Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z Eversolo DMP A6?


MarcK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Ni cholery, miałem Topping D90 w czasie jak był topowym dacem ze szczytu listy przebojów ASR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- wytrzymałem ten badziew 2 tygodnie. Przez te dwa tygodnie wmawiałem sobie co dzień że jest cudownie, przecież to hajend, a ja sobie coś roje i bajam po audiofoolsku... po czym wziąłem ten szajs do kumpla podpięlismy zamiast pontusa denafripsa i następnego dnia gwiazda pomiarów amirowych 1kHz wylądowała na olx, a zasługiwała na śmietnik 😂

Ale to ludzi już chyba doszło że wyniki pomiarów z ASR są oderwane od tego co potem słyszysz. 

To nie idzie w parze. 

Wydaje mi się że ten czas już pomału minął aczkolwiek mogę się mylić. 

19 godzin temu, linu666 napisał:

Tak oczywiście. Na razie pełna profeska i nie mam uwag wiec spokojnie czekam. Jak się temat zamknie to zdam pełna relacje dla następnych zainteresowanych i obecnych użytkowników. 

No ale masz jakies info czy będzie serwisowany czy wymieniany? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Ale to ludzi już chyba doszło że wyniki pomiarów z ASR są oderwane od tego co potem słyszysz. 

To nie idzie w parze.

Nie sa oderwane i ida w parze. Acz warto rozumiec czym te czy inne pomiary sa, aby uniknac nieuprawnionych wnioskow.

 

15 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Wydaje mi się że ten czas już pomału minął aczkolwiek mogę się mylić. 

Ze niby powrot do wiekow ciemnych? Oby nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lech36 napisał:

Może masz za kiepskie ZG i inne elementy toru audio? Podobno jak inne elementy toru są słabe to nie da się słuchać, tak czytałem na tym forum 😉.

A co chińczyki napiszą jak ktoś zapyta czemu to nie gra jak się mierzy?

Że ulega psychoakustyce albo że lubi słuchać zniekształceń, potem że jego system nie pozwala na granie "neutralnego" elementu tylko musi mieć podkolorowane... 

Oczywiście nikt się nie zająknie że nic na tym "neutralnym" sprzęcie nie gra jak w rzeczywistości... poza tonem o wysokości 1kHz 😂

A potem na tym forum niektórzy powtarzają te bzdury... 🙃

Nie Lechu, sprawdzałem na dwóch bardzo przyzwoitych ZG... 

2 minuty temu, ProjectPi napisał:

Ze niby powrot do wiekow ciemnych? Oby nie.

O naiwny piewco chińskiej myśli technologicznie markietingowej 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProjectPi napisał:

Nie sa oderwane i ida w parze. Acz warto rozumiec czym te czy inne pomiary sa, aby uniknac nieuprawnionych wnioskow.

Masz rację idą w parze.

Co tam jest zestawiane jako top mi w brzmieniu nie leży.

Słusznie 🙂

3 minuty temu, ProjectPi napisał:

niby powrot do wiekow ciemnych? Oby nie.

Powrót do świadomych zakupów.

Jeśli kupujesz sprzęt do grania to go słuchasz.

Jeśli kupujesz telewizor to na niego patrzysz przed zakupem.

Jeżeli wybierasz żonę to chodzisz z nią na randki a nie piszesz przez sieć

A jeśli kupujesz jedzenie to je wcześniej kosztujesz a nie czytasz o E

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pedze piewczyc, az podskakuje z wrazenia.

2 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Co tam jest zestawiane jako top mi w brzmieniu nie leży.

I co z tego, ze roznym rozne lezy? Ponoc kazda potwora znajdzie swego amatora, w bardzo szerokim znaczeniu.

 

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Powrót do świadomych zakupów.

Jeśli kupujesz sprzęt do grania to go słuchasz.

Jeśli kupujesz telewizor to na niego patrzysz przed zakupem.

Jeżeli wybierasz żonę to chodzisz z nią na randki a nie piszesz przez sieć

A jeśli kupujesz jedzenie to je wcześniej kosztujesz a nie czytasz o E

Lektura pomiarow jest taka sama czescia procesu swiadomego zakupu, jak wyszukiwanie innych, pomocnych informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ProjectPi napisał:

Lektura pomiarow jest taka sama czescia procesu swiadomego zakupu, jak wyszukiwanie innych, pomocnych informacji.

Pod warunkiem że lektura pomiarów jest częścią, a nie jedynym elementem oceny. Tymczasem Ty i niektórzy koledzy zaprzeczacie że ktoś może cokolwiek słyszeć 

A subiektywna ocena jest nic nie warta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProjectPi napisał:

Tradycyjnie piszesz kwieciste bzdury we wlasciwym sobie stylu.

O proszę... zaprzeczasz że pomiar jest jedynym istotnym elementem oceny audio? 😂

Jeszcze trochę i zaczniesz kable słyszeć 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przytoczysz jakas moja wypowiedz, ze "pomiar jest jedynym istotnym elementem oceny audio", to sie do tego odniose.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

No ale masz jakies info czy będzie serwisowany czy wymieniany? 

Jak już do mnie wróci to będę wiedział. Została nadana przesyłka i podejrzewam ze jutro wszystko się wyjaśni. Należę do tych co jak nie zobaczą to w nic nie wierzą 😜 tak krótko nawiazując do kolejnych kłótni na temat pomiarów, brzmienia, smaku i urody kobiet 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, marcinmarcin said:

O naiwny piewco chińskiej myśli technologicznie markietingowej

Źle trafiłeś. Piewcą chińszczyzny jest tu kto inny. Ale zdaje się rzadko się udziela. Może to i dobrze.

A propos pomiarów. Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli nie interesuje cię wierność przekazu, czyli minimalny wpływ urządzeń na sygnał możesz, sobie rzeczone pomiary odpuścić. Kieruj się własnym gustem. To że ktoś cię przy okazji oszuka, też nie ma znaczenia, bo w końcu nie o to tu chodzi. O gustach się nie dyskutuje - jeden lubi V-kę, czyli dyskotekę, inny lubi głośniki w przeciwfazie itd.

Kiedyś audiofil to była osoba, której zależało na maksymalnej wierności przekazu. Ale czasy się zmieniają i teraz chodzi o co innego. Może to być hołdowanie własnym lub czyimś gustom, a może to być zupełnie co innego.

Widać totalny brak szacunku i zaufania do konstruktorów, każdy audiofil musi sam sobie ustawić brzmienie, a ponieważ z reguły nie ma dostatecznej wiedzy, by zrobić to w normalny sposób, szuka sposobu na ingerowanie w brzmienie i oczywiście zabiera się do tego tak jak umie, czyli - kable, podstawki, ramki ze żwirkiem, sztuczne masy, bateryjki podłączane jednym biegunem, piegi korygujące akustykę, wymyślne formaty CD, podstawy "antywibracyjne" - jednym słowem coś co można bez zgłębiania jakiejkolwiek wiedzy zastosować i wypisywać bajki, w które niestety cała masa braci audiofilskiej święcie wierzy.

Przepraszam za odejście od tematu, ale nie ja to rozpocząłem, a to co wyżej napisano nie może pozostać bez komentarza.

Nikt już nie wie co to neutralność i naturalne brzmienie i nikogo to nie obchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bum1234 napisał:

Źle trafiłeś. Piewcą chińszczyzny jest tu kto inny. Ale zdaje się rzadko się udziela. Może to i dobrze.

A propos pomiarów. Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli nie interesuje cię wierność przekazu, czyli minimalny wpływ urządzeń na sygnał możesz, sobie rzeczone pomiary odpuścić. Kieruj się własnym gustem. To że ktoś cię przy okazji oszuka, też nie ma znaczenia, bo w końcu nie o to tu chodzi. O gustach się nie dyskutuje - jeden lubi V-kę, czyli dyskotekę, inny lubi głośniki w przeciwfazie itd.

Kiedyś audiofil to była osoba, której zależało na maksymalnej wierności przekazu. Ale czasy się zmieniają i teraz chodzi o co innego. Może to być hołdowanie własnym lub czyimś gustom, a może to być zupełnie co innego.

Widać totalny brak szacunku i zaufania do konstruktorów, każdy audiofil musi sam sobie ustawić brzmienie, a ponieważ z reguły nie ma dostatecznej wiedzy, by zrobić to w normalny sposób, szuka sposobu na ingerowanie w brzmienie i oczywiście zabiera się do tego tak jak umie, czyli - kable, podstawki, ramki ze żwirkiem, sztuczne masy, bateryjki podłączane jednym biegunem, piegi korygujące akustykę, wymyślne formaty CD, podstawy "antywibracyjne" - jednym słowem coś co można bez zgłębiania jakiejkolwiek wiedzy zastosować i wypisywać bajki, w które niestety cała masa braci audiofilskiej święcie wierzy.

Przepraszam za odejście od tematu, ale nie ja to rozpocząłem, a to co wyżej napisano nie może pozostać bez komentarza.

Nikt już nie wie co to neutralność i naturalne brzmienie i nikogo to nie obchodzi.

Mnie obchodzi jak najabardIej!!!!! Stąd moje wybory padły na wzmacniacz z manufaktury, kolumny ATL HD, przedwzmacniacz gramofony DIY zrobiony pod dwa gramofony zawierający dwa rodzaje przedwzmacniacza w sobie pasywny i aktywnyRIAA, gramofony i winyle oraz CD stary marantz CD48 a eversolo to uzupełnienie pod radio i szukanie nowości które warto nabyć na winylu lub zwyczajnie żeby włączyć coś na moc do słuchania. Nie znam pomiarów i wyników powyższych sprzetow ale mi się podoba chociaż człowiek zawsze będzie szukał i jak usłyszy inaczej ( nie mając wiedzy czy lepiej) to albo to akceptuje albo i nie.  Mogę teraz zostać słownie wychłostany ale cóż ja na to mogę. Staram się robić sobie dobrze a nie innym którzy nie zasiadają nawet ze mną do słuchania 😁 cieszę się dźwiękiem a nie cieszę się tym co u według kogoś jest najlepsze wstawiając do swojego pokoju. Każdy brzmi inaczej i każdy lubi inaczej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ProjectPi napisał:

co z tego, ze roznym rozne lezy? Ponoc kazda potwora znajdzie swego amatora, w bardzo szerokim znaczeniu

Exactly.:)

4 godziny temu, ProjectPi napisał:

Lektura pomiarow jest taka sama czescia procesu swiadomego zakupu, jak wyszukiwanie innych, pomocnych informacji.

Mówisz? 🙂 no dobrze dobrze więc 🙂

3 godziny temu, linu666 napisał:

Jak już do mnie wróci to będę wiedział. Została nadana przesyłka i podejrzewam ze jutro wszystko się wyjaśni. Należę do tych co jak nie zobaczą to w nic nie wierzą 😜 tak krótko nawiazując do kolejnych kłótni na temat pomiarów, brzmienia, smaku i urody kobiet 😁

A no to super to szybko poszło. 

2 godziny temu, bum1234 napisał:

Kiedyś audiofil to była osoba, której zależało na maksymalnej wierności przekazu

Yyyy kiedy tak było i kto to mówi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bum1234 napisał:

Kiedyś audiofil to była osoba, której zależało na maksymalnej wierności przekazu

I dalej zależy, tylko ten szajs promowany na portalu pomiarowym gra wszystkie instrumenty czy wokale zupełnie inaczej niż w realu. Jak pisałem wcześniej to gra, wiernie chyba, tylko pomiarowy ton 1kHz 😂

Powinno być wstyd ludziom którzy używają takich słów o neutralności, używać ich w strine takiego sztucznie wypromowanego śmietnika... 

Tego się nie da przyjąć na słuch. Nie słyszysz różnicy to daj dziecku posłuchać, ono Ci powie ze król jest nagi... 

6 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Mówisz? 🙂 no dobrze dobrze więc 🙂

Bajki plecie - 95 procent jego działalnosci to wyśmiewanie "slyszacych idiotow" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marcinmarcin napisał:

Bajki plecie - 95 procent jego działalnosci to wyśmiewanie "slyszacych idiotow" 

Już mam takiego na audio forum którego muszę prostować że radiator nie wpływa na ograniczenie mocy amplitunera. Nie on sam. A różne wzmacniacze grają inaczej. 

Także ten tego. No całego świata nie zbawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy wrócić do tematu na jaki jest stworzony ten wątek?

Proponuję by Koledzy, którzy chcą dyskutować bez końca o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia założyli sobie jakiś inny wątek 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotralski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bum1234 napisał:

Nikt już nie wie co to neutralność i naturalne brzmienie i nikogo to nie obchodzi.

Ależ dopiero teraz uzyskaliśmy prawdziwą neutralność dzięki nowej klasie D 😉 

Niestety nie spotkało się to z entuzjastycznym przyjęciem choć powoli zyskuje zwolenników. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Już mam takiego na audio forum którego muszę prostować że radiator nie wpływa na ograniczenie mocy amplitunera. Nie on sam. A różne wzmacniacze grają inaczej. 

Także ten tego. No całego świata nie zbawie

Gdyby rzecz byla tylko w ilosci wpisow, to i na kilka by starczylo. Ale niestety nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Piopio napisał:

Ależ dopiero teraz uzyskaliśmy prawdziwą neutralność dzięki nowej klasie D 😉 

Niestety nie spotkało się to z entuzjastycznym przyjęciem choć powoli zyskuje zwolenników. 

Brak zdolności poprawnego oddania dźwięków muzyki to nie naturalność, ale jej zaprzeczenie.

Ale mamy tu dyskutować o Eversolo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, marcinmarcin napisał:

A co chińczyki napiszą jak ktoś zapyta czemu to nie gra jak się mierzy?

Pewnie odpowiedzą Tobie że masz za słabe ZG lub inne elementy toru. Jak się mierzy to widać na ASR.

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

A różne wzmacniacze grają inaczej. 

Z tym że nie zawsze, wszystko zależy od wyrównania głośności w porównaniach na ucho, dopiero wtedy można się dowiedzieć jakie są rzeczywiste różnice w graniu. Wielu hobbystów tego nie rozumie lub udaje że nie rozumie z jakichś względów. Oczywiście jest jeszcze parę innych elementów mogących zaburzyć porównanie, ale kto by się tym przejmował. Najważniejsze to wykrywanie różnic bez względu czy są rzeczywiste czy wynikają z błędnych procedur porównawczych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, linu666 napisał:

Mnie obchodzi jak najabardIej!!!!! Stąd moje wybory padły na wzmacniacz z manufaktury, kolumny ATL HD, przedwzmacniacz gramofony DIY zrobiony pod dwa gramofony zawierający dwa rodzaje przedwzmacniacza w sobie pasywny i aktywnyRIAA, gramofony i winyle oraz CD stary marantz CD48 a eversolo to uzupełnienie pod radio i szukanie nowości które warto nabyć na winylu lub zwyczajnie żeby włączyć coś na moc do słuchania. Nie znam pomiarów i wyników powyższych sprzetow ale mi się podoba chociaż człowiek zawsze będzie szukał i jak usłyszy inaczej ( nie mając wiedzy czy lepiej) to albo to akceptuje albo i nie.  Mogę teraz zostać słownie wychłostany ale cóż ja na to mogę. Staram się robić sobie dobrze a nie innym którzy nie zasiadają nawet ze mną do słuchania 😁 cieszę się dźwiękiem a nie cieszę się tym co u według kogoś jest najlepsze wstawiając do swojego pokoju. Każdy brzmi inaczej i każdy lubi inaczej. 

Popieram słucha się muzyki a nie sprzętu, kabli, bezpiczników,innych dziwnych poprawiaczy brzmienia. Trochę wzmacniaczy popełniłem i każdy grał inaczej. Zakup eversolo DAC z8 mając DMP A6 moi znajomi uważają za błąd a dla mnie gra inaczej i też zacnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez videograf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów czy ktoś porównywał wersje A6 z A6 master czy warto dopłacać do Master pozdrawiam 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
6 minut temu, Sprezyn1982 napisał:

Witam kolegów czy ktoś porównywał wersje A6 z A6 master czy warto dopłacać do Master pozdrawiam 😊

Z tego co wiem, to chyba nikt. 

Na YouTube jest chyba filmik. 

Ja jak kilku kolegów z forum dla spokoju ducha kupiłem wersję Master. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wracam z wieściami jak się temat rozwiązał. Nie lubię opowiadać na bieżąco trochę żeby nie zapeszać a trochę z własnego niedowierzania do samego końca zamknięcia sprawy. Po wpisie tutaj oczywiście przez weekend cisza bo wolne wiec zagryzłem zęby i spokojnie czekałem do poniedziałku. Oczywiście w weekend napisałem maila do sprzedawcy bo jakoś jego nie skreśliłem ze mnie odbije do dystrybutora itp. Mowa oczywiście o s4home. W poniedziałek zaraz po otwarciu salonu ja lub sprzedawca, którym ustalałem zakup, cenę itp pogadaliśmy i stanęło ze mam odesłać, wspomniałem tylko ze kurier powinien być zamówiony przez dystrybutora wiec sprzedawca wziął temat kuriera na siebie. W rozmowie również wyraziłem własne zdanie ze oczekuje wymiany ponieważ zbyt szybko DMP umarł i nie chce grzebanego zaledwie 7 dniowego sprzętu. Kurier zabrał pakunek. Na następny lub nawet tego samego dnia otrzymałem informacje ze urządzenie przejdzie proces weryfikacji co do usterki itp ale wciąż ze liczę na wymianę- ostatecznie otrzymałem informacje ze ze postawiono sprawę jasno dystrybutorowi (nie wiem jak dokładnie było) i zadeklarował wymianę ale ze nie maja w tej chwili wersji ME na stanie oni jako sprzedawca na okres oczekiwania przyślą mi CXNa w ramach rekompensaty- całkiem spoko podejście.  Ostatecznie nie został wysłany ponieważ postawili na nogi mój odesłany egzemplarz i miał on być wysłany na czas oczekiwania na dostawę a następnie będzie wymieniony na nowy- informacja z wczoraj. Po 15 minutach kolejny mail ze właśnie wjechała dostawa i zostanie wysłany już docelowo nowe urządzenie i o to tak to wyglada. Na razie stoi rozpakowany i lapie temperaturę ale będzie dzisiaj słuchane!!!!! 
kurtyna 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kw202 napisał:

Wiesz może co pierdykło w twoim egzemplarzu? 

Tego jeszcze nie wiem ale mam obiecana ekspertyzę pisemna. Na razie informacja brzmiała ze albo soft albo hardwear? Dobrze pisze? Nie myle niczego? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, linu666 napisał:

Tego jeszcze nie wiem ale mam obiecana ekspertyzę pisemna. Na razie informacja brzmiała ze albo soft albo hardwear? Dobrze pisze? Nie myle niczego? 

Czyli na dwoje babka wróżyła - tertium non datur 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.