Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Diamond 25-28-30


baron_bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to że rozmawiamy o tym samym w dwóch wątkach. 

Reserve moim zdaniem odstają od precision i definition. Chodź na pewno są zwolennicy takiego grania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoy definition dc 8 to nie jest tak że są ostrzejsze one są jaśniejsze ale po ciepłej stronie. Jak się dobrze zestawi ze wzmacniaczem to są mega dobre kolumny, z bardzo naturalnym graniem. Precision 6.2 też polecam, geaĺem na nich z 3 lata teraz przeszedłem na triangle signature delta. Super neutralna średnicą i bardzo dobrze kontrolowany bas, nigdy mi nie dudniały. I to jest właśnie element kluczowy przy odsłuchach na który patrzyłem. Takie foxale Aria już u kilku osób w domu słuchałem, wszyscy mieli ten sam problem, a kupili bo sprzedawca zachwslał. Dynaudio evoke 50 też bas mają nadmiernie wyeksponowany. Sonneto III I VIII słuchałem bardzo fajne kolumny, też nie słyszałem w nich dudniącego basu, tak samo jak pmc 5.23, 24 i 5.26.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, audioburak said:

Reserve R600 - są szczegóły ( ring ) i powinno się obejść bez subwoofera.

Dopiszę i poczytam, aczkolwiek po przemyślaniach, chciałbym dopłacić więcej i pójść wyżej (to chyba nie jest aż taki przeskok nad Castle Knight 4 - chyba, że sie mylę)

9 hours ago, audioburak said:

BR mają w podłodze kolumny i nieco łatwiej je ustawić

Dokładnie tak samo jak moje Castle Knight 4 - neistety, w moim pomieszczeniu, robi to bas szczuplutki 🙂

8 hours ago, Piotr Sonido said:

Chodzi mi o to że rozmawiamy o tym samym w dwóch wątkach. 

Wiem... nie wiem tylko co z tym zrobić. Proponowałem się przenieść na poprzedni wątek (nawet tobie), ale widać jak to wychodzi - poprostu ludzie raz piszą w jednym raz w drugim i tak wychodzi.

8 hours ago, Piotr Sonido said:

Reserve moim zdaniem odstają od precision i definition. Chodź na pewno są zwolennicy takiego grania. 

To znaczy?

8 hours ago, RobG1974 said:

Tannoy definition dc 8 to nie jest tak że są ostrzejsze one są jaśniejsze ale po ciepłej stronie. Jak się dobrze zestawi ze wzmacniaczem to są mega dobre kolumny, z bardzo naturalnym graniem. Precision 6.2 też polecam, geaĺem na nich z 3 lata teraz przeszedłem na triangle signature delta. Super neutralna średnicą i bardzo dobrze kontrolowany bas, nigdy mi nie dudniały. I to jest właśnie element kluczowy przy odsłuchach na który patrzyłem. Takie foxale Aria już u kilku osób w domu słuchałem, wszyscy mieli ten sam problem, a kupili bo sprzedawca zachwslał. Dynaudio evoke 50 też bas mają nadmiernie wyeksponowany. Sonneto III I VIII słuchałem bardzo fajne kolumny, też nie słyszałem w nich dudniącego basu, tak samo jak pmc 5.23, 24 i 5.26.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Jako uniwersalne do kina/stereo się nadadzą? Czy są typowo do stereo?

Wzmacniacz kina to marantz (SR 8002) - podobno dobre zgranie z tannoy.

Stereo wzmacniacz mam do zmiany. Lampa lub coś bardzo ciepłego?. Tą jasność mogę jakoś tam też ściąć korektorem, byle nie było ostro, bo jeśli jest jasno, ale gęsto i aksamitnie to mi się takei coś by podobało.

Generalnie 2 Moje typu obecnie Bo Kef R5 (lub większe), Tannoy Prevision 6.2, ale korci mnie dopłacić nieco do Definition DC8t.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja precision 6.2 miałem z denonem 3313 i późnie 4500h, a wzmacniacz stereo miałem lampowy. Definition to ogólnie wyższej klasy kolumna. Od dc6.2 sonneto 3 uważam, że są lepsze ale od definiton, napewno nie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Castle knighty 4 też są w sumie dość jasne (przynajmniej w porównaniu z tym co miałem), ale tak grają, że można tego słuchać godzinami bez zmęczenia. Jeśli definiton to coś podobnego (tylko nie 1-2, ale z 3 półki wyżej) to by to były dla mnie kolumny - szczególnie, że z powodzeniem ich używałeś i w kinie i stereo.

Denon 4500h nie znam, ale jak mniemam to podobna półka co mój SR 8002 (wydawało mi się, że najwyższy model z tego rocznika to był, ale ktoś znalazł jakiegoś kolosa z limitowanej edycji w dokładnie tym samym designie). Harman i Marantz miałem i grają bardzo podobnie - denon chyba też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, baron_bartek napisał:

To znaczy?

No to nie jest ten poziom grania.

Precision pod kino jescze tak. Ja tak miałem 6.4 ale definition już nie. One się beda męczyć. 

Ale tak czy siak końcówka z czasem będzie wymagana bo nie wykorzystasz potencjału tych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Piotr Sonido said:

No to nie jest ten poziom grania.

Precision pod kino jescze tak. Ja tak miałem 6.4 ale definition już nie. One się beda męczyć. 

Ale tak czy siak końcówka z czasem będzie wymagana bo nie wykorzystasz potencjału tych kolumn.

Końcówka do zmiany, sygnał mam.

"One się beda męczyć" - w znaczeniu, że będą mnie męczyć bo będą zbyt jasne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, baron_bartek napisał:

Końcówka do zmiany, sygnał mam.

"One się beda męczyć" - w znaczeniu, że będą mnie męczyć bo będą zbyt jasne?

Nie, nie. Definition absolutnie nie jest za jasny. Jest jaśniejszy od precision ale nie wiem czym musiał byś je napędzać aby były dokuczliwe. W tannoy to niemożliwe praktycznie.

Męczyć w sensie że mogą grać lepiej.

Jakbyś silnik ferrari wkładał pod cinquecento 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Nie, nie. Definition absolutnie nie jest za jasny. Jest jaśniejszy od precision ale nie wiem czym musiał byś je napędzać aby były dokuczliwe. W tannoy to niemożliwe praktycznie.

To jest możliwe 🙂 Jeśli tak dobre głośniki łączy się z niskiej klasy elektroniką. Tylko, że faktycznie to głośniki wywlekają na wierzch ułomność wzmacniacza i źródła. Ilustracja klasycznego powiedzenia: "kowal zawinił, cygana powiesili". Ale właśnie stąd się biorą mity o męczącym i ostrym brzmieniu Tannoy, sterylnych i technicznych ATC czy zapiaszczonych Audiovectorach.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Piotr Sonido said:

Nie, nie. Definition absolutnie nie jest za jasny. Jest jaśniejszy od precision ale nie wiem czym musiał byś je napędzać aby były dokuczliwe. W tannoy to niemożliwe praktycznie.

Męczyć w sensie że mogą grać lepiej.

Jakbyś silnik ferrari wkładał pod cinquecento 

Jak już się w bólach zdecyduje na kolumny, to obecny wzmacniacz stereo wyfrunie, jak tylko po kolejnych bólach się zdecyduje jaki ma być nowy 🙂

Jeśli to jest problem, to to nie jest wogóle problem - to tylko kwestia czasu.

Wzmacniacz do kina mam bardzo dobry.... w najgorszym wypadku, podłącze do niego satelity ponownie (czyli 2 pary kolumn).... ale bym tego nie chciał

EDIT: aaaa, to pewnie nie jest jasne, co mamy tylko satelitami efektowymi zrobić. Mam Też dobry centralny Catle Keep 2 (dużo lepsze od tannoya m - nie pamiętam nazwy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez baron_bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy kulawym wzmacniaczu one nie zagrają ostro. Zagrają źle ale klucz nie będą. 

Pierwszym objawem mizernie dobranego wzmacniacza do tannoy jest słaby bas

5 minut temu, baron_bartek napisał:

Wzmacniacz do kina mam bardzo dobry.... w najgorszym wypadku, podłącze do niego satelity ponownie (czyli 2 pary kolumn).... ale bym tego nie chciał

Do miana tak. 

Do fajnych kolumn na koniecznie

Do grania stereo nie koniecznie

Jeśli cały czas mówimy o tym marantzu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj akurat mam od basu tego paradigma ps-1200 😄 No ale to redundantne, bo jak już wydam ok. 10k na kolumny, to nie zwariowałem by to grało na wzmacniaczu za 2-3k. Twoje powórnanie seicento i ferrari jest słuszne (chyba, że ktoś chce mieś ferrari dla wyglądu :D)

"Jeśli cały czas mówimy o tym marantzu" - do kina plan jest marantza zostawić, Stereo wzmak bo był ekperyment by zobaczyć jak chińczyk zagra (i bez problemu się jestem w stanie zgodzić, że 2-3 razy lepiej gni niż kosztuje, ale 7 jak niektórzy mówią to już nie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez baron_bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo tu kolumny będą na wierzchu. 🙂

a jest się czym pochwalić bo te starsze tannoy są piękne.

silnik ferrari w cinquecento nie byłby widoczny. Ale szansa że by wył prawidłowo 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że ktoś ma ferrari z silnikiem seicento 😛 - jedno jedzie, ale wygląda - są tacy co by im to pasowało, mi akurat odwrotnie: jeżdzę oplem, ale jak odchodzę/wyprzedzam to pewnie nie mogą uwierzyć (2.8v6). Tak więc seicento, ale z silnikiem ferrari by mi pasował (to oczywiście fizyczna niemożliwość, chyba, że go o tonę dociążyć).

Ok, ale wchodzę w offtopic 😛 - To prawda, te kolumny tannoya robią wrażenie... niczym jakieś dobre zachowane klasyczne pianino - narazie po waszych opiniach (nie drażnią) to mój główny typ, chociaż przekraczają budżet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minutes ago, baron_bartek said:

jedno jedzie, ale wygląda - są tacy co by im to pasowało

NIE JEDZIE, ale wygląda - tak powinno być, jakiś plugin w przeglądarce mi poprawia słowa jak w telefonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, piotrek7 said:

To jest możliwe 🙂 Jeśli tak dobre głośniki łączy się z niskiej klasy elektroniką. Tylko, że faktycznie to głośniki wywlekają na wierzch ułomność wzmacniacza i źródła. Ilustracja klasycznego powiedzenia: "kowal zawinił, cygana powiesili". Ale właśnie stąd się biorą mity o męczącym i ostrym brzmieniu Tannoy, sterylnych i technicznych ATC czy zapiaszczonych Audiovectorach.  

Jakiś czas temu założyłem wątek gdzie pytałem jak załatwić właśnie taki problem kablami i orientacyjnie połowa uczestników rozmowy mi próbowała wmówić, że jestem hmmm.... że sobie wymyślam, że to kablem załatwię.

Kabel kupiłem co kosztował prawie tyle co wzmacniacz (przyszłościowo) i był to strzał w 10 - jak ręką odjąć wszystkie problemy - nawet nie jestem pewien czy bardziej nie byłą podłączenia kabla niż samego kabla - stary kabel mam z 20 lat i był świetny by coś wycisnąć z tandetnych tanich kolumn, dorobiłem mu taki wtyk bananowy by wszedł z 4mm na 2mm w wmacniaczu i coś czuje, że tutaj był problem (+ oczywiście jakoś kabla, tak naprawdę z car audio 😛). Już nie mówię, nawet żę dźwięk się polepszył o minimum jedną klasę mimo, że czasem czytam spory, że kable nic nie dają (ciekawe naprawdę).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wywołuj wilka z lasu, równolegle w sąsiednim wątku toczy się bitwa kablarska i jest tam niczym pod Bachmutem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, baron_bartek napisał:

Jakiś czas temu założyłem wątek gdzie pytałem jak załatwić właśnie taki problem kablami i orientacyjnie połowa uczestników rozmowy mi próbowała wmówić, że jestem hmmm.... że sobie wymyślam, że to kablem załatwię.

Kabel kupiłem co kosztował prawie tyle co wzmacniacz (przyszłościowo) i był to strzał w 10 - jak ręką odjąć wszystkie problemy - nawet nie jestem pewien czy bardziej nie byłą podłączenia kabla niż samego kabla - stary kabel mam z 20 lat i był świetny by coś wycisnąć z tandetnych tanich kolumn, dorobiłem mu taki wtyk bananowy by wszedł z 4mm na 2mm w wmacniaczu i coś czuje, że tutaj był problem (+ oczywiście jakoś kabla, tak naprawdę z car audio 😛). Już nie mówię, nawet żę dźwięk się polepszył o minimum jedną klasę mimo, że czasem czytam spory, że kable nic nie dają (ciekawe naprawdę).

Słyszałeś, że żarówki ledowe tak syfią w sieci, że system audio nie może grać dobrze? Wymień wszystkie ledy i halogeny na tradycyjne, od razu usłyszysz w swoim mieszkaniu zestaw grający jak Everesty napędzane Boulderem. A tak na poważnie, zanim zaczniesz biegać, naucz się chodzić. Tyle na temat zaczynania "poważnych" zakupów od kabli 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, piotrek7 said:

Słyszałeś, że żarówki ledowe tak syfią w sieci, że system audio nie może grać dobrze? Wymień wszystkie ledy i halogeny na tradycyjne, od razu usłyszysz w swoim mieszkaniu zestaw grający jak Everesty napędzane Boulderem. A tak na poważnie, zanim zaczniesz biegać, naucz się chodzić. Tyle na temat zaczynania "poważnych" zakupów od kabli 

Right.... czy doczytałeś, że swój cel całkowicie osiągnąłem 🙂

jakby się okazało, że do nowego zestawu nie pasują to kupie inne (za te dałem 700 zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, Wito76 said:

No wywołuj wilka z lasu, równolegle w sąsiednim wątku toczy się bitwa kablarska i jest tam niczym pod Bachmutem.

Chłopie ja ciebie lubię za to jak to podsumowałeś.....naprawdę to to trafia w punkt, ale nie jeśli my rozkminiamy jakie kable (nie kolumny lesze) a oni jak przetrać zimę, to tylko dowód na to jak my mamy dobrze (offtopic, który mam nadzieje, że się nie przerodzi w dyskusje, bo ze mną będzie ciężko 🙂 )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here we go again.

🙂

my kablarze bo tak o nas mówią żyjemy w ukryciu. Wymieniamy się informacjami przez małych partyzantów. Testujemy w ukryciu. Swoje wiemy. Swego pilnujemy. W bezsensowne dyskusje się nie wdajemy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Nikt nie poruszył Focala, tymczasem FOCAL ARIA 926 z tego co czytam świetnie się nadaje do długiego słuchania (niemęcząca góra?), do kina/muzyki oraz nie jest szczególnie wybredna dla wzmacniaczy (podczas gdy Sonus Faber owszem) - myślę, że dla mnie mogłaby być idealna.

Nie chce tworzyć nowego wątku, za jakiś czas zrobię wątek z tego czego się dowiedziałem (za co bardzo dziękuje) na temat różnych propozycji. Ktoś może się wypowiedzieć na temat Focala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Focale posłuchać I dla porównania Sonus sonetto. Dla mnie w Ariach coś jest zkiepszczone strojenie. Wszystkie kolumny, które słuchałem grały dziwnie i miały dudniący nadęty bas. Kolumny ogólnie bardzo męczące. Może poprostu zawsze źle wzmacniacz był dopasowany. Ale mi one się nie podobały. To dla mnie te kolumny dyskwalfikowało. Co innego seria starsza Electra 1027 czy 1028.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, RobG1974 said:

Kolumny ogólnie bardzo męczące

Męczące bo dudniący bas, ale nie ostra góra? (bas u mnie to nie problem, i tak sub głownie go generuje)

18 minutes ago, RobG1974 said:

Co innego seria starsza Electra 1027 czy 1028

Poczytam o tych kolumnach

A czy porównywałeś z serią KEF R3-5-7?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, baron_bartek napisał:

Męczące bo dudniący bas, ale nie ostra góra?

Góry bym tak nie określił. Ale kolumny trochę jazgotniki mi przypominały a nie zrównoważone.

30 minut temu, baron_bartek napisał:

Nikt nie poruszył Focala, tymczasem FOCAL ARIA 926 z tego co czytam świetnie się nadaje do długiego słuchania (niemęcząca góra?)

Zupełnie z tym się nie zgadzam, ale słuchałem z Musical M6si z jakimś amplitunerem Denona , Marantza i Heglem H160. Żadne połączenie mi się ni podobało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, RobG1974 said:

Góry bym tak nie określił. Ale kolumny trochę jazgotniki mi przypominały a nie zrównoważone.

Rozumieć, czyli wymagają poukładanego neutralnego wzmacniacza - myślę, zę u mnie to nie problem, bo wszystko korektoruje, natomiast Electra i Aria są do znalezienia w podobne cenie, muszę wysłuchać innych opini i więcej poczytać.

Generalnie dostałem opinię, że to właśnie Focale łatwiej wysterować niż Sonusy.... ale to wszystko kwestia opinii 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, w tej chwili myśle że najbliżej mi do Kef (r3 pewnie + sub, ale może być r5, r7) jako bezpieczna opcja. Potem Tannoy precision 6.2, 6.4 Natomiast Sonus Faber sonetto I, II (+sub) też mi się podobają - wtedy wchodzą w krę tylko podstawki, bo podłogówki za drogie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonetto są za 9tys. Używki na olx.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Sonetto III

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Sonus Lumina posłuchaj.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, RobG1974 said:

Sonetto są za 9tys. Używki na olx.

W tej cenie jak najbardziej.

17 minutes ago, RobG1974 said:

Sonus Lumina posłuchaj.

To chyba nie ma sensu, budżet mniejszy niż moje obecne Castle Knight 4.

EDIT: WRÓC! oczywiście to większy budżet (spojrzałe, na cenę podstawek), ale to chyba za mały przeskok, jakbym już szedł to w soneto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez baron_bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.