci, że cena naprawdę nie była wyraźnie wyższa od tej z aukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ---> zapytaj kupującego i sprzedającego. Przedstawiłem Ci bardzo wyraźnie udział mój w tej sytuacji. Wiem ile zapłacił za ten wzmacniacz i uwierz mi była to prawdziwa okazja. Skoro niedawno napisałeś:

 

"Max. 800 zł...i tak nie jest tyle wart."

 

to sobie policz ile było okazją. Ja kończę bezproduktywną dyskusję na ten temat a szczególnie, że nie byłeś osobą zainteresowaną albo np licytującą a tylko stroisz się w piórka mentora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro4444

 

No i po co ci ten grundig :-) ? Zostałes forumowym spekulantem.... Czytam to wszystko i smieję się . Niektórzy to sa zdrowo j**nięci na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mzawek mi on na nic bo nie było to jeszcze to, co chciałbym kupić. Ale metkę mi przywieszono mimo, że od początku napisałem jasno i wyraźnie co i jak...

Idziesz jutro na Wolumen?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIedouczonych a jednocześnie zbyt krewkich i skłonnych do rzucania pochopnych oskarżeń odsyłam do regulaminu allegro, gdzie stoi jak wół, ze jednym z prawidłowych sposobów zakończenia aukcji jest jej wcześniejsze zakończenie, przy czym jest on zobowiazany do sprzedania licytowanego towaru temu z licytujących czyja oferta jest najwyższa w chwili zamknięcia aukcji. Taka właśnie sytuacja tutaj wystąpiła, zatem nie ma żadnych podstaw do wszczynania takiego tumultu. Wszelkie oskarżenia o nieuczciwość i wołanie o oszustwie należy uznać za bezpodstawne, zeby wręcz nie powiedzieć oszczerstwo. Zastanówcie się panowie nad tym co piszecie zanim pochopnie i bezpodstawnie kogoś oskarżycie z powodu swojej niewiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z McG... tak jest w regulaminie i co po niektorzy niech sobie swoje humorki do kieszeni schowaja.

 

Tak na marginesie, to jakich mamy praworzadnych forumowiczow. Wystarczy, ze wystepuje przypuszczenie o zlamaniu zasad na jakiejs durnej aukcji, na portalu, w ktorym zdzierstwo z prowizji przechodzi zdrowy rozsadek, i juz chca krzyzowac... Ciekawe, czy samochodem tez nie przekraczacie dozwolonej predkosci, nie kopiujecie sobie plyty CD od kolegi, prowadzicie zycie wg dekalogu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące tylko moje zdanie, nie mam nic do jaro4444 jedynie to mógłbym sie przyczepić do sprzedającego, ponieważ zadając mu pytanie o zakończnie aukcji przed czasem odpowiedział mi że nie jest tym komplenie zainteresowany.......... a jak było każdy widział

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oskarżeń jeszcze daleko panie McG, wskazuję jedynie na sytuacje, która miała miejsce i nie spodobała mi sie, ostra reakcja jaro jeszcze bardziej utwierdziła mnie w tym, że "wszystko jest szyte grubymi nićmi" ........szkoda dłużej już tego ciągnąć.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.