Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz Grundig A-903 Fine Arts


8815lukas

Rekomendowane odpowiedzi

=> Mc Gyver

Tak poza tym zdaję sobie sprawę dlaczego tak Cię boli czepianie się nieuczciwośći......Rzetelny i uczciwy sprzedawca pisze, iż aukcja może zakończyć się przed czasem z powodu np. zamieszczenia ogłoszeń w różnych miejscach, w tym przypadku tak nie było, bo "oferta pod stołem" była na tyle wysoka, że można było ja zakończyć.....ale w porządku zostawmy to już......nadal twierdzę, ze zawinił zarówno sprzedawca jak i kupujący......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby wszystko było ujasne to również jest bardzo wątpliwe: "przelicytował wszystkich z mojego konta bo nie pamiętał hasła do swojego" :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - jak zapomniał hasła to bardzo prosto mógł je odzyskać......włosy dęba stają co się wyprawia na tym forum, na dodatek próbując się na siłę wybielić.....gratuluje nowego systemu w sypialni, jaro.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ---> albo tak tępy jesteś, że nie jesteś w stanie pojąc jasno przedstawionej sytuacji albo kłuci się to z Twoimi z góry założonymi tezami. Nic Ci nie potwierdziłem kolego tylko zaproponowałem policzyć. Ale widzisz skoro nie pasuje to do Twojej tezy to próbujesz przekręcać fakty po swojemu.

Wzmacniacza u mnie nie ma od wczoraj od 17.00 więc swoje insynucje wsadź sobie w buty i odczep się ode mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jaro od tępaków do sobie możesz wyzywać swoich znajomych...poza tym nie chodzi tylko o nieszczęsne konto i zadziwiające zbiegi okoliczności...paniał w końcu, czy kilofem trzeba to wtłoczyć do łepetyny ?

Poza tym jak długo chcesz ciągnąć tą farsę....wypadałoby w kopńcu stulić ogon.....i zamilknąć.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulić ogon kolego to możesz Ty.

Skoro Tobie się łopatą do głowy kładzie, a Ty dalej przekręcasz fakty, tak by Ci pasowały to jak Cię traktować? Uczciwie i bez niedomówień przedstawiłem sytuację zainteresowanym, oni zrozumieli, a Ty jako osoba postronna i nie zainteresowana dalej się czepiasz i wkładasz nos w nie swoje sprawy. Kiedyś Ci go ktoś przytrzaśnie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ćwoku jeden - czy ja go zakupiłem? Kupujący nie płacił pod stołem bo nie miał takiej potrzeby. Przelicytował cenę jaka odpowiadała obu stronom, zapłacił i pojechał ze sprzętem. Sprzedającemu odpadło oczekiwanie na kasę, pakowanie do przesyłki, pretensje kupującego, że sprzęt nie zgodny z opisem i takie tam.

Ale Ty i tak tego nie pojmiesz bo jesteś zaślepiony nienawiścią i Twoja krucjata powoduje ucisk na Twoim mózgu.

Licz się więc ze słowami skoro nie znasz faktów to stul buzie i weź jakiś nerwosol.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver : możesz podać ten punkt regulaminu ? Zdaje się że tam jest jeszcze że musi sprzedać za cenę z jaką zakończyła się aukcja, swoją drogą ten regulamin/pomoc jest tak skonstruowany/a że nic tam znaleźć nie można

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ----> ktoś Ci już coś powiedział na tym forum - spadaj. Więc ja powtórzę - SPADAJ KOLEŚ!

Pisz sobie co chcesz, ciskaj się jak chcesz. Mam to w poważaniu bo komu jak komu ale Tobie nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Koniec dyskusji z Tobą bo widzę, że tak samo jak Qubric masz percepcję selektywną i przyjmujesz to czaszki tylko to co Ci pasuje. Ale Qubric ma choć cięty język a Ty tylko prosty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> jaro

Na zakończenie powiem tylko tak : załóżcie sobie z lete i disco kółko różańcowe i wyspowiadajcie nawzajem, bo kłamstwa weszły Wam w krew i nie sądźcie że wszyscy są naiwni i tego nie widzą....to pisałem ja prostak - zyzio :) W dupkę kiedyś dostaniesz o d życia jaro, oj dostaniesz..ale to nie moje zmartwienie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna... :)

 

Tylko patrzec, jak nastepny wpis to beda dalsze i kolejne pretencje bardzo utrzymane w temacie watku... Np. ze "cwana zona" pana "j" byla w "Biedronce" i kupujac na wyprzedazy dwa kilo sledzi w marynacie nie poinformowala o fakcie wyprzedazy pani "z", ktora uznala to za objaw nieuczciwej konkurencji i dzialania "grubymi nicmi szyte" ;) Juz widze pania "z" biegnaca do kierownika sklepu z krzykiem o udostepnienie regulaminu i skrupulatnie wczytujaca sie, czy pani "j" rzeczywiscie mogla te sledzie kupic... :)

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, jestes jednym z najdoskonalszych tu przykladow "skondensowanej zyczliwosci ludzkiej" ;) Ja sie dzis tylko usmiecham, a Ty... mocno sie pienisz - pytanie po co? :) Jest przeciez taka mila niedziela (dla wielu) :)

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ----> owszem nie Twoje zmartwienie. Ale Ty chyba jakiś prorok jesteś czy jakoś tak...

Nie mam nic przeciw Tobie osobiście, gdybyś choć raz chciał przeczytać uważnie co zostało napisane albo gdybyś nie obserwował wszystkiego wokół przez maskę Twojej "misji".

Twoje "oburzenie" mógłbym pojąć, gdybym podstępnie kupił ten wzmacniacz, pisał peany na jego temat by wykreować rynek, a następnie wystawił go na sprzedaż za 150% ceny zakupu. Tylko widzisz nic takiego nie miało miejsca. Ale to nie szkodzi Zyzio byś w swoim zapale neofity przyczepił się do mnie.

To, że motasz się mocno to Ci pokażę.

Napisałeś, że nie warto dawać za A-9000 więcej niż 800 zł i to już w ostateczności. Jeśli kupujący zdecydował się na zakup od ręki, to ile % wartości ceny rynkowej wynosi "okazja" wg Ciebie? 60,70,80%?

Więc policz sam: 800x0,8=640.

Zobacz na jakiej cenie została zakończona aukcja i nie zarzucaj już więcej innym kłamstwa skoro nie masz ku temu podstaw, bo ktoś będzie bardziej nerwowy niż ja i skończy sie to dla Ciebie przykro.

Jak ochłoniesz z zapału demaskatora wszelkich "spisków" to pewnie znów normalnie powymieniamy poglądy.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> jaro

Nie rżnij głupa - sprtzedający zakończył aukcję przed czasem przy cenie ponad 600 zł, pomimo tego że zainteresowanie było ogromne....buhaha :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> jaro

Poglady zawsze mozemy normalnie p[owymieniać, ale zdania nie zmienię, ze takich numerów robić się nie powinno.....sprawa śmierdzi na kilometr i Twoje tłumaczenia na nic się zdadzą..jedynie zaogniają sytuacje......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Jaro... :) Zyzio siedzi mu na plecach krewko pokrzykujac "jam tu jest straznik uczciwosci kupieckiej, jam ci jest..." i w zaden sposob nie daje sie zrzucic... ;)

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio Twoje zdanie bez wymiernych dowodów nie jest warte funta kłaków. Poza tym jak mogło być tak ogromne skoro:

"Hi-end kurna, z basem odkręconym na maksa...bo kondy suche jak pieprz ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - se licytujcie :)"

 

Jak policytowali to nagle Zyzio zmienia zdanie. A może Zyzio chcesz nagle zmniejszyć swoją niechęć do vintage audio? Tylko Zyzio jak się to pogodzi z Twoja linią partyjną potępiania wszystkiego co starsze jak rok, no może dwa lata? ;)

 

"O primare jestem spokojny :) Walczę tylko ze sztucznym windowaniem cen i mamieniem hi-endem za grosze....."

 

To widzisz nie windowali ceny a kupili a Tobie dalej nie w smak?

 

"=> disco

Gdzie się znowu wciskasz ? ;-) Najlepsze nie są nowe klocki jak i te które posiadam, ale tworzenie legend w stylu forumowym jest po prostu niesmaczne.....i jak widać po cenach na allegro moja Donkiszoteria skutek przyniosła - i oto chodziło - ochrona mniej zamożnych przed przesadnymi opiniami wygłaszanym na tym forum !"

 

Więc mniej zamożny kolega kupił okazyjnie sprzęt i co na to Zyzio - odowadnia wszystkim, że dał więcej jak zapłacił rzeczywiście.

 

Zyzio o co Ci tak naprawdę chodzi? Chyba tylko o to by się popienić i pociskać. Uwierz mi - szkoda dnia na takie zachowanie.

Zyzio zastanów się i życze Ci naprawdę szczerze więcej dystansu do rzeczywistości...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tak się akurat złożylo, ze to ja tydzień temu kupiłem (za pomocą nieocenionego Jaro4444) wzmacniacz Gundig Fine Arts 9000. Do winy z tytułu zakonczenia aukcji przed czasem nie poczuwam sie zadnej. Co do zarzutu rzekomego wreczania drugiej czesci kasy pod stolem zdecydowanie sie odcinam. hasla faktycznie zapomnialem, a to z tego powodu, ze zakladalem konto tego samego dnia. niestety wczesniej wyrazenie niniejszych wyjasnien (dla wielu watpliwej jakosci) zostalo odwleczone z powodu 7 dniowej karencji. nie widze innego powodu, dla ktorego pozwolilbym na oczernianie przyjaciela, ktory udzielił mi swojej fachowej pomocy. (Jaro jeszcze raz sorry). co do pozostałych zarzutów - cóż, obyscie byli jak ten snieg niepokalani. serdecznie pozdrwowiania dla wszystkich, ktorych plany na prawde nieumyślnie pokrzyzowałem. Wszak ja, czlek dopiero na forum audio raczkujacy, mam prawo wszyskiego jeszcze nie wiedzieć. Chciałbym sie w takim razie zrewanzować. otóż poszukuje do mojego wzmaka dwóch pozostałych klocków (CD i tuner). być moze macie zamiar w najbliższym czasie wymienić Wasze na coś zdecydowanie nowszego. Czekam z pokorą na ostrą krytykę, ale moze i na propozycje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, ze nasz stroz moralności gdzies przepadł. Wierzysz czy nie, Twoja sprawa.Kasy pod stołem nie było. Za uwagę dziekuje, zapamiętam. Należaloby tylko wycofać to, co powiedziałeś o Jaro 4444. Pamiętaj, że "mężczyznę poznaje się po tym jak kończy". Pozdrowienia :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.